|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
8.8.2018 13:52:37   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

a možda nam danas dođe new RR baby user posted image
ijaa ima danas termin...juuupiiiiuser posted image


S hajrom aBd user posted image
Sretno Ija

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
8.8.2018 14:09:20   
vedada
Predpostavljam da joj još nisu radili vaginali, pa su joj objasnili ukoliko dođe do puknuca prilikom pregleda, a sto ne bi trebalo, da onda ne hoda. Meni je kuci pukao vodenjak, uredno se istuširala, spremila krenula u 2 naveće u bolnicu, ujutro se porodila, al su mi odmah dali antibiotik radi infekcije. Nije ništa tolko strasno.

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
8.8.2018 14:13:50   
ijaa
Nako sam u behutu pisala jer nisam imala bas vremena...nije mi pukla vodenjak! Pregledala me, odprilike tezina oko 3.700 ...i vaginalno me pregledala i rekla jako vazno ako dodje do pucanja vodenjaka da zovem hitnu i da ostanem u lezecem polazaju...ali nisam razumjela zasto to je bio problem! I poslije sam shvatila da je u pitanju da je ovo sto je eminaja rekla...da ne krene pupcana prije bebe jer beba nije cvrsto u kanalu...:s Eh sad ovo vam je ordinacija gdje vodite pregled, a bolnocu izaberes gdje ces se poroditi....tako da najbliza bolnica je oko 20km ...zato mi je to naglasila! A izgleda nece ova nova RR beba jos...u petak opet kontrola :)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
9.8.2018 13:00:10   
Vodolija0602
Samo sam svratila da vidim je li ijaa jos uvijek 2u1user posted image user posted image user posted image

Naleticu opet kasnije da vidim sta ima novo, sad sam u zurbiuser posted image

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
9.8.2018 13:15:15   
Visnja RR
ijaaa se ne žuri...

hoće da vidi vatromet pa da se onda porodi user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Vodolija0602)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
9.8.2018 14:20:29   
ijaa
Izgleda da ce bit tako vodolija....nista moja bebica ceka jos 😂

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
9.8.2018 15:25:06   
vortex RR
Mamulina hvala ti puno, bas si me postidila. Ja uvijek mislim da smaram koliko puno pricam/ pisem. A bas volim razmjenu savjeta i iskustava pa me to ponese hahahaha

Ijaa svi mislimo na vas i drzimo fige da bude sto bolje i za tebe i za bebu.

Pravo sam se obradovala kada sam vidjela tako mnogo postova i drugih clanica, jer vecina nas koje prvi put postajemo majke nemamo nazalost to iskustvo niti savjete i bolje onda cutati nego da osoba koja pita vidi da je neko odgovorio pa se obraduje a tamo pise npr. Ne znam, nemam iskustvo. Ali nas forum RR ima divne clanice pune savjeta i iskustava i uvijek se jave kada treba.

Hvala vam svima za ugodno druzenje i caskanje.

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
9.8.2018 15:34:19   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ijaaa se ne žuri...

hoće da vidi vatromet pa da se onda porodi user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
slatko se ismijah



_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
11.8.2018 3:47:55   
ijaa
Jutro ili vecwr kako god hocete zene...mene je probudilo nesto...ne znam jesu li pravi ili kakvi su...prvo me aktivnost bebe prpbudila...pa me i zaboli ppvremeno...ali eto kazu umiri se beba...noja se nije ja bi rekla ni u prvoj trusnoci umirila...malopeije je cak stucao! Evo gledam muza kako spava i curicu...razmisljam da se idem kupat i frizirat jest da je 4 ujutru 😂😂😂

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
11.8.2018 6:43:02   
vortex RR
Ijaaa, uljepsa mi jutro! Drzim fige i mislim na vas, opusti se, posveti sebi spa momente i sredi se za upoznavanje, mozda je danas dan. <3

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
11.8.2018 16:01:02   
mamulina
Ijaaaa, ako je to to da bude hairli i brzo :-)Navijamo za lagan i zdrav porod :-)

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
11.8.2018 16:15:34   
ijaa
Hvala zene bile su lazne kontrakcije...od 3 do 5 ...za to vrijeme ja sam ispeglala ves i stosta po kuci pospremila... ali evo jos nista...bebica se vrti! Ipak ceka vatromet veceras

(odgovor članu mamulina)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
12.8.2018 20:12:47   
ijaa
I vatromet odgledali....nista jos :) bila na kontroli sve ok...ako se do subote ne porodim izazvat ce u subotu ...;)

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
14.8.2018 14:00:08   
samy_lo
Kako ste drage trudnice,Usla sam na forum sa par pitanja,pa ako bude srece mozda ostanem da se druzimo.Prosla mjesecnica je bila 8 jula.Ja i mm smo imali 2 puta nezasticene odnose,te su male mogucnosti za trudnocu,ali ko zna.Moji ciklusi nisu bas redovni,tj.uvijek kasni 2-3 dana.Nemam nikakvih simptoma za bilo sta.Prije 10 dana sam imala jake menustrualne grceve i par pristica i od tad nista.Bojim se uraditi test da se ne razocaram.No ako ne budem dobila do petka u subotu ga radim.Kada ste vi dobili simptome?Imam djecaka od 22 mjeseca i on jos doji,zapravo ima 1 podoj kroz citav dan.Mozda ima neko sa slicnim iskustvom.Oprostite na dugom postu.

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
15.8.2018 15:54:52   
Vodolija0602
Kuc-kuc, ima li koga? user posted image

Draga samy, od srca se nadam da ces ostati sa nama I da ces ugledati svoj plusic. Sto se tice simptoma ja nisam imala niti jedan simptom osim izostanka ciklusa.
Kada sam uradila test I saznala da sam trudna, nakon par sedmica sam bila zabrinuta zasto nemam simptome, svoju brigu sam podijelila ovdje na forumu. Ostale forumasice su me smirile, rekle su mi da je svaka zene posebna za sebe, pa cak ni ista zena u dvije trudnoce nema iste sipmtome.

Sad sam 16.sedmica, jedino me ledja bola kda se malo preforsiram setanjem, kucnim poslovima. Imala sam par dana kada sam bila pospana, ali sam to priprisivala umoru od posla. Za mucnine, bolne grudi, mirise I sl.ja nemam pojma.
Zato opusti se, bice to dobro aBd. Drzim ti fige da bude plusic I da ostanes sa nama.

Test uradi onda kada ti budes spremnauser posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
15.8.2018 22:07:20   
samy_lo


IZVORNA PORUKA: Vodolija0602

Kuc-kuc, ima li koga? user posted image

Draga samy, od srca se nadam da ces ostati sa nama I da ces ugledati svoj plusic. Sto se tice simptoma ja nisam imala niti jedan simptom osim izostanka ciklusa.
Kada sam uradila test I saznala da sam trudna, nakon par sedmica sam bila zabrinuta zasto nemam simptome, svoju brigu sam podijelila ovdje na forumu. Ostale forumasice su me smirile, rekle su mi da je svaka zene posebna za sebe, pa cak ni ista zena u dvije trudnoce nema iste sipmtome.

Sad sam 16.sedmica, jedino me ledja bola kda se malo preforsiram set_anjem, kucnim poslovima. Imala sam par dana kada sam bila pospana, ali sam to priprisivala umoru od posla. Za mucnine, bolne grudi, mirise I sl.ja nemam pojma.
Zato opusti se, bice to dobro aBd. Drzim ti fige da bude plusic I da ostanes sa nama.

Test uradi onda kada ti budes spremnauser posted image


Hvala ti draga na ovome.Potajno se nadam.Nisam imala sa sinom nikakve simptome slucajno sam saznala da sam trudna jer sam bila narucena kod ginekologa na redovni pregled.Strpit cu se do subote pa ako ne bude do tad dosla menga nadat se plusicu.Vama zelim skolsku trudnocu i porod kao moj (10 puta bih rodila sto se poroda tice)

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu Vodolija0602)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
17.8.2018 19:53:17   
Aksi
Zdravo,nova sam na forumu.Treba mi hitno jedan odgovor bila bih veoma zahvalna.Posto vidim da na forumu “zatrudnjivanje”  nema nikog vec duze vreme resila sam ovde postaviti pitanje pa se nadam i odgovoru. :))))Radimo na bebi mesec dana (znam malo je vreme” ali nikad ne reci nikad.Imam urednu mengu ali ovulacija uvek kasni.Kasni mi menga 4 dana sutra ce biti 5 dana..Uradila sam jutros jedan test dok se punio test urinom pokavila se crtica u polju T a ova kontrolna je tek posle nastala.Kada je test pobeleo ta vidljiva crta na polju T je postala jedva jedvaa vidljiva na zraku,ali opet tu je..u ponedaljk idem raditiBHCG da li se mogu nadati trudnoci? ❤️😊

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
17.8.2018 21:19:36   
Visnja RR
Aksi , dobro nam došla!

Ne znam koji je test u pitanju...ali ako se pojavila crtica koja pokazuje trudnoću ona je to, to...

al eto pričekaj ponedjeljak...

nadam se da ćemo uskoro čekati novu RR bebaru user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Aksi)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
18.8.2018 7:08:08   
Aksi
Visnja RR,Da dok je test bio u posudu sa urinom dok je urin prolazio kroz test prvo se pojavila ta crtica pa posle toga kontrolna.Imam i sliku jedva sam uslikala koliko je jedva jedva jedva vidljiva..Nadam se trudnoci bio bi mi lep poklon za rodjendan..
Javicu rezultate,veoma ste ljubazniiHvala na podrsci 


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
18.8.2018 8:38:52   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: samy_lo



IZVORNA PORUKA: Vodolija0602

Kuc-kuc, ima li koga? user posted image

Draga samy, od srca se nadam da ces ostati sa nama I da ces ugledati svoj plusic. Sto se tice simptoma ja nisam imala niti jedan simptom osim izostanka ciklusa.
Kada sam uradila test I saznala da sam trudna, nakon par sedmica sam bila zabrinuta zasto nemam simptome, svoju brigu sam podijelila ovdje na forumu. Ostale forumasice su me smirile, rekle su mi da je svaka zene posebna za sebe, pa cak ni ista zena u dvije trudnoce nema iste sipmtome.

Sad sam 16.sedmica, jedino me ledja bola kda se malo preforsiram set__anjem, kucnim poslovima. Imala sam par dana kada sam bila pospana, ali sam to priprisivala umoru od posla. Za mucnine, bolne grudi, mirise I sl.ja nemam pojma.
Zato opusti se, bice to dobro aBd. Drzim ti fige da bude plusic I da ostanes sa nama.

Test uradi onda kada ti budes spremnauser posted image


Hvala ti draga na ovome.Potajno se nadam.Nisam imala sa sinom nikakve simptome slucajno sam saznala da sam trudna jer sam bila narucena kod ginekologa na redovni pregled.Strpit cu se do subote pa ako ne bude do tad dosla menga nadat se plusicu.Vama zelim skolsku trudnocu i porod kao moj (10 puta bih rodila sto se poroda tice)




Draga samy cekamo + danas i drzimo fige! Ako i nebu, nema razocarenja, idemo dalje do uspjeha. Nadamo se da ce biti + i da se druzimo na temi

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
18.8.2018 8:41:31   
vortex RR
Draga Aksi, sretan rodjendan :) i dobro nam dosla. Obicno kazu da i najblaza druga crtica znaci trudnocu. Ali da si sigurna ponovi test u ponedjeljak ujutro s prvim urinom, a najsigurnija si kad uradis bhcg.
Drzimo fige i nadamo se. Nadam se da ce biti + i da se druzimo ovdje. Sretno!

(odgovor članu Aksi)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
18.8.2018 8:59:17   
Aksi
Draga Vortex,hvalaaa :))))Nada se i ja,i osecam se trudno nikad se ovako nisam psecala :))U ponedeljak imam zakazan BhcG,javicu rezultate ❤️

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
18.8.2018 9:34:20   
vortex RR
Za pocetak ne bi bilo lose da kupis folacin 5mg i da to pijes dok ne odes doktoru ako vec ne pijes... preporucuju i kao pripremu za trudnocu i u toku pokusavanja, kao i prvi trimestar trudnoce. Kasnije neki doktori to zamijene prenatalnim vitaminima, a neko idalje samo folnu....
Za vikend uzivaj, odmaraj, bez prejakih fizickih aktivnosti i cekamo te u ponedjeljak

(odgovor članu Aksi)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
18.8.2018 10:55:12   
ziel
Vortex draga sta ima? Koja si nedjelja? Jel trudnoca uredna? Kako se osjecas? Znas li spol? 😍

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
18.8.2018 15:38:40   
vortex RR
Ziel draga, divno te vidjeti ovdje. Kako su tvoji bebachi? Ukucani? Ti? Imas li vremena imalo za sebe? Nadam se da je sada suprug cesce tu i da imas pomoc. Bas si me obradovala sto si se javila, hvala ti!
Ja sam 27 sedmica, nosim djevojcicu koja se do proslog pregleda skrivala i nije dala da vidimo ko je hehe. Osjecam se ok, ali losije spavam, tesko se mogu nocu namjestiti u udoban polozaj bez obzira na jastuke i na trudnicki jastuk. Trtica i donja ledja me mnogo bole, ali ostalih tegoba nemam, bas sam nesto sretna.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *