|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
8.7.2016 22:46:06   
lejla80
Mahanje i od mene, slabo stignem preko dana, koristimo godišnji maksimalno, tako da ili spavamo ili skitamo hehe...uglavnom dobro smo pa možemo hvala Bogu.

Što se tiče obraćanja bebici ja ovaj put nemam vremena od obraćanja ovom velikom djetetu, tako da bi ovo malo već moglo znati osnovne fraze tipa ne, pazi, stani, to nje fino i slično. Nije zgoreg da zna hehe...Ime još nismo skontali, ne pada nam ništa na pamet.

Vidim tema carski aktualna pravo, ja se iskreno nadam da ću i ja haha. ....imam traumu od prošlog poroda tako da se mnogo plašim iskreno, ali nekako ćemo prebroditi strah, ima još vremena aBd.
Što se tiče tih komisija ja mislim da svi idu na njih, jedino su izuzetak hitni carski rezovi. Eh sad ako imaš vjerodostojan i ubjedljiv nalaz, ne peglaju previše a ako nemaš onda te čačkaju i vijecaju.
Eto toliko od mene pozdravljam sve a posebno ove mrsavice hehe


_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Vrtni patuljak)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
9.7.2016 10:01:28   
ema08
Jutro bebele user posted image , ima li ko da je za kaficu user posted image ?

Mi juce opet bili na vjezbama, pa na kafi poslije vjezbi pa navece imali goste...elem buran dan za jednu teudnicu user posted image .

Desava li se vama da vam beba burno ne reaguje na glasove drugih? Moja na vjezbama skroz poludi user posted image , cijelo mi se vrijeme stomak talasa tamo vamo user posted image .

Uzivajte u vikendu i saljemo vam punooo user posted image user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
9.7.2016 11:57:11   
Midnight_489
Evo i mene,bebele user posted image
Sad došla iz čaršije,ispratila kamion sa žrtvama iz Srebrenice,da im Allah dž.š. da
lijepi Džennet.Tuga. user posted image
Kupila onaj jedan broš 'cvijet Srebrenice' pa kući.
Baš pravo ugrijalo. user posted image

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
9.7.2016 23:16:01   
Bebica11
BubaDara nisam jos dotle dosla user posted image al jesam krenula na posao i zaboravila ključ od kancelarije :D i sl. A provalila se na iftaru drugarice sve kuhale ponešto i pravo dobra drugarica majstor za kolače...zezam ostale kako trebaju od nje učiti i nakon pola sata kad su servirale kolače i slatko pitam "ko je pravio kolač?" 😂 ne znam sta mi se desilo kao da mi se u momentu izgubila memorija i onda čim sam izgovorila skontam...kaže baš ta drugarica " Boga mi me zabrinjavas" 😂

I jesam lupila za iftarom...pitaju me kad ces ti na Hadzdz i to neki očevi poslovni prijatelji. Rekoh 2009. A mislila sam reći 2019. ABd i nisam skontala dok me nisu počeli zezati. Totalno sam dekoncentrisana...osjetim to baš.. Bilo mi je ovako i u prošlim trudnocama :) nisam nikada auto udarila do u trudnoći i to na parkingu user posted image osmi mj trudnoce rekli mi u Domu zdravlja da je beba krupna i da idem na Gak...ja nasekirana sjela u auto i tufff...nekom penzioneru odvalim tablice (po belaju sjedio u autu) user posted image

NARI super je kad možeš šetati. Mi jutros šetali sa svojom ekipom. Kaze mm "ja ne znam kako nana sa njima izdrži"user posted image onaj mali trči a mi za njim. Haos

Mi imali goste večeras pa sam pala s nogu. Čistila,prala,kuhala cio dan. Sutra idemo ABd kod zaove u Ze-do kanton.

Odbrojavam dane do pregleda. 18.7.aBd imam zakazan. Samo da mi provjeri jel grlic ok.. Posto me ponekad zategne da vidim jel ovo bezopasno ili ozbiljno..to će se najbolje vidjeti po uzv i grlicu. Ako je dug i očuvan onda mogu ovim tempom nastaviti.

U ponedjeljak dan žalosti... Potresno bude. Moraćemo mi trudnice malo pripaziti da se puno ne nasekiramo. Ja neću smjeti baš da pratim emisije i to.. Ne podnosim inače slike stradanja..baš utiče na mene...

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
10.7.2016 15:20:43   
bambi1
Zenice drage kako vi funkcionisete po ovoj vrucini user posted image
Ja usla u 17 sedmicu, posteljica na prednjem zidu i jos bebi ne osjetim, malo.me to pocinje brinuti jer je druga trudnoca. Na sljedecoj kontroli ce mi mjeriti grlic jer sam imala do sada i dva spontana.pa da se uvjeri da li cu morati raditi serklaz ovaj put user posted image
Skroz sam zaboravila sta je nornalno a sta ne u trudnoci, nikako da se opsutim i uzivam. user posted image kada duze hodam osjetim bol u donjem dijelu stomaka i nekako mi i stomak izgleda nisko. Ma ja vise nista ne znam, u sekundi sebe ubjedim da nesto ne valja user posted image
Mm me nagovara da idemo na more, dr rekla da mogu prije.kontrole alobodno a ja u strahu totalnom

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
10.7.2016 18:01:24   
Bebica11
Bambi1 to je ok ako je sa prednje strane posteljica da se beba odmah i ne osjetiuser posted image

A ok je i da potkoci ako hodaš duzeuser posted image bar meni tako bude..i ja sam uplašena zbog prijašnjih rizičnih pa osluškujem tijelo i stomak.

Meni se javilo danas kao pulsiranje u debelom crijevu al nije samo pulsiranje klasično već kako se beba pomiče udara i u debelo crijevo... Tako nekakouser posted image
Treća trudnoća i totalno različit osjećaj nego prije :)

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
10.7.2016 18:25:30   
nudzejma
Hello zene...Kako steeee?
Ja pocela hodati pomalo i odmah me safatalo nesto novouser posted image Na hajjr aBd.Mali mi iz vrtica donio virozu i evo grebe me grlo nos curi.Fuuuj.
A drugo,meni pritisak uvijek nizak bio cak 90/50 i tako a danas slucajno izmjeri on 140/78 pa me bas uplasi.Vjerovatno od hodanja od kojeg sam se totalno odvikla.
Nego zene dajte mi link sa kojeg mogu poruciti ogradicu i posteljinu za bebu?Ovdje u Tuzli nista pametno nisam naslauser posted image


_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
10.7.2016 20:02:15   
BubaDara
https://m.facebook.com/Bu%C4%87i-Bu-baby-shop-581466955337605/
Imaš ovdje prelijepih i ima i Baby's&Kids shop (tako nesto) isto na fb, to je radnja u Živinicama pa nije ti možda daleko ni da odeš pogledati i opipati. Ja sam tako naumila user posted image
Nadam se da te neće safatati opet viroza i belaji. Ne daj se user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
10.7.2016 20:05:50   
BubaDara
Midnight taj srebrenički cvijet keraju žene iz udruženja u mom gradu user posted image user posted image user posted image
Da se nikada nikome ne ponovi user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
11.7.2016 8:35:36   
lejla80
Jutro radni i neradni narode. ..aj jest lijepo svježe, najbolji dio dana za kaficu u basti. ....

Meni vrućine mnogo ne smetaju još uvijek. ...izmorim se preko dana pa se navečer bukvalno onesvijestim
user posted image ....a što se tiče osluškivanja, tu mi nema ravne čini mi se, malo sam sad popustila sa analiziranjem jer mi nema muža da mu kukam a majki neću sve sumnje da iznosim haha, da se žena ne sikira.

Imamo kontrolu za dva dana pa budemo vidjeli šta nam doktor veli. Nismo odavno bili...

Ima li porođenih žena. .je li Search danas termin ?
Poljubac za sve


_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
11.7.2016 10:28:47   
tačkicaa
Mahanje žene user posted image
Evo mi juče' došli s minijaturnog odmora, i moram vam reći da je baš šteta što ne mogodosmo ostat' duže user posted image Ali i ovo je bilo super user posted image Vidim niste ni vi nešto puno bile vrijedne što se foruma tiče, za ćas vas iščita' user posted image
Meni su zvanično počela stopala oticat', imam osjećaj kad da se spremaju promrzline, pa onda otrne kad krv nadođe user posted image Nije lijep osjećaj, nikako user posted image
Evo čitam juče', otvara se privatno porodilište na Plavoj poliklinici u Tz, je li koja planirala? BubaDaro? user posted image Za Nudzejmu je mislim kasno, jer u avgustu najavljuju otvorenje user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
11.7.2016 11:32:12   
BubaDara
heheheheehe vidjela sam jučer to user posted image
Ne znam šta bih ti rekla, koliko god mogla novčanikom, ne želim se prosipati aman zaman nečim toliko, kad su tolike žene rodile normalno u bolnici i u mom gradu i u Tuzli, zašto bih se morala u startu nešto izdvajati pa furati se aman ja ću se privatno poroditi, kad imam hvala Allahu dž.š. urednu trudnoću pa valjda bude i porod normalan. Vjernik sam i želim koliko toliko ostati skromna i normalna, a opet ko voli nek izvoli user posted image da me se ne shvati pogrešno, to je eto samo moje mišljenje user posted image
Ooooo dobro došla u klub otečenih nogica, somunčića, krofnica itd user posted image ne sumnjam da ćeš i ti svojim uskoro početi davati razna imena user posted image
Moj ti je savjet kad već ne radiš, da što manje šetkaš po ovom suncu jer toplota im smeta. Kad si kući odmaraj nogice često tako što ćeš ih dok ležiš podići na viši nivo (ja sebi stavim 2-3 jastuka čak i kad spavam da dođu sebi i budu spremne za naredni dan, novu turu novu avanturu user posted image
Ako Bog da i ja ću raditi još ovu i sljedeću sedmicu i pa-pa posliću moj, vidimo se sljedeće godine user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako ste mi vi ostale? Ima li kakvih tegobica? user posted image
Ja već osjećam da se brzo zadišem i stalno nešto kao odhukujem, baš osjećam kao neki stalni pritisak na dijafragmu. Cura udara sve jače i jače hehehehe i sad nam je nekako najslađa kad udara, ja i mm se istopimo na trzaje i pomjeranja, naročito kad je mirna pa je izazovemo malo i odreaguje user posted image
Mažete li intenzivno "trbuhe" što bi rekla tačkica? user posted image Ja sad svako veče poslije tuširanja namažem hipp body butter pa kontam je li dovoljno ili trebam i ujutro ili da mažem još nečim? Neke žene se kunu u maslinovo ulje a meni se ne da, djeluje mi premasno da bi i na posao išla takva po ovim vrućinama, pa da eto upitam šta vi i kako vi jer ne sumnjam da i vi vodite računa o njezi i strijama user posted image
Ja ih hvala Bogu još nemam ali što ide koji dan vidim trbuh raste intenzivno pa da se bolje pripremim ili da bar imamo o čemu pričati jer vidim skoro pa nam tema ponestalo user posted image
Sve vas user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
11.7.2016 12:02:16   
tačkicaa
Znači nikakvi privatni porodi user posted image Baš gledam cjenovnik, 2000KM vaginalni porod, a opet ti valja rodit' kako god user posted image
I ja sam svoje počela zvat somunčići user posted image Prsti nekakvi debeli i kratki, aman strahota za vidjet' user posted image Tako da ne bi' ja njih svakako eksponirala po vanka, posebno kad vidim ove curice sa sređenim prstićima i noktićima, a meni sve teže svoje i skratit' od trbuha user posted image
Što se mazanja tiče, i ja se trudim da svaku noć mažem bedra, gospoju guicu, trbuh i grudi, ali brate sad to puno površine, pa nekad i preskočim, smorih se živa user posted image Ne znam imam li strije, ali se celulit po nogama pojavio aman user posted image Nije da ga ranije nisam nikako imala, ali nije bilo ovoliko user posted image
Pametno za odmor, nisi ni ti robot bona, odmori, pripremi se malo i psihički, vidjećeš kako je ljepše user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
11.7.2016 12:19:43   
BubaDara
A ja već kontam kud ću sa sobom na odmoru i bolivanju hehehe user posted image
Sreća sad će intenzivni shopping krenuti pa zabavit ću se pomalo i tim user posted image
Ma nije meni teško ni bilo osim sad s nogicama debelim buhtlastim raditi, htjela sam što duže da bi sljedeće godine bila sa svojom curom dok ne napuni godinu a ovako ću morati ranije na posao user posted image e samo zato sam htjela raditi što duže, ali eto doktorica mi reče da moram po zakonu na bolovanje 28 dana prije predviđenog termina a ovo prije ću iskoristiti godišnji i tako user posted image
A vidiš nisam vidjela koliko to košta, samo znam da ne želim, nisam toliko razmažena, i što ti kažeš svejedno je meni roditi, neće niko ni tamo umjesto mene pa neka hvala user posted image
Evo naletih na jednu knjigicu, nisam pročitala ali planiram pa možda i vama pomogne u popunjavanju slobodnog vremena a bude i korisna nadam se user posted image Uživajte user posted image
http://www.cps.org.rs/Knjige/bezbolan_porodjaj.pdf

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
11.7.2016 12:35:54   
tačkicaa
I ja sam kontala tako, kako ću, đe ću sa sobom... ali iskrena da budem, kad vidim ovaj zvjezdan napolju, neka mene kući user posted image Što se tiče povratka na pos'o, vidiš kako je meni ljepše, mogu kad hoću, tj mogu krenut' ponovo tražit' pos'o user posted image Reci i ti mužu neka te otpusti, pa se nećeš imat' čemu vratit' user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
11.7.2016 13:15:11   
BubaDara
hahahahahaahahahahahahahhaha budem budem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
11.7.2016 13:38:45   
agatha
Pozz zene drage, vi me jedino razumijete heh. Joj ja sam sve nervoznija kako vrijeme odmice a porod se blizi. Tako me ljudi nerviraju svi samo pametuju a dovoljno je ako hoce da pitaju kako si ako nece ne moraju ni to.
BubaDaro,ja sam kontala izbjeci tih 28 dana prije poroda porodiljskog bolovanja tako sto sam ugajgulila da mi nakon godisnjeg ostane vise od 28 dana do termina pa da onda otvorim trudnicko a ne porodiljsko.
Vrućine mene ubise ne oticem barem ali se znojim katastrofa, i slabo spavam ne da zeludac milion puta ustanem koliko me para.
Tackice, Lejla, Ema08, Daro i sve ostale posebno ovim julskim terminusamauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
11.7.2016 14:21:14   
BubaDara
agathice hajde mi malo bolje objasni kako da ja to sebi ugajgulim isto? user posted image
Stvarno jako želim da ne počnem sljedeće godine raditi dok beba ne napuni godinu jer planiram ako Bog da dojiti i želim bar do godine da to bude. Mami će mi čuvati bebu pa nije mi briga kako ću je ostaviti nego eto želim biti ipak s njom dok ne navrši godinu a s ovih 28 dana prije mislim da neće ići. user posted image
Pusti bina svijet, vazda laprdaju šuplje, ne daj se, ja to kažem sreća pa dragi Allah stvorio dva uha pa fino nekad promaha dođe user posted image user posted image Ko te dira? Doći ćemo ema i ja da tučemo user posted image
Žene moje kod mene slatka mashAllah, seka mi javi da je i ona uradila pozitivan testić pa ako Bog da eto tetki još jedne srećice hihihihihi user posted image user posted image user posted image user posted image Evo slatka user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
11.7.2016 14:45:42   
agatha
E moja Daro, moj je problem sto ne umijem da mi na jedno udje na drugo izađe.Sreca pa me barem brzo popusti. E ovako nadam se da cu ti uspjeti objasniti.Koliko imas godisnjeg? Je li ti od dana kad ga uzmes pa onog dana kad istekne ostane tacno 28 dana do termina. U godisnji ne idu vikendi a ovih 28 dana je sa vikendima naravno. Ne znam sto se tice placanja od firme koliko imas na godisnjem? Npr.ja imam punu placu na godisnjem ali i na trudnickom po zakonu.A na porodiljskom necu imati vec puno manje.
Ne znam je li ti vec zavrseno rješenje za godisnji?
Znaci ako ti se poklapa sa godisnjim da ti bas ostane 28 dana do termina nakon godisnjem, onda ili uzmi ako mozes manje godisnjeg ili nemoj nikako vec odmah na trudnicko bolovanje do poroda.Uh, nadam se da nisam previse zakomplikovala.

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
11.7.2016 16:13:10   
Bebica11
BubaDara cestitamuser posted image i meni zaova trudna.. I ona treći krug za mnom 😂 a kad sam joj javila nije bas imala wow reakciju...sad malo proslo i ona...sveki će da se onesvijesti kad saznauser posted image baby boom kod mojih svekijevacauser posted image

Nudzejma i mi smo bolesniuser posted image moj Ali ima laringitis i proliv. Cijelu noc sam bdjela kraj njega. Mm u 2h ujutro sastavljao inhalator...zaspala sam u 6 ujutro do 8h i to je sve. Sreca nije bila guzva na poslu pa tako sam samo javila da ne dolazimuser posted image
I mene je jučer peckalo grlo a danas sam trčala u wc..

Ja ne mažem stomu. To sam samo u prvoj trudnoci pa ipak malo ispucala al ne previše... U drugoj nije bilo "dodatnih" strija....sad treći put da mažem...ne znam vidjeću ako mi naumpadne.
user posted image


Ja se nadam opet prirodnom porodu...na jezero cu opet ABd jer svakako znam dr a i oni mene su zapamtili kroz probleme i boravke gore. Nekako se sigurnije osjećam kad znam da idem na "poznat teren"

< Poruku je uredio Bebica11 -- 11.7.2016 16:15:05 >


_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
11.7.2016 18:23:41   
BubaDara
Hvala agatha na savjetimauser posted image
Skontala sam sve pa cu kasnije sjesti i preračunati se user posted image
Bebica11 hvala ti od srca user posted image Mama i ja smo presretne što će nam ako Bog da doći još jedno srculence user posted image pogotovo jer je seka s prvom morala na kiretažu u 10.sedmici.
Nadam se da ćete nam svi brzo ozdraviti user posted image
Čuvajte se user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
11.7.2016 18:43:07   
NARI
Cao zenice! Nadam se da dobro deverate. Čitala sam Šta ste pisale ali nisam sve po ezala. Nasikirana sam. Hajde da me neka utješi . Naime, bila sam na pregledu kod ginekologa i radio je uzv preko stomaka. Ali, toliko me je pritisnuo onim aparatom da sam imala osjećaj da se beba buni. Tacno kad pritisne pogura bebicu. Skrenula sam mu pažnju i rekla da me to boli, a on kaže da drugačije ne bi vidio jer imam masnoće na trbuhu pa od nje ne vidi. Kako mi je trudnoca mala, još ne osjetim bebu, tako se sikiram je li sve uredu. Je li ijedna imala ovakvo iskustvo. Mislim, nije meni prva trudnoća, mnogo pregleda sam prošla, ali nikada ovakav. Bas me je pritiskao nekih 5 minuta . Jedva sam čekala da završi. Sad sam prestrašena.

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
11.7.2016 21:14:53   
nudzejma
Nari draga,ne brini se.Mislim da taj pritisak bebi nista ne moze.Ipakmje ona dobra zasticena i ususkana. A jel' inace jos nisi osjetila bebu ili od danas je ne osjetis?
Bice to sve ok draga sve mi nekad previse brinemo ali na kraju sve bude uredu.
Evo ja taman docekala da prekinem sa strogim mirovanjem kad me scepa ovaj laringitis.Od jutros se tusim od kaslja i molim Boga da mi porod jos ne krene.Morala sam i antibiotik poceti piti jer se to kod mene bas zna zakomplikovati.Na hajjr aBd.
Pusa od nas dvojeuser posted image

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu NARI)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
11.7.2016 22:59:34   
NARI
Nudzejma, hvala ti draga na podršci. Nešto san bila sva van sebe. Tacno drugo stanje. Ne osjetim bebu još, tek sam ušla u 15 .sedmicu. Ma nešto osjećam ali još nisam sigurna jesu li to crijeva ili beba.
Žao mi je zbog tvog laringitisa. Mislim da je dobro da si pokrivena antibiotikom. Sebi još možeš pomoći grgljanjem i ispiranjem grla čajem od kadulje, te oblogama od meda.
Ja ne znam ima li ijedna trudnica da u potpunosti uživa u trudnoci. Uvijek ima nešto da " zulja".
I kod mene kad je sve uredu, opet sam " muhanata"...ne znam da uživam u drugom stanju. Ako ništa smetaju mi kile i ne nofarbana kosa.user posted image

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
12.7.2016 7:52:28   
lejla80

Jutro user posted image user posted image

Ima li vrućine ? Ajjjj jučer je baš bilo pakleno. Kad li će kiša haha Potrudila sam se sve popamtit, s obzirom da pišem sa mobitela pa vidjet ćemo koliko me pamet služi. ...

Nari ne bi se trebala brinuti... valjda doktor zna koliko i šta smije. Druga stvar da je vidio nešto loše rekao bi ti. Mene iskreno čudi što te nije pregledao vaginalno ako je već imao problema da vidi bebicu a još me više čudi da te zakazao na početku 15 sedmice, osim ako nije privatnik. Obično ide pregled sa punih 16. Ko te vodi ako nije tajna?

Agatha jesi li ti to oko trudnickog dobro ispitala jer ja sam negdje čini se pročitala da trudnice koje čuvaju trudnoću automatski prelaze na porodiljsko 28 dana pred porod? Meni mislim odgovara da je tako hehe

Daro ja povremeno se mažem, nešto mi sada vruće pa imam osjećaj da mi ne gode ove kreme previše. ..čak sam primijetila i sitne bubuljice po stomaku, pa sam reducirala. Inače koristim DM ovu kremu protiv strija, nju sam koristila i u prvoj trudnoći. Nisam dobila ni struju ali hajde sad znaj da li bi tako bilo i da nisam mazala.

Tacko jesi li to pokvarila gujicu u moru sram te bilouser posted image .... ja evo dva dana vodim svog malisu na bazen, tacno mi je dolazilo da se zaletim i skočim, ali jok nećem u bazen strah me infekcija raznoraznih. ...

Search se još nije javila, mora da već miruhi svoje malo

Nudzi ne daj se draga.

Ostale imate poljubac user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu NARI)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *