|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ramazanski meni 2016 god.
1.7.2016 20:21:05   
Amam
mi sinoc kod svekijevica bili pilici sa raznja i japrak,humus i krompir u kukuruzno brasnu,ruzice.
Veceras ja i sinak sami pa cemo kljukusu s batacicima i palacinke s nutelom i malinama 😊

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Ramazanski meni 2016 god.
1.7.2016 22:01:03   
canim
Ena, uh sto ono dobro izgleda, vjerovatno neslanih ima u bakkalu kod sebilja.
Zene, vec Noc Kadr dodje, ode nam polako najdrazi gost, ucite, dovite sto vise ovih zadnjih lijepih dana, nek vam je mubarek.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Ramazanski meni 2016 god.
2.7.2016 0:57:26   
niki83
Amin!
Allah vas nagradio sto podsjecate!
Odlazi nam Ramazan..user posted image

Mi smo veceras supicu i paprike pecene sa pavlakom..nesto mi se bas jelo tako jednostavno i lagano.. mm je imao i pilecu jetricu jos.
Za sehur inshallah opet hurme i voda user posted image

Hvala zenicama na savjetima..znaci puding je bio promasaj user posted image . Ima u Konzumu galette, probat cu ja to..mora da uspije user posted image
Eh..kod nas u Ze nema ni tih po 70KM pistacija user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Ramazanski meni 2016 god.
2.7.2016 19:33:20   
Amam
Selam zenice,sta se krcka za ve erasnji iftar?
Kod nas sirnica i paradajz salata,da i mi.pitu pojedemo ovog ramazana 😁

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Ramazanski meni 2016 god.
3.7.2016 0:17:27   
niki83
Veceras iftar bio kod moje seke..imali smo supicu, teletinu s krompiricima i gljivama, salata miks (kupus, grasak, kukuruz, paradajz..odlicna!)..i maslenjak sa sirom..
Lubenica, dinja, sladoled..
Ja vec razmisljam kako bih mogla zeljanicu sutra za iftar aBd user posted image nesto mi je naumpala..ali samo nju..da ocejfim user posted image
Danas sam vec napravila jednu havanu za bajram user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Ramazanski meni 2016 god.
4.7.2016 0:27:45   
alman
Jos sutra ako Bog da iftar i ode nam najdrazi gost. Meni je tako brzo proslo,ne mogu vam opisati. Iskreno vjerijem da nam je dragi Allah ukabulio nas post i sve ibadete i da nam je oprosti grijehe i da cemo poslije Ramazana bit jos bolji i cvrsci vjernici.

Eh kod mene je u petak bio iftar dolazili nam moji i mm roditelji nekako sam uspjela da sve pripremim. Na meniu je bila
Pileca supa
Cifteta u pradajz sosu sa piro
Polagani burek i sirnica
Kompot
Hurmasica,havana i oblatna sto je ostalo od prohodanicauser posted image

Poslije su svi otisli na teraviju i nafilu dosli u 2. A ja sve pripremila na stolu sehur,tako da smo se tek iza sabaha razisli . Uglavnom bilo je prelijepo bas mi je drago sto je tako ispalo. Nema nista ljepse od okupljene porodice oko sofre user posted image



_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 156
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *