|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
20.10.2017 9:50:09   
Visnja RR
vortex user posted image
mogla bih ti mnogo toga napisati...ali ću biti kratka
znam kako boli kad ti kažu da srce više ne kuca...meni se to desilo ulaskom u 12 sedmici... u 36 godini mog života...
a s 40 sam rodila svoje jedino diiete koje sad ima 9 godina

moraš odtugovati a moraš i krenuti dalje...

grlim te user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
20.10.2017 10:18:07   
Daenerys

IZVORNA PORUKA: vortex


Da, sve je gotovo, prijetila mi je sepsa i moralo se uraditi hitno, u bolnici haos, svi na strajku, opca anestezija im nije dolazila u obzir iako sam imala uputnicu za hitnu hospitalizaciju, jedva sam dosla na red.... anestezija je bila lokalna ali nije djelovala, 13 minuta psihickog i fizickog pakla neopisibe boli, tuge i muke... sada vec samo dusa boli beskrajno. Kuci sam, na lijekovima, promjenjivog raspolozenja, ali se trudim biti zahvalna jer su me sekunde dijelile od sepse... kako koji dan prolazi sve vise zelim ponovo pokusati iako sam se na stolu zarekla da nema sanse....



Draga Vortex, isto prođoh prije dva mjeseca...user posted image Imam samo potrebu da kažem kako mi je žao i kako znam da duša puno više boli od ovog fizičkog bola.Kiretaža sa lokalnom anestezijom koja ne djeluje je nešto najnehumanije što sam u životu doživjela,a svašta sam prošla....

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
20.10.2017 11:51:46   
Eny21
Jutro drage moje,

Bila sam svasta napisala ali trknuh u drugu kanc, zaradih se i zaboravih na ovo. Poslije da posaljem ode svi user posted image

Cauchy sve te razumijem za promjene, ja sam kriza ali doslovno kriza. U prosloj T nisam bila ovakva. Jos mi juce dosli hormoni stitne, ispade da imam hipotireozu. Rekla mi je Dr da idem kod endokrinologa. Narucila sam se u Al Tawil. Ima li neka od vas ovaj slucaj? Ja se nadam da nece uticati na T.
Jos radim, ali tempo mi je 100 na sat. Ujutro malu u vrtic a postala je kao ja jako razdrazljiva i to me izludi. Za svaku glupost place, sad odjednom hoce da spavam s njom a odavno spava sama u sobi i ako me na vece ne napipa po sat vremena place. A da vi samo znate kako ona ima visok glas, para mozak dok place. Sve komsije znaju kad ona place. Sizim, znam da su gluposti i da ne smijem da budem osoba koju sve pogadja jer zaista je najbitnije zdravlje i da imas stvari za osnovne egzistencije, ali hormoni mi divljaju.
Jos mi Dr rekla nema sexa user posted image user posted image user posted image .

Vortex nemam rijeci utjehe sem da ti se divim kako si jaka i pozitivna zena. Ne mogu zamisliti kroz kakvu bol prolazis. Zaista si u velikom iskusenju. Nadam se da ce se aBda to sve ubrzo sanirati i rane zacijeliti i da ces se ubrzo ponovo pridruziti grupi kao user posted image . Zaista je nehumano da ti rade kiretazu bez anestezije. Stvarno se nase zdravstvo raspada.

Znaci 3,5 cm grlic u 12oj sed i nije nesto dug. Vidjet cu na narednoj kontroli koja je tek za 3 sed. Rekla mi je tad cemo znati hoces li morati na serklaz.




(odgovor članu Daenerys)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
20.10.2017 12:43:43   
ziel
Da vam i ja mahnem.
Isla jutros izvadila krv, pa sad cu zvati mamu da vidim kakvi su rezultati, ona ce podici nalaz.

Vortex draga... zao mi je neopisivo sto si morala i kroz to da prolazis, kiretaza u svjesnom stanju , jos i bez djelovanja anestezije... Ne znam taj osjecaj, ali bila sam par puta prisutna kad sam se skolovala, pa grozno. Tada mi je dolazilo lose i crno pred ocima od samog posmatranja toga, a ne mogu ni zamisliti kad se nalazis na stolu pa tebe rade... user posted image
I ne gubi nadu. Kao sto kazes cim si zatrudnila, to je veliki plus. Drzimo fige. Da sam na tvom mjestu krenula bih odmah nakon 2.menstruacije u nove pobjede.

Eny sto se tice tog gubitka napisanog posta, ako ne znas, desava se to na rr pocesto , ja uvijek kopiram citav post pa onda kliknem na POTVRDI, tako da kad ne prodje, mogu lagano samo zalijepiti da ne kucam ponovo.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Eny21)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
21.10.2017 10:03:56   
cauchy
Pozdrav user posted image

Ja se probudila u pet sati i vise nisam mogla zaspati, bole me ledja. Nekakav tup bol, skrooz blag, ali konstantanuser posted image Boli me najvise negdje na pola ledja, i lici na bol u misicima. Maalo mi bolje kada utoplim ledja. Nadam se da je ovo sastavni dio trudnoce i da nemam razloga za brigu, mislim da nije ne daj Boze kakva komplikacija.
Kako ste vi danas?

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
21.10.2017 15:27:11   
ziel
Dobar dan debele user posted image
Ja malo odspavala pored R, sad mogu cekati 22:00 rahat pa da opet legnemo user posted image
Bili smo kod mojih na konaku, pa se on vrtio nesto puno i ustajao od 03:00 pa dok nije ustao skroz u 07:00. Ne nosimo vise ni nocnu pelenu pa ustajemo na tutu 2x. Ali od toga 1x piski. Ne pisi vise u krevet.user posted image

Moji nalazi od krvi u extra stanju eee a ja se raspadam. Sta reci na to user posted image Zeljezo koje od prije 3 god.nije bilo vece od 10, sad je 18 user posted image ja sumnjam na dunje, puno sam ih jela u zadnje vrijeme. Nista drugo mi ne pada na pamet jer nisam nista novo uvela u ishranu. Secer mi je nizak kao i inace 3.9 . Pa mi mozda zbog toga dolazi lose ujutro user posted image U kombinaciji sa mojim niskim pritiskom pa me obori.

Cauchy jesi li bolje?
I mene draga sve zivo boli. Svaku kost nesto osjecam u zadnje vrijeme... I ne mogu puno biti na nogama. Noga lijeva me pocne uzasno kociti i boljeti. To je sve trudnoca. Nema sta drugo biti nadam se user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
21.10.2017 16:38:23   
cauchy
Ziel, super za nalaze.
Ma menevcijeli dan ledja bole, prelezala sam dan, ali konstantno osjecam tupu, dosadnu bol. Samo se nadam da nemam razloga za briguuser posted image

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
21.10.2017 18:32:45   
almasa16
Dobar dan drage trdunice,

vortex mila jako mi je zao sto je to tako bilo user posted image Pored svih problema koje prolazis jos je samo falio strajk radinka da zakomplicira stvari Boze dragi u kakvoj drzavi mi zivimo user posted image Svim srcem zelim da sto prije prodje taj tuzni period i da ubrzo opet ostanes trudna bez ikakvih komplikacija :( Ja ne znam kako je izgubiti dijete ne mogu ni zamisliti kako je to bolan osjecaj najblize sto sam dozivjela jeste ono stanje pred porod uzasno mi je bilo. Moje misli su uz tebe budi jaka mila nemoj da odustajes molim te.

Daenerys kako si ti draga? Jesi li imalo dosla sebi? Napisi recenicu dvije ponekad da znamo da si dobro ili ako Bog da nas obraduj ponovnim pridruzivanjem na temu user posted image

cauchy i mene bole ledja cetri dana za redom pa prestanu... Mozda se beba tako namjestila da vrsi pritisak na kicmu na nezgodnom mjestu. Ja koliko znam to je normalno user posted image

Ja sada vec pocinjem otezano da spavam dok se okrenem navece s jedne strane na drugu k'o cepelin, sto godina mi treba user posted image On se danas toliko vrtio i udarao znaci presmjesno je bilo citav stomak se tresao user posted image
Malo me neka gripica uhvatila popila sam paracetamol lezim, pijem caj, uvijek se ja na jesen razbolim kada je ovakvo vrijeme user posted image

Pozdrav svima!

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
21.10.2017 20:24:12   
selina
Zdravo svima skupa...da vam se i ja pridruzim u iscekivanju user posted image nadam se lijepom druzenju sa sto vise radosti a sto manje razocarenja...Vortex jako mi je zao zbog tvog gubitka saosjecam s tobom,imala sam i sama 2 ista gubitka ali evo me nakon godinu dana ponovo u 15 nedelji i hvala Bogu sve uredno za sad.


(odgovor članu almasa16)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
21.10.2017 21:37:51   
ziel

IZVORNA PORUKA: selina

Zdravo svima skupa...da vam se i ja pridruzim u iscekivanju user posted image nadam se lijepom druzenju sa sto vise radosti a sto manje razocarenja...Vortex jako mi je zao zbog tvog gubitka saosjecam s tobom,imala sam i sama 2 ista gubitka ali evo me nakon godinu dana ponovo u 15 nedelji i hvala Bogu sve uredno za sad.



user posted image
neka je sa srecom i dobrodosla na rr
bas me raduju takve price a i ohrabruju user posted image

napisi nam termin poroda i spol bebe ako znas da te upisem na spisak

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
21.10.2017 23:11:10   
selina
Hvala na dobrodoslici 😍 inace sam se borila sa Pcos i imam hipotireozu i pored toga djevojcicu jednu od 8 godina ❤ termin poroda je 20.4.2018 na kontroli sam bila prije sedam dana ali se spol nije vidjeo tako da se nadam sledecoj kontroli i da cu nesto vise znati...

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
22.10.2017 8:07:38   
ziel

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA

NOVEMBAR 2017 user posted image
17.11. YaYa 2017

DECEMBAR 2017 user posted image
16.12.2017 Silver
20.12.2017 ziel user posted image

FEBRUAR 2018 user posted image
04.02. cauchy user posted image
09.02. vila_7
12.02. almasa16 user posted image

MART 2018 user posted image
22.03. mina3 user posted image

APRIL 2018 user posted image
20.04. sretna_mama
20.04. selina
29.04. Eny21

MAJ 2018 user posted image
03.05. mala curica

P.S. Molim trudnice koje su na spisku, da se javljaju bar jednom mjesecno nakon kontrole. Cisto da znamo da li je sve ok. Da li su jos 2 u 1. I slicno. Lijep pozdrav za sve ]

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
22.10.2017 8:11:46   
ziel
Dobro jutro
Kakvo je ovo stanje bas neko drugo stanje pa uvijek neki bolovi i tegobe... Probudila sam se sa bolovima u rebrima. Ne znam da li je zbog spavanja samo na boku, jer ne mogu vise na ledjima ili je to od rasta bebe pa se i rebra pomjeraju...

Jel neka od vas koristila Macmirror vaginalete? Kako vam je dr.rekao da koristite? Jel svaki dan dok ne istrosite svih 12 komada ili mozda 6 pa pauza pa opet 6?

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
22.10.2017 11:04:17   
vila_7
Evo i mene malo 😀

Selina dobro nam došla i zelim ti uspješnu trudnoću,lak porod , i zivu i zdravu bebicu.

Ziel koristila sam ja al mi je dr.rekla samo 6. Nisam imala tegoba osim pojacanog iscjetka.

I ja cu vidjeti da izvadim ponovo nalaze mada me bas strah kakvi ce biti hahaha. Zadnjih par dana kad naglo ustanem malo mi se zamanta. E sad da li su losi nalazi ili je do mog niskog tlala,ne znam...neki dan opet izmjerih 90/47 user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
22.10.2017 11:45:12   
selina
Ah draga Ziel sve sto te prodje nama ce tek da dodje...ali sve su to slatke muke sa jednom divnom nagradom user posted image sto se tice vaginaleta ja sam koristila nistatin zbog pojacanog sekreta u kutiji ima 14 a prepisano mi samo 7 vag. Tako da je vjerovatno i kod tebe samo 6 da iskoristis ako nije neka jaka upala.

Vilo hvala ti na lijepim rijecima i ja tebi zelim isto user posted image

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
22.10.2017 13:18:27   
cauchy
Selina, dobrodoslauser posted image Zelim ti lahku, skolsku trudnocu.

Drage, mene sinoc osim ledja poceo i stomak boliti. Uspanicila sam se da nisu kontrakcije, pa da porod ne krene. Otisla zato jutros na GAK, nusam otvorena, nisu vidjeli kontrakcije. Preporuka buskopan, mirovanje, ali ne strogo, nalaze krvi i briseve da uradim. Sutra otvaram bolovanje i odoh svojoj dr na pregled.
Na gradini su mi rekli da je sada sve ok, ali zbog prve trudnoce predlozili da ostanem gore lezati. Nisam htjela. Hvala Bogu izgleda da su bolovi od sirenja maternice, a i beba pritisce...vidjecu sta ce moja dr sutra jos reci.

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
22.10.2017 13:21:04   
vila_7
Cauchy nije lako ali ne sekiraj se....mene evo znaci vec trecu trudnocu svakih 10-tak dana počne boliti stomak kao da cu dobiti i dno ledja i traje 1-2 dana. Naravno da uspanicim, ali eto hvala Bogu svaki put prodje. Al zato sad bas redovno svaki dan uzimam magnezij direkt 300.
Nek si ti otišla da potvrde da je sve OK, covjeku odmah lakse bude

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
22.10.2017 14:00:16   
ziel
Joj mene poceo i grudni kos da boli prilikom svakog udisaja... user posted image Odmah nakon sto sam vam pisala da me rebra bole. Da li je to od kaslja, jer je prisutan vec 6-7 dana , ne znam ni ja. Bas puno kasljem a ne koristim nikakve lijekove za to...

< Poruku je uredio ziel -- 22.10.2017 14:02:45 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
22.10.2017 14:01:53   
ziel

IZVORNA PORUKA: cauchy

Selina, dobrodoslauser posted image Zelim ti lahku, skolsku trudnocu.

Drage, mene sinoc osim ledja poceo i stomak boliti. Uspanicila sam se da nisu kontrakcije, pa da porod ne krene. Otisla zato jutros na GAK, nusam otvorena, nisu vidjeli kontrakcije. Preporuka buskopan, mirovanje, ali ne strogo, nalaze krvi i briseve da uradim. Sutra otvaram bolovanje i odoh svojoj dr na pregled.
Na gradini su mi rekli da je sada sve ok, ali zbog prve trudnoce predlozili da ostanem gore lezati. Nisam htjela. Hvala Bogu izgleda da su bolovi od sirenja maternice, a i beba pritisce...vidjecu sta ce moja dr sutra jos reci.

Dobro je da je sve ok.
Trebala si bar prenociti na UKC-u, radi pracenja. Ja bih uvijek pristala kad mi predloze, radi svog unutarnjeg mira.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
22.10.2017 15:38:50   
cauchy
Ziel, draga, imam fobiju od gradine, sta sam sve gore prezivjela, tako da bi mi od lezanja bez potrebe u bolnici samo bilo gore i previse stresnouser posted image
A svojoj dr cu sutra, najvise dr.Azri vjerujem, upoznata je s mojom trudnocom i prethodnim desavanjima...

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
22.10.2017 16:29:33   
ziel
To govoris za Azru Blitvic?
Ona je vodila moju prvu trudnocu.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
22.10.2017 16:50:12   
cauchy
Da, njoj idem na redovne preglede vec sest godina (uz, papa test i sl), a vodila mi je i prvu i ovu trudnocu. Obisla sam veliki broj ginekologa nakon prve trudnoce, ali ona mi ulijeva najvise povjerenja i strucnjak je.

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
22.10.2017 17:00:51   
ziel
Ja bih vodila takodje i ovu trudnocu kod nje, ali je promjenila radno vrijeme, trudnice vise ne prima poslije 12 ili poslije 14 , nesto nisam sigurna a ja nisam mogla tada dolaziti, nego poslije 15:00 jer sam radila, tako da sam zapocela kod ovog doktora koji mi je vodio 9.mj.i porod i i sada mi to i godi, znati ce sve od pocetka i opet biti na porodu jer radi na UKC-u.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
22.10.2017 17:07:32   
cauchy
Kod kojeg si doktora? Ja kontam od osmog mjeseca paralelno ici i na preglede kod nekog sa ukc, da je upoznat sa mojom situacijom. Prosli puta mi je na ukc trudnocu vodila Radoncicka, ali sad sigurno necu njoj. Da mi je doci do dr.Serak, najradije bi njoj otisla na nekoliko pregleda poslije 30-te sedmice.

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
23.10.2017 2:54:17   
ziel
Hajd pisacu ti u pp

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *