|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
26.11.2016 20:56:04   
bejbibi
A sto se tice te kozmetike ,ma ni ja na picetku ,prvi mjesec ne koristim haman nista..malo sampona i jekoderm za tijelo....al et za kasnije te kupke i mazalice bi valjalo ...

Jel koja narucila ono bebi gnjijezdo..ja se kanima narucit i zaboravim 😑
Kontam to bi valjalo na pocetku,onako usukati bebu ...
Ja imam fobiju kako cu majke mi..strah me tog nespavanja uzasbo...ja budem nervozna kad sam nenaspavana

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
26.11.2016 22:02:37   
manuela RR
Sto se tice kremica i mene privlaci Johnsons bedtime linija... Prelijepo mirise...volim taj miris i bademova pharmamed... Dovoljno za pocetak...

A ja gace od afrodite koristim i znoji se pravo...
Ma ja mislim vise da je to u psihi nego sto stvarno djeluje... Omotaj se obicnom kuhinjskom folijom i znojices se...
Inace ja sam opisala svoju rutinu prije trudnoce... Obicno par mjeseci prije ljeta... A poslije poroda necu imati ni volje ni snage za to dok bebac malo ne poraste...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
26.11.2016 22:06:16   
manuela RR
Gnijezdo lijepo izgleda... All vec imam korpu pa nju planiram koristiti u pocetku... Beba to zacas preraste...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
26.11.2016 22:09:17   
eminaja
Ma uletit cu i tamo aBd trenutno vas vise pratimuser posted image bejbibi ni ja nisam sklona vjezbanju i dijetama nikad prije nisam imala problema s tim,moja idealna tezina za visinu je 63 aa uvijek sam imala do 60 rijetkost da je preslo mozda dva tri puta,,, ehh aa sa poslije prvog poroda bgm ostade viska i to podosta jos san na to se udebljala malo,pa kad sam pocela malo skidat skinula 5-6 kg za 3 mjeseca,ostala trudna i eto sad opet kontam pocet skidat ali nikako da se nakanim ma ne moram se vracat na djevojacku kilazu ali voljela bih makar bit blizu te svoje idealne kilaze... Aa i kod mene haman sve visi user posted image user posted image user posted image ma ne moze to vise bit ista cvrstoca kao prije bar ja mislim ali nikako da se pomirim s tim user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
26.11.2016 22:13:22   
eminaja
Jah jos nesto ne znam je li mi se cini ili je stvarno tako ali kako se bokovi rasire poslije poroda bez obzira na mrsanje ali ono bas te kosti kao razvucene user posted image

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
26.11.2016 23:30:17   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: eminaja

Jah jos nesto ne znam je li mi se cini ili je stvarno tako ali kako se bokovi rasire poslije poroda bez obzira na mrsanje ali ono bas te kosti kao razvucene user posted image


Ima i toga

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
26.11.2016 23:33:22   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela

Gnijezdo lijepo izgleda... All vec imam korpu pa nju planiram koristiti u pocetku... Beba to zacas preraste...


E ja nemam tu korpu .nisam nikad ni imala ..za izlazak iz bolnice koristila sam od kolica onaj prvi dio ,ravni..bas do 4 mj je ,odnosno dok se beba ne posjedne i ne ojaca. ..al ono pretesko za izlazak iz bolnice pa cu sada vjerovatno u as ..to je ujedno i drugi dio kolica ..helem za spavanje mislim da cu to gnjijezdo naruciti jer cu biti aBd u slo a tamo nemam krevetac nit ga namjeravam kupiti ..eh jedino ako se svekijevci budu nudili al tad bi radije kakvu el.ljulju da moze u njoj spavati ..necu da naucim na ruke ko ovo dvoje ..joj fakat me panika hvata user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
26.11.2016 23:45:08   
manuela RR

IZVORNA PORUKA: eminaja

Jah jos nesto ne znam je li mi se cini ili je stvarno tako ali kako se bokovi rasire poslije poroda bez obzira na mrsanje ali ono bas te kosti kao razvucene user posted image


Jos ako si I kruskolike gradje....kod mene bokovi ionako istaknuti a I sad su se fino prosirili...a poslije poroda tek cu da vidim stanje...
Mogu misliti...

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
27.11.2016 0:24:28   
eminaja
manuela nisam ti te gradje,,,ali su sad bokovi istaknuti mislim poslije porodjaja i prvog i drugog,,,sad me ima na sve strane user posted image user posted image kad samo pogledam ramena u odnosu na prije ii to poprsje bas sam siroka user posted image user posted image ne znam bil se smijala ili plakala heh

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
27.11.2016 1:29:58   
lejla80
Cure moje jeste mi sve dobro? Ja nikako da se stignem javiti. Nemam vremena, oporavak sporije teče, rana boli a malisa ne silazi sa mene, ko krpelj haha....to sisa ja ovo u životu nisam vidjela. Evolim danas smo uspjeli da u potpunosti dojimo bez pomoći teta, mlijeko nadolazi...super

Ja iskreno jedva čekam kući. Zeznuto je u bolnici već me pomalo i depresija hvata. Najvjerojatnije izlazimo u ponedjeljak aBd. Gledat ćemo da se što prije javimo na novu temu.

Leptirici puno sreće želim a vas ostale grlim sve redom.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
27.11.2016 6:39:18   
Leptirica13
Jutro zenice...ja sam ustala u 6...vise nisam mogla da spavam od nervoze..ionako sam se vrtila citavu noc...evo hoce srce da mi iskoci od treme,uzbudjenja,straha...ne znam ni ja cega...beba se uzvrtila u stomaku ko nikad..valjda osjeca ovaj moj adrenalin...
Lejla,samo uzivajte na siki..i mi cemo,nadam se...
Javim vam se kad se smjestim..u osam moram biti gore...

Cmokm

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
27.11.2016 7:39:46   
bejbibi
LEPTIRICE sretno draga,bice to sve ok.nemoj razmisljati o cr,samo misli kako cees sutra aBd vec upoznati svoje bebceuser posted image javljaj nam se da ti prodje vrijeme

LEJLA brz oporavak ti zelim.mogu mislit kako je u bolnici uh..al haj brzo cete kuci aBd user posted image

Ja evo lezim jos uvijek,mrsko mi ustati a uzasno sam gladna ...ova moja djeca me satrala,zalijepili se uz mene jos mi preko ruke pobacali i noge user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
27.11.2016 11:05:25   
Leptirica13
Evo mene..uzivo iz sobe..izvadila krv,uradili ctg i smjestila se..
Moram samo reci da sam nakon vaginalnog pregleda prokrvarila jer se dr bila veomaaaa njezna...j.... sam joj sve po spisku... user posted image
Za sad sam ok...malo je prosla i trema,pa vidjet cemo dalje...cujemo se uglavmom :)

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
27.11.2016 12:07:17   
manuela RR
Leptiricce glavu gore jos malo i tvoj bebac je sa tobom...
Joj stto mrzim to ceprkanje po... Bas su grube kad dodjes na porod.

Lejla ja miline ..kakav je osjecaj drzati bebiicu u rukama posto mi vec imamo djecake kod kuce....

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
27.11.2016 17:23:37   
anandi
Dobro vece
Evo me samo da pozelim Leptirici srecu sutra user posted image user posted image pokusaj se opustiti eto jos malo i tebi bebaca u narucje user posted image user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
27.11.2016 17:47:03   
Leptirica13
Hvalaaaaa...vrijeme sporo prolazi...za veceru bila sardina ,dvije kriske hljeba i caj..user posted image
Nisam usta mogla otvoriti..sreca,muz mi donio da jedem...
Jedva i ja cekam..samo mi muka sto sutra necu nista znati za bebu..kazu,niko ti nista ne govori :(
Samo nek je ziva i zdrava...pa kad god saznam,sta cu :(

Lejla,kako rana?

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
27.11.2016 19:17:59   
lejla80
Joj što i ja mrzim te vaginalne. Šta rade ceprkaju po nama. Vala mi je dokundisalo. Šokiralo me i sutra što će nas kod odpusta opet pregledati. To mi nije bilo sa prvim porodom.

Leptirice dobiješ informacije u intenzivnoj, čak i u sali kad te probude iz anestezije, ne brini. Barem sam ja tako. Intenzivna je super. Jedino tu se možeš odmoriti. Kad dođeš u sobu onda si haman prepuštena sama sebi. Ovdje nema intenzivne tak da si od početka drugima na milosti i nemilosti.

Manuela predivan je osjećaj kako god, rastopila sam se koliko je to malo i mirišljavo. Vidjet ćemo kako će braco reagovati.



_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 517
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
28.11.2016 6:14:09   
Leptirica13
Jutrooo zenice...nadigli su nas u pet na ctg...ionako sam vise bila budna nego spavala al hajd...evo smo zavrsile sve sto smo trrbale,popile neke tablete i svi tipkamo po mob isto zacarani...prvo je bila neka trema kad sam ustala..sad sam u transu user posted image

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
28.11.2016 8:39:53   
anandi
Leptirice neka je sa srecom, user posted image user posted image vjerujem da si u transu, pa kako ne bi bila. Sto prije zavrse, prije ces doci sebi a vec sutra u ovo vrijeme ces ljubiti user posted image

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 519
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
28.11.2016 10:08:40   
Lina85
Jutro user posted image user posted image
Mene nije Bilo Par Dana I Vidim imamo Puno lepih vestiuser posted image
Lejla,Bebice,Svamojadjeca cestitam na user posted image user posted image user posted image da su vam Zivi i zdravi a mamicama brzi oporavak.
Leptirice sretno draga da sve Bude Kako Trebauser posted image
Aidiceuser posted image


_____________________________

^^^^^Zivot mamin i tatin stigao 10.09.2011.^^^^^

----------Volimo te najvise na svjetu----------

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
28.11.2016 13:46:03   
bejbibi
Hello zene kako ste ...moji gosti otisli , sad da uspavam A i da malo odmorim ..

LEPTIRICE sretno ..mozda si se vec i porodila :) nek je hairli kako god ...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Lina85)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
28.11.2016 17:34:06   
aidicaa

IZVORNA PORUKA: Leptirica13

Jutro zenice...ja sam ustala u 6...vise nisam mogla da spavam od nervoze..ionako sam se vrtila citavu noc...evo hoce srce da mi iskoci od treme,uzbudjenja,straha...ne znam ni ja cega...beba se uzvrtila u stomaku ko nikad..valjda osjeca ovaj moj adrenalin...


Cmokm


Leptirice mislim na Tebe user posted image
user posted image

_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
28.11.2016 17:36:58   
aidicaa
Vecer i od mene user posted image
Ja sam nesto premorna ovih dana, krecem se kao kornjaca. Bebica je bas mirna ovih dana, lupka on ali s vremena na vreme, sada vec pokreti nisu toliko cesti. Redji su ali puno jaci...
Ja cu u cetvrtak na kontrolu, jedva cekam user posted image
Zenicama koje su se vec porodile zelim sve najbolje od srca, da su vam vase malene bebare zive i zdrave user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio aidicaa -- 28.11.2016 17:39:22 >


_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 523
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
28.11.2016 18:52:28   
Midnight_489
Večer ženice moje user posted image
Ja evo spremam večeru,pa dok se kuha da malo virnem

leptirice sretno i hairli da se porodiš ,mislimo na tebe user posted image ❤️
aidicaa sretno na kontrolici i javi nam kako prođe user posted image

Što se tiče gnijezda za bebe,ja ga sutra planiram poručiti,lijepo izgleda user posted image

Et,žene idem sad da mi ne zagori večera
Svima šaljem puse ❤️

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
29.11.2016 7:50:03   
Midnight_489
Jutroo bebele,šta je ovo niko od sinoć nije bio na temi user posted image user posted image
Ja evo maloprije ustala,idem sad pristaviti kaficu pa spremiti šta za doručak user posted image
Kako li nam je leptirica ?

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *