|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
26.3.2018 8:27:12   
vortex RR
Meni je vjeruj prvo naumpalo da spava u pretoploj sobi pa da zato krv ide, mada naravno nisam doktor i nemam pojma, ali do poziva pokusaj koliko mozes da ne razmisljas.

Vjerovatno ti doktor moze preko telefona dati vecinu informacija, pa te ni ne pozove u bolnicu. Drzim fige da bude tako. U pravu si, ko zna kakvih tamo bakterija i virusa ima.
Sretno!

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
26.3.2018 8:28:38   
ijaa
mala curice valjda je sve oki...nazovi pa javi sta kazu! Bolje provjeriti! Mi od sinoc imamo temperaturu tj M ima temperaturu...cijelu noc sam dezurala nisam sastavila kako treba 3 sata sna...smorena sam od ovi non stop virusa i gripa zivota mi

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
26.3.2018 8:45:14   
ziel

IZVORNA PORUKA: vortex

Ziel, mila, hvala za javljanje, bas si me obradovala. Kako si? Kako su djecica?

Ja sam super, odmaram malo vise kad dodjem s posla jer sam bas umorna. Ostalo ok. Simptomi i dalje tu. Naredni pregled za 4 sedmice, pokusavam ignorisati kad mi dodju crne misli. Mislim da ce sve biti super cim prodje ona prosli put tuzna 10 sedmica.

Ima li novih bebica drage zene ili ste sve jos 2 u1 hehe

Drago mi je da sve ide fino. user posted image
Moja djecica su dobro. Osim sto je s njima pretesko jednoj osobi. A i R jos uvijek ima napade ljubomore pa jedva ga sprijecim da ne udari curicu. A nekad je i udari..... ma ludnica.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
26.3.2018 8:50:33   
mala curica
Ne,nije pretopls soba.Inace izbjegavam da bude u topom.
Ne palim grijanje nikako.
Jucer sam htjela u bolnicu da je odvedem,kontam ma nista strasno,ali 3 noci za redom malo mi cudno.
Vidjet cemo.Nazvat cu pa ako kaze odma da dodjemo idem.Neka izvade krv da vidimo jeli sve ok.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
26.3.2018 9:18:02   
mamulina
Jutric :-)
Mala curice na hajr da bude...kod mene je djeci znala krv ici iz nosa ali ako se poklapa sa promjenom terapije ipak provjeri sa dr. :-)
Ijaa,da vas temp.brzo popusti mada ja ne znam vise kad ce ovo stati...ovo se nesto samo vraca i nikako skroz ozdravit...mm vuce vec dugo malaksalost,glavobolju,smrcanje i slicne simptome....i djeca isto....ovdje ispade meni najlakse 😁
Pozdravljam vas, Zenicanke posebno 😉

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
26.3.2018 10:25:30   
vortex RR
Kod mene na poslu svi s gripom, katastrofa, a ne zna jos niko da sam trudna pa se muvaju oko mene, nadam se da ce mene zaobici ovaj put. Inace me brzo uhvati, ali sada jos nije. Nadam se da i nece.

Ziel, kod moje seke isto tako mali stipao curicu stalno, gurao, udarao, a sada kad su u vrticu tuce drugu djecu kad joj nesto ne daju. Ali je prvih 6 mj bio uzasan! Nadam se da ce brzo to kod tebe.proci.

Druge zene, pisite, javljajte, ozdravite brzo i vi i djecica


(odgovor članu mamulina)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
26.3.2018 10:25:54   
ijaa
A sta ja znam proslu sedmicu taman malo dosli sebi sad opet....evo je zaspala rodila je mama...valjda je
oborilo i ona se budila nekoliko puta

(odgovor članu mamulina)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
26.3.2018 10:30:50   
Visnja RR
jel se mina javljala? mogla bi beba danas? user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
26.3.2018 14:35:49   
boombar
Pozdrav trudnjace moje, ja ovih dana u defektu pa nikako da se javim. I kod nas se familijarno ova gripa vuce, nikako da prodje. Imam osjecaj da malo budemo bolje, pa se opet vrati. Ja sam tako slaba, nemam snage stajati na nogama, ali osim toga i zacepljenog nosa, nikakvih drugih simptoma. Vec sam se malo zabrinula, traje ovo skoro mjesec citav 😏
Mino drzim fige da sve dobro i brzo prodje 🍀
Mala curice nadam se da je sve ok sa curicom. Javi nam sta je dr rekao
Sretna mama nije valjda da jos radis u 36 tjednu!? 😮

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
26.3.2018 15:19:55   
mala curica
Evo mi od doktora.Sad sam mirna🤗
Nije od nove terapije,krvni pritisak je ok.
Dobila kapi 3 puta na dan u nos i uputnica za orl.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
26.3.2018 15:20:50   
mala curica
Nase mine nema......znaci.... nesto se desava 🤗
Cekamooooo bebicuuuuuu ❤️
Mi smo 35-ta nedjelja ❤️

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
26.3.2018 15:21:38   
vortex RR

IZVORNA PORUKA: mala curica

Evo mi od doktora.Sad sam mirna🤗
Nije od nove terapije,krvni pritisak je ok.
Dobila kapi 3 puta na dan u nos i uputnica za orl.

Hvala puno sto si se javila. Super da je ipak vidio doktor, bice to dobro. Ljubim

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
26.3.2018 16:57:33   
mriska
Hej drage da se i ja upišem,očekujem drugu bebu u sedmom mjesecu,sad sam 25 sedmica i da pitam mame da li je u ovoj mojoj sedmici normalan pritisak na mjehur ali da svako 15 minuta idete na WC?

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
26.3.2018 17:10:09   
boombar
Mala curice drago mi je da je sve ok user posted image

Mriska dobro nam dosla! Ja sam desetak dana iza tebe i vec neko vrijeme imam taj pritisak. Dr sam spomenula na prosloj kontroli i rekla je da je to ok jer meni je treca trudnoca i normalno je da nije sve cvrsto kao u prvoj i da se neki simptomi javljaju ranije nego u prethodnim trudnocama.

(odgovor članu mriska)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
26.3.2018 17:15:32   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: mriska

Hej drage da se i ja upišem,očekujem drugu bebu u sedmom mjesecu,sad sam 25 sedmica i da pitam mame da li je u ovoj mojoj sedmici normalan pritisak na mjehur ali da svako 15 minuta idete na WC?


Dobrodosla user posted image
meni se to dešavalo... najgoe kad negdje moram izaći a znam da nema normalna wc blizini...a gadio mi se svaki koji nije moj...
pomogao mi je pojas za trudnice...neko mi rekao da težina stomaka pritišće mjehur pa je lakše ako se nosi pojas....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mriska)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
26.3.2018 17:17:29   
vortex RR
Mriska user posted image
Dobro ti nama dosla. Neka ti ostatak trudnoce bude divan i bezbrizan

Kazu da je to ucestalo mokrenje normalno u toj fazi kod ponovljenih trudnoca. Ne brini, ali provjeri na narednoj kontroli

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
26.3.2018 17:37:55   
mriska
Hvala draga,ma je se bojim da ne bih prepoznala curenje plodove vode ili famoznog visokog prsnuca vodenjaka,negdje sam pročitala da je ženi otišla voda kroz malu nuzdu,a u subotu sam bila kod doktora i sve bilo ok.Sama ti ne znam.

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
26.3.2018 17:42:09   
mriska
Hvala draga,a ja nešto se plašim curenja plodove vode,haso,mada u subotu sam bila na kontroli i sve uredno,mada meni je gore što nekad mi izgleda i mjehur popusti,ma haos.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
26.3.2018 18:00:37   
vortex RR
Neka me isprave iskusnije clanice ako grijesim, ali mislim da ne mozes ne osjetiti curenje bas plodove vode... razlikuje se dosta.
Ako se bas brines, pokusaj zakazati vanredni termin kod doktora, a na netu pogledaj relevenatne informacije o plodovoj vodi tipa boja, miris, kolicina itd.
Pokusaj da ne panicis, vjerovatno nije to to, posebno jer nije praceno i drugim simptomima

(odgovor članu mriska)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
26.3.2018 18:07:15   
mina3
helou zene
hvala na podrsci user posted image danas kontrola sve ok mali ima oko3800-3900 user posted image bice veselo to istisnut...ctg pokazuje redovne bolove al ja ih osjetim samo kao stezanje stomaka user posted image a sad ev vec vise od sat vremena boli me donji dio stomaka kao kad dobijem,al neprestano user posted image bas sam sva napeta,place mi se a neznam ni sto..uhh
ziel haman se ni meni ne pise bolje s tom ljubomorom,bas imam brigu kako ce moja prihvatit bebu
mala curice hB da je sve ok s malom
ijaa tvojoj brz oporavak..joj ove gripe i ja jos kasljem i grlo me boli
Vortex bjezi koliko mozes,nedaj da te ulovi gripa
nova clanice dobrodosla(dok sve ispisa zaboravi nick )
veliki pozz svima user posted image


_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
26.3.2018 18:13:55   
vortex RR

IZVORNA PORUKA: mina3

helou zene
hvala na podrsci user posted image danas kontrola sve ok mali ima oko3800-3900 user posted image bice veselo to istisnut...ctg pokazuje redovne bolove al ja ih osjetim samo kao stezanje stomaka user posted image a sad ev vec vise od sat vremena boli me donji dio stomaka kao kad dobijem,al neprestano user posted image bas sam sva napeta,place mi se a neznam ni sto..uhh
ziel haman se ni meni ne pise bolje s tom ljubomorom,bas imam brigu kako ce moja prihvatit bebu
mala curice hB da je sve ok s malom
ijaa tvojoj brz oporavak..joj ove gripe i ja jos kasljem i grlo me boli
Vortex bjezi koliko mozes,nedaj da te ulovi gripa
nova clanice dobrodosla(dok sve ispisa zaboravi nick )
veliki pozz svima user posted image



user posted image
Usitnilo mino, sad ce to. Vidjet ces, za maksimalno 2 dana bebach je tu. Jedva cekamo nove vijesti. Ne panicari oko tezine bebe, znaju bas pogrijesiti doktori u tim procjenama. Ne znam nikoga kome nisu barem u pola kg pogrijesili, a na tu tezinu velika je to greska...
Disi, opusti se i posveti sebi da prepoznas na vrijeme i bjezis u bolnicu.
Ja se dopingujem kako sam dosla kuci, bas su se raskasljali na poslu.

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
26.3.2018 19:01:14   
ziel
Mino ne misli sad o ljubomori. Samo da rodis zdravo i zivo dijete a ljubomora pocinje nekih 7-10 dana nakon poroda user posted image kad vidi da beba nigdje nece otici nego da tu ostaje user posted image Sretno draga... Ocekujemo lijepe vijesti

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
27.3.2018 14:28:14   
ijaa
Ja vam zelim dobar dan....Nadam se da ste sve dobro i da minu zaobidju velike muke....mene ledja bole katastrofa...M je dobro temperatira ne ide visoko pa nema potrebe za skidanjem lijekovima, a samo antibiotik pijemo...nikakva sam trebam malo po kuci uraditi jedan dan se opustim drugi imam troduplo posla i ovaj zenski poso mi je na glavi

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
27.3.2018 21:32:15   
mamulina
Vecer dame 😀
Da vas pozdravim redom, nadam se da ste zdravo...
Ijaa, potpuno te shvatam za taj posao, dokle ovo ovako...ja umjesto da odmorim i pustim da lijepo mi seke kad dosju pomognu uradito sta...ja sve digla da uradim prije nego one dodju...kad nekad u noci kcerka se probudi upiskila se, a mislim da se nije upiskila odkako je zavrsila sa pelenama..nekim cudom uspjela je na jastuk, jorgan,carsaf naravno....tako da dodatno tri masine vesa 🤣
Mino, imas mahanje 🤩

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Razgovori u očekivanju beba - mart 2018
28.3.2018 8:03:10   
vortex RR
Mino, dokle si? Drzimo fige.

Mriska, da li si isla na kontrolu, da li se smanjilo "curkanje".

Boombar, osjecas li jos pritisak?

Ziel, kakav je osjecaj sa 2 male djece, jesi li generalno navikla?

Ijaa kakva je situacija sa temperaturom sada?

Mamulina, daj ne radi to, pusti malo da ti ljudi pomognu. I oni ce biti sretni da su ti pri ruci, a tebi ce biti lakse.

Idete li na kontrole, kako provodite dane, imate li neke savjete za odmor, lezanje, generalno za lavodan prolazak kroz trudnocu?

< Poruku je uredio vortex -- 28.3.2018 8:06:48 >

(odgovor članu mamulina)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *