|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Chat djeca 2019 :)
20.5.2019 11:14:19   
manuela RR
Znaci Visnja,koliko jos ponedjeljaka do kraja 😂?



_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Chat djeca 2019 :)
20.5.2019 11:15:32   
manuela RR


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Helooo zene ..samo da mahnem user posted image nisam vas citala , nezz sta sam zadnje pisala .svasta se izdesavalo ,dobro ugl . Al sad nemam snage za nesto duze piskaranjeuser posted image nadam se da cu se malo redovnije jvljat .
Pusaa


Pa gdje si ti ?Kako provodite dane...Djecica slusaju li ?


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Chat djeca 2019 :)
20.5.2019 14:03:00   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: manuela RR

Znaci Visnja,koliko jos ponedjeljaka do kraja 😂?




još jedan ..sljedeći ali će to biti veseli čas.... sokići , grickalice i ples uz muziku user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Chat djeca 2019 :)
20.5.2019 22:32:49   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: manuela RR

Znaci Visnja,koliko jos ponedjeljaka do kraja 😂?




još jedan ..sljedeći ali će to biti veseli čas.... sokići , grickalice i ples uz muziku user posted image



I onda dugi zimski raspust hehheh
Salu na stranu, prodje jos jedna skolska godinica, bravo skolarci! Svaka cas_t

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Chat djeca 2019 :)
21.5.2019 9:02:25   
manuela RR
Moj ide u sredine juna...

Bas mu zao jer se ove godine odvajaju od uciteljice od slijedece im idu nastavnici...Ova uciteljica je starog kova...stroga aki pravedna...zna se za red...u njena djeca uvijek budu najbolja...

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Chat djeca 2019 :)
21.5.2019 10:48:46   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: vortex RR



IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: manuela RR

Znaci Visnja,koliko jos ponedjeljaka do kraja 😂?




još jedan ..sljedeći ali će to biti veseli čas.... sokići , grickalice i ples uz muziku user posted image



I onda dugi zimski raspust hehheh
Salu na stranu, prodje jos jedna skolska godinica, bravo skolarci! Svaka cas_t

user posted image
ma meni zomski raspust odBožića do Božića...14 dana i nije raspust ...al dobro...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Chat djeca 2019 :)
21.5.2019 23:57:16   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: vortex RR



IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: manuela RR

Znaci Visnja,koliko jos ponedjeljaka do kraja 😂?




još jedan ..sljedeći ali će to biti veseli čas.... sokići , grickalice i ples uz muziku user posted image



I onda dugi zimski raspust hehheh
Salu na stranu, prodje jos jedna skolska godinica, bravo skolarci! Svaka cas_t

user posted image
ma meni zomski raspust odBožića do Božića...14 dana i nije raspust ...al dobro...



Slazem se, bas kratko... a u ovom slucaju sam mislila na ovaj ljetni koji jeste dug i fin, ali po vremenskim uslovima vise zimski

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Chat djeca 2019 :)
22.5.2019 11:24:22   
Visnja RR
dančić...ipak nam je petak zadnji dan škole user posted image user posted image

vortex u subotu sam uveče kod prijateljice u tvom naselju pa te nazovem da ti donesem onaj zasluženi poklon za aktivnost..Izvini što si čekala user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Chat djeca 2019 :)
22.5.2019 20:01:07   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela RR



IZVORNA PORUKA: bejbibi

Helooo zene ..samo da mahnem user posted image nisam vas citala , nezz sta sam zadnje pisala .svasta se izdesavalo ,dobro ugl . Al sad nemam snage za nesto duze piskaranjeuser posted image nadam se da cu se malo redovnije jvljat .
Pusaa


Pa gdje si ti ?Kako provodite dane...Djecica slusaju li ?



Evo me draga :) trenutno theram djecu na spavanjeuser posted image dobro su hB .. dani puni aktivnosti ..vozi vamo vozi tamo ,trci vamo trci tamo ...ugl ok sve...cekamo i mi ljetni raspust . Ovdje do 24 .juna ...
Vrijeme uzasno,kisovito,hladno ... a moramo vjezbati voznju bicikla,imat ce M kao neko polaganje u skoli. Plivanje nije prosao pa mora biciklo proc da bi dobio kao tu neku medalju za aktivnosti u skolskoj godini ...za citanje su vec dobili diplome ,al i to ulazi u sklopu tih aktivnosti ...rolanje,plivanje,biciklo ...sve to moraju proc..stim da plivanje ima fire do 3.razreda da savlada ... ma ovdje je to big deal i bas gledaju na te stvari.sve im to u sklopu skole pa je obavezno ... al dobro je zasad . ...

Ovo dvoje manjih su mi primljeni u veric od septm pa i to smo rijesili hB . ..onda obaveze van skole/vrtica ..uvijek nesto ...
Pored toga svega i ja imam svojih ,ucenje jezika ,razne zadace user posted image al dobro ne zalim se ,fino ide :)

Uglavnom aktivno user posted image

Ramazan, dan mi se oduzi samo tako ..nekako jedva al evo jos malo aBd .. sta se mora nije teskouser posted image

Oj odo eno se svadjaju..izludit cu 🤯

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Chat djeca 2019 :)
23.5.2019 11:43:44   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

dančić...ipak nam je petak zadnji dan škole user posted image user posted image

vortex u subotu sam uveče kod prijateljice u tvom naselju pa te nazovem da ti donesem onaj zasluženi poklon za aktivnost..Izvini što si čekala user posted image



Hvala ti mnogo, ma nista se ne brini, postoji mogucnost da necemo biti kuci u subotu, javim ti svakako da ne nosis bezveze ako tako bude. Pa mi mozemo svratiti naredni put negdje gdje ti bude odgovaralo.
Ljubimo vas nas dvije puuunooo

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Chat djeca 2019 :)
23.5.2019 19:58:30   
bejbibi
Vecer ... ja dok cekam iftar pokysavam uspavati svoje indijance .. svi dzuture na bracni user posted image
Danas smo sa sveki sadile neko cvijece i vrt ..bice svega domaceg jamii user posted image

Imate mahanjee user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Chat djeca 2019 :)
24.5.2019 13:31:29   
Visnja RR
"Svršila je škola, profesora davež, vesela i sretna je KŠC mladež" user posted image
u 15:10 sudija svira kraj user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Chat djeca 2019 :)
24.5.2019 14:55:58   
manuela RR
Hahhah Visnja,ko li je sretniji ti ili Asja?


Bejbibi jesil ti pocela sa odvikavanjem od pelena...Ja sam spontano jucer ga stavila na tutu..Nekako je kakio oa smo mahali kaki kad smo je bacali u solju,pricali kako ode na more...i bla bla...Jutros ponovili isto(sam mi rekao da ce kakiti)Da bi kroz sat ponovo kakio u pelenu...Navece piski puno tako da nema sanse bez pelene da spava...
Da li da nastavim sa ovim ili da cekam da preko noci ne piski oa ponovo pokusam tad...?

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Chat djeca 2019 :)
24.5.2019 21:56:11   
bejbibi
Visnja ismijah se user posted image izgleda sretnija ti od asjeuser posted image nego kako tako rano? Koji je ona razred ?

Manuela nisam jos pocela sa odvikavanjem . Nekako mi se cini da nije jos spreman . Zna za tutu i sjedne nekad sam al nikad ne obavi nista . Mislila sam prvo da ga naucim onako u pelenu da obavi al da sjedi na tutu... pa onda sa skinutom pelenom
Isto puno piski navecer pa nezz vala ni zasto bi to uopce krenula ako nije spreman . Mozda sto mi je najmladji pa mi jos nekako bebast 🥰 pa neka ga jos user posted image do osnovne user posted image user posted image salu na stranu ..mislila sad preko ljeta krenut al vidjecu kakav ce bit .

Inace je jako aktivan ,pricalica nevjerovatna .sastavlja super recenice ..fino izgovara rijeci ..dobro povezuje stvari ..al vidjet cemo sa pelenom kako ce ic user posted image jos pije flasicu prije spavanja i mislim da ce to potrajat .

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Chat djeca 2019 :)
25.5.2019 11:56:58   
Visnja RR
Bejbibi,
Asja završila 5. razred...
KŠC inače završava ranije ali ove godine mnogo ranije jer su počeli radovi na matičnoj školi...Imali smo zimski raspust samo 14 dana ...
a postoji mogućnost koja mi se nikako ne sviđa da škola počinje tek u oktobru jer su veliki radovi koji se možda neće završiti do septembra...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Chat djeca 2019 :)
26.5.2019 9:04:28   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Bejbibi,
Asja završila 5. razred...
KŠC inače završava ranije ali ove godine mnogo ranije jer su počeli radovi na matičnoj školi...Imali smo zimski raspust samo 14 dana ...
a postoji mogućnost koja mi se nikako ne sviđa da škola počinje tek u oktobru jer su veliki radovi koji se možda neće završiti do septembra...



Juhu huuu gotovooo. Iskrene cestitke! Velika djevojka, masalica.
Sada neka odmara i uziva u zasluzenom raspustu. Nadam se da ce ipak stici zavrsiti radove, jer taj oktobar iako produzava divni ljetni raspust, sigurno ubrzava nastavu i skracuje ionako prekratak odmor zimi...


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Chat djeca 2019 :)
28.5.2019 13:27:56   
Visnja RR
D.dan
Asju sinoć iza 7 turica oborila.... jutros zaspala tek iza 6.... sad ima 37.3

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Chat djeca 2019 :)
28.5.2019 14:26:36   
LieToMe RR
Helou zene 😁Ja po obicaju na 100 strana, nema vikenda da se ne ide na izlet, djeca padaju s nogu, cuko pada s nogu, muz 😂😂Prezivjesmo i upis u skolu, testiranje, moj rodjendan, izlet na Skakavac (spustali se sa djecom do vodopada - muz mi rekao da sam luda), zavrsnu priredbu u vrticu, nastup, godisnjicu braka 😍 11 po redu.
Djeca su mi ovu sedmicu kod mojih, danas kod zubara (fuj 😂😂😂) Svaki dan skitnja s onom mojom mrvom... Eto, stignem sve ako se pitate sta, kad, kako 😂😂
user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Chat djeca 2019 :)
28.5.2019 15:15:10   
Visnja RR
user posted image user posted image user posted image

smrdo slatki

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Chat djeca 2019 :)
28.5.2019 19:45:32   
manuela RR


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

Helou zene 😁Ja po obicaju na 100 strana, nema vikenda da se ne ide na izlet, djeca padaju s nogu, cuko pada s nogu, muz 😂😂Prezivjesmo i upis u skolu, testiranje, moj rodjendan, izlet na Skakavac (spustali se sa djecom do vodopada - muz mi rekao da sam luda), zavrsnu priredbu u vrticu, nastup, godisnjicu braka 😍 11 po redu.
Djeca su mi ovu sedmicu kod mojih, danas kod zubara (fuj 😂😂😂) Svaki dan skitnja s onom mojom mrvom... Eto, stignem sve ako se pitate sta, kad, kako 😂😂
user posted image


Lako je tebi kad si žena zmaj.Kako je samo meden psic...Majke mi kolko je sladak dođe mi da nabavim jednog 😊😍

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Chat djeca 2019 :)
28.5.2019 20:08:40   
Visnja RR
manuela nećeš se pokajati user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Chat djeca 2019 :)
28.5.2019 22:16:20   
lejla80
Ola žene kako ide? 


Kod nas ramazanski, smanjili smo brzinu ovaj mjesec. Samo osnovne obaveze. 
Vidim skidanje pelene spominjete. Ja nagovaram svog al nismo ni blizu. Inače prica i razumije sve al kad pricamo o tuti ignorise me samo tako😒 Nadam se da ce razgovori uskoro uroditi plodom. 

Lio divan cukica😍

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Chat djeca 2019 :)
28.5.2019 23:30:46   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

D.dan
Asju sinoć iza 7 turica oborila.... jutros zaspala tek iza 6.... sad ima 37.3



Kako je Asja?

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Chat djeca 2019 :)
28.5.2019 23:41:07   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

Helou zene 😁Ja po obicaju na 100 strana, nema vikenda da se ne ide na izlet, djeca padaju s nogu, cuko pada s nogu, muz 😂😂Prezivjesmo i upis u skolu, testiranje, moj rodjendan, izlet na Skakavac (spustali se sa djecom do vodopada - muz mi rekao da sam luda), zavrsnu priredbu u vrticu, nastup, godisnjicu braka 😍 11 po redu.
Djeca su mi ovu sedmicu kod mojih, danas kod zubara (fuj 😂😂😂) Svaki dan skitnja s onom mojom mrvom... Eto, stignem sve ako se pitate sta, kad, kako 😂😂
user posted image


Ma ltm ti si nas heroj 🥰 ne sumnjam ja u tebe user posted image
Cestitke za malu maturu i upis u skoluuser posted image
A cukica je meeed 🥰

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Chat djeca 2019 :)
28.5.2019 23:42:05   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: vortex RR



IZVORNA PORUKA: Visnja RR

D.dan
Asju sinoć iza 7 turica oborila.... jutros zaspala tek iza 6.... sad ima 37.3



Kako je Asja?


???

Brz oporavak ❤

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *