|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
4.2.2018 12:27:28   
cauchy
I hvala vam na lijepim zeljama user posted image

Da vilo...ti si aBd sljedeca...nek ti je sa srecom, da imas lagan porod aBd.

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
4.2.2018 12:32:28   
vila_7
Ma cauchy ti si naša legenda ! Uzivaj u svom malom srcu dragom 💕

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
4.2.2018 14:05:25   
Visnja RR
Cauchy divan vijest! user posted image
Čestitam od srca!
Bebani želim da bude zdrava i sretna.... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
4.2.2018 15:12:24   
ziel

IZVORNA PORUKA: cauchy

Rodila sam sebi princezu malo prije, oko 9 sati user posted image sinoc u 00 me zabolilo, otisla na gak, otvorena 4 prsta bila..
Dugi smo 56, teski 3500 kg...detalje pisem kad dodjem do sebe...

user posted image user posted image user posted image

dragaa.... pa cestitam. hvala Bogu imala si porod odlican i brz. budi zadovoljna sto si prosla bez patnje. bas si me obradovala user posted image da vam cura bude ziva i zdrava aBd

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
4.2.2018 21:28:11   
ijaa
kako ste zene, evo generalka mene bila spremna sutra da vidim bebacaaa i da vidimo sta doktorica kaze...jedva cekam 😊

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
4.2.2018 21:53:05   
mina3
Ijaa hhaha jel i kod tebe od pregleda do pregleda generalka user posted image ...sretnooo sutraa...meni je u utorak pregled...moj tlak se opet vrti oko 140 80 user posted image jedva cekam ultrazvuk...maloprije me presjece dva puta u par minuta tako jak bol u dnu stomaka i u ledjima istovremeno,preznojila sam se...nadam se da se nece ponovit user posted image
Laku noc

_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
5.2.2018 8:24:53   
vila_7
Jutro trudnjace, sta ima?
I kod mene je generalka od pregleda do pregleda 😂 , al sad kad se priblizilo, svaka dva tri dana, bas mi je mrsko. Kod nas briju ako su stare samo 2-3 dana ko da je ne znam ti sta.

Mene je noćas cijelu noć mucio stomak, al su bile one BH kontrakcije, ja se sve nadala da vise krenu bolovi, jer ove iscrpiše me i nisam spavala a nikakve fajde 😂

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
5.2.2018 11:39:48   
boombar
Ooo svakakvih novosti ovdje! 😊 Cestitam novim mamicama Almasi i Couchy.
Almasa ja sam imala slicno iskustvo s prvim porodom kao ti i jako mi je tesko palo psihicki sto se nisam "normalno" porodila jer sam se cijelo vrijeme spremala za to. Trebalo mi je vremena da predjem preko toga. Sad, s ove distance gledano, ne znam sta mi bi da sam se tako osjecala, ali tad mi je bas bilo tesko. Najvaznije da ste ti i bebica ok, a neke stvari covjek ne moze birati.

Vilo, nadam se da ces ti brzo kao Couchy, ili jos brze s obzirom da je treci 😉
Ja jutros bila na kontroli kod ovog drzavnog dr jer mora i on dati svoje misljenje zbog komisije 🙄 Nacekala se sa hrpom gripoznih ljudi, al hajd' bar je dr ljubazan bio, nije pravio problem sto privatno vodim trudnocu. Bebac ok, dugonog 😊

Vilo jesi razmisljala o tri autosjedalice u autu? Kako li ce to fercerati? 😄

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
5.2.2018 12:02:51   
vila_7
Boombar hahhahaha jesam razmisljala sam , al vec sam od prijateljica vozala djecu pa smo vidjeli kako izgleda sa tri sjedalice , al sto je najsmjesnije, kod mene je Clio mali, znaci bit ce tri sjedalice nazad a MM i ja po dva metra visine imamo 😂😂😂 .
A sto se ambulante tiče to ja samo muza posaljem za doznake bas zato sto svi imaju gripu i samo mi treba da pokupim. I ovako sam počela kasljati, al valjda ako Bog da nece na gore

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
5.2.2018 13:02:19   
ijaa
ja vozim svako jutro od kolegicu i njenih dvoje do vrtica i nazad i nazad su tri sjedalice, ludilo je 😂😂
jasta radi generalka od pregleda do pregleda akrobacije citave i pripreme....uglavnom sve uredu, sad vec radila preko stomaka ultrazvuk, i onda kaze moramo vaginalno ali ne ultrazvuk nego nesto uradi ispritiska mi stomak nemam pojma sto....sta vi mislite sta je? uglavnom kaze sve ok! Evo sad malo me malo prenosi idem se malo zanesvijestit 😂😂😂😂

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
5.2.2018 13:22:34   
boombar
Ma stace tri sjedalice, al ja kontam kako cu bebu hendlati od naprijed. Navikla sam sjediti s njima kad idemo na duze ture 😄
Nadam se samo da ce bebon biti dobar putnik da nece biti nestrpljiv kao sestra mu 😄
Vilo mislim da ces ti uskoro onda razmisljati o vecem autu a ne o sjedalicama 😉
Ijaa mene zadnja dva puta preko stomaka gleda, jedino ako nije briseve uzimala ili nesto slicno 🤔

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
5.2.2018 14:05:28   
vila_7
Ma MM trazi vec vece al znate kako je , sta valja preskupo , a ono sto si covjek moze priustiti,krntija 😂 .
A imam ja sve sjedalice , to ne moram kupovati 😊

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
5.2.2018 14:06:41   
vila_7
Ijaa ne zna ni ja sta je radila ta tvoja 😂 . Mene je na početku pregledala vag.uzv, i onds kad je prešla na onaj preko stomaka, nike se vracala na vaginalni

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
5.2.2018 14:16:40   
ziel
Moja beba puni 2 mjeseca za 4 dana aBd i mirna je u autu koje se krece, ali kada auto stoji pocne da kenka.user posted image Inace ona i njen braco (2 g) su oboje u svojim sjedalicama pozadi, ja vozim tako da su sami i ne bune se user posted image Mislim da ne treba dati djeci da oni odlucuju o tim stvarima. Ja sam malo staromodna po tom pitanju i stvari koje se moraju obaviti ne pitam niti cu pitati djecu. Ja sam roditelj. Da navedem primjer svoje poznanice koja za sve pita svoju 4 godisnju djevojcicu.Smije li uzeti moju bebu da je pronosa. Smije li poljubiti bebu. Wtf user posted image A djevojcica inace ljutica to nikad ne da i odmah krene da se buni i naravno mama poslusa svoju djevojcicu user posted image Meni je to glupo. Nadam se da necu ovdje nekog uvrijediti. user posted image A i pitanje sjedalice isto tako. Kod mene nema pitanja, nego zna se gdje je cije mjesto i nema rasprave.

< Poruku je uredio ziel -- 5.2.2018 14:17:53 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
5.2.2018 14:42:58   
vila_7
Ziel u potpunosti se slazem, dajem im cesto izbor , ali pitanje sigurnosti mi je nesto drugo. Sto je najgore ja sam baš pazila i onds ih par puta nisam svezala kad sam ih vracala od svekrve koja je tad bila udaljena samo 5 minuta voznje, i jednom iako sam vozila 30-40 na sat jer po selu ni ne mozes brze, imala sam sudar, manja vrisnula da je baja u autu, i ja se instiktivno okrenula i zabila u drvo pored puta. Da su bile svezane NISTA im ne bi bilo, manjoj i nije , ali starija je imala napuknuće lobanje i cak smo u Sarajevu zavrsili na promatranju. Te dane ne pozeliti ni najgorem neprijatelju, jer cekas da vidis hoce li sve proći OK ili otići na najgore.
Tako da od tada , ma vjerujte kad su relacije smiješne, OBAVEZNO je vezanje, taman se njih dvije sad znaju i same svezati pa meni ostaje samo da bebu 😊 .

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
5.2.2018 15:40:00   
boombar
Kod mene su isto od prvog dana djeca u autosjedalicama i sve je po PSu. Ne pregovaramo o tome, niti se oni bune radi sjedalica. Nego kcerka nema strpljenja kad su duze relacije u pitanju npr kad idemo na more, pa je moram zabavljati dok se vozimo. Na to sam mislila kad sam rekla da se nadam da beban nece biti kao seka.
Inace bas imaju naviku oboje da su uvijek u autosjedalici i vezani. Par puta kad smo se taxijem vozili, sin se sam zaveze, bez obzira sto mu niko nije rekao.
Vilo draga najezih se. Bas sto ti kazes, od nicega belaj. Dobro da je sve ok zavrsilo!

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
5.2.2018 15:47:46   
vila_7
Boombar, i moja mladja je bila katastrofa sve dok je bila u onoj jaje. Znala je preplakati i put od pola sata a ja npr.sama s njima, al sta cu , nekad ako zurim pustim da plače, nekad skrenem s ceste pa je malo smirim,.....
Ali čim je prešla u sljedecu grupu , skoro se plakanje prepolovilo, i ubrzo i smirilo.

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
6.2.2018 0:20:32   
ijaa
nemam pojma sta je radila...haj bitno je da je sve uredu! nesgo stto se tice vezanja i dugog puta...putujemo dva puta godisnje po 20 sati u jednom smjeru kad se stane odmarat stane kad se vozi vozi se i svezana je...plakala bi nekad ali jednostavno ignore i shcatila sam da to pali za sve apsolutno sve...i odustane! I u vrticu, i kuci uglavnom moja je zadnja! Od placa ti nece nista bit! Ah vilo ...eto sta kazu od niceg belaj bez potrebe

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
6.2.2018 8:45:49   
Visnja RR
user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
6.2.2018 11:46:25   
vila_7
Jutro trudnjacice....
Ja sam još 2 u 1 😊
Sve mi smijesno, cijelu trudnocu cim me malo u noci zaboli stomak odmah mi muka i zabrinem se,...sad malo zaboli u noći a meni sve drago, al eto prestane 😂 . Već par dana kašljem,od muza prešlo,nemam temperaturu i kljukam se svim i svacim al eto bas kašljem. Nadam se da neće otići na gore samo.

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
6.2.2018 12:05:17   
Visnja RR
vilo uključi domaće pripravke protiv kašlja : iskuhaj jabuku i luk ili špinuj šećer i zalij mlijekom i kašika putera


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
6.2.2018 12:33:02   
vila_7
Ma Višnja nema sta ne koristim, sirup od borovih ihlica, med , pekmez od divljih jabuka, sok od borovnice, pojedem po 3-4 narance,...😂 Vjerovatno zato samo i ostaje na kašlju za sad, al valjda mora izaci...

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
6.2.2018 12:34:47   
boombar
Vilo me's cini ti ces ovdje kuckati s nama i onda odjednom, sljedeci post ce biti "evo porodila se!"
Imam neki osjecaj da ce kod tebe ovaj put brzo ici jer si imala te neke bolove vec par puta.
Iskreno ti zelim da bude brzo i lako! 🍀🍀

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
6.2.2018 12:36:25   
vila_7
Uh boombar sto se kaze iz tvojih usta u bozije uši 😂 . Ja se tako svaki put nadam pa ćorak bude 😂😂😂 .

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
6.2.2018 13:18:52   
ijaa
A vilo ti i velikom iscekivanju, ja sam prvu rodila na termin...sad cemo da vidimo! Jutros sam se jedva ustala, snijeg malo zabjelio spremila sebe i curu da je vodim u vrtic...fino je svezala i hop auto nece da upali...sve sam od a do ž, vratim se u kucu nit se naspavala sve mi planove poremeti za danas...sjedi kuci! Sreca ne moram na posao...svekrva bolesna kaze da ne dovodim curu da ne predje...uvijek nesto!

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *