|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
13.8.2009 12:22:04   
Niobe
IZVORNA PORUKA: Lulu_
KO KAZE DA NEMAM?
DA NEMAM KOMPLEKSA obukla bih ja usku crnu haljinu i furaj :)


Pa ako i imas, nemas razloga da ih imas user posted image user posted image

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
13.8.2009 12:23:32   
seli
hej Lulu ,ova druga haljina ti je mrak(sa šišmiš rukavima).EXtraaaaa.Gdje si je nabavila.
ako si šila razočarat ćeš meuser posted image

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
13.8.2009 12:25:02   
Lulu_

IZVORNA PORUKA: seli

hej Lulu ,ova druga haljina ti je mrak(sa šišmiš rukavima).EXtraaaaa.Gdje si je nabavila.
ako si šila razočarat ćeš meuser posted image

sama je kreirala...i sila naravno
imam tri takve razlicite ali ova mi je najdraza jer platno tako ljepo i dezen tako skroman a opet ljep...

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu seli)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
13.8.2009 12:26:08   
Lulu_

IZVORNA PORUKA: Niobe

IZVORNA PORUKA: Lulu_
KO KAZE DA NEMAM?
DA NEMAM KOMPLEKSA obukla bih ja usku crnu haljinu i furaj :)


Pa ako i imas, nemas razloga da ih imas user posted image user posted image

smrc smrc
imam imam
nekad sam imala 25 kg manje..i to nije bilo davno
IMAM i joj place mi se!
necu sad jest 5 danauser posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
13.8.2009 12:28:41   
Suzana
Lulu meni si baš kjuti sa ovim kilicama!
Lijepo ti stoje, a u ovim haljinama si baš lijepa.
Ipak razumijem tvoju želju da se vratiš na staru kilažu i želim ti da uspiješ u tome.



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
13.8.2009 12:29:02   
Niobe
user posted image user posted image
bleso, izgledas odlicno!


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
13.8.2009 12:29:57   
seli
svejedno za kile,super izgledaš.
kada sam bila mlađa strašno sam patila zbog svakog grama.danas mi svejedno.opet kada pogledam oko sebe sve žene koje su malo punije nekako su mi i ženstvenije od onih šćapićastih.
u svakom slučaju bolje da ljulja nego da žuljauser posted image


(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
13.8.2009 12:30:46   
nikita
ok,, normalno da si svjesna da si s 25 kg manje  bolje izgledala ali htjela sam reci da dobro nosis svoje kile i naravno da neces obuci crnu usku haljinu, jer to bi bio neukus a ti si pokazala da imas ukusa i te kako...

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
13.8.2009 12:32:30   
Lulu_
hvala...
ljepo je to cuti a jos je ljepse cuti da se neko razumije da se ne osjecam ljepo sa kiletinama ma kako ih nosila,odvratne su
kad se skinem u donji ves moze da bude ne znam ti kako ljep...odvratan je
i smetaju mi osobe koje mi govore ma nek je zdravlja ili bas ih znas nosit ne moras ni MRSAT...meni su kile(barem moje)bolest,i nek se ljuti ko hoce
nikome ne vjerujem da se osjeca normalno kad ima visak.jer ne moze se osjecati normalno... :(
jedno je uci u butik i obuci haljinu a jedno je vecerima dumat kako sasit haljinu a da se ne vidi da si slon...ukoliko je to moguce.

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
13.8.2009 12:33:22   
ali84
IZVORNA PORUKA: nikita

ok,, normalno da si svjesna da si s 25 kg manje  bolje izgledala ali htjela sam reci da dobro nosis svoje kile i naravno da neces obuci crnu usku haljinu, jer to bi bio neukus a ti si pokazala da imas ukusa i te kako...


slazem se sa nikitom...ko zna zna user posted image .... a sto se tice kila meni  da se samo stomaka rijesiti ne bi bilo sretnije zene od mene na planeti user posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
13.8.2009 12:42:49   
dzeni_nl
Jao lulu ova sa sismis rukavima je mrak, da mi je naci takvu haljinu ne bih zalila platiti koliko god da kosta, jer sam luda za haljinama. Ja jos uvijek nemam problem sa kilama, ali imam problem sa nogama, mrsave su i malo krive, imam jaka koljena, pa onda trazim haljine koje prekrivaju koljena.

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu ali84)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
13.8.2009 12:49:17   
ali84
Joj Lulu da nisi postavila slike ja bih te zamisljala tako debelu da ne mozes na stolicu sjesti kolika siuser posted image user posted image ....ali sreca pa si postavila slike i stvarno si lijepa, i sto kazu znas se nositi,ali nemoj kg smatrati bolescu,polako smrsat ces kad se najmanje budes nadala, jer sto vise zelimo da smrsamo ja imam osjecaj da sam sve deblja i deblja,a cim na to ne mislis onda se iznenadis kad vidis da si smrsala.... znam kako ti je i suosjecam sa tobom, jer se i ja osjecam ruzno u svojim kg,ali evo nekoliko dana pokusavam da ne mislim na to....Zamisli kako je meni,ja tek pocela raditi,i stomak naravno se vidi, oblacim se stvarno ok.jer se nevolim utezati znaci neke tunikice i pantole, i onda su me prvi dan moje radne kolege pitale " jesi li to ti opet trudna"user posted image user posted image user posted image  meni doslo da dam otkaz odma..... eto da vidis da nisi sama i ja tu muku mucim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
13.8.2009 13:10:58   
mamabb
IZVORNA PORUKA: Lulu_

hvala...
ljepo je to cuti a jos je ljepse cuti da se neko razumije da se ne osjecam ljepo sa kiletinama ma kako ih nosila,odvratne su
kad se skinem u donji ves moze da bude ne znam ti kako ljep...odvratan je
i smetaju mi osobe koje mi govore ma nek je zdravlja ili bas ih znas nosit ne moras ni MRSAT...meni su kile(barem moje)bolest,i nek se ljuti ko hoce
nikome ne vjerujem da se osjeca normalno kad ima visak.jer ne moze se osjecati normalno... :(
jedno je uci u butik i obuci haljinu a jedno je vecerima dumat kako sasit haljinu a da se ne vidi da si slon...ukoliko je to moguce.


Draga moja Lulu_ ,ja tebe razumijem u potpunosti i mislim da ni jedna, makar ja nisam, rekla radi reda da ti i kile lijepo stoje, jer ti stvarno jesi lijepa žena. Vjeruj mi, bilo je i meni dana kad mi se nije dalo gledati u ogledalo jer mi je prizor zagorčavao život i bilo mi je muka od pomisli na sređivanje i uljepšavanje. Ti smršaj aBd,da bi bila još ljepša a i zdravija :)

Ja sam ostala bez onih 20kg još mi 3-4 trebaju, džite mi fige

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
13.8.2009 16:20:21   
Lulu_
evo i ovdje ponavljam...drage moje zenice (najdraze)
nisam shvatila vase komplimente pogresno shavtila sam ih onako kako su pisani,jer ste prolazile kroz to i znate sta i kako se osjeca...meni je samo smetalo od nekih drugih osoba koje ni nisu na forumu kad mi kaze STO CES BONA MRSATI KO LUTKA SI
a ne ovo ostalo
a i mene vazda pitaju jesam li trudna...ljudi su tako netakticni i grubi(usudila bih se reci odvratni)
ljubim vas sve i hvala ne ljepim rjecima...bas ste mi uljepsale dan i odoh sad zobg vas uradit 30 minuta aerobika sa lejlom koji toplo preporucujem

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
14.8.2009 21:06:36   
Hanady RR
OOO Lulu šešeru ima da ti se zabijem u ormar i povadim te tvoje kreavije pa da sašijem šta ovako lijepo...a vala ima da smrašma pa makar...neće se meni više anoreksičarke po buticima podmisjavat kad tražim broj 44-46.
a najviše bi voljela da smraša radi zdrvalja drage moje ja tačno osjeztim da nemogu nosit ove kile...pa ja nemogu ni da šetam sa djecom odmah se oznojim i umorim ko da imam 100 godina. a da vam negovorim o depresiji...kad su me pozvali na ovo vjenačenj, nedo bog nikome...zamišljam sve tanke surke napucane a ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
No Lulu ti si mo grom...baš kontam sašijem 3-4 haljine i živim u njiam ponosno držeći svoje bebice kraj sebe dok ponovo jednog dana ne odem u ove iste butike i kažem e daj mi sad onaj 38 broj. e pa u Belisimi mi treba kaže...gospođo nemamo mi brojeva za vas naš najveći broj je 42. ja je pogledam i kažem nije za mene nego za sestru bliznaknu koja nije rodila 2 bebe u tri godine ona još uvijek nosi broj 36.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
14.8.2009 21:11:46   
Niobe
Evo jedne moje kad sam bila kuma..
masala.

user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
14.8.2009 21:15:13   
mamin_zivot
Ma mrak si zeno!!!! user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
14.8.2009 21:16:35   
Niobe
ma mrak al masala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
14.8.2009 21:18:44   
mamin_zivot
Za mrsavo se nikad ne kaze masallah!!! user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
14.8.2009 21:19:54   
dana3
AMa bolje da ljuljaj nego za zulja-kaze narod nas user posted image user posted image user posted image .
koliko god da je covjek preko granice debeo(nase granice sopstvene)vazno je da zna da nosi svoje kile pa izgleda lijepo kao clanice na slikama-Lulu_,Hanady
Niobe

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
14.8.2009 21:46:14   
Lulu_
niobe odusevljena sam!
hanady bujrum kod mene ...imam extra kreacija dok ne budes stala u 38
a ko sisa butike ja sve sijem(pa ako hoces nasijes i broj 36user posted image user posted image )

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
14.8.2009 21:48:47   
Niobe
IZVORNA PORUKA: Lulu_

niobe odusevljena sam!
hanady bujrum kod mene ...imam extra kreacija dok ne budes stala u 38
a ko sisa butike ja sve sijem(pa ako hoces nasijes i broj 36user posted image user posted image )


hvala user posted image
fakat sijes..ja bih onu sivu user posted image i molim te obavezno nasij DEKLARACIJU i 38 user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
14.8.2009 22:00:41   
Lulu_
nob...ne sijem nazalost ačli kreiram ko luda...samo za sebe(mislim ne kreiram sad neke stavri ono da sam neki kreator,vec si pomazemuser posted image pa izmislim nest sto bi sakrilo silinu)
ali slikam vam svima ko zeli haljine detaljno pa neka vam snajderice skinu snitove...

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
27.8.2009 1:22:17   
milenium
luluuser posted image

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
27.8.2009 10:25:01   
veeseelaa
Lulu, Niobe baš ste user posted image
meni su malo punije žene sexipilnije


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Gusta hrana.
пеперутка16

Kada ste počeli sa uvođenjem čvrste hrane?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *