|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
18.8.2018 18:30:37   
Visnja RR
curetak, curetak user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
20.8.2018 14:27:42   
ziel

IZVORNA PORUKA: vortex RR

Ziel draga, divno te vidjeti ovdje. Kako su tvoji bebachi? Ukucani? Ti? Imas li vremena imalo za sebe? Nadam se da je sada suprug cesce tu i da imas pomoc. Bas si me obradovala sto si se javila, hvala ti!
Ja sam 27 sedmica, nosim djevojcicu koja se do proslog pregleda skrivala i nije dala da vidimo ko je hehe. Osjecam se ok, ali losije spavam, tesko se mogu nocu namjestiti u udoban polozaj bez obzira na jastuke i na trudnicki jastuk. Trtica i donja ledja me mnogo bole, ali ostalih tegoba nemam, bas sam nesto sretna.

bas mi je drago zbog tebe sto je sve u najboljem redu, ti sitni bolovi i tegobe ima svaka trudnica, sta cemo.. ipak se u nama desava zurka podivljalih hormona :D kod mene srednja zalost, nista specijalno, a i svast ase izdesavalo, uglavnom djeca ok zdravo hvala Bogu, meni ostaje jos par mjeseci do posla aBd jedva cekam, ucrvala sam se kuci, nabila kilazu koju nisam mogla ni sanjati , to me slomi, depresija, prejedanje eto... sve zbog manjka obaveza user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
20.8.2018 23:55:12   
samy_lo
Ostala sam duzna odgovoriti.Radila sam test u cetvrtak sa popodnevnim urinom i negativan je.Ali ja jos nisam dobila.Prekjucer sam opet imala menstrualne bolove.Jucer ziganje u predjelu desnog jajnika ali nista.U petak ujuteo cu ponoviti test u koliko ne dobijem.I taj isti dan se naruciti doktoru da vidim sta se desava.

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
24.8.2018 11:09:33   
vortex RR
Samy drzim fige da je bilo prerano i da je danas dosao +. Ako ti je ok, molim te javi nam se.
Ja sam sad sa kontrole, malena ima 1100grama, bas sam nesto raznjezena i sretna, smanjuju se komplikacije, ide sve na bolje....

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
24.8.2018 13:24:08   
Vodolija0602
Draga Vortex, hvala dragom Bogu da sve ide na bolje user posted image Milki pupu user posted image Jeste li se odlucili za ime?

Ja idem na kontrolu oko 10.septembra. Muz se nada da cemo saznati sta nosim, a ja iskreno ne bih voljela znati do samog krajauser posted image Ali ga ne mogu vise slusati, ispra mi moj mozak kako je puno bolje iz million razloga da sada znamo spol user posted image
Neki dan ga prijatelj pita sta bi volio da nosim, on kaze: "Prije sam vise zelio da bude djecak, a sada ipak vise zelim djevojcicu." Tu ostadoh u sokuuser posted image user posted image

Ja sam 18.sedmica, nikad se bolje u zivotu nisam osjecala hvala Bogu, rastemo, mazemo se, spremamo ispit, setamo... user posted image

user posted image

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
26.8.2018 13:41:01   
vortex RR
Vodolija, hvala ti :* ne razmisljamo jos ozbiljnije o imenu, znam samo koja ne bi hehehe sve kontam rano mi. Ima super citat kao tek kada odlucujes o imenu djeteta shvatis koliko ljudi ne volis hahaha
Za spol ni ja nisam pretjerano zeljela znati, samo da je zivo i zdravo, nije ni muz, ali su nam okolo stvarali tenziju i zapitkivali misleci da znamo a necemo da kazemo. 
Mi smo saznali tek u 24 sedmici jer nismo radili nifty ili amnio, a malena sekrila stalno

(odgovor članu Vodolija0602)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
26.8.2018 19:14:25   
Visnja RR
cure se uvijek kriju user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
26.8.2018 19:48:39   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

cure se uvijek kriju user posted image user posted image



To su nam kasnije mnogi rekli - cim se krije curica je. Dok nisam znala bilo mi je stvarno svejedno, a sada mi je bas drago sto je curica :) 
Kako Asjine pripreme za skolu? :*

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
27.8.2018 16:08:35   
Amelaa RR
Dosao vakat da i ja ovdje pisem, evo me gazim 15 sedmicu trudnoce i sve je hvala Bogu do sada uredu...poslje 15 godina..dva spontana..ako Bog da ...hairli da sve i meni i svima nama bude. Termin je 12.02.2019 .

Ljubim vas sve..

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
27.8.2018 16:34:26   
ninuska


IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Dosao vakat da i ja ovdje pisem, evo me gazim 15 sedmicu trudnoce i sve je hvala Bogu do sada uredu...poslje 15 godina..dva spontana..ako Bog da ...hairli da sve i meni i svima nama bude. Termin je 12.02.2019 .

Ljubim vas sve..



Cestitaaam.👏👏👏. Da sve bude u redu aBd.💜💜

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
27.8.2018 16:43:29   
Amelaa RR
ninuska hvala mila od srca...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
27.8.2018 16:52:49   
vortex RR




SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA 
AUGUST 2018 user posted image  02.08. Irineauser posted image  08.08. Iija user posted image  14.08. Mamulina user posted image  
OKTOBAR 2018   user posted image 08.10. me lady user posted image  
NOVEMBAR 2018 user posted image  08.11 Vortex user posted image   22.11 amised user posted image  
DECEMBAR 2018 user posted image  12.12 Luna_3 
JANUAR 2019  user posted image 30.01 Vodolija0602
FEBRUAR 2019  user posted image
12.02 Amelaa RR

 P.S. Molim trudnice koje su na spisku, da se javljaju bar jednom mjesecno nakon kontrole. Cisto da znamo da li je sve ok. Da li su jos 2 u 1, i slicno. Lijep pozdrav za sve I ako vec niste prijavite u kalendar trudnoce KALENDAR TRUDNOE 




(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
27.8.2018 16:55:29   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Dosao vakat da i ja ovdje pisem, evo me gazim 15 sedmicu trudnoce i sve je hvala Bogu do sada uredu...poslje 15 godina..dva spontana..ako Bog da ...hairli da sve i meni i svima nama bude. Termin je 12.02.2019 .

Ljubim vas sve..



Draga Amelaa, sva sam se najezila i bas me dirnuo tvoj post. Sreca ogromna i iskrene cestitke! Samo polako i uz pozitivno razmisljanje. Nadam se da si na bolovanju i da odmaras i uzivas u trudnickim danima bez razmisljanja o poslu i ikakvim obavezama. Jedva cekamo nove postove. Dobro nam dosla

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
27.8.2018 17:13:13   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: vortex RR



IZVORNA PORUKA: Visnja RR

cure se uvijek kriju user posted image user posted image



To su nam kasnije mnogi rekli - cim se krije curica je. Dok nisam znala bilo mi je stvarno svejedno, a sada mi je bas drago sto je curica :) 
Kako Asjine pripreme za skolu? :*


pa niko ne smije ni daizgovori riječ škola...
neka čudna generacija...ona ima sve petice a ne voli školu.... i to mi se baš ne sviđa

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
27.8.2018 17:14:40   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Dosao vakat da i ja ovdje pisem, evo me gazim 15 sedmicu trudnoce i sve je hvala Bogu do sada uredu...poslje 15 godina..dva spontana..ako Bog da ...hairli da sve i meni i svima nama bude. Termin je 12.02.2019 .

Ljubim vas sve..


duša moja user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
27.8.2018 17:48:06   
ziel


IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Dosao vakat da i ja ovdje pisem, evo me gazim 15 sedmicu trudnoce i sve je hvala Bogu do sada uredu...poslje 15 godina..dva spontana..ako Bog da ...hairli da sve i meni i svima nama bude. Termin je 12.02.2019 .

Ljubim vas sve..


Ne mogu ni zamisliti koliku radost osjecas 😍😘 neka bude sa srecom aBd da docekas svoje pile u narucju  zivo i zdravo 

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
27.8.2018 17:50:25   
LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Dosao vakat da i ja ovdje pisem, evo me gazim 15 sedmicu trudnoce i sve je hvala Bogu do sada uredu...poslje 15 godina..dva spontana..ako Bog da ...hairli da sve i meni i svima nama bude. Termin je 12.02.2019 .

Ljubim vas sve..



😍😍😍😍😘😘😘Draga Amelice 😍😍😍 Ljubim te puno 😘😘😘

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
28.8.2018 11:33:38   
Vodolija0602

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Dosao vakat da i ja ovdje pisem, evo me gazim 15 sedmicu trudnoce i sve je hvala Bogu do sada uredu...poslje 15 godina..dva spontana..ako Bog da ...hairli da sve i meni i svima nama bude. Termin je 12.02.2019 .

Ljubim vas sve..


Draga Amela, od srca ti cestitam user posted image Uz Boziju pomoc bice to dobro aBd I sve ce proci hairli. Odmaraj I uzivajuser posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
28.8.2018 14:19:58   
Amelaa RR
Hvala svim mojim ljepoticama na lijepim rijecima, znam da su iskrene i od srca..zaista hvala vam. I ja vama svima zelim sve najbolje od srca. Ja sam hB DOBRO, radim i uzivam u svom stanju, vise mi pase da radim i sl. nego da sam kuci s kile na kilu.



_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Vodolija0602)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
28.8.2018 18:39:40   
ijaa
Amelaa iskrene cestitke da imas skolsku trudnocuu:)
ja vam ostadoh duzna post, zaboravila vas nisam ...redovno vas citam, nedavno napisah duuuug post i nije mi prosao i nisam imala volje ponovo da pisem.
Porod je prosao puno puno brze...u bolnicu stigli nesto prije 4h ja sam cijelo vrijeme misllila da nije to to, kad u bolnici 7 prstiju otvorena ja u soku nisam jednostano vjerovala jer sa M je bilo potpuno drugacije duzee itd..uglavnom moj priinc Davud je pozdravio svijet u 5:52, sa svojih 3770kg....pukla sam malo nisu me rezali...porod kao porod naravno boli covjek misli da nece uspjeti u onom trenutku...ali dobijete odnekud snagu i izdrzite posebno kada ljudi koji su tu velika podrska ...Muz je bio cijelo vrijeme tu, bez nekih maski pretraga, ja se porodila u odjeci u kojoj sam dosla, telefon kod mene bio, muz sa mamom telefonirao jednostavno domacinski ...nije porodjajna sala nego neki sobicak nisam uopste mislila da cu sse tu poroditi ...poslije poroda se ostaje tri dana, ma lazno je reci da 20 puta dnevno neko obilazi..beba je sa vama stalno samo je uzmu ujutru da je okupaju i izmjere temperaturu za to vrijeme ja sam se tusirala i doruckovala mada sam mogla da i tad budem sa bebom! u sobi imate sve od pempasa do presvlake, ulozaka jednokratnih gacica...samo su potrebne stvari za licnu higijenu! tokom dana se uvijek mozete u kuhinji posluziti napraviti sebi caj kafu uzeti vocku:) Moje kratko iskustvo evo bebica zove kada budem imala vse vremena jos vam pisem! Sto se tice seke nemamo problema dobro podnosi sad za sad osjeti se mala doza ljubomore sto je i za ocekivati ali nista sto se ne moze popraviti sad za sad

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
28.8.2018 20:38:41   
vortex RR
Draga Ijaa, iskrene cestitke povodom rodjenja malenog princa, da vam je ziv, zdrav, napredan i sretan, a ti da se sto prije potpuno oporavis. Bas si me obradovala, hvala mnogo za opsiran i pozitivan post, bas divno iskustvo. 
Lijepo je cuti dicna iskustva bez mnogo frke, pompe i nepotrebnih procedura. Ljubimo vas 

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
29.8.2018 11:09:47   
Vodolija0602
Kako volim ovako pozitivne I motivirajuce priceuser posted image Ijaa, u kojoj bolnici si se porodila? Nadam se da uspjesno dojisuser posted image

Vortex kako si ti?

Ja vec par dana osjetim dnu stomaka kako mi se stisne kao kamen jedan mali dio stomaka, dok je ostatak stomaka normalno mekan. Predjem rukom instiktivno par puta I popusti me. I tako svako malo user posted image

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
29.8.2018 22:14:11   
mamulina
Veceeer, obzirom da ssm na spisku trudnica red je i da javim da sam se hajrom u ponedjeljak i porodila :-)Moj djecak je kasnio 11 dana i taman sam imala razgovor u bolnici za.indukciju, ja sam s eprobudila.sa malim bolickanjem....oko 5 sati sam osjetila prvi promjenu, prvi dogadjaj ali ni blizu boli...odveli smo djecu u skolu, vratili se kuci, oko 11 sati sam nazvala babicu da dodje jer je takva procedura, pregledala me i kaze 4 cm idemo u bolnicu...do bolnice koja manje od 10 minuta autom udaljena vec sam imala.7 cm, babica mi je probila vodenjak i ubrzo sam dogurala.do 9 cm ali bez nekih vecih, znacajnijih i cestih bolova....prodisala sam uredno sve, imala sam prednost sto se poradjam ipak van BiH gdje imas svoju sobu i kupatilo, privatnost i tu se set_as, tusiras...maloiza 13 sam osjetila vec bol slicnu za tiskanje ali ipet previse razmaka.izmedju....sam izgon me.jeste bolio i bio je malo drugaciji osjecaj nego sa prva dva poroda, necu reci tezi ali drugaciji svakako...hvala Bogu rodio se i posteljica izasla citava, malo jesam pukla ali nema problema da sjednem, i ovaj put cak ni hemici ili nekih slicnih problema nemamo :-)Oporavak ide jako dobro, beba fino.napreduje.i.mogu reci da uzivamo.....nekako se poslozilo...nazalost, necemo dojiti ali odlucila sam da.ne razmisljam o tome kao o izdaji,problemu.ili slicno nego kao rjesenju :-)Obzirom da.sam.imala porod i u Bosni i van Bosne,mogu reci da ima velike razlike, lijepo je vala kada se prema.vama.odnose kao prema zeni koja zivot radja...niko vam bol ne moze preuzeti bilo gdje, to vi morate ....Od srca svima.zelim lagane trudnoce, zdrave i brze porode :-*


Draga Amela, nismo nikad se dopisivale ali sam upratila tvoju borbu jos.iz perioda Lenine borbe i da znas da si me obradovala do srca....amiin da ti trudnoca protekne najbolje sto moze a porod bude.brz i ugledas svoju srecu za citav zivot :-*
Ja cu vas.i dalje citati i pokusati pratiti, bar ovu postojecu postavu trudnica da ispratim...cuvajte se  i uzivajte :-)

(odgovor članu Vodolija0602)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
30.8.2018 8:09:37   
vortex RR
Draga mamulina, kakav divan pocetak dana. Hvala ti za to! Iskrene cestitke povodom porodjaja, da bebano bude zdravo, sretno i okruzeno ljubavlju i srecom, a ti da se brzo oporavis i uzivas sa svojom djecicom.
Bas nam uljepsaste ovu avgustovsku temu sa pozitivnim prirodnim i divnim iskustvima. Obicno zene usmeno cuju takve horor price da me sve manje cudi sto zahtjevaju placene unaprijed ugovorene carske rezove. Naravno da mora da boli i da je proces, a ne nesto sto za 2 napona prodje, ali toliko strasnih prica bude, iskreno se nadam da je to samo malo dramaticnije shvatanje, a ne istina....
Vodolija me pitala kako sam. Pa bolje kako je zahladilo vise lezim pa odma ledja i trtica bolje. Planiram od iduce sedmice krenuti u DZ na psihofizicku pripremu trudnica. Ima li neko novije iskustvo?


(odgovor članu mamulina)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
30.8.2018 17:11:12   
amised
Ijaa i mamulina čestitam vam od srca na rođenju vaših bebica, drago mi je čuti da je sve prošlo uredu i da uživate sa svojim malenima. Objema vam želim brz oporavak.

Amela, dobro nam došla, želim ti ugodnu i zdravu trudnoću.

Kod mene ništa novo, bebica je aktivna, odmaramo, šetamo i sa nestrpljenjem čekamo pregled da se malo gledamo.

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Ime za curicu
ena23

Koje?

Esma (64%)

Nur (36%)


Broj svih glasova: 118

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *