|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kapice za bebe
28.5.2009 22:32:28   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: dadada

Ne mogu da nađem kapu/ šešir za andreja... nigdje (bebu od dva mjeseca)...da je pamucna, siroka....ne one poslije kupanja vec kao zastita od sunca...da je jednobojna, normalna kapa...kao za odrasle...kao oni sto se mogu kupiti na standovima na moruuser posted image
Zna li iko gdje toga ima???



IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Pogledaj u Zari, tj. azelu. ja svojoj maloj uvijek naletim na neki sesiric( 100%pamuk) i to za 1KM


IZVORNA PORUKA: dadada

super! hvala...cuj markauser posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: Adana

Turbo Limac bi mogao imati.... Ja sam Asji kupila sesiric, ali ona je bebi od 10 mjeseci. :) I u FISu u Rajlovcu ima kapica i sesirica malih...


IZVORNA PORUKA: teta berta

Mogli bi i mi u zaru, kupili u safariju (mostarci će znati) prekrasan, ljubičasti, 10 km.


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Adana

Turbo Limac bi mogao imati.... Ja sam Asji kupila sesiric, ali ona je bebi od 10 mjeseci. :) I u FISu u Rajlovcu ima kapica i sesirica malih...


ma ja sam danas u tl bila...maksuz otisla...i nista, nix, nada, ziro,nul



IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Adana

Turbo Limac bi mogao imati.... Ja sam Asji kupila sesiric, ali ona je bebi od 10 mjeseci. :) I u FISu u Rajlovcu ima kapica i sesirica malih...


ma ja sam danas u tl bila...maksuz otisla...i nista, nix, nada, ziro,nul



Pa skroji djetetu sama,kakva si to mati. user posted image user posted image user posted image user posted image







_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kapice za bebe
29.5.2009 9:04:24   
Anoniman
bonaaaaaaaa nunichi nedo bog da mi ja nesto sasijem...da ostavim psihicke oziljke na djetetu citav zivot zato sto mu se raja smijeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kapice za bebe
29.5.2009 15:44:30   
Adana
Na Baščarsiji, u ulici Sarači, odmah iznad Begove džamije (prema Sebilju kada se ide) na desnoj strani ima radnjica koja pravi/prodaje kape i šesire. Ima ih preslatkih. Ne znam cijene. Znači Sarači 30...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kapice za bebe
29.5.2009 21:14:31   
mamina cura
Ako vam neko zna heklati, preslatki su heklani sesirici i unikatniuser posted image


_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kapice za bebe
29.5.2009 21:14:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Adana

Na Baščarsiji, u ulici Sarači, odmah iznad Begove džamije (prema Sebilju kada se ide) na desnoj strani ima radnjica koja pravi/prodaje kape i šesire. Ima ih preslatkih. Ne znam cijene. Znači Sarači 30...


hvaaaaaaaaaalaa

(odgovor članu Adana)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kapice za bebe
30.5.2009 1:59:44   
triplemama
Gdje se može kupiti Safari šešir sa zaštitom za vrat i ramena koji ima UV zaštitu?

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kapice za bebe
30.5.2009 17:30:52   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: mamina cura

Ako vam neko zna heklati, preslatki su heklani sesirici i unikatniuser posted image


Moja mama zna ali joj je potrebna slika ili mustra da ona to odradi,imaš li kakve sličice da staviš kao prijedlog nekog heklanog šeširića?
Meni su oni isto jako dragi,pa da joj kažem da mi uradi-samo mi treba slikicauser posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kapice za bebe
30.5.2009 21:52:47   
Anoniman
Evo ovaj maneken nosi model iz turbolimača. Kapica ima vezice po  zadi, te se može suzit ili povećati zavisi od obima glave/glavice/glavetine -može čak i meniuser posted image
user posted image

(odgovor članu manuela RR)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kapice za bebe
31.5.2009 10:03:12   
manuela RR
Aw,ja baš hoću da te pitam što ti ne stavi sliku sa kapicomuser posted image user posted image user posted image user posted image
Medišć mali :-)
Ja ću Emiru otići kupiti onu maramu user posted image u TLuser posted image a i ovu kapicuuser posted image pa nek momak mijenja user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kapice za bebe
31.5.2009 14:37:02   
Anoniman
I ja ću kupiti maramu onu tamnoplavu.

(odgovor članu manuela RR)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kapice za bebe
2.6.2009 22:19:57   
mivica
Ja sam prosle godine kupila tako malu kapicu/sesiric u orchestri tamo kod bivse Estrade! A mislim da sam nedavno vidjela i u Bimbusu u Vizi!!!



_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kapice za bebe
3.6.2009 22:45:34   
Amela83
Tuzlanke, gdje da nabavim šeširić za dječaka od 3 mjeseca? Gdje god sam bila (Mercator hipermarket, TL, Bingo...) ili nemaju ili su veliki brojevi! user posted image

_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kapice za bebe
3.6.2009 22:52:13   
M kao Mama
Na pijaci siranoja vidjela prelijepe modele, svih boja i veličina, lijevo se ide, crna cura radi, merima se zove, i u Bingu u hadžićima ima kapica pamu. svih veličina, TL, azel (dok opštinarke sve ne raskupe hahahah),

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kapice za bebe
29.5.2010 21:47:11   
Kviki
Drage mame, moram ovo s vama podijeliti, da se i vama ne bi desilo isto. Nakon što na par mjesta nisam našla odgovarajući šešir za svog user posted image  (puno je veći izbor za djevojčice), a uskoro idemo na more, odem danas na otvorenu pijacu Otoka i kupim dva šeširića, isti model, jedan bijeli, drugi bež, naoko skroz simpatični. Dođem kući i stavim ih u mašinu da se operu na 30 stepeni kako i piše na deklaraciji. Maloprije kad sam otvorila mašinu imala sam šta i da vidim, šeširi su se jednostavno rastavili na dva dijela, oba!user posted image  user posted image   Sreća pa ih nisam puno platila, 4 km jedan, a umalo da me žena koja ima štand odmah na ulazu u pijacu prevesla, kaže jedan košta 10 km, malo je falilo da ga kupim, kad par stolova dalje vidim isti šešir, a cijena 4 km user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 39
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *