|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
6.7.2016 13:49:22   
agatha
Bajram serif mubarek olsun, drage moje!Da ove dane provedete sa svojim najmilijim u rahatluku. Ja sam se jucer bukvalno smorila hodajuci a i dan prije oko priprema pa sam noćas lose spavala.Ali sam sretna i ponosna i moj A je prvi put isao u dzamiju na Bajram-namaz! :)


_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
6.7.2016 14:06:12   
Arijana2
Bajram Serif Mubarek Olsun drage user posted image da budete žive i zdrave sa svojom dječicom i porodicom.Nudzejma ni ja nemam kondicije nikako par koraka i raspad sistema,boli pritišće ,zadisem se.Sve se češće javljaju BH kontrakcije i kod mene,malo malo i stvrdne mi se stomak i uspici ,tako drži deset_ak sec i pusti.Nadam se samo da nisu prave.ne znam kako tebi ali mene sad boli i kad se beba nezgodno namjesti pa gura dole gore pa me i to prepadne :) bil hair.Samo da se rode živi i zdravi,bar su sad dovoljno veliki pa bar jedna briga manje ovako sam se šokirala čitavo vrijeme da neće krenuti puno ranije.

< Poruku je uredio Arijana2 -- 6.7.2016 14:07:51 >

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
6.7.2016 20:11:22   
winky_sa
Tackice jesu li nam to vjezbe sutra?? Zar bas u 16 i 20...koliko traju? Smije li se kasniti na to?? user posted image

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
6.7.2016 21:56:16   
tačkicaa
Winky ja kako procita', sutra od pola 5 do pola 7. Do kad radis?

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
6.7.2016 22:01:11   
winky_sa
Tackice potrudim se sutra stici, valjda necu puno kasniti... vidimo se user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
7.7.2016 7:00:24   
Vrtni patuljak
Bajram barecola zenicama koje slave i njihoivim porodicama, sve najbolje vam zelimo!

Idem na kontrolu u 10 pa ako ne bude vrtoglavica eto i mene danas na vjezbe. Treba li sta ponijeti sa sobom? Carape? Vodu?

Pozdrav za sve

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
7.7.2016 7:10:13   
tačkicaa
Evo da vas i ja pozdravim u jutarnjim satima user posted image
Nisam vala oka sklopila, uzas jedan... I ja cu na kontrolu, u pola 10 zakazano, i onda ima da spavam do tih cuvenih vjezbi. Vrtni, ja nista necu nosit, nisam planirala stvarno vjezbat user posted image

(odgovor članu Vrtni patuljak)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
7.7.2016 8:42:51   
Midnight_489
Evo i mene user posted image
Imal koje da kaficu pijemo? user posted image
Ja danas odmaram,jučer i prekjučer smo obišli svi rodbinu.Ala sam se
najela baklave i kolača,ufff.Malo sam pretjerala. user posted image user posted image

tackicee sretno na kontroli i javi nam šta je bilo user posted image
Vrtni patuljak i tebi sretno na kontroli user posted image

Ostalim user posted image šaljem 💋

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
7.7.2016 11:55:22   
nudzejma
Ma sta ste usutile zeniceuser posted image Nije valjda da jos bajramujete ili ste pretjerale sa baklavamauser posted image
Ja nigdje nisam isla za Bajram.Nama su dolazili gosti 2 dana i bilo je bas lijepo.Ja sam se digla iz horizontale i pocela sam vise po stanu hodati a od vikenda aBd idem i u setnju i shoping.Sto je dosta-dosta je ako i krene porod nije puno ranije.
Sretno zenicama koje idu na kontrole danas.

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
7.7.2016 13:44:11   
BubaDara
Bajram Šerif Mubarek Olsun i od nas dvije user posted image
Napokon stigoh da vam se obratim user posted image
Ja sam baš fino odbajramovala, i nisam imala vremena da puno zavirujem po telefonu user posted image
U ponedjeljak sam se i ja premorila, imali smo puno nekih poslova obaviti po gradu a gdje god dođeš gužva nenormalna, ne pamtim kad me onako nešto strefilo, ali eto srećom stiglo se opet sve user posted image
Vidim neke kritike na moj račun user posted image A vala šta ja znam kako sam se samo toliko udebljala, a nalazi ko nalazi, mislim da ipak nije loš hemoglobin 106 kao što doktorica misli, znam žene koje u ovom periodu već padnu na 70-80, pa vala ja sam zadovoljna i dobro se osjećam što je meni najbitnije user posted image
Ovaj mjesec će mi baklave popraviti prosjek user posted image user posted image
nudzejma drago mi je da si napokon ustala user posted image ako Bog da još malkice i stiže tvoj beg user posted image
lejla80 vidim pitala si za vitre, malo kasnim ali eto da ti napišem da je meni rečeno da treba platiti vitre ako se beba počela vrtiti, kako stari kažu "kad oživi" pa sam ja eto dala i za nju a nisam ni ja znala za to, pa mislim da ako nisi znala da ti nije grijeh svakako, Allah zna najbolje user posted image
tačkice i vrtni patuljčiću sretno na kontrolicama pa pišite nam šta rade drugari user posted image
Vidim vi uveliko sve na vježbe, pa vam malo i zavidim, ja to ovdje nemamnuser posted image Pišite mi šta se tamo radi/nauči user posted image
puno user posted image za sve!

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
7.7.2016 14:16:05   
tačkicaa
Ja vam pokušavala iz kreveta pisat' kad sam stigla, i dva puta mi ne prođe, a sve na telefonu zaboravim kopirat' tako da me i zabacilo user posted image
Uglavnom, bebče je super fala Bogu user posted image 1090 grama, ali se lopina opet guzom okrenula user posted image Haj nema veze, ima vremena user posted image Ja sam dobro haman, danas sam prvi puut registrovala da je pomenbula grlić, i kaže ne može bolje user posted image Mater se kobajagi udebljala samo pola kile od prošle kontrole, ali imamo mi sebi zaliha, sve mašala mekano i oblo user posted image Što se spola tiče, ja više i ne pitam, vidim kako se beba postavi, danas se sva sklupčala, rekoh džaba ću pitat', opet će isto reć' user posted image Tako da ćemo čekat' kad se mala guza aBd pomoli vanka da vidimo hoćemo li je pokriti crvenom ili plavom ponjavicom user posted image
Evo ja se psihički pripremam za te vježbe i imam tremu da znate user posted image Vrtni, Winky, jeste li vi spremne?
BubaDaro Prepričaćemo ti se, ne sekiraj se user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
7.7.2016 16:05:47   
Leptirica13
ah, sto ste vrijedne..
nisam imala vremena da sve citam :(
zelim sretan I hairli Bajram svima koji slave...

Meni se svasta izdesavalo ovih dana..al, ukratno, imam problem sa trombofilijom..povecali su mi dozu clexana na o,6 I morat cu pod obavezno na carski :(((
Prosle sedmice mi nestalo vida na desnom oku jedno pola sata, uopste nije bilo slike vertikalno..pa sam isla I oftamologu I neurologu I Zeliji..moram na neke magnete bez kontrasta..
valjda je neko zacepljenje bilo koje je samo prosisalo,tako da sam dobro prosla..
zao mi je zbog carskog al su mi rekli POD OBAVEZNO...covjek se malo nasikira, al sta je tu je..sad smo 19 sedmica, ova moja cura lupa svaki dan a ja uzivam :)

ljubim vas sve I zelim nam sretan ovaj mjesec...

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
7.7.2016 18:01:31   
lejla80
Cure moje evo da se i ja stupasim, kod mene danas nešto nizak pritisak pa me nosa na sve strane, svako malo zalegnem. Večeras planiram izaći sa drugaricama iz mladih dana ako ne prespavam izlazakuser posted image

Nudzejma drago mi je da si konačno stala na nogice, taman da se uhodas do vikenda..

Leptirice kod tebe baš dešavanja, nadam se da si sada bolje a što se tiče carskog uopste se ne sikirati, samo nek hairli prodje.

Ove što idu na vježbe nek se ne ne prtjeruju hehe

Daro hvala, baš zanimalo šta ste vi uradile jer koliko sam istraživala mišljenja su baš podijeljena što se tiče vitri za bebice u pupama.

Eto toliko od mene. ...čuvajte se

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
7.7.2016 20:10:31   
tačkicaa
Ja u zadnji čas ne odo na vježbe, poremetise me.
Ko je bio?
Leptirice zao mi je zbog toga što te snašlo, ali bice se ok aBd user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
7.7.2016 21:19:45   
Bebica11
Bajram barecula zeneeee i od mene sa malim zakašnjenjem :)

NARI vidim pita za nas <3

Tu sam samo bilo obaveza oko Bajrama. I ja gazim ABd brzo dvadesetu sedmicu. HB ide polahko. Za desetak dana kontrola.
Ja dobivam po 2kg mjesečno...ne mogu si pomoći haha user posted image
Al dosad sam uvijek lahko skidala kg. A možda i zadrzavam vodu jer ima proteina u urinu a urinokulture su sterilne. Krv oki masaAllah... Samo d vitamin vadila...imam duplo manje od donje referentne vrijednosti user posted image

Leptirice mi smo tu negdje...ne sekiraj za CR...samo da izguras hairli i docekas bebu

Ostalo procitah al ne zapamtih.. Počinjem opet haos zaboravljati u trudnoci.. Dešava li se jos kome? Provalim se samo tako...

Ja sam ok. Potkoci me s vremena na vrijeme pa prilegnem. Kako sam imala prve dvije rizične više ne znam ni sta je normalno a sta ne :D

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu svamojadjeca)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
7.7.2016 21:58:52   
ema08
Vece bebele user posted image , vidim pune energije ( valjda od silne baklave) pa se raspisale ko velke user posted image user posted image

Mi smo dobro hvala Bogu. U ponedeljak bili na kontroli..Beba masala ima 1490 gr. Ovaj put smo isli kod dr.koji ce nam ako Bog da raditi carski i on vidio cunu tako da BubaDaro opet potvrdjenouser posted image . Kako tvoje noge? Jel imalo bolje preko praznika? I da i ja sam dobila pet kg ukupno, mada mislim da sam sada preko praznika nabacila jos jedno pet user posted image .

Lejla, znam da je kasno za vitre al i mi smo dali i za bebu jer nam je neko rekao bas ovo sto BubaDara kaze da kad ozivi ( a koliko znam po islamu se smatra da Bog udahnjuje dusu bebi od 4 mjeseca, neka me isprave ucenije ako grijesim. Tako sam ja cula) beba da treba dati i za nju. Al Boze moj, sta ces ako nisi znala...da si znala dala bi. No sikiriki user posted image

Nudzejma, drago mi je zbog tebe pa si izgurala. Bilo je tesko,pretpostavljam, al eto sad uzivaj u setnjama...nadoknadi sve al nemoj se bas ni preforsirati user posted image .

Tackice, Vrtni cestitam za uredne kontrolice user posted image user posted image user posted image .i sretno na vjezbama user posted image kad krenete. Super je vidjet cete.

Leptirice, nemoj se sikirati zbog carskog. I mene isto ceka i voljela bi da mogu roditi prirodno. Ako Bog da pa da nam to sve hairli prodje...ni prve ni zadnje

Bebice, ma i mene je stalno nesto potkocivalo.Sto kazes vise neznam ni sta je normalno ni sta nije. Al cim je nesto novo mene strah jel to ok...ma nije lako biti majka hehehe...

Midnight pusa i za vas dvije user posted image
Agatha, mogu misliti s koliko si ponosa ispratila sina na bajram namaz...to je pravo blago u zivotu..da ga aBd punooo godina pratis tako.

Ostalim saljemo punooo zagrljaja


(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
8.7.2016 8:46:23   
Leptirica13
jutro zenice...kako ste mi..lijepi petak... :)
al,eto,ja od sljedece hefte na bolovanje 2 sedmice...pa cemo vidjeti...pojma nemam sta cu raditi.
nit imam skim ispijati kafe, ni setati...ima da se ucrvam..

meni sega, MM sve zove bebu imenom...kako su nam rekli da je curica ( a imamo odavnooo imena I za musko I zensko..jos I prije trudnoce) tako on sve imenuje a meni smijesno..nije jos dijete ni doslo..
kako vi zovete svoje bebice?
doduse, ja je zovem mala smizla..samo se lupeta I vrti.. :)
I pricam joj ...naravnooo

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
8.7.2016 9:36:38   
BubaDara
Jutrić i od nas dvije user posted image
Hajmo kafica user posted image user posted image user posted image
Vidim samo leptirica poranilauser posted image
Draga i mi smo isto odlučili za ime davno i zovemo je isto imenom user posted image ali to je super, navikneš se fino user posted image što bi rekli uđe u uho user posted image A ne sikiraj se za carski rez, ako Bog da samo da sve prođe hairli, i ja uvijek kažem hvala Allahu pa postoji i takav porod jer nekim ženicama je to jedini način da donesu svoje bebice na svijet. Be positive user posted image
ema znači prije zagarantovane hehehehehe user posted image Vidiš, isto smo i kilica dobile user posted image Ne daju se prije user posted image user posted image Nek i tebe malo napadnu za kilažu user posted image
Ja sam sinoć napravila sebi preparat od cvekle, mrkve, jabuke, limuna i pekmeza, pa vidjet ćemo koliko će pomoći nalazima user posted image
Samo ako ne pomogne roknuću se koliko sam samo kuhinju zaprljala! user posted image
tačkice user posted image i tebi za urednu kontrolicu, tvoja je beba meni baš cool, ne da se pa ne da vidjeti user posted image user posted image
Nekad ti malo i zavidim hehe, jer sam i ja u početku više voljela da ne znam nikako, da bude iznenađenje, ali eto svi oko mene navalili pitaj pitaj i tako saznadoh za hanumče user posted image
lejla ti se pravo dala u izlaske i skitnju user posted image totalno si moderna majke mi user posted image
vrtni patuljčićuuser posted image i za tvoju bebicu i urednu kontrolicu user posted image Ima li išta draže nego s pregleda doći rahat user posted image user posted image
Očekujem od vas te instrukcije s vježbica, kako da dišem, kome šamar da opalim na porodiljnom stolu itd... user posted image user posted image user posted image
Bebice11 bolje da ti ne pričam svoje izvale zaborava user posted image Jesi li kad zaključavala mobitelom auto??? Počela klanjati bez mahrame na glavi??? user posted image user posted image Blago rečeno, to je samo dio... user posted image
Meni kažu da je normalno, muž me sad stalno zeza za to, pogotovo za mahramu jer me vidio tad kako klanjam bez mahrame i kaže ja kontam šta joj je i samo izađe iz sobe i kad sam i ja u pola namaza skontala i ponovila sve, završim i pričam njemu šta sam uradila, ona se smije i kaže pa vidio sam ja i kontam šta joj je user posted image
Eto dosta mene za danas, valjda sam vas sve spomenula user posted image
agatha i tebi user posted image
I da prozovem onu lejni ljenčugu, nikako da nam se javi user posted image Jesi li živa draga? Ako čitaš šarni nam kad ponešto user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
8.7.2016 10:27:33   
Midnight_489
Evo i mene opet user posted image
Idem sad do Doma zdravlja,po uputnicu za laboratoriju,valja opet krv vaditi,pa
javim vam se kasnije user posted image

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
8.7.2016 10:40:20   
NARI
Jutro zenice! Nisam vam uspjela čestitati Bajram, pa evo sa malim zakašnjenjem Bajram Serif Mubarek Olsun! Želim vam bezbrižno trudnoće, lagan porod i zdrave bebice!
I ja sam se najela kolaca, pogotovo jer je bio i rodjendan mom najstarijem sinu. Gosti dva dana dolaze, elhamdulilah. Ali meni se smigas na kolače mnogo, i što ih više jedem to su mi slađi i više mi se traži. user posted image Da se ne bojim gestacijskog dijabetesa pojela bih tepsiju cijeluuser posted image .
Žene drage kako meni gode večernje šetnje ove dvije noći. ...ovo kako je svježije malo. Hvala Bogu pa je noću malo hladnije. One tropske noći su me smarale.
One koje idete na kontrole, želim vam sreću.
Bebice, i ja dobijam minimalno po 2 kg mjesečno, ako n i više.
Drage moje user posted image puno vas pozdravljam, odoh se spremati da izveden djecu vani pa na kontrolu. user posted image user posted image

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
8.7.2016 10:50:27   
winky_sa
Da vam i ja mahnem malo sa mobitela user posted image
Super za uredne kontrole...a sto se vjezbi tice mogu vam reci da je pravo interesantno user posted image

(odgovor članu NARI)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
8.7.2016 14:27:58   
Vrtni patuljak
Hej drage moje!

Juce na kontroli sve ok sa bebom, rastemo, ali imam visak plodne vode, tako da su naredne dvije sedmice lezanje. Tako da nisam i necu ici na vjezbe, na zalost. Jos mi smanjio duphaston na 2x dnevno, tako da se bas moram cuvati.

Pitam ga za porod jer je dr. Lokmic rekla da ce me slati na komisiju za carski rez, kaze on i ja sam to planirao, ali sam cekao da prodjemo krizu, necemo se kockati ni sa cim kod rizicne trudnoce. Pa kontam, ako oba doktora misle da je carski rez opcija, valjda ce misliti i komisija? user posted image Kako idu te komisije? dobijem uputnicu i sta onda?

Odlucila sam da jedem sve sto mi se jede bez obzira koliko cu kila dobiti, a nesreca najveca sto mi se stalno jede lisnato tijesto (vec 5 dana) slano i slatko.

Ljubim vas sve redom

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
8.7.2016 14:38:40   
Leptirica13
I ja moram na carski, ali ce meni dr Zelija napisati (endokrinolog) zbog ovog sto mi se desilo..tako da se ja ne smijem izlagati pritisku I naporu nikakvom..
pretpostavljam da u tom slucaju onda nema komisije..

valjda komisija ide ako se priblizis terminu a beba se nije okrenula ili ne moze zena da se otvori...I sl.
a ovako kad imas neki nalaz koji ti unaprijed ugrozava stanje I tvoje I bebino, ne vidim razlog da se vijeca oko toga...

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu Vrtni patuljak)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
8.7.2016 15:21:04   
Vrtni patuljak
Izvini Leptirice, nisam upratila tvoje stanje, o cemu je rijec?

Mene hoce da salju na komisiju zbog Hasimoto synd (koji navodno sam po sebi nije indikacija za carski, a ni Zelija nista ne spominje), imam miom na materici i imam skoro 35 godina, a prva mi je trudnoca. Tako da te tri stvari cine trudnocu rizicnom, sa naglaskom na miom. Tako da cemo da vidimo.

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
8.7.2016 15:27:13   
Vrtni patuljak
Sad vidjeh u potpisu da su bile dvije gestacijeske vrecice... bas mi je zao sto i druga nije uspjela... jel to zbog nekog endokrinoloskog problema? Jer kazes da Zelija preporucuje carski? Izvini ako postavljam previse pitanja... sve najbolje ti zelim i da se bebica rodi ziva i zdrava

(odgovor članu Vrtni patuljak)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *