|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
10.6.2016 11:01:14   
tačkicaa
Mahanje trudnim ženama i ovim friško porođenim što nam daju savjete user posted image
Ja sinoć nisam nikako spavala do poslije sehura, tako da sam danas ono ba fino otegula papke user posted image Opet imam nervozu u nogama navečer, koja me smori user posted image
Nema potrebe da govorim da ne znam ništa vezano za te kreme za bradavice niti za trbuhe u dugininm bojama user posted image Čekaću vježbe, pa valjda me upute u sve čari trblavog života user posted image
Što se gaća tiče, i ja koristim svoje dosadašnje, mada sam većinu otpisala, ali ima ih koje su baš udobne, pa služe svrsi ...
MAla Sjećaš li se ti kad sam ja tebi rekla da se možeš porodit'? A ti još u paketiću, cccuser posted image Sretno na kontoli user posted image Želim ti da danas odeš i dođeš kući s bebčetom do iftara user posted image
Winky ima li tebe đe ženo?
NE znam šta ste još pisale, za mene sve neke komplikovane stvari, pa neću ni komentarisat' dok mi se ne desi, a onda ću ovdje doć' izbezumljena i dramatizirat' user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
10.6.2016 11:09:32   
lejla80

IZVORNA PORUKA: škorpija

Samo da se ubacim glede spiska 😊- i zene koje će na carski krvare u četeresnici isto kao i prirodno porođene, znaci trebaju vam ulošci. I drugo, MOLIM VAS nemojte kupovati flašice i AD mlijwko, to će vas joa vise pokolebati u u odluci da
dojite, prva kriza dat ćete flašicu i to je put ka prekidu dojenja


Naravno da krvare, zar je neko rekao da ne krvare user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
10.6.2016 11:23:43   
škorpija

IZVORNA PORUKA: lejla80


IZVORNA PORUKA: škorpija

Samo da se ubacim glede spiska 😊- i zene koje će na carski krvare u četeresnici isto kao i prirodno porođene, znaci trebaju vam ulošci. I drugo, MOLIM VAS nemojte kupovati flašice i AD mlijwko, to će vas joa vise pokolebati u u odluci da
dojite, prva kriza dat ćete flašicu i to je put ka prekidu dojenja


Naravno da krvare, zar je neko rekao da ne krvare user posted image

Pa citam na prethodnoj stranici, neko je komentirao spisak potrebnih stvari za porodiluste pa kao ulošci nisu potrebni zenama koje će na carski. Meni su bogami trebali i to oni kao pelene, jessa uz DM

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
10.6.2016 11:30:03   
lejla80
Ja sam kazala da ne trebaju Vir ulošci ali ne da ne trebaju ulošci uopšte. Vjerovatno si me pogrešno shvatila user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
10.6.2016 11:44:50   
škorpija
Aaaaa, ok 😊. Ali ja sam stavljala i vir 80 preko velikih i jedino sto kod carskig nema dole nikakvih konaca da se zapetlja, a oni su stvarno najudobniji

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
10.6.2016 12:26:49   
Leptirica13
harmonika se sinoc porodila...dobro dosa mali Pavle...user posted image user posted image user posted image

zenice, ja jutros isla hematologu..divna doktorica Sanela Sahovic...
uvela mi je clexan,ukinula aspirin..zbog moje trombofilije..mjesecno kontrola sa krvnom slikom...
ko god ima trombofiliju,otidjite hematologu, ne igrajte se..bolje sprijeciti nego docekati svasta...

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
10.6.2016 13:52:41   
nudzejma
Dobro dosla nova bebica....
Leptirice kako znas da imas trombofiliju?Jel imas neke simptome?Nisam upucena u to.

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
10.6.2016 14:04:01   
Leptirica13
u decembru prosle godine sam vadila nalaz za trombofiliju..na preporuku dr zelije velije, endokrinologa.
i,posto su je ustanovili,pila sam aspirin jer on razrjedjuje krv.
Medjutim, dobila sam savjet da ipak odem hematologu, zato sto nekad aspirini ne bude dovoljan i moze doci do sponatnog, nazalost i u poodmaklim trudnocama.
tako da sam ja jutros otisla, gore na dip, u savjetovaliste..ponijela samo uputnicu, ne treba se narucivati jer trudnice ne vracaju,
i doktorica mi prepisala clexan..to su injekcije, svaki dan se daju u stomak a mogu i u ruku, nogu..mjesecno je kontrola sa krvnom slikom koju uradite u domu zdravlja..
eto... :)

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
10.6.2016 18:43:28   
canim
IZVORNA PORUKA: lejla80

Ja sam kazala da ne trebaju Vir ulošci ali ne da ne trebaju ulošci uopšte. Vjerovatno si me pogrešno shvatila user posted image

Ne vezano za temu, hoce li ti mali u skolu ove godine ili naredne?

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
10.6.2016 19:51:15   
winky_sa
Ma jel to moja tackica pita za mene. Tu sam ja, redovno citam i pratim sve ali ne stignem odgovarati. Na poslu ne mogu a kad dodjem kuci odmah poravnim.
Gdje nam je mala_sa, ukoliko nije dosla user posted image jos, ja ti zelim lagan porod i da sve prodje u sto boljem redu
A vidim vi se uveliko dale u spiskove, gacice, kreme cak i masazu, ja se osjecam potpuno iskljuceno iz svega toga. Ali tackice zato kad nam vjezbe krenu jos malo ima da pocnemo strebati uveliko user posted image user posted image Mozda i mi koju pametnu ovdje napisemo sto se tice njege i potrepstina.
Nudzejma zelim da sto prije ozdravis
Ostale budite mi nasmijane i mazite svoje pupe, ja vas sve puno pozdravljam user posted image user posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
10.6.2016 20:05:05   
tačkicaa
Winky Tačkica pita, jasta user posted image Hoćemo aBd, uskoro i mi počinjemo sa štrebanjem, da se ne osjećam više glupavom user posted image Je l' ti teško na poslu ili samo nemaš vremena za net? Koja si ono sedmica? Da mogu planirat' kad da časove ubacim u svoj raspored pretrpan izležavanjem user posted image
Leptirice Je li to neka od forumašica dobila bebaća? Ja je ne znam, ali mi je drago user posted image Neka je Pavle zdrav i sretan sa svojom mamom user posted image
Ostalima, koje su se ušutile danas, mahanje user posted image

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
10.6.2016 20:09:06   
winky_sa
Tackice Ne snignem procitati sve na poslu, a kako sam smotana svaki put mi se izbrise post dok ja istipkam na mobitelu user posted image
21. sam sedmica, tako da slijedeci mjesec u ova doba krecem sa vjezbama user posted image user posted image
E da, cestitam i ja novopecenoj mami a Pavlu sve najbolje user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
10.6.2016 21:35:27   
lejla80

IZVORNA PORUKA: canim

IZVORNA PORUKA: lejla80

Ja sam kazala da ne trebaju Vir ulošci ali ne da ne trebaju ulošci uopšte. Vjerovatno si me pogrešno shvatila user posted image

Ne vezano za temu, hoce li ti mali u skolu ove godine ili naredne?


Sljedeće godine aBd, već imam brigu heh user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni m
10.6.2016 23:57:48   
mala_sa
Tuspas nas user posted image , veveras sam pravila iftar pa nas puna kuca bila i ne stigoh vam pisati user posted image .
Mi smo jos uvijek 2u1 user posted image . Pregled uradjen, vala bude bas neugodan ovaj ginekoloski pregled kako trudnoca odmice. Uglavnom otvorena 3 prsta, bebce hB fino naleglo, grlic totalno omeksan, sad je do sudjenog datuma i cekanja kontrakcija aBd user posted image . Ona kaze kad pocnu kontrakcije to je to, nece biti laznjaci sigurno user posted image .

Ljubim vas sad, odoh naruciti poklone sto ce im seka donijeti iz porodilista aBd user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni m
11.6.2016 9:32:24   
ema08
Jutro moje bebele user posted image ,

MalaSa, zar imaš snage i za iftar praviti?user posted image Ja kad vidim sta sve vi radite shvatim koliko se ja štedim...izgleda da sam pravo razmažena. Al nema veze nadoknadit ću ja sve kad ako Bog da moj Vedo dođe kući user posted image . Sta je rekla doktorica, po njenoj procjeni kad bi mogao početi porod. Ne razumijem se, al ako si tri prsta otvorena meni to kao da je već počeo dođe user posted image . Neka ti dragi Allah podari lagan i brz porod ako Bog da.

BubaDaro, ja našla bijelu ogradicu u happy kidsu. Nije lijepa kao kod male sa ali meni je bitno da je bijela. Dobili smo i preslatku plavo bijelu posteljinu sa nekakvim životinjicama po njoj. Mislim kad se sve to montira da će biti lijepo.

Nudzejma, kakva si ti? Nadam se da prehlada popušta.

Lejla, Tackice, Agatha i ostale bebele šaljemo vam punooouser posted image .

Winki, već 21 masalla...leti vrijeme

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni m
11.6.2016 10:08:51   
tačkicaa
Jutrooooo user posted image Evo i mene kao i do sad, do pola zapušenog nosa user posted image
Mala Pitam se hoćeš li ti stić' do bolnice kad cura krene vanka user posted image To će biti, samo malček prilegneš, bebač izađe i nastaviš pos'o user posted image
Ema Koja ono ti dođeš sedmica? Jesi krenula na vježbe?
Nudzejma Kako ti dišeš danas?
Kako su ostale? Winky danas nema izgovora za ljenost, piši user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni m
11.6.2016 10:13:44   
mala_sa
Jutro, mi cemo danas aBd u tresnje, pozeljeli smo malo da beremo user posted image
Inace kod mene standardno, isto ko i jucer user posted image

Ema pa kad mi je rekla da sam otvorena 3 prsta, reko iftar mora cim prije inace nijedan necu stici napraviti user posted image . A mm je rostiljao raznog mesa, ja dodala peceno povrce iz rerne, supu, salatu sezonsku i topu. Tako da se stvarno nismo umorili a super iftar bio hB user posted image .
Pa kako kaze dok, dalje se bez kontrakcija otvarati ne moze, znaci do 3-4 prsta mogu da otvore ove lazne kontrakcije al dalje ipak trebaju one prave user posted image . Eh sad ovako situacija moze stajati i 2 sedmice a moze krenuti i svakog trena, oni nece nista da izazivaju jer ima jos vremena do termina, pritisak hB dobar a i ide prirodno samo kako treba.



< Poruku je uredio mala_sa -- 11.6.2016 10:16:06 >


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni m
11.6.2016 10:18:18   
mala_sa
Tackice hahahha aBd i ja navijam da bude tako, malo cucnes i izleti user posted image user posted image , mada iskustvo mi kaze ipak malo drugaciji verziju user posted image al nije ni ona bas prestrasna user posted image

A ovo za zacepljen nos je stvarno zanimljivo; meni je u trudnoci sa A bio stalno zacepljen i par dana pred porod je procurio ali toliko da sam sva slinava isla na porod, stvarno fujuser posted image . Ne znam jel pritisak popusti u sinusima pa se otvore, ili sta, al kad je pocelo da se cisti uzas zivi user posted image . I evo sad opet od sinoc mi bas se cisti nos, znaci ista prica se ponavlja, jer nisam prehladjena sigurno user posted image

< Poruku je uredio mala_sa -- 11.6.2016 10:22:08 >


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni m
11.6.2016 10:27:35   
ema08
Tackice, ja sam 27 sedmica. Nisam jos krenula na vježbe. U pet sati su pa mi se mrsko nakaniti po najvećoj gužvi i vrućini. I mislim da su ponedeljkom u 11. Ja bi išla ponedeljkom jer mi je taj termin ok.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni m
11.6.2016 10:37:27   
lejla80
Jutro user posted image moje bembeleuser posted image user posted image

Ja evo lagano se pakujem, odoh koji dan majki na grbaču, kaže mm hajmo malo da promijenimouser posted image user posted image ... jedva me je nagovorio hihi... Doduše sad idemo svi u kompletu zbog Ramazana, ne mogu ga ostaviti ovdje samog da iftari, nešto mi to žalosno...

mala_sa ja kontam ti se porodila, vidim nema te jučer..a ti roštilj raspalila, vidiš to ti je izvrsna ideja, i ja bi mogla da iskoristim prednosti kućeuser posted image user posted image Ojj kad spominjete porod, mene strah namah uhvatiuser posted image user posted image user posted image

Ema i tačkice taman vam je vakat da krenete na vježbice, ja nećem ovaj put najvjerovatnije, nešto mi mrsko da ponavljam gradivo, posebno ono o kupanju i oblačenju beba user posted image user posted image



_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni m
11.6.2016 10:51:33   
lejla80
Sad se vagam, udebljala se 4 kile već a još nisam ni četiri puna mjeseca trudna user posted image ..... ccccc šta bi bilo tek da ne povraćam

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni m
11.6.2016 11:08:18   
nudzejma
Jutrooooo drage moje,
Evo mene,nos bolje hvala Bogu.Ovo je bio neki "brzinski virus i viroza".
Ja se jucer nesto digla po kuci pravila rucak meni i malom i poslije podne me poce zatezati stomo i pi-pi non-stopuser posted image .Kontam pa nije valjda opet kakva bestija nedaj Boze ili se samo mali navalio na mjehur.Uglavnom ja popila apaurin i legla i stomo se opustio.Uhh brojim dane do 9-og aBd.Samo s hajjrom da docekamo pa nek onda zateze stomo.Jel' tako mala_sa?user posted image
Ti si sad u najljepsem periodu,opustena i kad nesto zaboli.Znas sta slijedi....


_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni m
11.6.2016 11:10:30   
Arijana2
Pozdrav drage user posted image Mala Sa svaka tebi cas_t bas nisi razmažena,divim se ženama koje tako nose trudnoću ,ja po čitav dan nesto kukam,znas kad mi je vlastita majka rekla da sam dosadna user posted image user posted image ali hajde sve to prodje kad se bebica rodi aBd.

< Poruku je uredio Arijana2 -- 11.6.2016 11:11:06 >

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni m
11.6.2016 13:23:43   
mala_sa
Nudzejma do 9og molis Boga da ne boli od 9og jedva cekas da zaboli user posted image user posted image

Arijana ma hajde nek trpe malo, nisi trudna svaki dan user posted image .

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni m
11.6.2016 14:53:19   
minie
Samo da vam malo mahnemo :)

Mala_sa ti ces to expresno, kao jedna zenica kad sam ja bila u bolnici. Dosla zena na ctg, koji je u prizemlju, i krenuse one babice da trce sa kolicima po nju i govore porod je poceo. Bukvalno je skidale kroz hodnik dok su je vozili do sale, nije bila 10 min kad je voze na krevetu a smotuljak pored nje. Isto treca beba :)

Kako ste sve ostale.
Mi hB super, moj bucko samo doji i masalah napreduje, poslije 20. na kontrolu.
Braco malo ljubomoran,otisao je sa adzom da jase konja.
A ja cu, nadam se, malo otkunjati :)

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *