|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
29.12.2016 19:07:56   
anandi
Dobro vece zenice, evo i mene nakon nekoliko dana.
mm mi je par dana slobodan pa s njim provodim vrijeme. Vidim svasta se pisale a ja nista upratila nisam.
Znam da nam je zelimo bebu trebala danas na pregled user posted image cekam izvjestaj i nadam se da je sve ok
Ja sam ok, pupo raste i ne da mi nista obuci user posted image Evo danas sam nasla neke helanke koje mi gode na stomak. Iskreno bas mi je tesko uganjat i njih...ima ih dosta al pretezno je guma jaka a mene stomak od clexana uzasno boli i sve me na tim mjestima uboda zulja.
Moja mrvica danas i jucer slabo se javlja...uhvati me neka griznja savjest sto sam jucer popravljala zub sa anestezijom user posted image dok sam bila na stolici lupko je i poslije nista. Danas samo jednom...Sve se tjesim da je jos rano, sad sam 19+3.

3_godine cestitam ti draga na iznenadnoj trudnoci user posted image i zelim ugodnu i skolsku trudnocu. Sve sto te zanima slobodno pitaj

(odgovor članu 3_godine)
Neposredna veza do poruke: 651
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
29.12.2016 19:21:06   
Zelimo_bebu
Vecer evo i mene...danas smo samo prosli kroz Tuzlu jer je MM zurio na posao..zaspala sam oko tri evo naloprije se probudila...uglavnom pregled je dobro proaao...mrvica je dobro...narasla je...mase i rukama i nogama...bas sam sva ushicena izasla sa pregleda...

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 652
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
29.12.2016 19:22:49   
Zelimo_bebu
Anandi dobre helanke imas u newyorkeru ja sam sebi kupila uopce ne stezu i dobre su za pupu...
Zaboravih vam reci danas na vaganju smrsala user posted image a mislila sam da me jelo preko Bozica dokrajcilo

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 653
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
29.12.2016 19:32:48   
anandi
Zelimo bebu bas mi je drago da mrvica fino napreduje user posted image user posted image
Ja sam gledala helanke ovdje u newyorkeru i ove mi ne pasu. Pupo mi je bas porastao a helanke ako su duboke bas mi dodu negdje do pupka pa kad god se sagnem nazulja i zaboli, a opet one plitke dodu ispod stomaka ali onda su nogavice kratke user posted image
Ma izgurat ce se vec nekako, ionako se sad slabo krecem po ovoj hladnoci

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 654
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
29.12.2016 19:46:16   
bejbibi
Jest mi drago kad se raspiseteuser posted image imam sta citati i da nisam jedina koja pise svake sekundeuser posted image

Idemo redom haha

3GODINE user posted image zelim ti urednu trudnocu do kraja aBd i sto laksi porod .mashalla bas mi drago kad cujem ovakve vijesti :) odmah cemo te uvrstiti u spisak i slobodno nam se javljaj i pitaj sta god ;)

COVERED ne brini za probadanja ,to je sve normalno ,siri se maternica ..jesul ko menstrualni bolovi ili zigne tu i tamo ?! Sve je to ok al za svaki slucaj pij tekucine ,cajeve ,brusnicu mozes u slucaju da je ne daj Boze kakva upalica ..al mislim da nemas razloga za brigu ...ja stalno imam probadanja u donjem dijeluuser posted image nekad toliko istegnem ligamente da mislim da cu se poroditi user posted image popij usput i mg prah

ANANDI i ja sam pod anestezijom radila zub u oktobru ...znaci bila nekih 5,5 mj ...ne znam tacno koja sedmica ...i sve ok ....mislim da ne trebas da se brines :) nekad se cesce javljaju nekad rijedje ..ja u tom periodu sam mozda svaki 2 dan osjecala bebca :)

ZELIMO BEBU user posted image za kontrolu

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 655
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
29.12.2016 19:47:30   
bejbibi

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICAuser posted image

DECEMBAR 2016

24.12. bambi1 user posted image porodila se



JANUAR 2017 user posted image

04.01 pcelica 23user posted image porodila seuser posted image
05.01. NARI
06.01. midnight489 user posted image
19.01. aidicaa user posted image



FEBRUAR 2017 user posted image

02.02. saraa
02.02. manuela user posted image
05.02. Zeze
09.02. Bubamara92 user posted image
28.02. Lina85



MART 2017 user posted image

05.03. ananas_ze user posted image
06.03. bejbibi user posted image
17.03. Amela89 user posted image



APRIL 2017 user posted image

30.04. Daj dajuser posted image


MAJ 2017 user posted image

11.05. strepnja
22.05. anandi user posted image



JUNI 2017 user posted image

5.6. Mina 90 user posted image


JULI 2017user posted image

12.7 Zelimo bebu
14.07 Maca91


AVGUST 2017 user posted image

21.08. Andy_Bec
Orhideja2505
Covered
3godine





_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 656
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
29.12.2016 20:08:56   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Midnight_489

Hej ženice user posted image
Jao kod nas čitav dan snijeg pada,baš mi je drago user posted image ja isto dijete user posted image
Evo MM otišao kupit šta slatka,a ja pod dekicom,gledam nešto na Foxu,Tufna trči okolo i igra se user posted image pravo razigrano mače
Mi smo za ručak danas imali pohovanu piletinu sa pirom user posted image


Kako slusa macka user posted image
Joj ja te htjedoh nesto pitati za macu i zaboravila ....kontamo definitivno uzeti al ...ah sjetih se hahaha

Jel ide na pijesak sama ,mislim jel znala odmah ili je ucis :) mala je jelda ?

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 657
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
29.12.2016 20:22:41   
covered
Desavalo se da zigne tu i tamo, ali evo mozda sahat osjecam tup bol, podsjeca me na menstrualni user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 658
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
29.12.2016 20:51:23   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: covered

Desavalo se da zigne tu i tamo, ali evo mozda sahat osjecam tup bol, podsjeca me na menstrualni user posted image


Ti bolovi su normalni Covered ...ako ti se ne povecavaju onda nije nista ,popij mg i lezi,digni noge ...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 659
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
29.12.2016 20:59:12   
Zelimo_bebu
Anandi meni bas pasu te iz newyorkera ne stezu me gdje se bocam....ali eto tebi je vec pupo porastao pa jos vise smeta...ma cini mi se da je ova zima tek pocela...koliko si ti platila pregled screening...mjerenje nuhalnog?

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 660
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
29.12.2016 22:50:22   
manuela RR
3 godine cestitke na user posted image
Da sve prodje kako treba...
Slobodno pitaj i pisi sta god te zanima neke od nas jedva cekaju da piskaraju...user posted image

Od juce imam bolove u ledjima slicne menstrualnim ali ne tako jake...
Navece me uhvati...
E sad dal je bebac svojim polozajem pritisnuo kicmu, il se lagano priprema za porod il sam pretjerala sa aktivnostimauser posted image pa laznjaci il nesto trece uglavnom bolicka pomalo.

< Poruku je uredio manuela -- 29.12.2016 22:51:41 >

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 661
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
30.12.2016 7:48:26   
Midnight_489
Jutro ženice user posted image
U nas evo još uvijek snijeg pada user posted image
Ja maloprije ustala,odoh sad pristaviti kaficu,Tufna spava user posted image

bejbibi da mala je ona još,pa moraš je malo navikavat na pijesak,Tufna se malo navikla pa nekad ode sama nekad je ja nosim kad vidim da hoće obaviti nuždu,ali evo još malo pa će i sama ići user posted image u svakom slučaju preporučujem macu jer odmah je sve nekako veselije i drugačije u kući,ja i MM uživamo dok se igramo s njom user posted image
3_godine dobrodošla draga,želim ti laku i urednu trudnoću user posted image

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 662
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
30.12.2016 8:23:02   
Andy_Bec23
Jutro Zenice ... mi smo prehladjeni ajme i ja i mali...
Bemti kud me snašlo sada strah me za bebicu ..
šta mi preporučujete?

Novim trudnicama želim urednu i školsku trudnoću...

Covered draga ja sam kad sam bila trudna sa d imala jake bolove pa čak i krvarenje u 7 i 11 nedelji i samo sam ležala i pila magnezijum i evo taj moj bol ima 2 godine već :)
Nemoj puno da se sekiras sve je to normalno ... nisi još išla ginekologu? Ti si sada isto 7 nedelja Ko i ja .. Odi i NEK te pregleda ako te je strah i isto će ti rec Ko i mi ovdje da je to normalno..

Midnight draga ja sam se porodila sa 39+2 možda će i kod tebe nemaš još puno ;)



_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 663
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
30.12.2016 8:23:51   
Andy_Bec23
Ja sjedim pijem kavu a moje djete rasprema perilicu susjeda 😂😂😂😂😂

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 664
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
30.12.2016 8:35:23   
bejbibi
Jutro i od mene...evo me gnjavi pa jedva pisemuser posted image
mm odveo M u vrtic ,bas je hladno vani ..ne bih ga ni vodila al imaju dodjelu paketica ..danas cwmo ranije po njega jer ga vodimo urologu i vec me neka blaga trema hvata 😰

Mene nesto zeludac boli ,sigurno od gladi i od treme a nista mi se ne jede ,cak sto vise muka mi ...

MIDNIGHT bas je tako sa mackama :) vjerovatno cemo i mi nabaviti ,djeca vec lude user posted image hoce macku ...A bas voli zivotinje i mislim da ce joj super biti sa macom..ona ce nju pojestuser posted image

ANDY ako te nije puno steglo onda pij cajeve ,limun ,narandze,kivi,med, mozes paracetamol popiti ...ne sekiraj se puno ,ja sam sa A haman citavu trudnocu bila bolesna ,cak sam i antibiotik pila ,a evo i sad sam stalno prehladjena i kasljem uzasno ..ako ti bas frka otidji doktoru

MANUELA blizi se i tebi :)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 665
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
30.12.2016 8:54:21   
Andy_Bec23
Od mene necete vidit veceg panicara....

Evo sada doruckujem, ma nije me uopce puno uhvatilo, pijem caj vec 3 dana, nego bila sam kod cure na noktima i ona pusi u stanu a stan 2 sa 2 i radi mi nokte i pusi ugusila sam se u dimu i jos uz to i mama joj tamo pusi, pa bile neke dvije jos prije mene isto pusile ma uzas i od tada se jos gore osjecam, fuj....

D je kenkav ajme... On voli cuke ali mi nemamo mogucnost u stanu da ga drzimo kada bi imala kucu odma bi si cuku uzela ....


_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 666
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
30.12.2016 9:37:09   
covered
Sto smo aktivne od jutros user posted image ja ustala i bacila se na ove vjezbe sa ringeraje, svidjaju mi se jer nisam neki sportski tip a sada moram biti aktivnija.. hvala vam, otici cu cim prije, sad ce neradni dani, a imam nesto porjesavati prije toga user posted image

Ja malo je reci uzivam u macama, pogotovo tako malim, ali mm ima neku averziju prema njima tako da do poroda necu imati mekanu mrvicu da se mazimo aBd

Ja sve cekam kada ce se koja javiti da je dosla kuci s bebicom i napise nam kilometarski tekst kako je prosla user posted image aBd bit ce i to

_____________________________

Ne moli se za lagodan život! Moli se da budeš jak čovjek!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 667
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
30.12.2016 10:32:53   
bejbibi
Aj fuj ,i meni smetaju cigare ANDY ...na pocwtku trudnoce pogotovo ...povracala sam od dima fuj ...
Jesi vodila D doktoru ? Muci ga nesto 100% :(

COVERED ne sekiraj se ,ja sam proslu trudnocu haman pisala na rr i dok sam se poradjalauser posted image al stvarno jesam ,non stop ..dok sam cekala u bolnici (jer sam isla ranije dva dana) ..kad sam se porodila pa ono 2h lezis ,ja sam pisala na rruser posted image ko ludjak hahah ...ono frisko iz sale ...jos sam selfi trebala postaviti user posted image
I sad cu tako haha aBd ...ako budem imala net user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 668
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
30.12.2016 10:59:25   
anandi
Jutro i od mene.
Ja ustadoh nekog loseg raspolozenja, bebac mi se jos nije javio i bas brinem user posted image i muz govori da dzaba brinem ali znate i same kad uhvati neko ludilo...Zadnji put sam bila 8.12. na pregledu pa mi se izgleda oduzilo, a naredni dogovoreni je tek 9.1.
Sad evo kontam da zovem redom ordinacije i da odem na uz cisto da se uvjerim da je sve ok ili cu poludit do 9-og user posted image

Andy izgleda smo mi sve panicarke user posted image Kad spominjes cigare one meni mirisu, nekad bi prije zapalila nego krisku hljeba pojela....nazalost. Kako sam pusac duuugo godina dr mi je zabranila daprestanem nego da ih samo smanjim, pa sam sa kutije smanjila na cca 8 cigara dnevno, bilo je na pet pa sam zadnjih dana opet povecalauser posted image

bejbibi sretno kod urologa

Midnight blago vama kad pada snijeg, odmah je i temp iznad minusa. Kd nas opucala suha zima user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 669
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
30.12.2016 12:43:21   
orhideja2505
Zene moje, ja danas idem na ultrazvuk malo me strah...Nadam se da ce sve biti ok..eto pa vam pisem kad dodjem.user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 670
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
30.12.2016 13:53:13   
anandi

IZVORNA PORUKA: orhideja2505

Zene moje, ja danas idem na ultrazvuk malo me strah...Nadam se da ce sve biti ok..eto pa vam pisem kad dodjem.user posted image

sretno draga i drzim fige da sve bude ok user posted image user posted image
I ja sam sebi jedva nasla termin za danas u pola 4 da vidimo sto mi se malac ne javlja. Javljam i ja izvjestaj veceras

(odgovor članu orhideja2505)
Neposredna veza do poruke: 671
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
30.12.2016 14:12:18   
covered
Sigurna sam da cete odlicno proci kod dr-a i da je sve u redu, sretno i obavezno pisite user posted image

Sta kuhate vi, ili ste vec rucali?? Inace kuham sve nesto komplikovano danas sam picu napravila nakon tooliko vremena, jedva cekam user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 672
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
30.12.2016 14:15:37   
anandi

IZVORNA PORUKA: covered

Sigurna sam da cete odlicno proci kod dr-a i da je sve u redu, sretno i obavezno pisite user posted image

Sta kuhate vi, ili ste vec rucali?? Inace kuham sve nesto komplikovano danas sam picu napravila nakon tooliko vremena, jedva cekam user posted image

ja nista ne komplikujem s jelom, nesto nemam ni ideja a jede mi se samo tijesto user posted image Trenutno dinstam junetinu pa kad bude upola gotovo dodat cu i nasjeckan kiseli kupus i mrkvu i sve zajedno jos malo prodinstat i eto ga. Super mi je i hladno a nekako bas me razgali

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 673
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
30.12.2016 14:16:11   
bejbibi
Hello zene ...
Sretno na kontrolama ,da sve bude ok aB duser posted image

Mi dosli davno sa kontrole al dok sam ih nahranila i evo krenula uspavati A.uglavnom M mora na operaciju defuser posted image testisi su u kanalu i moraju se hirurski spustiti ,nema druge ...pa cemo mi to u slo aBd kad krenemo za porod ..malo ranije doduse ,da to obavimo prije nego se porodim
Bilo mi je tesko kad sam to cula al kad se mora mora se ...samo da kasnije bude sce ok aBd

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 674
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
30.12.2016 14:17:09   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: anandi


IZVORNA PORUKA: covered

Sigurna sam da cete odlicno proci kod dr-a i da je sve u redu, sretno i obavezno pisite user posted image

Sta kuhate vi, ili ste vec rucali?? Inace kuham sve nesto komplikovano danas sam picu napravila nakon tooliko vremena, jedva cekam user posted image

ja nista ne komplikujem s jelom, nesto nemam ni ideja a jede mi se samo tijesto user posted image Trenutno dinstam junetinu pa kad bude upola gotovo dodat cu i nasjeckan kiseli kupus i mrkvu i sve zajedno jos malo prodinstat i eto ga. Super mi je i hladno a nekako bas me razgali


Ja imam grah od prekjuceruser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *