|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
3.6.2016 18:22:19   
winky_sa
Evo da se i ja javim danas, red bi bio user posted image
Arijana2 znaci da pored grceva uskoro ocekujem i oticanje nogu user posted image
Tackica nemoj da si neozbiljna, moras nam se javljati redovno. Sta cemo kad si nas navikla vec da nam se svako jutro prva javis user posted image A kolac, hm....mogla bih i ja malo posjetiti kuhinju bas sam se ulijenila zadnjih dana user posted image Nije lako ni mm
Midnight_489 Super za kontrolu, a sto se visokog pritiska tice i ja vjerujem da je to do uzbudjenja. Kazu da su paradajz i banane dobri za snizavanje pritiska (citaj kalij)
Anidla Kako prodje kontrola?
Nudzejma Ja svu nervozu pripisujem hormonima user posted image Tako da vjerujem da je i to sinoc bilo stvar trenutka.
Mislim da sam vas sve pobrojala, uzivajte u vikendu user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
3.6.2016 18:42:55   
ema08
SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA user posted image user posted image
Neaktivne nakon odredjenog vremena brisemo.
(zbog neaktivnosti na temi) user posted image


JUNI 2016 user posted image

19.06. Enisa 1989 user posted image
24.06. felix user posted image
25.06. mala_sa user posted image


JULI 2016
user posted image

01.07. Mama3333 user posted image
11.07. search user posted image
20.07. Arijana2 user posted image
27.07. nudzejma user posted image


AVGUST 2016
user posted image

01.08. MajaAjna user posted image
14.08. Angelica

SEPTEMBAR 2016 user posted image

03.09. Vrtni patuljak user posted image
09.09. BubaDara user posted image
11.09. Agatha user posted image
16.09. ema08 user posted image
26.09. Lejni user posted image
26.09. samy_lo user posted image
28.09. tackicaa user posted image

OKTOBAR 2016
user posted image

06.10. anidla user posted image
-- 10. winky_sa user posted image



NOVEMBAR 2016

user posted image

--.11. bebica11
02.11. Maglaj_num


DECEMBAR 2016
user posted image
03.12. lejla80
04.12. leptirica13
24.12. bambi

JANUAR 2017
user posted image

20.01. aidicaa

FEBRUAR 2017user posted image

22.02. midnight489
[/quote]

[/quote]

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
3.6.2016 18:45:36   
ema08
Evo spiska na novoj temi pa da vise ne budete ZBUNITE user posted image . Mi smo dobro ali malo u frci pa nisam stigla da vas fino iscitam. Nadam se da ste sve tuto kompleto user posted image odlicno , novim clanicama zelim dobrodoslicu, a ostalim saljem puno punooouser posted image user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
3.6.2016 19:19:18   
tačkicaa
Poštovane trudnjace, evo vam se javljam s Karaule, cisto da vam se neko i s Karaule javi user posted image Winki ti se ne javljaj s kritikama, danas te nema cijeli dan user posted image
Eto, pošto sam na mobilnom, pojma nemam ko je sta reko. Haj bitno da sam ja rekla user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
3.6.2016 22:27:19   
mala_sa
Mahanje i od mene, pa se bacam na peglanje.
Miram sutra aBd u 8h na depilaciju, mslm da sam jedina koja ide u ta doba cupati dlake user posted image , al mora se user posted image .

Veceras nam dolazili svekijevci na rostilj, i pravo poveli Adina, tako da cemo se mm i ja angazovati za generalku pred ramazan, a i prije mrvice nek je sve cisto user posted image user posted image

Tackice ja bih ipak da odgodim porod za iduci vikend, ako se slazes user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
4.6.2016 1:21:30   
search
Dobro jutrouser posted image
Da se i nas dvije konacno javnemo, sve sam vas pratila al et ne stigoh nesto cvrljat jer znam da kad krenema ode mi na jedan komentar 10 minuta hahah, jos ako se ispisem pa mi ne prođe uh onda da ne pricam.. Ponovo evo umorna al nece san na oci, valjda od uzbudjenja hhh, doso coek po menee, nismo se vidjeli od ponedjeljka, sutra me aBd vodi kuci, tepisi oprani, cisti, suhi, kad se vratim ceka me hrpa posla, ribanje komplet stana ufff yaaa :)
Priprematel se vi za ramazan? Ja cu aBd pokusat postit, imam osjecaj da bih mogla :D pa cemo vidjeti kako bude.. Taman iduce sedmice nalazi i pregled, da vidim jel se sta popravilo, muka mi je vise od onih ampula jedva cekam da ih se rijesim, a sto se tice urina cest sam gost u wc i nesto mi je sumnjivog izgleda pa se nadam da nije nista hmmm...
Leđa su pocela da bole moram da se pohvalim, nimalo ugodno, poze trazim ganjam, ne daju mi spavat user posted image user posted image
Promukla sam ima jedno mjesec dana, ne boli me grlo sekunde ali glas se promijenio totalno, nikad da mi se vrati onaj moj, zaboravila sam vise i kako zvucim, pa se sjetih da sam negdje citala da se nekim zenama u trudnoci produbi i promijeni glas nesto mi ne bi drago nadam se da nece ovako ostat ne sviđaaaa mi se uopste xD, a sa nosom mescini od petog mjeseca i ranije mozda imam blagih problemcica, nekad se malo zatvori, i kad se brisem vidim krv u tragovima ali nista strasno, to mi je sve podnosljivo i osjetim da je vezano bas za trudnocu :) :)
Idu sedmice sitno, u ponedjeljak aBd ulazim u 35.. Haman da sam od ovih aktivnih trbli odma poslije male_sa hhhuser posted image user posted image
Vala jedva cekam :D
Kile se nisu penjale vise, za sad user posted image ali pupa je bukno pravo, izgleda da sam dobila neki pokusaj strije dole nisko sa desne strane pupka, ni ne vidi se haman i nadam se najvecim nadama da se nece siriti user posted image user posted image
Stvarcice odjecica vec bi trebalo polahko da se zavrsava s tim, sta vi mislite?? Kako sam okruzena ovim jaranica sto su ih iznenadile bebice ili su zbog drugih razloga ranije isle u porodiliste nesto volim da mi je sve spremno, da me nista ne iznenadi, ne znam, vidjet cemo hocel me osjecaj prevariti, ali mislim da cemo presisat do 42. Hahah.. Ako je to ikako izvodljivo jer vec ponekad dobiva osjecaj da cu eksplodirat user posted image a isti sam slucaj ko bubadara, nejmam nista od koga uzet i dobit, sve velika djeca u fameliji a u prijateljica novorođencad isto



Sta jos da svrljam, sta ste vi jos ono pisale hmm????
Ne znam sta cu kad zavrsim ovaj referat, u mraku sam totalnom i znam da jos dugo necu moc zaspat grrrr user posted image

Pila sam i ja mg direkt, al et nakon ove zadnje kutijice sto je osla prosle sedmice rekoh coeku da ne kupuje vise, neđe sam naisla da kobojagi zaustavlja laktaciju u zadnjem mjesecu ako se pije a i ne prija mi toliko vise nekako mi ruzno bude zalucu pa haj reko nema potrebe jer hvala Bogu ne osjetim grceve ni u nonama a i ove lazne kontrakcije nisu strasne vala jos malo pa cu im se radovat jer znam da ide bebi aBd, dufaston mi je isto ukinut, jos ostao femibion a on ce se zadrzat duuugo vremena jer se pije i poslije, dok se doji, i tothemine ampule najruznije na svijetu odbrojavamo dane da se isprazni kutija ahhh...


Eskimka Ja sam po mom misljenju bas kasno saznala sta nosim, prijateljici su mi vec od 13.te sedmice govorili, a ja ni u 25. Nisam znala sigurno, tek nakon toga na 2d pa na 4d sa sigurnoscu mi rekose za princezicu.. Nije mi bilo bitno sta je naravno ali isla sam cesto na preglede i svaki put se nadala da cu cuti pa mi se oduzilo bas

Joj vako kad ne mogu dugo zaspat ufati me srklet pa me sve pocne svrbiti, cesem se ko u sesnes, jos bili sinoc na placu rostiljali a sve trava okolo pa me strah krpelja, sve mislim hoda nesto po meni pa se pregledam, nije mi svejedno kad cujem za lajmsku neku bolest sto ih prenosi vecina ovih nasih krpelja, sve vrijeme o njima razmisljam ne mogu da se opustim brrr

Oj mogu mislit kolki ce ovaj post da bude, vjerovatno me necete htjet ni citat al et boli me briga ja sam barem iskoristila vrijeme tipkajuci i razmisljajuci umjesto sto sam se okretala i trazila poze, cesala do iznemoglosti i nervirala haha,... Hajmo dalje, sta bi se jos moglo napisat...
Tresnje mi sjedaju samo tako, mislim da bi pojela 20 kg odjednom da se pred mene stavi, stvarno su premljac hihihih, jucer sam se nasopala prije dorucka user posted image
Cuj nece bit dr Lokmic u julu? Juli je moj mjeces , druga polovina devetog dođe, hocel mi trebat ona tad uopste? Il ce me poslat od 36. 37. Sedmice na jezero? Zar nisam od ulaska u deveti njihov pacijent? Ne znam jos kako sta, ne bih voljela da moram bas tako pred kraj da idem nekom drugom osim na gak sto moram hmmm
Nisam podugo mjerila pritisak, nadam se da je uredu, nemam nikakih tegoba hB, na zadnjoj kontroli nizak a meni drago vala neka bolje
Ni ovo moje bebce haman ne pajki, bas joj je tijesno izgleda ponekad imam osjecaj da napipam i stopala i sake i koljena i laktove, da se primijetiti da gurka hhh
Ev trenutno se natakarila na mjehur pa dođe kraj ovom romanu, moram posjetitit nuznik user posted image
Pozdravljam vas sve, budite mi dobro i samo pozitivno kroz sve situVacijeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
4.6.2016 8:43:05   
BubaDara
Evo mene danas prve user posted image user posted image
Ali s mobitela moram jer u brlogu dobro da imam i internet a ne laptop, to je vec luksuz user posted image
I sve procitah, bas ste i vi vrjedne vidim user posted image
Evo kafa vec zalivena pa bujrum user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Lejla nista me ne pitaj, zauzeli na sve strane, ali eto neka dešavanja, nek nije dosadno ni na poslu user posted image
Problem su mi stvarno samo otecene noge (stopalo i oko zgloba bas puno) i to desna više, lijeva samo malkice. Vec je pocelo i da boli navece kad smirim, a baletanke mi postaju male user posted image user posted image
user posted image Otok poprilicno spadne kad dignem noge na poviseno ali ipak ostane malo oko desnog zgloba pa me brine bas da mi se noga ne izobliči user posted image user posted image
O grčevima da ne pričam, svaku drugu noc otprilike probudi me u 3-4h ujutro user posted image Nisam jos uzimala Mg direkt user posted image ali kako i da uzmem kad me isprepadaste user posted image Donat mi je super ali u ovoj frci zaboravim nekad i popiti pa mi eto naumpadne u 3-4 h ujutro.
I ja sam mislila poceti postiti, pa ako ne bih mogla onda ne bi nastavila, ali ovi oko mene ne daju mi progovoriti o tome user posted image
A svakako kontam pripremiti dosta iftara da zaradim sevapa user posted image
Halalit cete mi sto vas ne pobrojah, odoh da se ovo rascisti do sutra pa da skuhamo sta i za sehura babiju user posted image
Sve vas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu search)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
4.6.2016 9:19:29   
nudzejma
Jutrooo vrijednice....
Vidi search sto je bila vrijednauser posted image Sve sam draga procitalauser posted image
Vidim pisete o Ramazanu.Ja mu se i srcem i dusom radujem.Stan jucer teta sredila,oprala sve mirise.Mama danas dolazi da opet nasprema hrane.Bas je praznicno u zraku.Sto se tice posta ja necu ni pokusatiuser posted image .I ovako za cas zadrhtim od gladi,i dosta pijem tecnosti i zbog ovih svojih bestija u urinu.Zao mi je,ali Allah je dao olaksicu trudnici pa cu aBd napostiti.Malo ce biti nezgodno mm sam da sehuri ali sta mozemo tako je trenutno.
Ja nisam mogla postiti ni kad sam dojila svog D.Pokusala sam 3-4 dana ali obzirom da je on visio na dojci nije islo.Bila sam skroz slaba pa sam to napostila.
Eto drage uzivajte u vikendu.....

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
4.6.2016 9:57:08   
ema08
Jutro drage moje bebele user posted image ,

Čitam vas i bas sam ponosna na vas kako ste hrabre da se usudite i pokušati postiti. Svaka čast. Ja se zbilja ne usuđujem. Al sto reče BubaDara pokušat ću skupiti koji sevap kroz iftareuser posted image .

Mene juče, a i danas malo žiga na desnoj strani ko oko jajnika. Zna li ko sta bi to moglo biti? Da nisu to neke kontrakcije?

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
4.6.2016 12:47:32   
lejla80
Ola bembele, uživate li u vikendu?

Vala moj je krenuo sa glavoboljom i povraćanjem, tak da mi se ništa ne mili ni raditi, valjda će završiti bolje nego što je krenuo.

Po kući po malo raduckam, sutra ćemo aBd malo izmaknuti stvari i detaljnije prebrisati.

Kad se radi o postu, svaka čast trudnjačicama koje se usuđuju postiti. Mi inače familijarno postimo hvala dragom Allahu i Ramazani budu divni al ja neću ovaj put ni pokušavati. Ne mogu ni zbog terapije koju pijem a i bojim se da šta ne zafali ovom malenom biću, ipak dan je dug, predug..a nisam sigurna ni koliko bi sama mogla izdržati. To nas ne sprečava, da opet sve ne bude u ramazanskom duhu, kao što je i inače. Sin se posebno raduje iftarima i topu user posted image user posted image user posted image

Ko što veli Nudžejma, napostit ćemo aBd kad budemo mogle...

mala_sa ti baš poranila na tu depilaciju, hoćeš da budeš fina kad se budeš napinjalauser posted image user posted image ...aBd, ja samo čekam da nam javiš, nek bude hairli a što prije to bolje, svakako si u terminu..

search pa ti baš imaš inspiracije za pisanja u kasne sate user posted image user posted image , hajde neka si se ti nama javila i zadaću nam zadala hehhe. Maži trbu svaki dan, ne preskači, a ne mora značiti da će se dalje širiti.... ma i ako se raširi ko ga šiša, imaš dobar razlog za to... Ja sam se u prvoj trudnoći zeznula, nisam grudi mazala, samo stomak, i ne da su mi ispucale jadnice, ma ni na što one ne liče, i još kad sam prestala dojiti ajoj, ne volim ih gledati ni dok se kupamuser posted image

Buba Daro ti si onda ko i ja, kako sam mijenjala odjeću tako sam morala i obuću. Poslije poroda, obradovah se članicima na nogama... Imaju i one vježbice za noge, sto se preporučuju trudnjačama, ako ne radiš, možda ne bi bilo loše.. Ako si krenula na vježbe ove organizirane, vjerovatno vam je teta pokazala.

Ema ma valjda nisu nikakve kontrakcije, mislim po tvom opisu ne bi trebalo biti ...da nije kakva upalica il to mozda tako treba sad u ovom periodu. user posted image

user posted image


_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
4.6.2016 21:07:19   
nudzejma
Zene drage....jeste li vi skontale ime za bebu?
Ja sad mm izlista citavu knjigu imena i ni jedno nam ne ostade kao favorituser posted image .Dajte kakve ideje za user posted image
I da, da vam se pohvalim kako uzivam trenutno...Lezim u mraku,sama, i slusam koncert Bijelog dugmeta sa obliznjeg stadiona Tusanj u Tuzli...Koji ugodjajuser posted image




_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
4.6.2016 23:25:15   
mala_sa
Tuspas nas user posted image , dan provedoh u hodnji od jutros, sad me pete bole samo tako user posted image . Obavismo danas soping za mm (on s obzirom da ne voli kupovinu odemo jedan dan i kupimo sve za tu sezonu user posted image , znaci smorio me), usput se namirili pred ramazanski, i kupih jos nekih djidja za mrvicu aBd user posted image .
Sutra aBd ide izmicanje namjestaja i brisanje visecih elemenata, to je ono sto ja ne mogu sama vala user posted image

Sto se tice posta, ja sam sa A bila trudna 7mj i ispostila sam nekoliko dana, ljeti je bas tesko, meni je voda stvarno falila.

Search ti bas referat user posted image , primice se i tebi aBd user posted image . Ja jos nista oprala nisam, samo to je ostalo user posted image . Sve cekam sunce, a ovdje ko za inat svaki dan kisa pa se jedva ves osusi user posted image .

Lejla jutros sam rekla mm, sad joj je vala sve cisto, nema nista da joj zapne, bas bi lijepo bilo da krene aBd user posted image . Znaci tebi krenuli klasicni simptomi, ja sam mucnine i povracanje imala jako dugo i to sva tri puta.

Ema ako ti nije tvrd bas stomak onda ne bi trebale biti kontrakcije, mozda je kakva upalica mokracnih pa malo pojacaj tecnost i brusnicu. A mozda je i zbog intenzivnog sirenja i pomjeranja organa!

Nudzejma ne znam kakvo ime trazite? Modernije? Izvorno? Iz historije Islama? Meni se uvijek bilo lakse odluciti za musko ime nego za zensko user posted image



_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
5.6.2016 10:06:19   
lejla80
Jutro i od mene user posted image user posted image user posted image
Ja se evo psihički pripremam za radove po kuci..

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
5.6.2016 10:32:14   
nudzejma
Jutroooo,
Mala_sa ne znam sta bih ti rekla u vezi imena.Bitno nam je da je muslimansko i ne bas cesto(ako je to danas uopste moguce)...
Lejla80 sretno sa poslom.Nemoj prejeratiuser posted image


_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
5.6.2016 16:10:32   
Midnight_489
Evo i mene,opet ☺️
Vidim,vrijedne ste bile,sve sam pročita vaše postove.

Što se tiče Ramazana,i ja ću pokušati postiti.
Nema mi ništa draže nego za iftar,kad se moja i muževa porodica
okupi za ifrar,vreli somuni,iščekivanje kada će se kandilji upaliti...ma jedva čekam,ako
Bog da user posted image
Kako vi provodite ovo poslijepodne?
Ja evo zaspala,a ustala sva nikakava user posted image
Nadam se da ostatak dana neće ovako proći... user posted image

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
5.6.2016 22:16:32   
Midnight_489
Što vas to nema? user posted image
Ja došla da vam poželim laku noć,vama i vašim bebicama 🌙⭐️
Lijepo spavajte user posted image

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
5.6.2016 22:21:15   
mala_sa
Mahanje user posted image , spali smo s nogu al sve mirise 😁😁

Sutra aBd cu ukljuciti masine bejbi stvarcica i cim se osusi spakovati torbu aBd , mislim da je krajnje vrijeme user posted image

Nudzejma ja ti naravno predlazem Adin ☺️, a da sad nije djevojcica bilo bi Eman ili Kaan user posted image

Midnight kod nas su ramazani malo tuzni, meni cesto zafale moji, moj grad, onaj osjecaj posta koji imam kad sam dole, ali eto malo se isplacem i onda se organizujemo u svom svijetu, pa opet bude lijepo 😊

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
5.6.2016 23:11:40   
anidla

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Mahanje user posted image , spali smo s nogu al sve mirise 😁😁

Sutra aBd cu ukljuciti masine bejbi stvarcica i cim se osusi spakovati torbu aBd , mislim da je krajnje vrijeme user posted image

Nudzejma ja ti naravno predlazem Adin ☺️, a da sad nije djevojcica bilo bi Eman ili Kaan user posted image

Midnight kod nas su ramazani malo tuzni, meni cesto zafale moji, moj grad, onaj osjecaj posta koji imam kad sam dole, ali eto malo se isplacem i onda se organizujemo u svom svijetu, pa opet bude lijepo 😊



Kod nas ce akBgda drugi djecak biti Kan...

Ja sam prvom sinu dala ime, sad je suprug izabrao...i ok sam sa tim imenom ide mi sa bratom... Noa i Kan user posted image


Noa zeli da mu se brat zove Jan, a mm ne da ni naviti haha...


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
6.6.2016 1:12:34   
search
Jutro opet haha,
Sad mogu spavat al nema jos puno do sehura pa mi se ne da onda bojim se da cu prespavat i bit nikaka,user posted image
Jeste puno i pisale svaka cast, hmmn

Danas sam ukljucila tri masine vesa, cekam tetre i odjecicu sad da se osusi pa da peglam i slazem hihih, jos sam neke sitnice isto pokupovala pa et spremamo se polahkeuser posted image user posted image
Imena imam bas dosta za predlozit i iskreno lakse mi je bilo birat musko nego zensko, to sam nekako morala kontat ganjat, ima njih masa sto mi se sviđa i lijepo zvuce al mi pojedina tesko nadit svom dijetu, jednostavno ne mogu zamislit tako da zovem svoje celjade hhhhuser posted image
Ne znam kako da opisem svoj ukus sto se tice toga, volim ona imena koja su rijetka, ma ne znam ustvari imam na spisku svakakvih, valjda kako mi koje legne.. Ev napisacu vam
Od muskih: Umejr, Kajs, Afan, Musab, Jusuf, Mustafa, Talha, Zejd, Unejs, Naif, Temim, ...a od zenskih: Rania, Hind, Husna, Hadzer, Hena, Hejla, Lejan, Sureja, Sukejna, Lemar i tako neka, mi smo za nasu odabrali Lamis :)
Sva su muslimanska i prava arapska za one koje nikad nisu culi i sto je najbitnije imaju lijepa znacenjauser posted image

Heeee, da znate kako me danas izbolise leđa, uzas zivi, jos kad krene bh kontrakcija stvrdne se stomak oteza pa se sastavi, jos u nekim prenosima glava zaboli, uhh bas sam bila katastrofa, jedva cekam pregled u cet aBd da vidim sta ce mi reci, kad me leđa zabole imam osjecaj da se beba dole spusta pa mi siri kosti user posted image

De nek nam neka friska porodilja ili informisana trudnjaca napise sta nam treba kad krenemo u pordiliste na Jezero? Vjerujem da ima jos zena koje zanima :)
Nesto se ne mogu skontat sta mi tacno treba, ne znam koliko ulozaka da stavim, toalet papir sapun jel neophodno? Cime cu se kupat, mogul provuc grickalice vocni jogurt i tak te stvarcice, user posted image user posted image nista ne znaaam
Nemojte mi zamjerit na dugim postovima user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
6.6.2016 8:03:54   
Vrtni patuljak
Drage moje zene,

drago mi je da imamo novih clanica, dobrodosle i laganu trudnocu i porod vam zelim! Ja sam se probudila prehladjena samo tako, a juce sam se naradila ko konj, iako je doktor prosle sedmice rekao da moram jos vise da mirujem, da izguram do 30.sedmice.
Pravila sam i hurmasice, pa sam se nagradila sa tri komada sinocc user posted image
Sto se tice imena, to je meni postalo nocna mora. U dobar cas, evo vec sedmi mjesec vjecamo kako ce nam se kcer zvati i jos nista nije dogovoreno user posted image

Sto se tice tih vjezbi za trudnice, ja sam 28. sedmica a jos nisam posla na vjezbe, koja je procedura? Vodim trudnocu privatno, a nekad prije 2-3 mjeseca sam bila kod dr. Lokmic. Jel se samo ukazem tamo, ili kako? Koliko traje taj kurs? user posted image

I za kraj da se pozalim - noge mi oticu haos, kupila sam sandale 39 broj ( iako je moj broj nekad bio 37,5) bas su mi ugodne, valjda cu ih moci nositi i slijedece godine. I da, sad sam u fazi kad mi se svaki dan jedu cevapi, pica, hrenovke (koje inace nikad ne jedem) samo nek je nezdravo, al svi mi govore udovolji sebi, jer se inace zdravo hranim user posted image i ja sta cu, poslusam ih user posted image ugodan dan drage moje user posted image

(odgovor članu search)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
6.6.2016 8:14:15   
tačkicaa
Jutro gospoje, kako ste sve? Sem Vrtnog, ona vidim kuka user posted image Ja evo po običaju slinava user posted image
Mala Vidim pregurale ste 2u1 i ovaj vikend, pa hajde eto može i sljedeći, meni ne smeta user posted image
Aman ljudi raspašću se od ovog kihanja, smori me user posted image
Čitala sam vas, ali nemam pojma ko je šta pisao... Vidjela sam i neka pitanja, al' nisam baš pametna za odgovore, ni vezano za pripreme gedora za porodilište, ni vezano za vježbe. To bi i ja voljela znati user posted image
Kad malo odjutrim, valjda vam napišem koju više, sad samo da mi je preživjet' user posted image

(odgovor članu Vrtni patuljak)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
6.6.2016 9:40:18   
mala_sa
Jutro user posted image , prva masina bebi stvarcica se pere user posted image
Zenice koje poste, lahko aBd da ispostite danas, i da ne zednite puno user posted image .

Search znaci sad nam je isto masina i pegla najbolji prijatelji 😂😂. Inace te kontrakcije imam i ja redovno i bas tako kako opisa, pa valjda daju efekta za brzi razvoj situacije user posted image . Ime za malenu je divno 😍

Anidla, meni je to nekako bas jako i musko ime, moderno a ne opet ni previse pa da zvuci bezvezno, bas onako odmjereno 😉

Nudzejma naumpade mi jos ime Tahir, meni je bas lijepo samo eto na frncuskom nije bas cemu kad se izgovori pa smo odustali od njega.

Vrtni tebe i Tackicu izgleda bas uhvatilo, brzo da nam ozdravite user posted image .

Kod nas ce najvjerovatnije biti aBd Sarah, dosad jedino za koje smo se oboje usaglasili 😊

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
6.6.2016 9:46:13   
Midnight_489
Jutro,drage moje kako ste mi?
Ja se evo izležavam u krevetu,nikako ne mogu ustati user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
6.6.2016 10:40:31   
lejla80
Jutrooo user posted image user posted image

Je li krenulo radno?

Mi se evo povlačimo po kući, još uvijek u pidžamama, pitanje je kada ćemo ih skinuti user posted image

Nudžejma nisam pretjerala jučer, mm ne da nista posebno da radim, tak da sam na kraju izašla na kafu sa sestrom da mu ne smetam user posted image user posted image ..ovo je čini se, prvi put u životu da izađem a da on po kući radi, obično je obrnuto, al hajd nejse nije mi ga žao user posted image Oj jest slijepo, došla kući, sve sređeno, ja ću samo malo to da popravim kdok je on na poslu...

Mala_sa sreća pa imaš boogatstvo kod kuće tako da može koliko toliko da popuni prazninu za zavičajem user posted image

search odakle iskopa ovolika arapska imena, ima pravo zanimljivih, mada ja seljanka teško se navikavam na ženska imena koja na kraju nemaju slovo a user posted image Što se tiče porodilišta i mene zanima, mada su prošli put dok sam stigla do gore promijenili pa sam stvari iz torbe morala vaditi u kese, jedva nađoh kesu user posted image

Vrtni patuljak, samo odeš na vježbe u terminu kad traju i teta te utefteri, poneseš nešto lagano u čemu možeš vježbati ili još bolje odeš direktno tako obučena i to je to. Traju dok se ne porodiš. Fino je to druženje a ima i korisnih stvari, posebno za one koje se porađaju prirodnim putem.

Midnight, tačkice i ostale bembele user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
6.6.2016 11:09:29   
Leptirica13
jutro zenice, kako ste mi?
ja bila malo na starom godisnjem pa nisam ulazila u kucu po citav dan...a I vrijeme me posluzilo pravooo...
nisam stigla sve iscitati...al, vidim da ovaj mjesec imamo porodjaje pa vam zelim lagan porod..da donesete svoje bebice kuci,zdrave I zive,naravno..


_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *