|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
8.9.2017 11:24:22   
almasa16
hvala draga!
Pa ocito je vidjela, kaze da kad su kontrakcije bebi je neugodno pritisce je.. sto sasvim ima smisla.. ja pijem magnezij svaki dan zajedno sa zeljezom, vitaminima i folnom kiselinom..
Pokusat cu da ne radim, meni muz pomogne ali kao i svako musko to nije stalno on ne vidi prljavstinu kao ja, jednostavno ne razumije. Dok sam radila ja sam imala zenu koja mi je dolazila pa cistila sedmicno vrlo cesto sad kako ne radim to vise nije opcija... sta cu moracu nekako da pregrizem user posted image
Vilo kako si ti? Koja si ti sada sedmica? Kako se osjecas?

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
8.9.2017 11:28:46   
vila_7
Ma bona, samo pusti posao . Imas li prijateljicu neku da ti ponekad dodje ako ti toliko smeta?
Ja sam danas hvala Bogu 18 punih. I dalje mi zna biti onaj pritisak dole, pa jedva cekam sad sljedeci tjedan kontrolu da vidim jel sve OK.

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu almasa16)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
8.9.2017 11:45:14   
almasa16
ma sve moje cure rade hehe..vidjeti cu da nadjem neko rjesenje..
Osjetim i ja pritisak ali ja mislim da je to jednostavno sirenje maternice.. :/

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
8.9.2017 17:31:45   
mina3
Almasa cestitam na djecaku da hajirli bude i dodje mami ziv i zdrav..a kontrakcije imam i ja cesto stomak se stvrde pa opusti i zna bas biti bolno...i proslu sam T skoro citavu imala i pila magnezij meni nikad nije rekla da moram nesto posebno mirovat i to, samo svaki put je gledala da se nisam pocela otvarat...tako da meni sad ovo nista neobicno al ipak jedva cekam kontrolu da vidim jel sve ok..ipak ako imas mogucnost vise odmarat bolje je,ja uz svoju malenu nema sanse da imam odmora..evo spava pa sam uspjela prilec glava me rastura

_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu almasa16)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
8.9.2017 20:05:49   
vila_7
Mina puno hladne vode i tigrova mast meni pomogne

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
8.9.2017 21:26:04   
cauchy
Pozdrav drage moje...

Joj ja sam strasno umorna, pocela nastava, pa smori se sa djecom u skoli...vec su mi stradale glasne zice od priceuser posted image

Almasa, meni je dr dala buskopan po potrebi, u slucaju bilo kakvih bolova. A mg pijem svaki dan.
Moja cura sada pravo jako udara, osjetim je po cijeli dan. Ponekad udara nekoliko puta za redom na istom mjestu takvom jacinom da se stomak pomjerauser posted image
A stomo mi je vec narastao toliko da je nemoguce sakriti gauser posted image
Sada sam u 20.sedmiciuser posted image

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
8.9.2017 23:43:56   
ziel

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA

AVGUST 2017 user posted image
23.08. covered user posted image

NOVEMBAR 2017 user posted image
04.11. drznica
17.11, YaYa 2017

DECEMBAR 2017 user posted image
16.12.2017 Silver
20.12.2017 ziel user posted image

FEBRUAR 2018 user posted image
04.02. cauchy user posted image
09.02. vila_7
12.02. almasa16 user posted image

MART 2018 user posted image
22.03. mina3

APRIL 2018 user posted image
20.04. sretna_mama
29.04. Eny21

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
9.9.2017 9:17:03   
vila_7
Zene sta se desava sa covered, zna li neko?

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
9.9.2017 9:25:02   
ziel

IZVORNA PORUKA: cauchy

Pozdrav drage moje...

Joj ja sam strasno umorna, pocela nastava, pa smori se sa djecom u skoli...vec su mi stradale glasne zice od priceuser posted image

Almasa, meni je dr dala buskopan po potrebi, u slucaju bilo kakvih bolova. A mg pijem svaki dan.
Moja cura sada pravo jako udara, osjetim je po cijeli dan. Ponekad udara nekoliko puta za redom na istom mjestu takvom jacinom da se stomak pomjerauser posted image
A stomo mi je vec narastao toliko da je nemoguce sakriti gauser posted image
Sada sam u 20.sedmiciuser posted image

Divim se osobama koje rade sa djecom... meni to ne bi islo user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
9.9.2017 9:49:50   
cauchy
Ziel, mila, a ja eto ne bih mogla nista drugo raditiuser posted image Imala sam priliku raditi u banci kao matematicar, ali sam izabrala razred. Jednostavno uzivam u ucionici, sa djecom nikad dosadno. Bude tu i nerviranja, u jednoj skoli mi i auto isparali, ali ipak vise je dobrih stvari nego losih, jer su djeca iskrenija od odraslih i draze mi je s njima raditiuser posted image

Osim toga i radno vrijeme je odlicno. Ja se divim ljudima koji na poslu provedu 8 ili vise sati...

Joj sinoc me stomak bolio, oko pupka, nije prejaka bol, kratko je trajala, ali dovoljno da me razbudi i uplasiuser posted image

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
9.9.2017 10:54:46   
ziel
IZVORNA PORUKA: cauchy

Ziel, mila, a ja eto ne bih mogla nista drugo raditiuser posted image Imala sam priliku raditi u banci kao matematicar, ali sam izabrala razred. Jednostavno uzivam u ucionici, sa djecom nikad dosadno. Bude tu i nerviranja, u jednoj skoli mi i auto isparali, ali ipak vise je dobrih stvari nego losih, jer su djeca iskrenija od odraslih i draze mi je s njima raditiuser posted image

Osim toga i radno vrijeme je odlicno. Ja se divim ljudima koji na poslu provedu 8 ili vise sati...

Joj sinoc me stomak bolio, oko pupka, nije prejaka bol, kratko je trajala, ali dovoljno da me razbudi i uplasiuser posted image

Koliko dugo vec radis u prosvjeti?
Moja sestra je isto profesorica , pa kad je radila u jednoj skoli, cini mi ss Kiseljak (TK) djeca su toliko bila nestasna i nemirna, bacali se kredom na nju i govorili joj CUKI CUKI. kao da je cuko... user posted image Ja ne znam da bih mogla raditi u tom poslu. Nekako mi to nepojmljivo ponasanje djece prema profesoru/nastavniku a da su nastavniku ruke svezane, ne mislim na fizicku odbranu nikako, nego sto ovo uvode sad da ne smije nastavnik dici ni ton na dijete, mislim nema smisla. Znaci da dijete ide okolo prevrtajuci stolove , remeti red i mir u skoli a ti mu ne mozes nista? Mene to strasno ljuti. I cak ako moje dijete sutra bude nemirno i ponasalo se bez postovanja prema nastavniku , ne bih se nikad pozalila zato sto jr nastavnik galamio ili ga kaznio na neki nacin. Mislim da je to sve skupa odgajanje. Ne odgajamo samo mi svoju djecu nego i zajednica, uciteljice, nastavnici itd. Pravila su pravila i to mora da se postuje.

< Poruku je uredio ziel -- 9.9.2017 10:57:56 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
9.9.2017 11:01:14   
cauchy
Tu si upravu, danas djeca imaju milion prava, a skoro nemaju obaveze, nema puno postovanja, kako od djece, tako i roditelja. Ja radim 6 godina, do sada nisam imala problema da odrzim cas, uspijem ih smiriti...mozda sto he matematika, pa je sama po sebi ozbiljna. A i trudim se uspostaviti "prijateljski" odnos s njima, i uglavnom mi to uspijeva, jer od galame i vike nema nista.
A radila sam i ja prosle godine na Kiseljaku. Tamo je 50% Roma, tako da uglavnom oni svojim neodgojem stvaraju probleme. Oni u skolu idu bukvalno da bi dobili taj dan uzinu, imaju milion privilegija jer su manjinski narod u drzavi, sto je neposteno prema nasoj djeci, ali eto...sta cemo...

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
9.9.2017 11:06:24   
cauchy
A tu je i stav okoline da mi profesori ne radimo nista, a primamo platu, da imamo tri mjeseca godisnjeg, sto je dalekoo od istine, ali to i djeci tako pricaju i oni s takvim stavom dodju u skolu, na cas, bez postovanjauser posted image
A vecina ne zna koliko nam treba zivaca, strpljenja i volje da bismo ovo radili.
Sreca do sad nisam dozivjela veci incident, i vise je lijepih nego losih stvari bilo s djecomuser posted image

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
11.9.2017 11:04:33   
ziel
Cauchy nek ti je Bog na pomoci sa djecom user posted image

Sta je ovo nigdje nikoguser posted image

Covered ???

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
11.9.2017 12:40:16   
vila_7
I mene je covered pravo zabrinula sto se nikako ne javlja. I ako se porodila, do sas je mogla javiti

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
11.9.2017 19:28:33   
vila_7
Ja danas bila na pregledu, sve je u redu, dobila vaginalete neke,.... za spol nike sigurna pa nije htjela reci.

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
11.9.2017 20:43:35   
ziel

IZVORNA PORUKA: vila_7

Ja danas bila na pregledu, sve je u redu, dobila vaginalete neke,.... za spol nike sigurna pa nije htjela reci.

user posted image
Mozda je curica ako ne vidi nista izmedju nogica user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
12.9.2017 0:21:20   
covered
Da vam se i mi javimo napokon

Porodila sam se u sub navecer, cura poteska, napatile smo se baska. HB ona je super, doji, mada joj je mati invalid. Jos nas nisu pustili jer sam ja lose.

_____________________________

Ne moli se za lagodan život! Moli se da budeš jak čovjek!

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
12.9.2017 4:52:21   
ziel

IZVORNA PORUKA: covered

Da vam se i mi javimo napokon

Porodila sam se u sub navecer, cura poteska, napatile smo se baska. HB ona je super, doji, mada joj je mati invalid. Jos nas nisu pustili jer sam ja lose.

Eiii draga.. drago mi je da ste zive user posted image a oporavicete se aBd , samo strpljenje . Cestitam user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
12.9.2017 4:53:30   
ziel
SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA

AVGUST 2017 user posted image
23.08. covered user posted image porodila se 9.9.user posted image

NOVEMBAR 2017 user posted image
04.11. drznica
17.11, YaYa 2017

DECEMBAR 2017 user posted image
16.12.2017 Silver
20.12.2017 ziel user posted image

FEBRUAR 2018 user posted image
04.02. cauchy user posted image
09.02. vila_7
12.02. almasa16 user posted image

MART 2018 user posted image
22.03. mina3

APRIL 2018 user posted image
20.04. sretna_mama
29.04. Eny21

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
12.9.2017 7:08:06   
vila_7
Covered cestitam! Sto si ti lose? Pisi na detalje kad stignes 😉

Ziel ma ne znam nista ni jel ima ni nema izmedju nogu hahahah, samo je rekla sacekat cemo sljedeci da bude sigurna,nije htjela ni nagovjestiti 😁

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
12.9.2017 8:24:50   
cauchy
Covered cestitamuser posted image
Zao mi je sto je bio tezak porod i nadam se da ces se brzo oporaviti. Beba dugo bila u stomaku, zato je poteska vjerovatno.

Vilo, vjerujem da jedva cekas saznati spol, ali eto moras se malo strpiti...jesi li radila 4 D, tu bi se mogao zasigurno vidjeti spol, ja sam tako vec u 14 sedmici saznala.

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
12.9.2017 9:25:38   
almasa16
Covered cestitam! Da ste zive zdrave i ti i curica sto godina! Kada se malo oporavis pisi nam kako je prosli.

dobar dan svim trudnicama, nesto je tiho ovdje :D
Sto se pola tice i ja sam isto cula da u dosta slucajeva kad se tesko vidi da ne curica :D
Cauchy tacno mi se desava to jako stezanje stomaka umam osjecaj da ce se bebi nesto slomiti nedo Bog :( za sada pijem jedan apaurin po noci i tonje to.

Ostale zenice kako ste?

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
12.9.2017 9:56:57   
mina3
Covered cestitam user posted image bebi sve najbolje a tebi sto brzi oporavak...zao mi je sto je bio tezak porod
Kako ste zene...ja dobro,jedino sto se ovo dana "koljem" s muzem...da mi je ko rekao da cemo se zbog djeta vako svadjat ne bih mu vjerovala...tek imam brigu jos vecu za drugo kad dodje ima da se izgrizemo user posted image ..Dosta je strog a ja prenjezna user posted image
Dosla sam mami sinoc pa punim baterije vjerovatno ce vec danas doci po mene user posted image
Nadam ste da ste vi bolje


_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu almasa16)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
12.9.2017 10:48:31   
ziel
Mino posalji ga u Afganistan da vidis kako je lijepo user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *