|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
26.2.2018 13:04:48   
ziel

IZVORNA PORUKA: mina3


IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: mala curica


IZVORNA PORUKA: ijaa

Dobro nam doslaaaaa...i ja sam u augustu jos ne znam sta je.... mozda na sljedecoj kontroli....cestitammm da su samo zivi i zdravi...

mala curice mene je strah doba koje dolazi i gledam oko sebe kako se sve nekom munjevitom brzinom ave na gore mijenja...nikad normalne stvari sad postaju normalne i to me plasi


Da sve se mijenja,ali mi tu nemozemo nista da promijenimo.
Ovdje se djeca odgajaju po njihovom,nema ovdje pustiti dijete da se ponasa kako hoce.
Gledam kod seke mala kada se naljuti kaze mami mars glupaco🙄
Ja stala i gledam🤭
Sve to ima i dobre i lose strane

E na to sam alergicna..... user posted image Ne volim to nikako. Ne volim osobe koje uce malu djecu da psuju, da govore tako ruzne rijeci. A to rade upravo moji svekijevci.... user posted image Stvarno sve sto ne volim i sto zaista ne treba oni to rade i misle da je simpaticno user posted image

E pa svasta...definitivno nebi dozvolila da se tako obraca ni meni ni nikom drugom...e stvarno ti Ziel nije lahko onda

Ne bi no ja dozvolila da imam normalnog muza. Nego nikad nemam njegovu podrsku. Stavise uvijek je na njihovoj strani. Cak i kad zna da nije nesto ok. On ce njih braniti i reci ono tipa: PA STA FALI. NIJE TO NISTA. pa se poceti saliti BABA CE NJEMU PISTOLJ KUPITI ZA 18.RODJENDAN. nidje veze. Odosmo daleko. Pisacu vam za pelene kako smo ki skinuli

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
26.2.2018 13:06:41   
mala curica
Odvratno,ni malo smijrmesno.
Ja gledam kako ce seka reagovati......samo kaze Dobro .
A meni nekad „zamjere“(sto se kaze po Bosanski haha) sto na malu nekada zagalamim i po guzici je.
Njima se to ne svidja(seka i moja mama) kao pusti dijete.
E pa nemoze bezobrazluk da joj postane navika,nece meni i tacka.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
26.2.2018 13:18:22   
mamulina
Joj mina3...dok ja skontah na sta mislis da imam nenu da ostavim djecu kod nje😁
A ono ja pogresno napisah,mislila sam meni a ne neni je lakse sa djecacima 🤣

Jos me neko upita gdje sam van bih( upratit cu nikove kroz koji dan obecavam) ja sam u holandiji....tako da nema ni nene ni nikog da uskace.....doduse djecak ide u skolu a i djevojcica ce uskoro tako da bit ce lakse.....da ne pricam o dijelu gdje ide skola idu i treninzi i aktivnosti, vodanje isl. Ali navikli smo nas troje pa eto sad ce biti cetvero.....mm je tu da navecer uskoci, vecernje rituale i uspavat jedno bar...

Sto se tice tute mi smo to obavili oko druge godine...djecak je kroz par dana savladao par mjeseci prije drugog rodjendana jer je vidio drugog djecaka kako ide na tutu a djevojcica je par mjeseci poslije drugog rodjendan...posebno nju nisam ucila ranije jer lakse je sa prvim npr.ujutro sjediti na tuti i cekati a Bogami kad ujutro prvo spremas u skolu a drugo naravno ide sa tobom nemas vremena sjediti, zasmijavati, zagovarati i sve sto ide....

< Poruku je uredio mamulina -- 26.2.2018 13:32:01 >

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
26.2.2018 13:37:25   
mina3
Hahah mamulina znaci ni ti nemas nenu ..prepustene same sebi ma.mozda i bolje...ima.nas par iz njemacke ovdje pa sam zato pitala gdje si ti...a i ja sam imala namjeru malu naucit dok ne dodje braco poslje necu imat bas vremena ko sto kazes oko tog se backat al izgleda nece mi uspjet do brace da to savladamo..konta ona da se tu piski i i sve al mrsko joj nekad da sjedi i nema volju da kaze kad hoce piskit..naucicemo vec ovo ljeto...Ziel pisi tvoje iskustvo..joj taj tvoj muz user posted image user posted image

_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu mamulina)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
27.2.2018 9:41:22   
mamulina
Juuutroooo, zar ovdje niko ne pristavlja jutarnju kafu ☕☕☕
Prije smo se takmicile ko ce prvi, jos kad navecer ne mozes spavati pa vampiras po forumu 😁
Kod nas divno suncano i prehladno, iako je ovu sedmicu raspust izadjemo vani tek oko podne kad je malo kao podnosljivo 😀
Tek mi sad naumpade da imam uputnicu za nalaze krvi ali to cu sljedece sedmice ici...zasad se zacudo osjecam vrlo poletno, bez mucnina...malo je bilo nespavanja al preguralo se...u prve dvije trudnoce sam povracala i imala mucnine, kiseline i svasta...a sad nista..ako zaredam cetvrti put sta me onda ceka 😁

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
27.2.2018 11:00:37   
ijaa
jutrooo od meneeee....ja evo sa posla, jutros sam opet bljuvala i jos nista pojela nisam ....a vala kafa bi mi sjela...jos malo pa cu po M u vrtic pa cu malo odspavat izgleda mada imam puno posla po kuci...sinoc sam sanjala da sam se obogatila 😂😂😂😂 ali ono bas 😂😂😂 valjal to sta sanjat 😂😂😂😂

(odgovor članu mamulina)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
27.2.2018 11:36:00   
me lady
Pozz, ne znam sta da radim, promjenila sam ginegologa njemu je trudnoca uredna sedmicu kasni a ostalo sve ok, ali kad je vidio misljenje farmakologa nije uopste optimostican naime pila sam voltaren, brufen tylolhot ne znajuci da sam trudna, i on mi kaze da se odlucim ako mislim da to rjesim al ja to ne mogu, a s druge strane bojim se obzirom da postoji rizik po plod da nesto ne bude uredu. Ne spavam nocima ima li koja od vas iskustvo s ovimuser posted image

_____________________________

29.11.2011 Mamin zivot

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
27.2.2018 11:47:23   
mala curica
To sto si pila,po mom misljenju nece nista stetiti plodu.
Nezz kako tako prave paniku i prepadaju zene??
Prvo treba cekati do 8-10 sedmice i tu moze da vidi jeli nesto ne stima.
Mislim,sta moze vidjeti sa 6 sedmica,koji poremecaj?
Znam da polahko ludis,da ti nije lahko.
Ali ja vjerujem da ce dragi Bog dati da sve bude ok,da im dokazes da nisu u pravu.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu me lady)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
27.2.2018 11:53:45   
Irinea
pozdrav trudnice. ja se jedva dovucem na posao po ovoj zimi ali opet mi je draze nego u kuci biti,imacu kada.

me lady razumijem da se sekiras ali mi nije jasno kako oni tako isprepadaju a trudnoca ti na samom pocetku misa mu.kako vec sada moze znati da nesto nije u redu.
i ja sam pila i sve je bilo ok rodila zdravog pravog djecaka tako da stvarno ne znam sta bih ti rekla.a da potrazis jos jedno misljenje mozda?

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
27.2.2018 12:24:35   
me lady
Ja sam sad u 7 sed a trebala po kalendaru biti u 8, on kaze da nije nalaza farmakologa trudnoca je odlicna, pila sam lijekove do 28 januara po Uvz sam bila u 3 a po ZM u 4 sedmici, misljenje farmakologa je na tri strane i navela je da ne moze iskljucit rizik po plod zbog lijekova i temp. On kaze da se kasnije mogu manofestovati anomalije koje su kao u zidu, ne znam ni sama sta da radim.

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
27.2.2018 12:26:03   
mamulina
Me lady, zao mi je sto se toliko brines ali i razumijem....u prosloj trudnoci sam i ja pila, znam da je bio neki antibiotik i brufen,kafetin, mozda i taylolhot, ni sama ne znam jer sam bila prehladjena sa upaljenim sinusima...kad gle cuda sljedece menstruacije nema, ja trudna...na hajr evo djevojcica skoro 4 godine prava-zdrava...a sa druge strane, jednoj zeni koja je sa mnom imala termin pa smo se od pocetka pratile bas na forumu ovdje srce kod bebe nije se culo ni u 11 sedmici, kazu svi da treba uraditi kiretazu, ona se lomila i odlucila sacekat jos dvije sedmice...i gle cuda u 12. Sedmici srce se culo uveliko i to je sad djecak od 7 godina 😀
Tako da puno zavisi od doktora,ovo je vrijeme kada se trebas bazirati na vise misljenja ali i sama sa sobom odluciti koliko mozes podnijeti....jer zivot je cudan, moze se roditi i potpuno zdravo dijete i nedaj Boze kasnije nesto se desi....
Zelim ti puno snage i sabura, amin da izadje na dobro 😘

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
27.2.2018 12:29:33   
mamulina
Generalno, to sto kasni ili prednjaci sedmicu njije nikakav pokazatelj....zato se i racuna 40 sedmica ali i dodaju one dvije u kojima se moze nadomiriti taj zaostatak i to spada sve pod potpuno normalno....
A farmakolog, dr. Bilo koji pa i zidar ce u svakom slucaju napisati i sitnim slovima da se na neki nacin ogradi ako sta se desi...realno na svakom tom lijeku stoji u uputstvu za trudnice drugacije uputstvo i naravno da on kao dr.te struke mora se ograditi.....

< Poruku je uredio mamulina -- 27.2.2018 12:31:33 >

(odgovor članu me lady)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
27.2.2018 12:33:40   
mamulina
Ijaa, svidja mi se taj san....znas kako kazu, misli pozitivno bit ce pozitivno...ja ne igram bingo ni loto a nemam ni neku mogucnost nasljetstva da me preko noci obogati al eto....staznam,odnekud mozda sta.i dodje 🤣

(odgovor članu mamulina)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
27.2.2018 16:15:58   
ijaa
Bas sam htjela napisati da oni svi hoce da sw ograde od mpguci rizika....poslije da bilo sta bude da ih ne mozes kriviti...ali kao sto vidis koliko zena je pilo lijekove, evo ja msm da sam ti vec pisala da jetrva popila lexsilijum na dan kad sam se ja poradjala osjetljiva bas bas bas...i poslije par dana saznala da je trudna i danas dan se to spominje najlakse je rec i ogradit se....ja da sam na tvom mjestu nista ne bi dirala ako vjerujes u Boga pomoli se samo ti on moze pomoci da se smiri....ne citaj previse po internetu jer svako ce ti ispricati drugu i sebi sopstvenu pricu...i slusaj svoje srce! zelis li ti tu bebu?

(odgovor članu mamulina)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
27.2.2018 16:17:45   
ijaa
kad sam te pitala zelis li tu bebu? ako ti je odgovor da zelis smiri se potrati smiraj tamo gdje ga uvijek dobijes...i eno mali od jetrve ima tei godine i trckara nam po glavama zdrav i prav hvala Bogu

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
27.2.2018 17:26:43   
mala curica
Ja sam sigurna da je sa bebom sve ok,nezz zasto ali imam taj osjecaj.
Ipak je to mala mrvica od 7 sedmica.
Mislim sta plodu starom 3 sedmice moze nastetit neki antibiotik za prehladu???
Mislim van svake pameti.
Tada je tako jelo moglo odbaci plod i da ga smatra stranim tijelom.Nebi ni znala da si bila trudna,dobila bi normalnu mjesecnicu.
Dragi Bog je htio da tackica ostane,da se lijepo smjesti u toplom i mekanom,cak i srce da krene kucati.Sve ide kako treba.


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
27.2.2018 17:28:52   
mala curica
Zene,hajmo kafa gotova,da ne pijem sama.
Muz dosao s posla ode malo da odmori,mala gleda crtani,beba nesto gura se ,ja pijem kafu.Svi smo u nekom svom fazonu 😂😂😂😂

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
27.2.2018 17:34:54   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: mala curica

Zene,hajmo kafa gotova,da ne pijem sama.
Muz dosao s posla ode malo da odmori,mala gleda crtani,beba nesto gura se ,ja pijem kafu.Svi smo u nekom svom fazonu 😂😂😂😂


ja kontam vi neku kaficu organizujete u SA

kad ono piše WIEN user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
27.2.2018 17:38:59   
mala curica
user posted image mislila sam na virtuelnu kafu user posted image
Ako je koja ovdje neka pise da idemo piti user posted image
Nisam ja u Sarajevu od 2012 god.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
27.2.2018 18:10:40   
mamulina
Hocu ja 😁
Obicno popijem kasnije sa mm poslije rucka-vecere al hajde mogu ja jednom i na svoj racun 🍰..
Od mene jabukovaca a ako ne volis nace se i neka cokolada...iznesoh borovnice kao zdravlje da jedem al evo stoje i gledamo se 😆

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
27.2.2018 18:15:06   
mamulina
Mala curice...jel tvoja srecica djecak ili djevojcica,koliko ima godina, kako se snalazis u austriji, imas li drustva,poznanika😀

(odgovor članu mamulina)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
27.2.2018 18:15:21   
mala curica
Nema sta ja ne volim.Sve jedem😂😂😂😂
Nesto masala imam apetituser posted image
Moj nece kafu,popio caj user posted image
Dok smo konzumirali cigarete kafa je bila obavezna.
Meni ostala navika da popijem jednu soljicu 😂

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mamulina)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
27.2.2018 18:19:58   
mamulina
Ja sam neku vecer bila kod prijatelja i regularno me posluzi cajem a svima kafu.....sreca pa smo dobre pa joj rekoh de i meni kafu a eto zalicu tim cajem....nisam neki cajoljubac😁
Meni ovu trudnocu nista skoro ne smeta jesti ni piti...jedino to slatko cim pojedem moram slano tako da slance neke vazda imam u torbi 😂

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
27.2.2018 18:22:58   
mala curica

IZVORNA PORUKA: mamulina

Mala curice...jel tvoja srecica djecak ili djevojcica,koliko ima godina, kako se snalazis u austriji, imas li drustva,poznanika😀


Kod mene je mala curica😂
U Julu puni 3 godine.
Najbolje frendice,ona mi je potreba kao vazduh.Ne daj Boze da je negdje ostavim da idem negdje sama uzivati.
Ide u vrtic.Vrtic mi je ispred zgrade,pola dana provedem pored prozora gledam sta radi,kako se igra,jeli obucena😁
Imam par prijateljica s kojima se druzim(nase su iz ExYu i jedna Turkinja)
Ostalo imamo porodicne prijatelje za druzenje sa porodicama.
Ja sam se navikla,uklopila se,snalazim se sama,muz stalno radi,pa bas i nemam neke pomoci od njega.
Hodam dosta.Kupim kartu i ja sa malom odo cijeli dan lutati po gradu.
Opustila sam se jer znam se sporazumiti,ako pogrijesim pitam da ne lutam.
Familije nemam ovdje,ni ja a ni muz.Njegovi se vratili za Bosnu,moji su dole i bill.
Kako je tebi u Holandiji?Nisam pogrijesila?

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mamulina)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
27.2.2018 18:33:07   
mamulina
A vidis da sam samo razmislila mogla sam godine iz potpisa sracunat...ma ko jos ukljuci kontanje 🤣
Imam i ja jednu, skoro 4 godine...najvise voli samnom...ona ide samo dva jutra sedmicno u vrtic ali od maja krece u skolu....ja necu gledat kroz prozor sta radi, rukovodim se da ce me zvati ako bude dreke a dreku ocekujem 😁
Ja sam se sad vec navikla, cak mi je i lijepo mada sam dosla sa ciljem da cemo se vratiti kroz dvije godine...na pocetku je bilo tesko, dosla sam da ni jedne osobe nisam znala i tako godinu dana ali sad vec je puno drugacije a naravno sve je lakse kad naucis jezik i oslobodis se pa sve i da se izgubis znas pitati...mi bar tri puta godisnje odemo u bosnu, sin ide u skolu pa moramo raspuste gledati ali ove godine cemo ljeto preskociti a i ovo u maju nisam sigurna.....dug je put zaista 😀


< Poruku je uredio mamulina -- 27.2.2018 18:34:01 >

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *