|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
26.10.2016 19:57:12   
bejbibi
EMINAJA cestitke draga user posted image zelim vam sve najbolje ,malenoj princezi dug i sretan zivot user posted image

Zenice kako ste ,nesto sam vas brzinski citala ,nisam nista upratilauser posted image danas nam bila neka rodbina pa sam se umorila ,na nogama citav dan ..odo sad uspavat djecu i odmarati malouser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 651
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
26.10.2016 20:34:31   
amelaaaa
bejbibi ne znam kako su ostale, ali mene kako pada mrak svugdje ziga user posted image Te u ledjima, te u preponama, te u koljenu user posted image Izgleda me prpa hvata user posted image user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 652
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
26.10.2016 21:54:07   
Bebica11
Bejbibi ja bas mislim na tebe jel ti lakše...čuvaj se


Amelaaaa sta je to...oooo pa kad tebe ispratimo onda se bliži meni user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 653
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
26.10.2016 22:37:29   
lejla80
Eh evo i mene, išla malo u šoping, imamo neki rođendan pa tražili poklon. Usput sam kupila i pelene mom malisi u stomki, nađoh na sniženju. Tako da smo većinu stvari završili što se kupovine tiče. Ostaje još krevetić da namontiramo i posteljinu ispeglam.

Bebice ništa mi ne reče za plivasept, je li obavezan?

Bejbibi kako tvoj stomo?

Amelice ma to žiga od hodanja, jest da si stvarno na reduuser posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 654
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
27.10.2016 8:00:18   
Midnight_489
Jutro žemske,hajmo kafica user posted image user posted image
emineja čestitam user posted image sve najbolje i uživajte user posted image


_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 655
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
27.10.2016 8:31:27   
Bebica11
Jutric

Amelaa jesil još 2u1user posted image

Lejla na otpusnom obično daju preporuku za plivasept. Kupiću ja žuti.. Dva puta sam koristila nije na odmet
Uh ti se vec spremila a ja pola stvari nisamuser posted image Mama mi je bolesna pa sam kući s djecicom i nikuda ne stizem. Ja moram lanolin za bradavice kupiti. Posto dok se uhodamo s dojenjem ispucaju

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 656
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
27.10.2016 9:05:09   
lejla80
Jutrooo..kod mene novi simptom, otiču mi ruke dok spavam ...ajde sreća pa nije ranije krenulo, mada nije moralo ni sada.

Bebice ma šuti moram polahko, mm ništa oko tih stvari ne zna, a pošto volim kupovinu on mi je baš prepustio. Mislim bude on tu prisutan al pojma nema šta kupujem.
A ja naletila na te neke pampersice u Fis-u, snižene sa 25 na 20, tako nešto, pa uzela, svakako će mi trebat, a sinoć čitam na onoj grupi na FB žene uzimaju neke po 13 KM u Robotu, ali nešto čisto sumnjam da je to ovo veliko pakovanje.

Eh odoh kahvu sebi pristaviti ...

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 657
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
27.10.2016 9:24:18   
bejbibi
Jutro dragicke ,evo i mene ,frisko sa krevetauser posted image probudila se davno al lezala dok su djeca spavala..evo sad svi na noge ...
Ja juce ujutru povracala.i dalje nekad imam jutarnje mucnine 😐 izgleda do kraja tako

LEJLA stomo raste ,navecer pogotovo se bas napuse hehe...a cesce sad osjecam bebca...oj bice izgleda i ovaj aktivan ko ovo dvoje user posted image moram se psihicki i fizicki spremiti na to .inace cu se pogubiti ..
Mene nije strah poroda ,samo me strah kako cu se poslije snaci :( neka mi je Bog na pomoci

BEBICE,LEJLA vi se spremate polako ....valja se na vrijemw uzeti da se ne hoda kasnije ..i ja cu poceti polako te male dzidze uzeti.ja sam koristila aventovu kremu za bradavice i super bude.ne ispucaju nista,ne krvare ,samo sto me grudi jako bole na pocetku,to je uzas jedan ...pa mislim da sam nasla rjesenje i za to,silikonske bradavice ..to sam kod A koristila i pomoglo mi ...uf kaf se sjetim one boli ne da mi se dojitiuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 658
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
27.10.2016 9:46:44   
svamojadjeca
pozz zene trebam da radim vanginalni bris u domu zdravlja svom,Sarajevo u pitanju koj je procedura.jeli moram ja kupiti epruvetu za bris i nositi na ilidzu ili to oni u d.z odrade sve

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 659
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
27.10.2016 9:49:29   
svamojadjeca
EMINAJA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zica.gif]user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu svamojadjeca)
Neposredna veza do poruke: 660
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
27.10.2016 11:36:08   
eminaja
Mi cekamo da idemo kuci user posted image joj drage moje ja cijelu noc dojila mala trazi aa mlijeko jos nije nadoslo bradavice pocele pucat user posted image davali joj dohranu na casicu ali dzaba hoce memu nece ni preko silikonske puno da vuce par sekundi i izbaci... Nadam se da cemo izgurat ovaj period aBd user posted image budite mi dobro,sretno da vam bude i hairli amelu nesto ziga mozda ce i ona ubrzo aBd

(odgovor članu svamojadjeca)
Neposredna veza do poruke: 661
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
27.10.2016 14:07:21   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: eminaja

Mi cekamo da idemo kuci user posted image joj drage moje ja cijelu noc dojila mala trazi aa mlijeko jos nije nadoslo bradavice pocele pucat user posted image davali joj dohranu na casicu ali dzaba hoce memu nece ni preko silikonske puno da vuce par sekundi i izbaci... Nadam se da cemo izgurat ovaj period aBd user posted image budite mi dobro,sretno da vam bude i hairli amelu nesto ziga mozda ce i ona ubrzo aBd


eminaja kuci malo kompota, soka od jabuke, sutlije pa ce aBd nadoci mlijekouser posted image

A bradavice nastradaju, meni su i drugi put iako sam kontala vec dojila drugi put cu lakse, kakvi....zato cu sad kupiti lanolin kremu u apoteci za bradavice na vakat,,,i fino ubaci sto vise, ako treba "odozgo" tj okomito postavi bebu, tako sam drugi put sa malenim jer nije mogao puno obuhvatiti usnicama...etouser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 662
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
27.10.2016 14:21:30   
Bebica11
Mene pomalo samo pod stomakom boljucka al tupo... Samo ponekad kad se sagnem pod stomakom jače probode. Eto to mi se dosad dva puta desilo u ovih par dana

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 663
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
27.10.2016 14:26:24   
lejla80
Svamojadjeca neki kupuju a neki ne, koliko sam ja skontala za te epruvete. A svi haman nose na Ilidzu. Meni dobro dođe jer mi je ginekolog u tom DZ pa ne moram mnogo hodati. Kad se budem naručivala za briseve upitat ću baš. Ti javi ako šta prije saznaš.

Bebice lanolin je spas, ja sam već potrošila tubu u trudnoći jer su mi ispucale bradavice još u petom mjesecu. Jedva se riješila belaja i to uz pomoć pantenol kreme. Mogu mislit na što će to ličiti kad budem dojila aBd.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 664
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
27.10.2016 15:31:44   
Bebica11
Lejla ziva bila ziguca li tebe istauser posted image user posted image

Ja maloprije lezim i pričam na Tel i jauknu kaže mi drugarica hocul ti muza zvati..smijem se ja rekoh dok god se smijem nije opasnouser posted image
Evo malo popila donata. Nije u krstima samo pod stomom al bocne kao da iglom....joj nije valjda samo u mene ovako ovo nedefinisanouser posted image uvijek specijalan slučaj još kao trecerotka a ne znam ni šta je normalno ni sta ne jer je ova dosad najurednija trudnocauser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 665
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
27.10.2016 16:00:11   
lejla80
Bebice ja i ti smo haman dežurne na ovoj temi user posted image user posted image
Kod mene ništa evo par dana, sve me preostalo žigati, čak su i BH kontrakcije urijedile skroz, i nisu onako žestoke eto kad sam mg prestala koristiti. Meni su najveći problem noge. Baš ne mogu dugo stajati. Doktorica me u utorak naručila na prvi ctg. Pa odleti ako si zabrinuta i ti na kontrolu, da ne razmišljaš previše.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 666
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
27.10.2016 16:12:54   
manuela RR
Pozdrav zenice...
Za sta vam je taj plivasept?
Kako pijete mg?
Donat Mg ili neke kapsule?
Bebice11 valjda ako se budu ta ziganja ponavljala onda je to to.user posted image
Mislim da je eminaja napisala da njih be pregledaju vaginalno u trudnoci pa me to malo zbuni...
Kod nas pregledaju da vide raste li maternica da li je skracen grluc...it'd.
Htjedoh je upitati al zakasnihuser posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 667
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
27.10.2016 17:09:55   
Bebica11
Izgleda da ću morati malo do svoje dr. Sad valja uganjati termin jer mi nema mame.
Uhvatilo me poslije evo cio donat popih i smirilouser posted image I sad lezim ne mrdam. Osjetim sad samo da se stvrdne stomo ponekad... Da samo još 15tak dana izdržimo aBduser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 668
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
27.10.2016 18:03:23   
lejla80
Na ovoj temi samo manuelu ništa ne žiga hahahhahauser posted image user posted image Baš smo grozne. Doduše i nema nas mnogo, al uvijek se šta ima čavljati. Ja sama sa malcem danas..evo uspavaše me ovi njegovi crtani filmovi.

Manuela plivasept ti je neki šampon za dezinfekciju koji isušuje kožu user posted image ..eto ovdje ga preporučuju, mada ja iskreno i nisam neki pobornik tog silnog dezinficiranja, pa možda bi ga i kotristila jednom, dva puta al izgleda da imaju samo ona pakovanja od pola litre ccc....pa to da kožu oderež perući se haha ..a mg sam ja koristila onaj direkt u vrećicama, donat ponekad kada želudac zaštopa. Joj i vas iz Tuzle ispregledaju baška, šta im je? Ovdje u devetom pred termin većinom praktikuju..a i ranije ako se posumnja na nešto.

Bebice hajde šta te briga..ušla si u deveti, sad si rahat, samo se nemoj kod kuće poroditi user posted image Ja svog A ostavim u igraonici kada idem na pregled, ne da mi se smišljati gdje ću i šta ću. Prvi put mi bilo malo nelagodno, jer nisam navikla da se puno udaljavam od igraone kad ga ostavim...al sad sam se opušćala hahah.... Pa gdje ti je mužek, može li on uskočiti? Ili neka drugarica, sestra?

Gdje su nam ostale curke, mina, anandi, leptirica? Šta li nam je sa Nari?


_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 669
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
27.10.2016 18:16:10   
Bebica11
Lejla tako sam ja N prvi put u vrtic gore meni bilo nego njojuser posted image A kasnije kako koji put sve opustenijauser posted image

Sestra mi je 25-30km udaljena a i sama ima malenog 1g nedonosce tek sad prohodavauser posted image
Muževi su 50km odavde...zaova isto. Drugarice moje su sve karijeriste user posted image jedina ja u raji radjam. Ima jos par al nismo toliko bliske i sramota me tražiti uslugu. A mm radi do 17:30 a moja dr možda do 16h. Jedino sutra petkom rade kraće. Pa pokusacu uganjati taj popodnevni termin. Mada ako bude 'stani pani' odvedem ja njih mužu na posao 40min posto je i on u gradu bliže druser posted image . Tamo je kolektiv 40 ih ima i uvijek par cura bude oduševljeno igraju se s njimauser posted image

A ovo je glavno. Došao mm. Rekoh boli me on mrtav hladan. Rekoh sta ako se porodim. Kaze on pa porodices se svakakouser posted image pa rekoh prijevremenouser posted image kaže pa jel dr rekla da je beba za sedmicu naprednija,to je taman devetiuser posted image jeste doduše pitao hocul dr Ma rekoh neću u bolnicu nije bas toliko zasad al možda svojoj druser posted image
I ne oguglao u prošlim trudnocama smo samo trčali po dr i bolnicama. Jednom sa drugim djetetom meni krv kraj osmog...njega presjekao stomak završio u wc a ja se spremamuser posted image jest me tad iritirao 😂... bilo je scena pa čovjeku ovo normalauser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 670
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
27.10.2016 19:00:08   
manuela RR
Lejla 80user posted image bas me nasmija....al bas si i upravu vi kad se porodite ja necu imati sa kim da se tipkamuser posted image
Bebica 11 neznam kako ti je bilo u prethodnim trudnocama da li si radjala prije termina al i sad kad bi krenulo nije strasno..
Moja drugarica se porodila u 34 sed i sve hB OK.
Jest da su prva 3 mj non stop na kontrolama bili i na nekoj terapiji al mali je sad hvala Bogu pravo napredan navrsio godinu neki dan.
Najbitnije je da sam sebi ne umislis neke strahove i da se neoptrecavas sto bude biceuser posted image

Premda sam i ja u ovoj trudnoci katastrofa...
Svega me strah...
Stalno analiziram sve zivo a hB trudnoca zasad urednauser posted image

Tako da zenice drage osmjeh na lice i uzivajte u ovim trudnickim danima dok jos traju...user posted image user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 671
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
28.10.2016 0:07:17   
bejbibi
Hello zenice evo i mene ..ja malo hodala danas po gradu,kupila neke stvari sto mi trebaju .pa kuci pa u goste i tako redom .dosli kuci uspavala ovo dvoje i evo malo cavrljam s mamom.....
MANUELA ma ne sekiraj,nisi sama,imam ja user posted image cekaj dok dodjem kuci pa ces vidjet kako se visi na rr sa dvoje djece user posted image nekad me bude stid zenica sa jednom bebom a ja sa dvoje a non stop online haha user posted image
Mene opet stomo boli ,sada desna stranna.od krsta prema naprijed zigne ,nisko pa oko pupka ...ma ne znam vise...i kod A me ovako bolilo stalnoooooo....osjecam bebicu da lupka pa valjda je ok a user posted image
Jos tri dana i put putujemo aBd ....jedva cekam aBd .....dosadilo mi vise ovo hodanje user posted image hocu onu svoju dosadnu rutinu user posted image

LEJLA,BEBICE pa koja ste sedmica ??? Jeste usle u 9mj

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 672
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
28.10.2016 0:32:14   
bejbibi
Zene mene nekako grcevio boli pupo ,po dnu stomaka ..ko kad se nahladis ,ma ne znam kako da objasnim.kontam popit buscopan ?? Doktor mi je propisao za grceve/ bolove pa cu vala popit user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 673
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
28.10.2016 8:12:58   
lejla80
Bejbibi kakva si jutros, jel imalo popustilo? Do koje si ono sedmice dogurala? To mi tvoje liči na kontrakcije. Popij danas sve što imaš za smirenje i odmori al ozbiljno.



_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 674
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
28.10.2016 8:13:35   
manuela RR
Bejbibi jel ti bolje?
Ako ti je dr propisala buscopan onda ga popij,al mene uvijek strah tih bolova oko stomaka. Mene su jajnici znali bas zigati al to je kaze dr OK imam malo prehlade da pojacam brusnicu I to je to.
Dokle god je bebac aktivan OK je sve

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *