|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
2.7.2016 16:34:03   
svamojadjeca
gdje se uopste radi taj 4D,vjerovatno na jezeru,jeli se mora narucivati zna li ko??

(odgovor članu svamojadjeca)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
2.7.2016 18:10:43   
ema08
Svamojadjeca, ja znam da na Jezeru ima 4d, a kakva je procedura za narucivanje ne znam. Ako oni ne primaju trudnice prije 36 nedelje ne znam ni mozes li se naruciti. Vjerovatno imaju i oni u Opstoj bolnici. Trebala si pitati. Ja radim privatno preglede i moja dr.ima 4d pa ako nista ne uspijes u drzavnim i ako budes htjela javi se da ti dam broj.

, nece Vedo postati Veda hehehe. Imam ja dokaz
Doktorica muzu poslala sliku cune hehehe...tako da nema opasnosti.

Lejla, Midnight nemojte se preforsirati...polako sve trudnickim tempom

(odgovor članu svamojadjeca)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
2.7.2016 18:12:28   
ema08
Ovo gore sa cunom sam nanijetila BubaDari, al ne napisah njeno imeuser posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
2.7.2016 18:59:54   
search
4 d se radi na Jezeru, morala ti je dati uputnicu i trebas se naruciti, mozes nazvati pa zakazati termin ili otici, nema veze koja si sedmica dace ti, a mozes i privatno naravno, cula sam sve pohvale za polukliniku sunce :)

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
3.7.2016 9:09:12   
NARI
Jutro ženice! Evo ja jutros prva pristavila, BUJRUM!
Eskimka, žao mi zbog tvog problema. Mislim da bi trebala mijenjati dr. Očito si naletjela na neku kompleksasicu. Drugi put kad odeš žali se na bolove u donjem dijelu stomaka, kaži nema šanse da sjediš.. Ti bolovi se javljaju v e čini žena i nema šanse da provali iako nije tako. I ja kad sam se zalila na stresa posao prvom ginekologu , rekao mi je da to nema veze sa trudnoćom. Čuj nema veze. Pa spontani se dobije od stresa...Uh Al me to ljuti.
Buba Dara, posmigala si mi s tim baklave ma, samo j bezobrazni naručila da mi mama napravi user posted image . Sve kolače pravim osim baklave. Mama j tu majstor pa ne bih da budem losa kopija user posted image . A što se tiče krvne slike, da bi svi ti recepti (čeka, mrkva....) i ostali dali rezultate moraš da unosis i određenu količinu vitamina C. Zato sebi cijedi limun i narandzu, ali ne u isto vrijeme sa cveklom. Nego onako pijuckaj u toku dana. Kod mene isto nalazi nisu najbolji, imam proteina i bakterija u urinu. I blago povišeni leukociti. Zato ću mort i ponovo dr. iako sam mislila tek za 3 sedmice. Samo mi još antibiotik fali.
Sva moja djeca, žao mi je zbog lošeg iskustva. Ja sam bila zabezeknuta kada je dr. Alica psovka drugom dr. koji me je poradjao 8 sati. Ona je provali kako nikad nisam čula nijednog muškarca da psuje. I derala se, a ja istraumirana, napacena, beba napacena. .....Ali da me ona nije preuzela, ko zna Šta bi bilo. Doktoricu sam tek kasnije upoznala u pravom svjetlu. Stručnjak je, nema govora, ali jeste gruba. Inače, kod nas doktori kada ideš u dispanzer za žene (hoću reći kada ideš preko zdravstvenog osiguranja) su svi redom grubi i neljubazni. Ali kad ideš privatno, skroz su drugačiji (isti ti doktori).
Ja se u državnim ambulantama i bolnici uvijek svadjam i prigovaram, kažem im " gospodo, sve sam ja to vama unaprijed platila. Meni se svi mjesec iz plaće izdvaja za vas i vi ste tu radi mene a ne ja radi vas! " Ja nedam na sebe ( osim u trenucima poroda, hhahaha).user posted image
Eto da znate s kim imate posla na forumu

(odgovor članu search)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
3.7.2016 9:30:56   
NARI
P.S. Izvinite na greškama u tekstu....tek sad vidim....do mobitela jeuser posted image .
Da i ja prozovem nekoga, Bebica 11, što se ne javljaš?

(odgovor članu NARI)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
3.7.2016 9:46:29   
Midnight_489
Jutrooo,bebeleee user posted image
Ja tek sad ustala,pogledam na sat,kad ono pola 10,jesam se uspavala,
prava sam ljenčuga user posted image
Što vas je to maloo,aj nema veze sutra ponedjeljak,pa će nas više bit user posted image
Ja za danas ništa ne planiram raditi,samo jedan jastuk pod glavu,jedan pod noge i uživancija.
Sutra valja u čaršiju,uzet kolača za Bajram.Planira mi doći sva rodbina,aBd,a i mi njima user posted image

NARI danas si me pretuhitrila sa kaficom user posted image ja svoju tek trebam pristaviti.
Idem popiti kafu,a ostalim user posted image šaljem puse. 💋

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu NARI)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
3.7.2016 10:35:26   
BubaDara
Jutro raja user posted image
Mi ovo jutro na čaju malo za promjenu user posted image
NARI hvala na savjetu, svakako ja limunadu ne izostavljam ali eto izgleda da moramo povecati dozeuser posted image
Sto se tice urina, kod mene je uredan pa hajde bar nesto da valja user posted image
Nadam se da ces i ti svoje nalaze ubrzo srediti user posted image
ema08 znači prijo garantuješ za cunu? user posted image
Slatko bi to bilo Dzana i Vedo user posted image
Midnight bitno je da se rodbina sastane a nema veze ako kupiš kolače, sad je sve oprosteno user posted image
Slabo nas je na ovoj kafici, biće da je bolje da očajavamo user posted image
Nemam više ništa pametno za reći, sad ustala a opet mi se spava user posted image Bolje rano raniti čini mi se user posted image
Zagrljajček za sve koje ste tu i koje skitate negdje user posted image user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
3.7.2016 12:00:26   
lejla80
Evo i mene da se za početak prijavim. ..sve sam pročitala ali sam zapamtila jedino da se Dara udebljala samo 5 kila, pa to je čisti bezobrazluk user posted image

Ne mogu da se natezem preko mobitela pa ću detaljnije kasnije kad upalim računar. ..ljubim vas

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
3.7.2016 12:21:27   
svamojadjeca
hvala vam,sutra idem internisti na jezero pa cu vidjeti da se narucim odmah,

NARI ma ne sumljam ja u njeno znanje samo imam osjecaj da sam dosla pred kraj radnog vremena hahah pa za cas da me skine sa dnevnog al eto nema veze idemo dalje hihihi.


ugodan vikend zenice zelim

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
3.7.2016 19:36:10   
tačkicaa
Evo da vas i ja kratko pozdravimuser posted image
Moje devojce i ja dosli kod moje mame, mm se vratio, mora sutra radit', pa malo se nenom tracarimo nas dvije user posted image
Vidim kod vas je otprilike sve uredno, Buba haman jedino ne sluša, to je ona lopina na dijeti udebljala se samo 5 kila a krv je odala user posted image Salim se Daro, samo ti slusaj savjetw ovih finih zenica i ima da budes ka' cigra user posted image
Sretno na kontroli sutra, ko je ima, ja zaboravih u trenutku user posted image
I eto, sve vas pozdravljam iz mog lijepog rodnog kraja user posted image

(odgovor članu svamojadjeca)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
4.7.2016 8:44:42   
NARI
Jutro spavalice! Malo zahladnilo pa ste se uspavale. user posted image Ja evo pijem kaficu. Meni već pola dana prošlo. Ko kad moja djeca sabahom ustaju. user posted image . Čekam 9 sati da vidim da li moj dr. radi danas i može li me primiti. A danas ću i kolače praviti. Jučer sam bila lijena. Ma ustvari kad me mučnine obuzmu ne mogu ništa.
Buba Dara, hajmo istinu na sunce user posted image Kako uspjevas ne debljati se. Ti bi nam mogla predavanje održati ( za nas kojima se i voda prima) user posted image Ozbiljno, kako si uspjela ne udebljati se. Ja sve nešto kao pazim....pisala sam o tome. I sa ovo dvoje djece sam odbijala po 25 kg. Sad sam mislila do 10 ali nema šanse. 6 sam dobila u 3 mjeseca. Kao čarolijom da se lijepe. Pa eto, udijeli koji savjet.user posted image
Ostale trudnice, nemojte danas pretjerati sa radovima i spremanjima . user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
4.7.2016 9:44:08   
Midnight_489
Olaaa,bebeleee user posted image
Ja evo popila kaficu,spremam se da idem u čaršiju user posted image
Što se tiče spremanja kuće,ja sam svoju preko vikenda spremala,tako da sad se
trebam fokusirati na bajramsku trpezu user posted image
Planiram napraviti mafine i naravno,legendarnu baklavu user posted image
Šta vi planirate napraviti?

Nemojte pretjarati,i uživajte user posted image

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu NARI)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
4.7.2016 10:41:04   
lejla80
Jutro žene, ja evo jedva gledam na oči..sinoć sam zaglavila u gradu do jedan, pa sam po povratku naletila jednu seriju koja mi se sviđa ajmeee...moradoh ustati zbog mališe, inače bi mogla pola dana ostati u krevetu. Sreća i on je uspio odspavati čak do devet ..

Jeste li pri kraju sa bajramskim spremanjem? Ja imam par sitnica još da obavim. Kolače ovaj Bajram ne spremam, jer nećemo biti kući ..tak da sam prilično pošteđena s ozirom da je ipak mnogo posla oko bajramske trpeze..

Jutros dobih poruku od prijateljice da se plaćaju vitre za nerođene bebe, pa me to malo zbuni. Mi iskreno nismo o tome ni razmišljali a već smo uplatili. Sad čitam po netu da su mišljenja podijeljena pa mi malo laknu. Jeste li vi plaćale?

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
4.7.2016 15:48:47   
Arijana2
Pozdra drage user posted image kako ste ,ja se sve teze krećem ,odmah nesto bolucka dole,pritišće ali aBd da izdržimo do termina bil hair.Imam jedno pitanje malo je izvan teme,ali i nije nametne se samo :) da li neko zna kakvu finu tetu za cuvanje djece da preporuci?

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
4.7.2016 18:13:59   
nudzejma
Olaaa trudniceeee,

Evo i mene sa kontrole. Zavrsila sam sa svojom dr.koja mi je vodila trudnocu i sad prelazim u UKC kod dr.koja bi mi trebala biti na porodu.
Elhamdullilah sve je uredu,samo sto je beba naprednija pogotovo mjere glavice (BPD) su 3 sedmice vece.Ali tako mi je bilo i sa prvim djecakom.Mi smo se tad toliko istraumatizirali a on se rodio sa normalnom lijepom glavicom.
Nisam otvorena,beba se spustila u porodjajni kanal i ceka svoj momenat :-)
I da, mama je u plusu 11kguser posted image
Na mirovanju sam do vikenda aBd i dosta.

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
4.7.2016 21:59:25   
Arijana2
Pozdrav user posted image Nudzejma ja bas muslim na tebe,ti si super,zasto si bila na mirovanju zaboravila sam?A nisi otvorena ,meni nisu nista rekli za mirovanje i ako do duše nisam se nesto ni kretala a već sam bila uloziva za jagodicu prsta prije 10 dana .Da li imaš kontrakcije i pritisak kad se krećeš ?Et jos malo i ako Bog da stižu bebe ,samo da budu živi i zdravi.

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
4.7.2016 23:41:53   
nudzejma
Draga Arijana ja sam ti na strogom mirovanju od ulaska u 7 mjesec.Beba nisko,grlic skracen i omeksao tako da dr.nije htjela rizikovati.Ja nikakve tegobe nisam imala hvala Bogu ali sam bukvalno prelezala ova 2 mjeseca.Nemam prave kontrakcije,sad samo ponekad one B-H kontrakcije obicno kad ustanem.Sad su mi misici totalno atrofirali i evo sad se jedva krecem po stanu.Bol i pritisak u karlici,valjda od lezanja a i tezine bebe.
Kako si ti?Ima li kakvih naznaka da ce beba uskoro?

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
5.7.2016 6:06:23   
ema08
Drage moje Bajram Serif Mubarek Olsun, nek dragi Allah ukabuli post onim koje su postile, ifrate onim koje su ih pravile i da nas ako Bog da sve obraduje lahkim porodima i zdravom i hairli djecicom. Amin.

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
5.7.2016 7:37:58   
Midnight_489
Bajram Šerif Mubarek Olsun drage moje ❤️ user posted image
Da nam dragi Allah ukabuli post i obraduje nas lakim porodom i zdravim bebicama 😊

U nas praznično raspoloženje vlada od jutros.
Ispratila muža na Bajram-namaz,pa kafica,pa poklončići za rodbinu. user posted image
Nadam se da ćete se sve lijepo provesti. ❤️😊

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
5.7.2016 7:40:16   
nudzejma
Drage moje amin na dove i Bajram Serif Mubarek Olsun i od mene.
Moj D. jutros prvi put isao sa babom u dzamiju na Bajram namaz.Mama presretna hvala Bogu.user posted image user posted image

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
5.7.2016 9:36:03   
winky_sa
I od mene Bajram Serif Mubarek Olsun, da ovaj Bajram provedete sa svojim najmilijim u sreci i rahatluku. Ako Bog da da slijedeci docekate sa novim clanovima porodice user posted image

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
6.7.2016 1:41:04   
search
Bajram mubarek olsun i od nas dvije hhh,
Da se pofalim svojom hrabroscu, termin mi je u pon aBd a ja ev dosla malo kod mame u drugi kanton hhhh, ae kontam i ako krene porod ja sam brate prvorotka nece to izletit tako lahko, dva sata vznje, mogu se jos par puta vratit i doc user posted image
Stomo bukno odjednom, otiso ispred mene dosta hhh, bas me zanima hocel ovo moje celjade bit preko 4 kg hhh, do sad sam se udebljala 8 kila jeeeuser posted image user posted image prezadovoljna sam sto se tice toga, sam evo ovdje kolaca pa se nadam da nece bit dok kuci ne dođem jos u plusu hhhh
Kako ste vi ostale zenturace, ovdje sve mirno, sam vi bajramujte :)))

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
6.7.2016 8:34:19   
lejla80
Stupas mene bembele moje, Bajram Šerif Mubarek Olsun, da ga provedete u zdravlju i veselju zajedno sa svojim najmilijima. .. da vam dragi Allah podari ono sto je najbolje za vas......

Mi smo jučer mnogo skitali, ja sam se smorila bukvalno, baš mi je bilo previše a nisam sve ni stigla, neise bit će prilike aBd ... Trenutno uživam kod mamice user posted image

Search svaka čast, ma hajde ima i tamo bolnica ako krene. ..hehe....sretno

Ljubimo vas ;)

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu search)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
6.7.2016 11:16:45   
tačkicaa
Bajrambarećula žene user posted image Kako ste ?
Evo ja ponovo u svojoj lijepoj lijenoj rutini, a sutra aBd planiram na vježbice user posted image Je li ono na Vojničkom četvrtkom u 16:20? Sutra aBd dokntrolica i imamo popunjen dan user posted image Ako uspijemo naći odgovarajući smještaj, možda se ispalimo bar do Neuma na dva-tri dana user posted image
Šearch, jesi još 2u1? user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *