|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
23.6.2016 13:21:15   
lejla80
I ja sad nešto kontam ko da se sjećam da mi je doktor zagledao noge u prvoj trudnoći user posted image Kod mene su ispod koljena problem vene, na dva mjesta su već ono kao nabubrile al ništa strašno u odnosu na to kakvih ima, a iznad koljena me opet zezaju kapilari...Helem jedno sam pokupila sa mamine a drugo sa očeve strane , moglo me je šta i zaobić ...
Nisam još ništa počela koristiti, mati me je tjerala da uzmem neki gel, al eto nisam nikad otišla da kupim.
Daro jesi sigurna da ne smiješ none ničim mazat? Tebi bi najbolje godio kakav godišnji sada, pa makar i do Modraca da skokneš? Kupa li se tamo sada?

Agatha ti si išla na kontrolu ankon amnio jel, meni ovaj moj ginekolog reče samo da mu nalaze donesem kad budu gotovi, kao nema potrebe da me i on pregleda, svakako će mi oni prilikom zahvata uraditi UZ pregled. Mozda ga nisam dobro ni shvatila, al prije će bit da jesam. A sa ovim pregledom nikako ne mogu biti zadovoljna, jedino što sam čula je eh, ovdje ćemo je ubosti i što su mi pokazali da kuca srce nakon zahvata user posted image Oj ja tebe ubi sa pitanjima, sorry user posted image user posted image
Sretno danas user posted image

Tačko i Daro ne se nervirati, većinu toga što su tete rekle je istina haha user posted image user posted image
Nego tek se vi pripremite na savjete koji vas sljeduju kad se aBd porodite user posted image Meni je čak i svekar davao savjete o dojenju user posted image , eto ko kad je on dojio ha ja, ja sam vriištala prvi dan poslije bolnice i fino ih sve poslala kućama a pozvala moju seku koji dan samo da me uputi, da znam šta mi je činiti sa djetetom.



_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
23.6.2016 14:50:18   
lejla80
Cure moje eto da vam prijavimo da smo dobili nalaz, uredan je i čekamo još jednog dječaka aBd user posted image user posted image user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
23.6.2016 15:08:57   
ema08
Lejla, masalla user posted image hvala Bogu za dobar nalaz. Mogu misliti kako si sretnauser posted image user posted image user posted image . A nasmija me ovo za svekra pravo hehehe, svega u Bozijoj basti.

Tackice, Bubadaro ma ko to vas sikira da bijemo user posted image user posted image . Zamislite grupu trudnica kako mlate sve okolo i fino se izvucemo na trudnicku neuracunljivost user posted image . I ja se udebelila samo 4 kg, a posto sam na bolovanju pa i odmaram kod mene nisu savjeti tog tipa nego " odmah sad i drugo kad vas je krenulo ", a ja jadna 7 godina cekala i ovo jedno o jedva ostala trudna. Neku noc mi od muzevog rodjaka zena kaze " Obraduj muza odmah sa jos jednim", a ja njoj ( vec izrevoltirana takvim savjetima) de ti pusti mene nego se zadaj da obradujes ti svog jednim. Naravno, nije mi vise nista rekla..jesam zlocko postala user posted image





(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
23.6.2016 15:26:13   
ema08

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA user posted image user posted image
Neaktivne nakon odredjenog vremena brisemo.
(zbog neaktivnosti na temi) user posted image



JULI 2016
user posted image

11.07. search user posted image
20.07. Arijana2 user posted image
27.07. nudzejma user posted image


AVGUST 2016
user posted image

01.08. MajaAjna user posted image
14.08. Angelica

SEPTEMBAR 2016 user posted image

03.09. Vrtni patuljak user posted image
09.09. BubaDara user posted image
11.09. Agatha user posted image
16.09. ema08 user posted image
26.09. Lejni user posted image
26.09. samy_lo user posted image
28.09. tackicaa user posted image

OKTOBAR 2016
user posted image

06.10. anidla user posted image
-- 10. winky_sa user posted image



NOVEMBAR 2016

user posted image

02.11. Maglaj_num


DECEMBAR 2016
user posted image
01.12. bebica11 user posted image
03.12. lejla80 user posted image
04.12. leptirica13
05.12. svamojadjeca
24.12. bambi

JANUAR 2017
user posted image

20.01. aidicaa

FEBRUAR 2017user posted image
02.02. saraa
22.02. midnight489

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
23.6.2016 15:33:45   
Midnight_489
Evo i mene da se javim user posted image
Jao kako me glava boli po cijeli dan,valjda zbog vremena,sparina i oblačno,
tu i tamo negdje sunce progrije...uf user posted image
Kakve ste vi?

lejla80 user posted image za nalaz.Odlično. 😊

Što ste mi aktivne,ne stignem ne pročitati sve vaše postove user posted image





(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
23.6.2016 15:39:51   
nudzejma
Lejla masAllah za nalaz,bas mi je dragouser posted image A neka i djecaka,mi cemo biti kraljice medju tolikim deckimauser posted image Ja sam vec pocela da pratim Euro 2016 rekoh da se lagano pripremam valja se vecini priklonitiuser posted image
Vidim pricate o venama,ja vam o tome nemam sta reci.Hvala Bogu to me obislo a nemam ni genetiku sa takvim problemima.Uglavnom vi to sve lijepo prenesite vasim ginekolozima oni ipak znaju sta i kako treba.
Kako se vi rashladjujete?Mene mm zeza koliko ja vode popijem samo sto mi donese casu vode ja trazim drugu.A sinoc sam bas lose spavala,bilo je sparno strasno.Mi nemamo klimu pa se hladim sa ventilatorom koliko toliko.
Neko je pitao za Modrac i kupanje...Nema kupanja vec dugoooo,zagadjeno je nazalost.

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
23.6.2016 15:57:39   
tačkicaa
Aman ljudi, ja u gaćama hodam, ovo je za pobudalit' user posted image Počela mi se gospoja guica znojit', mijenjam gaće svaki sat, a sve manje njih mi odgovara novim dimenzijama user posted image Znoji li se još kome dotična? user posted image
Vidiš ti Daro ove Lejle, čeka drugu momčinu, a nama 'prvotelkama' zadaje strahove user posted image Ovo je jedna nena rekla, da sam 'prvotelka' user posted image
Lejla čestitam ti, mada smo mi sve već znale da je to super-bebče user posted image
Ema Meni dođe da se izolujem zbog tih komentara, i ranije sam bila nimalo suzdržana s eksplozivnim reakcijama, a tek sad, haos user posted image
Nudzejma Roditelji mog mm žive blizu Modraca, 5 minuta hoda, i nećeš vjerovat' ima ljudi koji se već godinama kupaju tu i samo pohvale imaju. Mada ja vala ne smijem, posebno kad skontam da cuku vodimo na kupanje baš tu user posted image Ali je lijepo na Plaži ljeti naveče, milina user posted image

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
23.6.2016 16:07:26   
nudzejma
Ma tackiceeee tvoj muz je onda iz mog rodnog komsilukauser posted image Vidim ja da ti meni vuces na ovu TK stranu plahouser posted image
A meni se sve znoji dole da izvines, non-stop sam mokra,ali to pridajem i stalnom lezanju na boku.

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
23.6.2016 16:25:58   
agatha
Joj zene sto se ismijah lude ste hahaha.
Bila sam na uz, sve uredu hvala Bogu, mamina zabica trenutno ima 1152gr +- 168 gr kako oni kazu.user posted image
Lejla, cestitam na urednom nalazu i na jos jednoj momcini ako Bog da.user posted image Meni nije na tom "preliminarnom" pisao spol, a valjda kako sam baksuz pa mi se sve zakomplikovalo bilo, nejse.
Mozda sam se pogresno izrazila nisam ni ja bila narucena za kontrolu nakon amnio vec bila prije narucena tako se potrefilo. Opusti se sad maksimalno. :) Tackica najludja hah ja se znojim vise gore hahaha grudi i kosa ko ispod tusa stalno.Danasnji dan je da poludis.

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
23.6.2016 16:29:08   
Midnight_489
tackicee ma i ja u gaćama evo,sva sam mokra.
Govorim mužu da nigdje neću izlaziti,kad haman,ni na
balkon ne mogu izaći,sve prži user posted image
Ma ovo je samo za spavanac user posted image

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
23.6.2016 17:06:33   
winky_sa
Kako ste me nasmijale, ma popravile dan user posted image ja dok procitam sto ste ranije ispisale treba mi pola dana, kao kad nisam azurna sa odgovaranjem kao vi.
Lejla cestitam na urednom nalazu user posted image user posted image
Sto se tice komentara ja sreca nisam se jos susrela ni s jednim, nekako me zaobilaze zasad user posted image
Ostalima zelim uredne kontrole i da se gledite sa svojim bebama. I mi smo bili na kontroli, beba i ja rastemo zajedno user posted image
Uzivajte drage, pokusajte se odmoriti i rashladiti.....

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
23.6.2016 21:54:58   
Midnight_489
Večer 😁
Pa gdje ste otišle,nigdje nikog na temi user posted image
Nadam se da ću večeras moći zaspati,napokon je MM sa velikom mukom
(jadničak user posted image ) postavio mrežu na prozor u sobi.Sad ga
mogu otvoriti bez straha i brige zbog ulijetanja buba user posted image
Baš mi je sad fino u sobi,onaj svjež zrak...
Ja preko dana se zatvorim,a noću otvorim prozore pa sve do ujutro
oko 9-10 da ulazi ovaj hladniji zrak user posted image tako nekako preživim.

Svim user posted image kojima su nalazi OK user posted image
A i ostalim koje trebaju vaditi,držim palčeve da budu najbolji... 💋

Idem sada
Laku noć 🌙😴💗

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
24.6.2016 8:01:49   
Midnight_489
Dobar jutar user posted image
Imal' neke da kaficu pijemo,samo ne znam jel' rano..? user posted image user posted image

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
24.6.2016 8:52:33   
NARI
Jutro okruglice! Ja davno pristavila, a evo skoro i popila user posted image . Moja djeca ustaju rano , do 7 najkasnije su na nogama. Bila sam n pregledu, sve je ok. Konačno sam dobila termin poroda.05.01.2017.g. Pa eto dodaje me

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
24.6.2016 8:56:50   
ema08
Jutro bebeble user posted image

Midnight, jutros si me preduhitrila user posted image , evo i ja cu pristaviti pa bujrumuser posted image .
Kakva je ono sparina sinoc user posted image , ja se tri put presvlacila, susila kosu u neko doba. Sad popijem kafu i pravac u kadu da se osvjezim user posted image .

Tackice, cuj prvotelka hahahaha, da i to cujem...

Agatha, bravo user posted image za urednu kontrolu. Masalla porasla zabica.

BubaDaro, kako none danas? Rece da si nasla neku kolijevku pa de postavi link ako ti nije tesko da vidim posto i ja planiram da je kupim.

Nudzejma, jos malo pa pocinje odbrojavanje user posted image

Lejla, ti izgleda slavis...nigdje te ni na mapi, ako ako imas o razloga user posted image

Search, jesi li to pocela na vrijeme ici u krevet? Nedostaju tvoji ranojutarnji postovi user posted image

Winky, cestitam i tebi na kontroli user posted image . Kako si ti inace? Kako deveras ove vrucine?

MalaSa, nismo te zaboravile user posted image user posted image

Zene, u cemu se iznosi beba iz bolnice? Ja juce cuh u autosjedalici jaje?! Jel moguce? Zar tu bebe nije vise u polusjedecem nego u lezecem polozaju?user posted image

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
24.6.2016 9:09:08   
NARI
Nisam stigla ni iščitati Šta ste sve pisale. Vidim da se žalite na vrucinu. Znaci nisam jedina. Iako sam jos na pocetku, teško mi je. Nigdje mi se i ne ide. Još kako sam stupila na bolovanje, teško me iz kuće izgurati. Valja cijelo ljeto predeverati.
Ema, možeš bebu iznijeti u bilo kojoj sjedalici. Mene lično nije brinu o položaj djeteta u njoj, nego više da se rucka ne otkine dok se beba nosi. Jednom mi je med.sestra ispričala da su imali takav slučaj. Mala je vjerovatno a d se desi, ali nekome se i to desilo. Ja sam svoju djecu iznosila u korpi, korpa je meksa, možeš je staviti i u krilo u autu ako beba place u putu.
Nego , zenice hoćete li vi na more? Pola godine javljaju za ZIKA virus, pa rekao da vas pitam bojite li se vi?

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
24.6.2016 9:21:05   
bambi1
Drage moje dobro jutro user posted image

Stigao nam je rezultat tranquility testa, sve je hvala Bogu dobro user posted image

I ..... dolazi jedan braco kao pojacanje user posted image user posted image

(odgovor članu NARI)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
24.6.2016 9:55:35   
ema08


SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA user posted image user posted image
Neaktivne nakon odredjenog vremena brisemo.
(zbog neaktivnosti na temi) user posted image



JULI 2016
user posted image

11.07. search user posted image
20.07. Arijana2 user posted image
27.07. nudzejma user posted image


AVGUST 2016
user posted image

01.08. MajaAjna user posted image
14.08. Angelica

SEPTEMBAR 2016 user posted image

03.09. Vrtni patuljak user posted image
09.09. BubaDara user posted image
11.09. Agatha user posted image
16.09. ema08 user posted image
26.09. Lejni user posted image
26.09. samy_lo user posted image
28.09. tackicaa user posted image

OKTOBAR 2016
user posted image

06.10. anidla user posted image
-- 10. winky_sa user posted image



NOVEMBAR 2016

user posted image

02.11. Maglaj_num


DECEMBAR 2016
user posted image
01.12. bebica11 user posted image
03.12. lejla80 user posted image
04.12. leptirica13
05.12. svamojadjeca
24.12. bambi1 user posted image

JANUAR 2017
user posted image

20.01. aidicaa

FEBRUAR 2017user posted image
02.02. saraa
22.02. midnight489

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
24.6.2016 9:59:03   
ema08
Bambi, cesititam user posted image na rezultatima, evo sam te odmah obojila u plavo user posted image

NARI, pa i ja sam mislila na tu nosiljku ali mi juce drugarica rece as jaje...ipak cu ja ako Bog da kad dode vrijeme uzeti nosiljku, sto je sigurno sigurno je. A tebe nema na spisku...pisi termin pa cu te dodati.

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
24.6.2016 10:11:59   
nudzejma
Jutroooooooo,
Meni sinoc bila fina noc za spavanje...Otvoren prozor ja polugolauser posted image ma milina,bas sam se naspavala.
Bambi cestitam za dobre rezultate testa. I na djecaku naravno.
Ema ti si pitala u cemu iznijeti bebu.Mi smo se prvi put zeznuli,ponijeli AS jaje i babica nas bas napala,kaze to je najgora opcija za iznosenje iz bolnice,hem beba je u ruznom polozaju,hem kao moze ispasti u onoj svoj frci i uzbudjenju pri izlazku iz bolnice.Sigurno su imali takve slucajeve,nedaj Boze.Uglavnom rekla nam je da je najbolja ona nosiljka/korpa ili ako nista ono jastuce za iznosenje bebe.
Tako da cemo mi ovaj put aBd pametnije...
Nari velis tesko te van istjerati?Hehe vidis kakve smo mi trudnice,niko nam ugoditi.Ja jedva cekam dozvolu da mogu van ma nek i cuskije padaju.Poslije 2 mjeseca lezanja i strogog mirovanja to mi dodje kao luksuzuser posted image Uzivaj dok mozes hvala Bogu i iskoristi vrijeme za setnjuuser posted image


_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
24.6.2016 10:16:15   
Midnight_489
Ja popila kaficu,sad pravim doručak user posted image
Pa ovako:

bambi1 čestitam na rezultatima user posted image baš mi je drago
NARI ja ću aBd početkom augusta,s MM-om na more u Crnu Goru,a što
se tiče ZIKA virusa,haha ni ne razmišljam o tome,samo razmišljam kako jedva čekam
uskočiti u vodu koliko je vruće,uffff user posted image

Ne znam,to za pol bebe,ja se obraćam mojoj mrvici da je žensko,e sad šta će doktorica reći...
Ja razmišljam ako bude žensko da se zove Lejla,to mi ime baš nekako melodično i lijepo,već joj se
sad obraćam sa Lejlice user posted image
A opet,moja svekrva kaže,ako su vam u trudnoći hladne ruke i stopala da je muško,a ako su topla žensko...
kaže to su stara vjerovanja... user posted image

Jesam se raspričala,a vamo doručak izgori,haha,idem i šaljem 💋 svim trudnjačama ❤️❤️❤️

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
24.6.2016 10:20:32   
Leptirica13
jutrooo...
lejla, bravo za nalaz..drugaciji nismo ni ocekivali user posted image user posted image user posted image
I cestitamo na momcini,nek bude zdrav I ziv..

mi danas na kontrolu,aBd...jedva cekam..a imam nekog posla, nikako mi se ne radi :(

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
24.6.2016 10:30:46   
Midnight_489
leptirice sretno na kontroli user posted image

I ja trebam sljedeće sedmice na kontrolu,doktorica je rekla da će mi reći pol bebe,pa jedva
čekam user posted image

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
24.6.2016 10:42:50   
lejla80
Stupas mene...ja evo tek pijem kahvicu, nešto sam se uspavala, a kako muzek radi tek od devet ne moram prerano zbog mališe ustajati...Vruće brate, al meni navečer začudo još uvijek nije počelo smetati...

Ema moja moj ti je sveki inače pun savjeta haha, nemerem svega ni da se sjetim, sve neki iz naftalina, al hajde dobar je čova a ja furam fazon svoj što bi rekli...Jučer je npr. on otišao po moje nalaze jer žive blizu Jezera i za mastuluk hoće da se dijete zove po njegovom babi user posted image , mislim poštujem svačije al ja ne volem to nadivanje imena po dedama.
Što se tiče iznošenja ja sam iznijela u korpi nekakvoj, to sam tada upotrijebila i nikad više. Svaki naredni put dijete sam vozila isključivo u AS. Treba voditi računa da AS bude dobra, jer stvarno se puno koristi.

Nudžejma svaka ti čast, ja se osipam od utakmica, a i mm ih toliko prati, čini mi se ništa ne propušta, sreća ja nisam neki ovisnik o tv, tak da uglavnom čitam knjige, to je moj svijet opuštanja..

Tačkice šta nas ta tvoja nana sa kravama porediuser posted image A na Modracu je nekad bilo mnogo fino, bila sam ja više puta i navečer i preko dana. Navecer je baš ono bilo veselo, mi isli maksuz u provod hehehe

Agatha mašhallah za našu curetinu user posted image user posted image

NARI ja prvi put čujem da je ručka nekom otpala, pa kakva je to AS bila user posted image A more ja planiram ako Bog da, samo čekam zeleno svjetlo od doktora, jer sam ranije imala nekih problemčića.

Bambi čestitam za rezultate user posted image

Leptirice sretno danas, i ti bi mogla saznati šta se krije u pupi user posted image

Ostale mica mace user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
24.6.2016 11:36:38   
tačkicaa
Hoće l' to hanume? Vidim raspisale se ko prave user posted image
Ja evo sad muku mučim s krajnicima. Upalili se haman user posted image NE može čovjek više ni gologuz sa otvorenim prozorima deverat' vrućine user posted image Aman, a mene kad krajnici spopadnu, to bez pencilina ne prolazi user posted image 'bem ti belaj user posted image
Lejla Joj ja sam nekad baš puno čitala, i kako se na faxu i na poslu nuždom poče družit' s muškarčetinama, sva sam se promuškobarila user posted image Evo za rezultat', psujem k'o kočijaš, patim za pivom u ljetnim baštama i gledam utakmice i filmove(što bi moja mama rekla pune nasilja user posted image , a knjige niđe user posted image ) Jašta bona, sa kravama nas nena uporedi, ja se bila izgubila, da li da se ljutim ili da se smijem user posted image Al' šta 'š, ko će staroj neni hatorit' user posted image Eh bilo je na Modracu lijepih koncertića, motorijada, doduše ima i sad, ali ja sad nisam ni za šta, kako se vidi iz priloženog user posted image
Joj Midnight ja se sva raznježim kad čitam ove tvoje kratke postove, ostavljaš utisak fine, nježne ženice user posted image
Leptirice sretno na kontroli, držim fige user posted image
Nudzejma Eto vidiš šta se meni desilo, pa ti spavaj gologuza user posted image A nisam baš sa tvog kraje, mada jesam s kantona user posted image Ali, kako sam mogla vidjet' do sad, mnogo su fini ljudi u tvom rodnom kraju user posted image
Bambi Čestitam user posted image
Ema Je l' to već počela razmišljat' u čemu ćeš bbebaća iznijet'? user posted image Zar je vrijeme za to user posted image
Nari Ja sam kontala u julu aBg na more, bar na par dana, mada nije sigurno.... Em se mm nešto koleba zbog posla, em što ću ja biti sa povelikim trblom aBd, pa vidjećemo user posted image A o čika-Ziki nisam ni pomislila dok ti ne pomenu, ja se samo o glupostima brinem user posted image
Winki Hoće l' kod tebe ženo? Tebe zamišljam k'o neku pčelicu-vrednicu, samo zuji i radi, a već rekoh da me podsjećaš na mm po priči user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *