|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 15:18:10   
eminaja
ne znam kad me prije odjavi user posted image bejbibi odmaraj draga nemoj se forsirat user posted image bila sam napisala veliki post i obrisa se aa sad mi se mrsko citirat heheh user posted image pisala sam da sam u prvoj trudnoci imala vazda neke bolove ali kad odmorim nestanu,,,aa jednom su bas bili jaki nisu prestajali mislila sam da je sve gotovo,,cak sam imala osjecaj da se otvaram ii jos neki pritisak kao da ce sve ispast iz mene user posted image zato sam najavila mm prije ove trudnoce da cu se vise pazit koliko mogu uradit cu tako me bilo strah da sta ne bude alii ja haman gora bila nego prije user posted image user posted image uprtim dvije vrecice velike vesa i plus malog od 9-10kg i niz stepenice sa treceg sprata user posted image da je peti crkla bi user posted image ali eto haman bolje prosla nego u prvoj nisam dobila puno kg aa brz porod user posted image

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 15:20:14   
eminaja
i da na kraju je bilo drage buduce mame odmarajte, uzivajte ali nemojte se plaho uljenit kao ja hahah user posted image user posted image

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 15:25:04   
bejbibi
EMINAJA i mene zanimaju steznici..tamo na temi bebe pitala Skorpiju al nije odg ..ne znam jel odmah pocela ili nakon mjesec .to me zanima..npr ja u prvoj trudnoci pocela odmah kad sam dosla kuci i kad je patronazna dosla i vidjela ,napala me da ne smijemto nositi jer cu kao vise krvaritiuser posted image tako da ne znam.a bas bih voljela da mi se stomak uvuce..npr moja mama je to nosila odmah is trine .u azijskim zemljama isto to nose odmah pa bas nisam pametna sta biuser posted image

Sta si prije pitala za neke haljine,nisam te shvatila???



_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 15:33:12   
eminaja
ja sam poslije poroda nosila tamo poslije 2 sedmice,,ali nisam dugo..aa sad samo jednom probala i nije mi godilo pa rekoh dal ima efekta kad se kasnije pocne,,,u mom okruzenju svi napominju da se treba odmah stezat user posted image pa mozes sacekat 2 sedmice do tad bi se trebalo vec uveliko smanjit krvarenje..meni prvi put trajalo bas toliko 2-3 sedmice max aaa sad malo duze s tim da mi je neki dan bilo opet pocelo pa prestalo bas sam se bila iznenadila user posted image ehh da pitala za stranicu od tkanine do islamske haljine ima je na fb pa ako ko zna posto ja nemam fb aa htjela bi stupit u kontakt dal ima broj ili mail oni imaju finih stvari zena sije aa nije puno skupo pa eto da znate kome treba user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 15:36:21   
eminaja
https://sv-se.facebook.com/Od-tkanine-do-islamske-haljine-116298965204248/

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 16:08:29   
bejbibi
Eno tamo na temi Skorpija odg.kaze odmah nosila nakon prirodnog poroda ...pa cu i ja tako il koji dan kasnije .vidjet cu ...uh voljela bih da mi ode stomak vise neg ista

A vidjela sad ovu stranicu.ima prelijwpih stvari ...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 16:17:13   
eminaja
lijepe stvari a i cjene solidne s tim sto sije i unikat su, super user posted image mozes li kako doc do broja ako imaju viber voljela bih sta narucit valjda ce ko dolazit u bosnu pa da mi prebaci user posted image

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 16:28:00   
Midnight_489
Hej bebele user posted image
Mene opet uhvatio neki virus grlobolja i slabost uff kako mrzim ovo user posted image dođe mi da plačem
Evo sad sam jedva pojela supu,nemam apetita uopće user posted image
Zna li neko od vas kako prirodnim putem ublažiti grlobolju?

Et' malo sam se izjadala idem sad pod deku i probat malo zaspat sva sam nikakva user posted image
Imate puse ❤️

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 16:55:02   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: eminaja

lijepe stvari a i cjene solidne s tim sto sije i unikat su, super user posted image mozes li kako doc do broja ako imaju viber voljela bih sta narucit valjda ce ko dolazit u bosnu pa da mi prebaci user posted image


+387 61 173 150
Evo nasla sam broj pa vidi ako imaju viber :) ili pozovi onako...bas ima finih stvari ,mozda i ja sta narucim

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 16:55:42   
bejbibi
IZVORNA PORUKA: Midnight_489

Hej bebele user posted image
Mene opet uhvatio neki virus grlobolja i slabost uff kako mrzim ovo user posted image dođe mi da plačem
Evo sad sam jedva pojela supu,nemam apetita uopće user posted image
Zna li neko od vas kako prirodnim putem ublažiti grlobolju?

Et'' malo sam se izjadala idem sad pod deku i probat malo zaspat sva sam nikakva user posted image
Imate puse ❤️


Mozes saprati zalfijom,slanom mlakom vodom ili sodom bikarbonom..probaj :)

Mada mozes onaj tantum u teudnoci koristiti..bombone one ..imas svasta u apoteci tih bombonica

< Poruku je uredio bejbibi -- 3.12.2016 16:56:21 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 17:05:53   
anandi

IZVORNA PORUKA: Midnight_489

Hej bebele user posted image
Mene opet uhvatio neki virus grlobolja i slabost uff kako mrzim ovo user posted image dođe mi da plačem
Evo sad sam jedva pojela supu,nemam apetita uopće user posted image
Zna li neko od vas kako prirodnim putem ublažiti grlobolju?

Et' malo sam se izjadala idem sad pod deku i probat malo zaspat sva sam nikakva user posted image
Imate puse ❤️


Ja sam grlobolju rijesila za noc, a sve mi bilo bijelo od gnoja.Uglavnom kupila korjen dumbira, malo veci komad ogulila kuhala 15 min, poslije ostavila jos 15 min da stoji pa procijedila. Bio je bas zestok, cim sam procijedila dodala med i kad je malo hladnulo dodala cijeli limun i pomalo pila. Dok sam gutala grlo je dolazilo sebi i poslije te solje potpuno prestalo a vukla sam 7-8 dana

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 17:32:33   
eminaja
bejbibi user posted image hvala,imaju i viber user posted image aBd ja cu poslije n.g narucit mozda bude i novih stvari..sad sam precerala sa kupovinom user posted image ne daj Boze da ja vodim finansije bankrotirali bi prvi dan user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 17:34:18   
Midnight_489
Hvala drage moje,pokušat ću nešto od toga user posted image
Evo sad sam zvala MM rekao je da će kad krene s posla svratiti u apoteku po te neke bombonice,a probat
ću to i sa đumbirom,pa ćemo vidjet...

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
3.12.2016 19:27:27   
manuela RR
Bejbibi Jean osvojila Sam kremu al jos je nisam dobilauser posted image
Pa mi cudno...al hajd valjda dodje slijedece sed.

Sto se stezanja tice ja cekala 10-tak dana da prodje ono obilno krvarenje pa cu tako i sad a nije kasno ni poslije mjesec.Dok god se maternica vraca nije kasno...

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
4.12.2016 7:49:27   
anandi
Jutrooo hajmo na nogice lagane. Ja evo pijem kaficu, pa bujrum
Valja mi otici u nabavku, sveki s mamom dolazi oko podne pa mi valja stagod pripremit. Kontala sam smotat sarmu, malo mesa zapec u tepsiji i supicu i to bi bilo dovoljno nadam se

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
4.12.2016 9:21:14   
bejbibi
Jutro drage ..ev i mene :) tek ustala user posted image komirana sam

Idem prvo sta pojest pa onda kafica..dok dodje mm iz pekare ...

Razmisljam sta bi rucku al valjda skontam nekad u toku dana ..ide mi se danas negdje al i to cemo vidjeti.dok ja dosjem sebi bice kasno user posted image

Kako ste vi ?

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
4.12.2016 9:32:48   
manuela RR
Jutric i od mene pijem kafu i jedem nutellu kasikom...user posted image
Ja danas kontala u fis ako mi muzic bude raspolozen...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
4.12.2016 10:00:38   
Midnight_489
Jutroo bebele user posted image
Ja sam malo,hB bolje,jučer sam napravila čaj od žalfije i ispirala,ne boli me više grlo toliko user posted image
Evo sad hoću pokušat nešto pojesti user posted image
Hvala vam na savjetima,probat ću to i sa đumbirom

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
4.12.2016 10:02:27   
pcelica 23
Jutroo,ima li naspavanih? Ja sam probdjela noc user posted image U 4 ujutro gledala Crtani,neke bajke ne bi li me uspavalo user posted image uzas user posted image ruka me boli,ledja,stomak,prepone....hahah raspala sam se
Jucer sam se nahodala k''o nikad.Trazila dekicu neku malo topliju,sve nesto tanko,Boze sacuvaj jedino mi se u Bingu svidjela jedna pa sam odlucila da nju uzmem,muz ce danas oticiuser posted image
Ja se opteretila sve imam osjecaj da nista necu stici na vrijeme user posted image jedina mi je prednost sto mi je bolnica 10-min od kuce user posted image
Nadam se da uzivate u nedjelji,ja cu danas maximalno da odmaram user posted image

Vrijedna moja anandi kako ona docekuje svekija user posted image

< Poruku je uredio pcelica 23 -- 4.12.2016 10:08:11 >


_____________________________

Pocetak borbe 2012
23.12.2015. ICSI ( Vracena 3 embriona treci dan)- 3.01.2016 pozitivan test 5.1.2016 beta < 1,0 :(
7.5.2016 pozitivan test (prirodnim putem nakon 4.godine) Beta 3146 ,O
... i konacno u decembar 2016.stigao moj princ <3

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
4.12.2016 10:07:15   
lejla80
Jutro i od mene, hajde ako skontate šta jednostavno za rucak podijelite da i ja prepisem. Samo grah nemojte haha....ihhhh poželjela sam al neka još malo. Sad eksperimentisem sa vocem. Bebaću ne smetaju mandarine, bas sam sretna.Danas baš nemam ideju za kuhanje a nemam ni snage vala za ništa komplikovano.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
4.12.2016 10:13:47   
lejla80
Pčelice, Midnight vi ušle u deveti.... odbrojavanje može lagano da počne user posted image Sretno drage da sve prođe najbolje moguće.

Pčelice ko što napisa Anandi, pogledaj u Azellu, stvarno ima premedenih skafanderčića, ja se zaljubila al ne smjedoh kupovati jer imam neki od starijeg djeteta...doduše imam još vremena da se predomislim user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
4.12.2016 10:31:12   
bejbibi
IZVORNA PORUKA: lejla80

Jutro i od mene, hajde ako skontate šta jednostavno za rucak podijelite da i ja prepisem. Samo grah nemojte haha....ihhhh poželjela sam al neka još malo. Sad eksperimentisem sa vocem. Bebaću ne smetaju mandarine, bas sam sretna.Danas baš nemam ideju za kuhanje a nemam ni snage vala za ništa komplikovano.


Ja jos nisam skontala user posted image imas temu danas kuhamo ..za svqki mjesec nova pa valjalo bi prelistati malo ...
Na zajednica je

Ispravka : porodicni zivot,kuhajmo zajedno,danas kuhamo
Tim redoslijedom

< Poruku je uredio bejbibi -- 4.12.2016 10:35:10 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
4.12.2016 10:34:47   
manuela RR
Zenice znate li vi gdje naruciti kupiti ukrasne naljepnice za zidove...
Be ono tipa zivotinja i likova uz crtanih filmova nego bas bijele crne dekorativne naljepnice za zidove...
Pokusala naruciti preko sticky,ziza naljepnice,Niko mi 5 dana nije odgovorio...profesionalizam katastrofa

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
4.12.2016 10:36:52   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela

Zenice znate li vi gdje naruciti kupiti ukrasne naljepnice za zidove...
Be ono tipa zivotinja i likova uz crtanih filmova nego bas bijele crne dekorativne naljepnice za zidove...
Pokusala naruciti preko sticky,ziza naljepnice,Niko mi 5 dana nije odgovorio...profesionalizam katastrofa

Probaj na fb str : zidne dekoracije dali

Oni su meni odmah odg


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori u očekivanju beba-DECEMBAR
4.12.2016 11:38:50   
manuela RR
Bejbibi nasla sam ...Imaju cak i striker koji mi se svidja...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *