|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 [24] 25   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
30.1.2017 19:12:45   
Andy_Bec23
Ja nikome nisam rekla, i bilo mi je super i sada bi najradije da nekazem Al Morat ću neko mora D čuvat ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 576
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
30.1.2017 19:17:53   
Mina90
Ja sam ista takva, znan da bi meni bilo puno lakse da znam da su mi tu roditelji, osjecala bih se sigurnije...Medjutim, kako je mami, ona zna te bolove, i zna kroz sta ces proci, boli i nju vjeruj mi...moju bi srce strefilo, zato cu ja aBd javit kad prodje, onda samo javim lijepu vijest... :D neka je mene bpljelo, bar nju vise da nista ne sikirra...

Eh sad ja imam jedno pitanje, znaci 22 sedmica sam i povremeno, ali ne stalno, imam neke cudne bolove...ne znam kako bi ih opisala, kao kad se prehladite pa ocekujete svaki cas da cete dobit proliv user posted image ili mozda onaj osjecaj kad trebate dobiti, ali bolovi kobkretniji jos nisu poceli... znam da u trudnoci svasta bolucka, al se bojim da nisu kakve kontrakcije...na zadnjoj kontroli, prosle sedmice bilo je sve ok, I doktorica nije registrovala u tom trenutku nikakve kontrakcije..

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
30.1.2017 19:44:03   
Maca91
Mina ja sam 17+3 i imam isto takve bolove,pitala dr jer sam i ja kontala da nisu kontrakcije jerjer ne znam kako to izgleda i rekla mi je da je to ok,da se sve siri,raste. :-)

_____________________________

Septembar 2014. početak borbe za bebicu
Januar 2015. kiretaža u 7oj nedelji
4.11.2016. test pozitivan
7.11.2016. beta 785.06 - 10.11. beta 2312
28.11.2016. malo srculence kucka

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 578
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
30.1.2017 21:28:10   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Mina90

Ja sam ista takva, znan da bi meni bilo puno lakse da znam da su mi tu roditelji, osjecala bih se sigurnije...Medjutim, kako je mami, ona zna te bolove, i zna kroz sta ces proci, boli i nju vjeruj mi...moju bi srce strefilo, zato cu ja aBd javit kad prodje, onda samo javim lijepu vijest... :D neka je mene bpljelo, bar nju vise da nista ne sikirra...

Eh sad ja imam jedno pitanje, znaci 22 sedmica sam i povremeno, ali ne stalno, imam neke cudne bolove...ne znam kako bi ih opisala, kao kad se prehladite pa ocekujete svaki cas da cete dobit proliv user posted image ili mozda onaj osjecaj kad trebate dobiti, ali bolovi kobkretniji jos nisu poceli... znam da u trudnoci svasta bolucka, al se bojim da nisu kakve kontrakcije...na zadnjoj kontroli, prosle sedmice bilo je sve ok, I doktorica nije registrovala u tom trenutku nikakve kontrakcije..


Ma ne znam ,svako ima svoje misljenje i zna kako najbolje :) al ja iz iskustva mogu reci da mi je puno lakse bilo sto sam znala da su mi roditelji i mm u cekaoni ,pa malo virnem i odmah mi lakse bilouser posted image bas zato sto mama zna kroz koje bolove se prolazi ja mislim da je nama lakse podnijeti sve to :) ja znam da bih ja voljela biti blizu svoje cerke aBd kad rodi :)
Jos pogotovo ako muz moze da lrisustvuje ,to jw divno ...na prvom porodu je mm prisustvovao i bilo nam je divno :)

Sto se tice tih bolova to je normalno ;) popij mg i lezi ....ja haman non stop imam te bolove od pocetka ..

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
30.1.2017 21:34:00   
bejbibi
Ja ,wvo i sinoc i danas imam neke cudne bolove u krstima i dnu stomaka user posted image samo gledam hocel sta procuriti ....moram priznati da me neka blaga panika hvata ...da mi je bar izdrzati dok odem u slo ..tamo do 16.2...imam neki osjecaj da cu se prije poroditiuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 580
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
31.1.2017 7:54:50   
Visnja RR
bejbibi izdrži još malo user posted image

manuela sretno! danas ideš kod doce?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 581
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
31.1.2017 8:08:23   
manuela RR
Jutro...user posted image
Jeste Visnja danas kod Dr. a s obzirom da bolova vise nemam sve su sanse da ce me vratiti kuci....
Ustala rano popila shake limun i crvenu narandzu sa kasikom meda i sakom badema i sinoc sam i odmah mi bolje.
Sad cekam da se to malo slegne pa da pijem kafuuser posted image
Uglavnom danas u 16:00 Dr. pa vidjecemouser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 582
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
31.1.2017 8:16:37   
Bubamara92
Jutro zenice kako ste mi...
Manuela draga imal sta kako si...
Bejbibi i ja sam tako sad ce sad ce...a izgleda da cu prenijeti...
A ja prvi. put nisam htjela javit svojima...kad su mi dosli ja sjedo i puče mi vodenjak.a sada moram javiti jer moja mama ce cuvati A.

_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 583
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
31.1.2017 8:24:40   
manuela RR
Moja Bubamara ko da i nisam 40 sed.
Ono bolova u nedjelju navece do pon ujutro i nista...
All viddjecemo danas mozda smo bas napredovali za poroda u odnosu na proslu sed.user posted image

Ja prvi put nisam javljala mami al neko drugi ni danas mi nije jasno ko jeste.
Ne planiram ni sad previse je osjetljiva a stalno me zivka.Ionako ima problema sa pritiskom...Javim kad sve prodje I mirna Bosna.user posted image

Bubamara jel i ti danas ides Dr.???

< Poruku je uredio manuela RR -- 31.1.2017 8:31:08 >

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 584
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
31.1.2017 9:17:03   
covered
Izdrzite zeneee!!!
Ni ja nisam za to da se govori jer mati k'o mati se sikira (doduse rano mi je o tome razmisljati user posted image
Ja hB bolje, jucer grah pravila, naump'o mi (sigurno nije kao tvoj bejbibi, ti imas vise iskustva user posted image ) ali sam za divno cudo jela..uspjela sam i doruckovati, nadam se da ce ovako ostati za ubuduce
Manuela, sretno, bitno je da je bebica zdrava a to sto joj se svidja kod mame udovoljit ces jos za kratko user posted image
Bejbibi ne sikiraj se, nekad mi sami sebe isprepadamo, ima li sanse da ranije odete ako budes mislila da ima potrebe?

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 585
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
31.1.2017 9:33:28   
Zelimo_bebu
Dobro jutrooo...jeste sve na broju terminuse? user posted image jos nijedna nije rodila...mislim na vas non stop
Ja cu reci mami posebno ako se desi u razumno vrijeme jer je ona penziju zaradila u bolnici i dosta ljudi zna pa nije zgorega da vas pripazi netko jer bez toga ne ide...na zalost...

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 586
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
31.1.2017 10:06:05   
Bubamara92
Manuela i ja danas u drugu smjenu kod doktora...
Sretno ja Imam jos par dana za 40 sedmica...
Zelímo bebu i moja mama radi u bolnici u tz a ja u sa al sve sú to kolege :-)
Ja moram mami javit samo radi A da dodje da je cuva...jer MM radi

_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 587
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
31.1.2017 10:14:59   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: manuela RR

Moja Bubamara ko da i nisam 40 sed.
Ono bolova u nedjelju navece do pon ujutro i nista...
All viddjecemo danas mozda smo bas napredovali za poroda u odnosu na proslu sed.user posted image

Ja prvi put nisam javljala mami al neko drugi ni danas mi nije jasno ko jeste.
Ne planiram ni sad previse je osjetljiva a stalno me zivka.Ionako ima problema sa pritiskom...Javim kad sve prodje I mirna Bosna.user posted image

Bubamara jel i ti danas ides Dr.???

Sve hocu da ti kazem da ti je taj iscjedak moguc ako si imala odnos a jesi user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 588
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
31.1.2017 10:46:20   
Zelimo_bebu
Pa upravu si sve su to kolege...ja samo kazem da je lakse kad je i ona uz mene...iskreno ima zena koje nikog ne znaju dodju i porode se i sve super a ima i da se pate satima nitko nece da ih pogleda...ja vec sad razmisljam kako cu i vec cupam svaku vezu iz naftalina kad dodjem gore...

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 589
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
31.1.2017 13:14:26   
bejbibi
Dancek zene ,kako ste :) kod nas danas pretoplo ,sav se snijeg poceo topiti al zato vani ne mozes hodati od bljuzgavice i lokvica ..ja sad isla po M u vrtic ..jutros sam gledala M na tv-u user posted image bila im tv neki dan u vrticu ,ispitivala na temu zeko..presmijesna su djeca majke mi hehe ,slatki skroz user posted image
Sta se ovdje piskaralo,idem vas citati

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 590
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
31.1.2017 13:15:22   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

bejbibi izdrži još malo user posted image

manuela sretno! danas ideš kod doce?


Hvala Visnja :) evo trudim se nekako user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 591
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
31.1.2017 13:16:50   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: covered

Izdrzite zeneee!!!
Ni ja nisam za to da se govori jer mati k'o mati se sikira (doduse rano mi je o tome razmisljati user posted image
Ja hB bolje, jucer grah pravila, naump'o mi (sigurno nije kao tvoj bejbibi, ti imas vise iskustva user posted image ) ali sam za divno cudo jela..uspjela sam i doruckovati, nadam se da ce ovako ostati za ubuduce
Manuela, sretno, bitno je da je bebica zdrava a to sto joj se svidja kod mame udovoljit ces jos za kratko user posted image
Bejbibi ne sikiraj se, nekad mi sami sebe isprepadamo, ima li sanse da ranije odete ako budes mislila da ima potrebe?


Mogu sad da idem ako hocu ali necu user posted image previse mi to kod svekijevaca user posted image ionako cu morati haman biti do kraja marta user posted image M mi ima 23.3 kontrolu aBd pa da vidimo i snjim sta cemo,kako cemo ....


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 592
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
31.1.2017 13:19:02   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Bubamara92

Jutro zenice kako ste mi...
Manuela draga imal sta kako si...
Bejbibi i ja sam tako sad ce sad ce...a izgleda da cu prenijeti...
A ja prvi. put nisam htjela javit svojima...kad su mi dosli ja sjedo i puče mi vodenjak.a sada moram javiti jer moja mama ce cuvati A.

Pa nadam se da necu prije vremena..bar iza 17.2 da bude user posted image nek ja udjem u 9mj sigurno aBd pa kad bude ....

Ima li kakvih naznaka kod tebe ??
Opasno se priblizilouser posted image ima li treme user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 593
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
31.1.2017 17:58:04   
covered
Pretpostavljam da je normalno, ali nekad kad kihnem zigne me nekad desni nekad lijevi jajnik i to bas bas zaboli, mene neka panika odmah uhvatiuser posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 594
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
31.1.2017 18:51:25   
vesela_vrba
Ja bih voljela od svoje mame sakriti kada krenem jer znam da se puno brine, naravno kao i svaka mama, ali eto nekako bih joj radije javila kada sve bude gotovo aBd. Mislim da necu moci, ona radi u bolnici pa cu preko nje ganjati kakvu stelu :)

covered ti i ja smo kao braca haha, prvo oni problemcici sa savom i sada ovo, i mene isto tako. Pa sad mahinalno kada god krenem kihnuti cuvam se za stomak. Valjda je normalno, brzo prodje :)

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 595
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
31.1.2017 20:26:57   
manuela RR
Zene evo mene sa kontrole...
Bebac se smjestio u porodjajni kanal prst i po otvorena ...
Plodove vode dovoljno CTG uredan..
Cekamo da prirodno krene...user posted image

Dr. Kaze da tolerisu 7 dana preko termina ako je CTG uredan i plodove vode dovoljno..user posted image

(odgovor članu vesela_vrba)
Neposredna veza do poruke: 596
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
31.1.2017 20:32:58   
manuela RR
user posted image
Bubamara cekam tvoj izvjestajuser posted image

< Poruku je uredio manuela RR -- 31.1.2017 20:53:39 >

(odgovor članu vesela_vrba)
Neposredna veza do poruke: 597
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
31.1.2017 20:58:46   
Andy_Bec23
Gdje su kontroluse ? Manuela? Sad kad se javi sa Bebicom u rukama ... Amin ;)

< Poruku je uredio Andy_Bec23 -- 31.1.2017 20:59:58 >


_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 598
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
31.1.2017 21:01:57   
Andy_Bec23
Sad vidjeh ;) super za pregled ma bebici fino ;) uživa u pupi ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 599
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
31.1.2017 22:18:48   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela RR

Zene evo mene sa kontrole...
Bebac se smjestio u porodjajni kanal prst i po otvorena ...
Plodove vode dovoljno CTG uredan..
Cekamo da prirodno krene...user posted image

Dr. Kaze da tolerisu 7 dana preko termina ako je CTG uredan i plodove vode dovoljno..user posted image

user posted image haj s hajrom aBd :) da sve prodje u najboljem redu ;)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 23 [24] 25   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 [24] 25   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *