|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
1.12.2016 20:18:37   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: ananas_ze

ja vas zene ne stizem user posted image
makar da prijavim user posted image user posted image


Evo stavila sam plave crtice :) ...u nasem mjesecu sve deckici hehe

nek su nam zivi i zdravi, ja imam vec jednog user posted image user posted image



I ja imam vec jednog user posted image ma sto kazes ,samo nek su zivi i zdravi

blago nama user posted image
inace kako si?
meni se vala oduzio ovaj 6i mj


Ma sta da ti kazem ..sva sam napuhana user posted image najgore mi navecer ,jedva disem user posted image ..muci me i isijas user posted image lijeva strana ,uhvati mi krsta i da izvines iznad straznjice..joj kako boli ..jedva ustanem kad me uhvati ..
Ma meni brzo prolaze ovi mjeseci ..6,5 ...bas mi leti vrijeme ...
Nemam vise mucnine ujutru i ne povracam al sve sto pojedem mi je fuj :(

Kako kod tebe stanje ?

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
1.12.2016 20:23:01   
manuela RR
I ja imam jednog user posted image
Jutros mi drugarica prica njenoj kolegici cijeluuser posted image govorili da je user posted image a rodilauser posted image mogu misliti kako su se iznenadili...
Jos da je bio CR ne bi im zena vjerovala da je njena...

Naravno da su je jedva docekali al bas su se iznenadili...

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
1.12.2016 20:31:15   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: manuela

Cao zenice moje kako ste mi...
I decembar nam dosao....
Ja od sutra u 8 mjesecu....user posted image
Danas sa malim poslije skole hodala po gradu ...
Sta mi sve treba kad sam stavila na spisakuser posted image
Ni dvije plate mi nece moc biti..

Al tjesim se da imam jos vremena mozda sta ugrabim i na snizenjima.




Ma bice sada snizenja sto se odjece tice

A sta planiras uzeti :)



Ogradice-posteljina za Krevetic( sve preko 100 KM) ne sjecam se da su toliko bile skupe prije 8g.
Odjecu benkice,carapace,odjelca,dekice,peskirice,pelene-pamucne i obicne...
Za mene ogrtac pidzama sa kopcanjima naprijed grudnjaci za dojilje u lisici 40 tak KMuser posted image
Podlogu sa daskom za presvlacenje banjicu za kupanje kozmetiku za bebu police za bebinu odjecu.....it''d it''d...

< Poruku je uredio manuela -- 1.12.2016 20:32:43 >

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
1.12.2016 20:32:45   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela

I ja imam jednog user posted image
Jutros mi drugarica prica njenoj kolegici cijeluuser posted image govorili da je user posted image a rodilauser posted image mogu misliti kako su se iznenadili...
Jos da je bio CR ne bi im zena vjerovala da je njena...

Naravno da su je jedva docekali al bas su se iznenadili...


I ja se sve nadam da cu curu roditi user posted image bas bih voljela da A ima sestru jer je i mala razlika:) ...al naravno da je najbitnije da je zivo i zdravo i da cemo ih voljeti isto :)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
1.12.2016 20:41:48   
bejbibi
IZVORNA PORUKA: manuela

IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: manuela

Cao zenice moje kako ste mi...
I decembar nam dosao....
Ja od sutra u 8 mjesecu....user posted image
Danas sa malim poslije skole hodala po gradu ...
Sta mi sve treba kad sam stavila na spisakuser posted image
Ni dvije plate mi nece moc biti..

Al tjesim se da imam jos vremena mozda sta ugrabim i na snizenjima.




Ma bice sada snizenja sto se odjece tice

A sta planiras uzeti :)



Ogradice-posteljina za Krevetic( sve preko 100 KM) ne sjecam se da su toliko bile skupe prije 8g.
Odjecu benkice,carapace,odjelca,dekice,peskirice,pelene-pamucne i obicne...
Za mene ogrtac pidzama sa kopcanjima naprijed grudnjaci za dojilje u lisici 40tak KMuser posted image
Podlogu sa daskom za presvlacenje banjicu za kupanje kozmetiku za bebu police za bebinu odjecu.....it''''''''d it''''''''d...


Znaci sve od A do Źuser posted image ma dobro ,haj polako ....posteljina nije toliko skupa i ona ogradica ..ja sam u sa prijw 5 g kupila oko 60 km......moguce da je poskupilo ..al naci ce se nesto ne brigaj ..na kraju krajeva mozes naruciti da sasijes..ja sam narucila bebi gnjijwzdo za 35km ...imas na fb str baby kutak ,zena iz bjeljine sije ...eh posteljina i ogradica ne znam kolko su al cini mi se manje od 100km...pogledaj,nije na odmet ;)

A odjecu imas u azelu prwfinu..ja uvijek djeci tamo kupujem :) kvalitetno a nije skupo...bude svasta za novorodjence ;)

Platnene pelene imas na pijaci na ciglanama 10tak komada nike nesto akupo,ne znam tacno kolko dodju ....a imas toga i po bingu,fisu itd.

Grudnjak za dojilje imas i u almarasu ,oko 30 km a imas i na siranu i ciglanama...ma imas toga po pijacama kolko hoces ..ja fakat ne bih to placala skupo ..a vala i odjecu za bebu ne placam skupo..kad to u mjesec odmah mjenjati ...

Ja sve imam ,samo sam jedan kompletic uzela za doktora da imam ,i mama mi jedan uzela..fakat to od 0-3 mj imam ...

Samo sam jos to gnjijezdo narucila i dosta .sve oatalo imam ..za sebe isto imam ,mama mi nedavno uzela i pidzamu za dojilje :) predobra je ...

Jedino sto moram uzet flasicu i dudu..da navikavam user posted image nemam vise zivaca da samo dojim i slusam plac ...pa se nadam da ce biti mirna bebica i da ce htjeti dudu i flasicu ..dosad nismo to koristili .

I moram uzeti ovo iz apoteke dzidze plus probiotike i kapi protiv grceva ..da se pripremim unaprijed user posted image

< Poruku je uredio bejbibi -- 1.12.2016 20:44:03 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
1.12.2016 20:56:43   
manuela RR
Ma ludnica...Necu ni ja da bacam pare al sve u par KM razlike...
Inace u Tuzli pijaca skuplja nego butici a za djecu posebno jedino da u Fis odem?
Tu bi trebalo biti sve sto mi treba a sigurno jeftinije...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
1.12.2016 21:48:20   
bejbibi
Uh ja mislila ti u sa zivis user posted image onda mozes po tim centrima sce naci...
Ja sam u fisu komplet platila 9,5 km a mama mi uzela 13 km ...dodje 4djelni..za novorodjence..imas i pelena platnenih ...malo su poskupe cini mi se.oko 2 km jedna ( kazem poskupe za razliku od onih sto je meni mama na pijaci uzela ,10 komada sto dodje)
Ma imas tu sve sto ti treba ...ja sam A uzimala par bodica i predobri ispali.ona anbini firma u fisu sto bude za bebe..pa valjda im je sve kvalitetno od njih ..
Ovi kompletici su turski al posluzit ce .. prerast ce brzo a nece puno nositi

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
1.12.2016 21:56:27   
eminaja
te pelena sam ja u fisu uzimala 1.8 po kom ehh sad ima ih ja mislim i na paket od 10 kom uzet mozda je sta jeftinije ili u apoteci meni nije puno trebalo pa nisam uzimala na veliko,,,aa koristila ih vise kad sam dojila iii izdajala se....aaa kako se cisti pupak kod nas sjecam se da sam nacula da se stavljaju te komprese,gaze preko i da se sprica bivacin sprejom je li to i sad praksa user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
1.12.2016 21:59:34   
eminaja
jos odjeca je bas jeftina u fisu za bebe aa vala vrijedi i uzet kad vec brzo prerastu jos ako imas vec odjece od starijeg ili ce ti neko posudit onda se isplati kupit tih krpica ovako za izlaske....

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
1.12.2016 22:20:14   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: eminaja

te pelena sam ja u fisu uzimala 1.8 po kom ehh sad ima ih ja mislim i na paket od 10 kom uzet mozda je sta jeftinije ili u apoteci meni nije puno trebalo pa nisam uzimala na veliko,,,aa koristila ih vise kad sam dojila iii izdajala se....aaa kako se cisti pupak kod nas sjecam se da sam nacula da se stavljaju te komprese,gaze preko i da se sprica bivacin sprejom je li to i sad praksa user posted image


Da tacno..te platnene bijele su jeftinije .ja sam uzimal sa nekim sarama pa skuplje ..ja bas koristim te platnene ,kod kupanja,brisanja itd..super su ..

Sto se tice pupka ,sa M ( u sa) prala hidrogenom ,pa posusim,pa bivacin prah i gaza
Sa A ( u bihacu) samo bivacin prah i gaza i to tako sto se oko pupka umota a M sam preko stavljala gazu ... dva grada dvije razlicite prakse .na kraju haman isto bilo


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
1.12.2016 23:07:22   
eminaja
eh te sa sarama su haman 2.5-3 KM
aaa jel to kad odpane ona ´stipaljka´ kako se to vec zove....pitam jer kontam sto to sve treba,,,npr.ja cistila samo vodom ii posusim nikakvih preparata nije bilo...prije sam se bas bojala kako cu to radit sta cu msm dok nisam rodila ali eto ovdje drugacija praksa....bejbibi ti spomenu tu kupovinu sa ebay pa kako ide,,,jel postarina skupa,jesi narucivala odjecu ili samo neke djidje user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
1.12.2016 23:10:36   
eminaja
izvini ali nisam te bas pofatala slovenija,mk,bihac i sarajevo user posted image user posted image govorila si da ces rodit u sloveniji,,kako to ide,,msm imas papire ili to i ne moras imat....nisam nikako u toku u vezi porodjaja u drugoj drzavi user posted image

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
2.12.2016 0:02:44   
anandi
Dobro vece bebele, evo i mene al u kasne sate.
Prvo da nam svima zazelim srecan mjesec, ugodne trudnoceuser posted image
Sta ste vi svasta pisale, ajd sad cu se malo vratiti unazad pa napisat koju user posted image

Vidim na kraju da pisete o odjeci, ja sam prije par dana kupila set za novorodence u Tz na Bulevaru u bingu oko 12KM, 11 i nesto (kapica,rukavice,siperak,majica dugih rukava i duge gace sa nogavicama) Doduse imaju i skuplji kompletici, ali ovaj je bio sasvim solidan.Potvrdila mi je i drugarica, kaze nista mu nije bilo kad se otkuhalo
Takoder sam prije par mjeseci isto kupovala u fisu u Gracanici i tako su i tamo cijene bile a vala ima izbora na pretek pa eto da znate.

manulea tako su i mojoj drugarici, ovoj sto sam kopovala kompletic govorili da je user posted image i na kraju rodi user posted image bas mi danas prica, nije vjerovala pa su joj bebu dali odmah i rasirili nogice, prije nego su je okupali i obavili to sto vec rade da se sama uvjeriuser posted image A da, sretan ti ulazak u 8-i mjesec user posted image

bejbibi ako se ne varam nestala nam je pcelica sa spiska user posted image e da i kod nje je user posted image

Midnight uzivaj u kupovini user posted image i ja jedva cekam, al cu se nacekat user posted image

Zene moje, kod mene stomak ooogroman, vec od 13-te se fino ukazao,ali ovih zadnjih 5 dana duplo veci. Bas mi je nevjerovatno user posted image Maloprije mi mm govori sta kazu zene na forumu, je li i kod njih tako brzo stomak iskocio user posted image Danas me rodica gleda i govori moj stomak u 4-om ko njen u 7-om user posted image a danas sam 15+3 i da maloprije sam obavljala neki svoj pregled hehehe pritisnula donji stomak iznad pubicne kosti i osjetim izgleda maternicu, al mi cudno kad god stisnem tjera me da piskim...Takoder osjetila sam dok sam tako drzala prste i ko neke mjehurice, prvo sam pomislila da su crijeve ili tako nesto ali to mi se i sinoc desilo, pa evo i sad pa kontam da nije kojim slucajem moj mudonja user posted image user posted image Propratit cu i sutra heheh
Odoh sad na spavanje pa pisemo sutra. Laku noc i dobro jutro user posted image

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
2.12.2016 1:39:48   
bejbibi


SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICAuser posted image

DECEMBAR 2016

24.12. bambi1 user posted image



JANUAR 2017 user posted image

04.01 pcelica 23user posted image
05.01. NARI
06.01. midnight489 user posted image
19.01. aidicaa user posted image



FEBRUAR 2017 user posted image

02.02. saraa
02.02. manuela user posted image
05.02. Zeze
28.02. Lina85



MART 2017 user posted image

05.03. ananas_ze user posted image
06.03. bejbibi user posted image
17.03. Amela89 user posted image



APRIL 2017 user posted image



MAJ 2017 user posted image

11.05. strepnja
22.05. anandi user posted image



JUNI 2017 user posted image

5.6. Mina 90 user posted image



_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
2.12.2016 1:43:18   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: eminaja

izvini ali nisam te bas pofatala slovenija,mk,bihac i sarajevo user posted image user posted image govorila si da ces rodit u sloveniji,,kako to ide,,msm imas papire ili to i ne moras imat....nisam nikako u toku u vezi porodjaja u drugoj drzavi user posted image


Ma ko bi mene upratio kad me ima svugdje .ne znam ni ja gdje sam user posted image

Iz mk sam porijeklom ,rodjena u sarajevu,citav zivot tamp bila ( osim rata) .tamo upoznala mm ( koji je porijeklom iz bihaca al rodjen u slo) i zivjeli dvije godine braka,rodio se M ... otisli u slo,zivjeli godinu,preselili u bihac i prosle godine rodim A u bihacu .sad planiram u slo roditi jer necu movi sa troje djece sama dok mm radi haman citav dan ...imamo papire svi

Et ukrtko user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
2.12.2016 1:47:22   
bejbibi
IZVORNA PORUKA: eminaja

eh te sa sarama su haman 2.5-3 KM
aaa jel to kad odpane ona ´stipaljka´ kako se to vec zove....pitam jer kontam sto to sve treba,,,npr.ja cistila samo vodom ii posusim nikakvih preparata nije bilo...prije sam se bas bojala kako cu to radit sta cu msm dok nisam rodila ali eto ovdje drugacija praksa....bejbibi ti spomenu tu kupovinu sa ebay pa kako ide,,,jel postarina skupa,jesi narucivala odjecu ili samo neke djidje user posted image



Sto se tice pupka ovdje se ne preporucuje vodom kvasiti ..cak i kad se kupa beba ,kupa se preko ledja odnosno potrbuske bas zbog toga da ne ode voda na pupak ..tako dok ne spadne pupak a kasnije kupas normalno..
Znaci samo bivacin prah ( da se sto prije osusi) i gazu umotas oko te stipaljke dok ne spadne to odnosno pupak ..jednostavnouser posted image

A ebay user posted image to je virus zene moje ...ja narucivala neki nakit,bizuterije neke i neko srebro pa cemo vidjeti sta ce ispast..a mm narucio neku kosulju pa et vidjet cemo...prije je narucivao neke maske za tel i ok bilo ..ovo prvo put odjecu i nakit..javit cu utiske ;)

< Poruku je uredio bejbibi -- 2.12.2016 1:52:49 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
2.12.2016 8:52:54   
Midnight_489
Jutro ženice user posted image
A nema me malo,a vi se raspričate ccc user posted image
Evo ja pristavila kaficu,bujrum user posted image

Što se tiče ebaya,ja sam naručila jednom jedan džemper i pribor za slikanje (volim crtati) i sve je uredno došlo user posted image


_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
2.12.2016 11:24:48   
ananas_ze
Ev i mene
Osim sto mu stomak vec smeta ostalo je ok hB
Od prvog djecaka imam sve, tako da cubssd uzet samo pamucne pelene i vjerovatno gegice, odjelve za iznijet kupuje moja mama aBd
Bebe to za cas prerastu, ako bude cura u sta sumbham nek mi je ziva i zdrava nece joj nista falit bit kuci u plavom user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
2.12.2016 12:24:56   
bejbibi
Dobro jutro zenice ,kako ste mi :) jeste se naspavale ...ja jesam ( uprkos tome sto sam tek oko 2 zaspalauser posted image ,ustala u 9 naspavana)
Doruckovali,popila kafu i evo me sad sa A sama sam .muski u dzamiju otisli a ja odmaram malo ...od jutros neka buka snjima,samo vristimo..sreca pa smo u kuci inace bi nas pritjerali da smo u zgradiuser posted image

ANANAS tako sam i ja oblacila sve od bratauser posted image al rijetko ima sta plavo ..uglavnom sam i sa M uzimala neutralne boje(zuta,bijela,zelena) bas da mogu svi nositi ...ma nece im nista faliti ...eno i sad A nosi od M skafanderuser posted image tamnoplavi je,haman crn al briga me.stavim joj roza kapicu i saluser posted image
Ja prekjuce u dm-u i na kasi da kuca tik tak jer A bas voli ,i govorim ja de prvo bombone ukucajte da dam bebi ..a ona ti "aha,njemu" user posted image reko ne,NJOJ ..a kaze ja mislila musko user posted image user posted image
Kako ljudi tako odmah zalljucuju nidje veze .al briga me ..ne kupuje mi se vala i to jos ..nista joj ne fali da nosi tu boju . Pa haman je ceni skafander ,sta fali ccc

Ugl sad sam samo uzela dva kompletica da ima za doktora il negdje mada prvi mjesec ja ne izlazim nigdje ,odnosno prvih 40dana.. i te dvije platnene uzela sa plavim sarama da ima isto za kontrole ..po kuci ce se nositi ono od M ,prenosi se iz generaciju u generacijuuser posted image

Ali kod A se bas nakupilo odjece ..moja mama inace luda za stvarima pa stalno kupuje user posted image kod A dvije velike vrece stvari..moram probrati ono sto nije rozo bar bodice pa da se moze nositi ..ugl imamo toga puno ...a i da roze sta nosi nije frkauser posted image


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
2.12.2016 12:28:10   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Midnight_489

Jutro ženice user posted image
A nema me malo,a vi se raspričate ccc user posted image
Evo ja pristavila kaficu,bujrum user posted image

Što se tiče ebaya,ja sam naručila jednom jedan džemper i pribor za slikanje (volim crtati) i sve je uredno došlo user posted image



Joj ja jedva cekam da stignu narudzbeuser posted image vise me zanima ono srebro jel original jer je bas jeftino bilo ...narucila sveki i mami za rockas pa se nadam da je ok..a i da nije nema veze,nije skupo bilouser posted image
Al sad su velike narudzbe zbog praznika pa ce vjerovatno poslije dociuser posted image mada nije frka ne zuri se al et ...bar do kraja decembra se nadam da ce doci ....

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
2.12.2016 13:10:23   
Bebica11
Hej ženice evo i mene user posted image

Mi jos "deveramo" oko pupka. Uglavnom 3 poroda 3 prakse. U bolnici N otpao tj prvi pa nisam ni deverala tamo su ga prali tj nju kupali svaki dan nisu ni posipali. Sasusio se peti dan i otpao. A je kuci otpao haman deseti dan. Njemu sam posipala svaki dan baneocin. Sada treće mi rekla nikako ne posipaj il vrlo malo puno se ukruti i teško otpada. Al sam par dana već posipala sad sam prestala i kaze odličan jeuser posted image cekamo da otpadne već je rasklimanuser posted image al ja pazim da ga ne povuče beba...i da smočimo pri kupanji tako nam rečeno.
.
Tek kad otpadne kao tri dana baneocin

Juče smo imali skok u razvoju dojila je bebica cio dan i bila nemirna. Danas je bolje hB

I ja sam kupila u Bingu te Turske kompletice mogu vam reci kvalitet je za 13KM fin mekan pamukuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
2.12.2016 13:22:45   
lejla80
Ola i od mene...i mi deveramo sa pupkom ajjj da hoće više i odpast. Sva sam u strahu od njega. Nama patronazna rekla da skinemo gazicu jer je stalno mokra, tako da zaprasimo bivacinom i prsnemo malo okteniseptom. Nekad očistim i alkoholom..huh samo da hoće otpasti. Nama nije rečeno ni da ne smijemo kvasiti, samo da posusimo dobro.

Bebice kod nas sve isto haha....baš jučer imali skok u razvoju user posted image Krenuo tokom noći.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
2.12.2016 17:32:13   
bejbibi
Joj svaki put deugcije govore za taj pupak ..haj budi pametan ccc..ugl bitno da je suho .i kad se pokvasi treba dobro posusiti..kod djecaka je malo teze jer je uvijek mokro zbog pelene pa stalbo treba mijenjati gaze i susiti..

Joj skokovi u razvoju.boze kad se sjetimuser posted image A je stalno plakala ,sve joj se skupljalo .aj ako bude ko ona siznut cuuuuser posted image
Moram ponovo sve to iacitati da budem spremna user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
2.12.2016 18:16:28   
eminaja
bejbibi ne sikiraj se bona,,,mozda se iznenadis kako sve bude dobro teklo,,,evo moja samo spava presvucem je nahranim i ona brzo zaspi,,evo u tri je zaspala u 5 se probudila da jede i nastavila i jos uvijek spava user posted image aa mali je opet bolji kako je ozdravio nije ters kao prosle sedmice user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
2.12.2016 18:34:55   
pcelica 23
user posted image samo da vas pozdravim user posted image ja sam danas okupirana oko odjece,htjela ovdje da pisem ,a pisala na drugoj temi user posted image Bgm sam izgubljena user posted image
Htjela sam savjet u cemu da iznesem bebu iz bolnice,bit ce hladno vrijeme pa ni sama ne znam,dobila sam neke savjete od drugih zena,malo mi je pomoglo,taman saznadoh da bi trebala odgovarati velicina 56 ,pa eto sve u svemu svaki savjet je dobro dosao,sta mi jos treba? Ja sam za sad sve nabavila ,odjece brukuuu user posted image mnogo smo dobili od tetaka (ima ih dvije) a morala sam i kupovat,prosto ne mogu odoliti user posted image
Ispisa ja svasta nasto user posted image

< Poruku je uredio pcelica 23 -- 2.12.2016 18:35:55 >


_____________________________

Pocetak borbe 2012
23.12.2015. ICSI ( Vracena 3 embriona treci dan)- 3.01.2016 pozitivan test 5.1.2016 beta < 1,0 :(
7.5.2016 pozitivan test (prirodnim putem nakon 4.godine) Beta 3146 ,O
... i konacno u decembar 2016.stigao moj princ <3

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *