|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Chat djeca 2019 :)
16.6.2019 11:27:26   
manuela RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: vortex RR



IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Trči, trči user posted image user posted image

ja evo pospana...bio pidžama party u Asjinoj sobi.... došla joj drugarca....bile budne do 4... evo ih tek doručkuju...uživaju na raspustu...





Jaao ti divni djeciji dani, druzenja, nocenja, tajne hahahah
Samo nek uzuvaju bezbrizno
Kako ti provodis dane?


ma frka trka ...sprema se za more...

kako princeza? krenule većernje šetnje ? kolica? ili je i ona ko Asja ...tajo nosi a mama gura kolica user posted image



Ljepota...I ja se polako spremam...Jos 2 sedmice...

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Chat djeca 2019 :)
16.6.2019 11:31:10   
manuela RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

manuela, što više se družite s djecom i roditeljima ...tako neće doći do otuđenja... i djeca a i roditelj će biti bliskiji...
meni je to veliko bogatstvo...u današnjm vaktu mnogi radije nosom paraju nebo i glume neke nivoe umjesto da budu sretni samo na titulu "roditelj"...
sreća je u svakom zajednčkom vremenu naše djece s njihovim vršnjacima .... gdje nema priče o poslu, tehologiji, brendovima i sl.... samo igra i smjeh...


Lijepo si to rekla...Moram priznati da mi je bilo bas fino...I upoznala sam svoje dijete iz druge perspektive...Kako se ponasa u svom drustvu i okruzenju...Sutra ima malu maturu..I gotovo sa skolom...Rastaju se sa uciteljicom...

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Chat djeca 2019 :)
20.6.2019 20:13:00   
bejbibi
Helo zene .samo da mahnem :)
Kod nas isto burno sad pred kraj skole .do pon je skola . Vrtic je zavrsen .
Mi A su u nedelju imali takmicenje iz karatea .M u sbojoj kategoriji osvojio prvo mjesto a A 3.user posted image super su bili
Danas sa trenerom imali djeca druzenje u piceriji i to je kraj zasad..do sept aBd ... M je vec dobio bijelo_narandzasti pojas a A bijelo-zuti... napresuju ugl .
Sutra sa vrticem idemo u neku pecinu ovdje poznatu .ide i M a E cu kod zaove .ne mogu ga vukljat tamo....
Ugl u nekim obavezama non stop ..
M mi se u pon udario ,pao sa romobila.zgulio kozu ,napravio ranu na kuku al sreca nije trebalo siti. Zato smo juce na previjanju bili a moramp i sutra .pa cu rec da idemo u pon aBd pa da nam dadne kakav savjet dr
Hmmm prosle sedmice smo imali neki veliki pozar ovdje blizu. Fabrika neka izgorila do temelja pa bila uzbuna oko zraka i vode al sad je ok...mada ce detaljnije analize svega uslijediti naredne sedmice ... eto svasta nesto kod nas ..i dobro i lose ..
Ja sam umorna,preumorna od silnih obaveza i jedva cekam kraj skole da odahnem....aBd user posted image
Odo sad uspavat indijance ,a sce mi se cini da cu ja prije njih user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Chat djeca 2019 :)
22.6.2019 15:49:58   
bejbibi
Di ste zeMske..kako ste ..
Mi smo juxe sa vrticem isle u kriznu jamu ,ovdje blizu nas . Bas je bilo super.djeca se odusevila a bome i mi odrasliuser posted image 2h gire dole..E sam ostavila kod zaove ...
Al sve nam je to presjelo kad smo dosli kuci.. valjda sijevalo pa nam je tv pregorio user posted image i kod svekijevaca isto ,pa je bas bezveze bez tv-a ..ja ko bez glave user posted image user posted image user posted image

Jos sutra aBd i preksutra put pod noge ..nek svekijevci rjesavaju tv i ostalo user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Chat djeca 2019 :)
22.6.2019 20:28:24   
eminaja
Halooo zene,konacno se izborih da udjem na rr ne znam sta je bilo,sad kontam da sam mozda pokusavala uci na rr.rs 🤔 nejse na kraju je uspjelo,,,Kako ste mi sve,nadam se da sve ide po planu ☺Kod mene svega,malo uzurban tempo,zavrsila sam skolu za sad,od ponedjeljka pocinjem raditi puno radno vrijeme do septembra imat cu godisnji krajem jula isto najvise zbog djece jer je bm uzeo samo sedmicu,na jesen se ne zna sta ce bit pa mi je malo i prpa skole za odgajateljicu nece bit pa valja sta smislit,,uglavnom aktivno je,pocelo se nesto desavat i na ljubavnom planu eto najfriskije 😁😁Djeca masallah dobro,M i dalje na svom jeziku prica zna ovako vise od 15 rijeci ali ne govori cesto,dobili smo vrijeme za psihologa isto da vidimo ako ima nesto sto je sputava,braco je normalno aktivan kao i uvijek,prije pola godine je poceo svedski pricat perfektno znaci sad ulazi u komunikaciju bez problema sa svima. Nisam vas citala zadnje vrijeme pa cu sad malo preletit...imate mahanje ❤

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Chat djeca 2019 :)
23.6.2019 7:59:55   
bejbibi
user posted image

Vrijeme aktiviranja user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Chat djeca 2019 :)
23.6.2019 12:12:16   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Di ste zeMske..kako ste ..
Mi smo juxe sa vrticem isle u kriznu jamu ,ovdje blizu nas . Bas je bilo super.djeca se odusevila a bome i mi odrasliuser posted image 2h gire dole..E sam ostavila kod zaove ...
Al sve nam je to presjelo kad smo dosli kuci.. valjda sijevalo pa nam je tv pregorio user posted image i kod svekijevaca isto ,pa je bas bezveze bez tv-a ..ja ko bez glave user posted image user posted image user posted image

Jos sutra aBd i preksutra put pod noge ..nek svekijevci rjesavaju tv i ostalo user posted image


za ubuduže uzmi onaj produžni kabal koji štiti uređaje od grmljavine...skuplji je ali .... sad je kasno ali za uuduće

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Chat djeca 2019 :)
23.6.2019 12:13:44   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: eminaja

Halooo zene,konacno se izborih da udjem na rr ne znam sta je bilo,sad kontam da sam mozda pokusavala uci na rr.rs 🤔 nejse na kraju je uspjelo,,,Kako ste mi sve,nadam se da sve ide po planu ☺Kod mene svega,malo uzurban tempo,zavrsila sam skolu za sad,od ponedjeljka pocinjem raditi puno radno vrijeme do septembra imat cu godisnji krajem jula isto najvise zbog djece jer je bm uzeo samo sedmicu,na jesen se ne zna sta ce bit pa mi je malo i prpa skole za odgajateljicu nece bit pa valja sta smislit,,uglavnom aktivno je,pocelo se nesto desavat i na ljubavnom planu eto najfriskije 😁😁Djeca masallah dobro,M i dalje na svom jeziku prica zna ovako vise od 15 rijeci ali ne govori cesto,dobili smo vrijeme za psihologa isto da vidimo ako ima nesto sto je sputava,braco je normalno aktivan kao i uvijek,prije pola godine je poceo svedski pricat perfektno znaci sad ulazi u komunikaciju bez problema sa svima. Nisam vas citala zadnje vrijeme pa cu sad malo preletit...imate mahanje ❤


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Chat djeca 2019 :)
23.6.2019 12:14:49   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: bejbibi

user posted image

Vrijeme aktiviranja user posted image


vrijeme user posted image

ja bila malo na moretu pa mi još u ušima šum mora..a posla imam ko u priči...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Chat djeca 2019 :)
23.6.2019 17:23:22   
eminaja
Ja sam ulazila na rr prije ali s obzirom da se slabo pise tako i ja odustala 🙄 Hajd sad cu pokusat makar par puta sedmicno uletit,,gdje su ostale zene,manuela,ziel,lejla..., 😊😊☺ 

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Chat djeca 2019 :)
24.6.2019 23:15:39   
Visnja RR
došlo ljeto pa žene lutaju....ali može se bar poruka dvije tri napisati user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Chat djeca 2019 :)
24.6.2019 23:22:29   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Di ste zeMske..kako ste ..
Mi smo juxe sa vrticem isle u kriznu jamu ,ovdje blizu nas . Bas je bilo super.djeca se odusevila a bome i mi odrasliuser posted image 2h gire dole..E sam ostavila kod zaove ...
Al sve nam je to presjelo kad smo dosli kuci.. valjda sijevalo pa nam je tv pregorio user posted image i kod svekijevaca isto ,pa je bas bezveze bez tv-a ..ja ko bez glave user posted image user posted image user posted image

Jos sutra aBd i preksutra put pod noge ..nek svekijevci rjesavaju tv i ostalo user posted image


za ubuduže uzmi onaj produžni kabal koji štiti uređaje od grmljavine...skuplji je ali .... sad je kasno ali za uuduće


Vjeruj da nisam ni znala da to ima user posted image al def treba uzet ... vidjet ceno sta ce bit sa tv-om. Ja sam pobjegla u bih .skola gotova ,sveki ostavila kljuc pa nek rade sta hoce user posted image mene nema 2 mj aBd user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Chat djeca 2019 :)
24.6.2019 23:23:09   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: bejbibi

user posted image

Vrijeme aktiviranja user posted image


vrijeme user posted image

ja bila malo na moretu pa mi još u ušima šum mora..a posla imam ko u priči...


Blago ti se user posted image pusti kucu ,uzivaj u sumu user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Chat djeca 2019 :)
25.6.2019 10:47:51   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Di ste zeMske..kako ste ..
Mi smo juxe sa vrticem isle u kriznu jamu ,ovdje blizu nas . Bas je bilo super.djeca se odusevila a bome i mi odrasliuser posted image 2h gire dole..E sam ostavila kod zaove ...
Al sve nam je to presjelo kad smo dosli kuci.. valjda sijevalo pa nam je tv pregorio user posted image i kod svekijevaca isto ,pa je bas bezveze bez tv-a ..ja ko bez glave user posted image user posted image user posted image

Jos sutra aBd i preksutra put pod noge ..nek svekijevci rjesavaju tv i ostalo user posted image


za ubuduže uzmi onaj produžni kabal koji štiti uređaje od grmljavine...skuplji je ali .... sad je kasno ali za uuduće


Vjeruj da nisam ni znala da to ima user posted image al def treba uzet ... vidjet ceno sta ce bit sa tv-om. Ja sam pobjegla u bih .skola gotova ,sveki ostavila kljuc pa nek rade sta hoce user posted image mene nema 2 mj aBd user posted image


evo olx mi izbaci kako igleda
https://www.olx.ba/artikal/24709996/zastita-od-udara-groma-munje-prenaponska-zastita/

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Chat djeca 2019 :)
25.6.2019 14:26:51   
vedada
SAMO DA MAHNEM, PROCITAM STA SE DESAVA.
eMINEJA VEliki zagrljaj, drago mi je da je krenulo. Bejbi također, ti si se baž zaželila Bosne.

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Chat djeca 2019 :)
26.6.2019 13:28:51   
Visnja RR
vedada user posted image

djevojke s današnjim danom nam počinju vrućine bez kiše...ako je vjerovati prognozama ...sad se može krenuti na izlet a da ne strahujemo da će nas gromovi i kišurina najuriti user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Chat djeca 2019 :)
27.6.2019 12:24:26   
eminaja


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

vedada user posted image

djevojke s današnjim danom nam počinju vrućine bez kiše...ako je vjerovati prognozama ...sad se može krenuti na izlet a da ne strahujemo da će nas gromovi i kišurina najuriti user posted image




Ove godine vrijeme promjenjivo 3 dana pregrije 3 zahladni,malo ovako malo onako

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Chat djeca 2019 :)
27.6.2019 12:26:22   
eminaja
Bgm forum utihnuo nikog nema,ili je do ljeta pa zene uzivaju 😊 ja izasla sa posla imam nesto obavit pa se opet vracam do pola 5,uhh kako ovo cudno zvuci 😂 

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Chat djeca 2019 :)
30.6.2019 22:08:03   
bejbibi
Da mahnem samo..
Nama juce 10g braka bilouser posted image proletilo user posted image
Uzivamo u bih ...
Doduse ja generalku kuce radim al nema veze user posted image ovaj rahatluk ovdje je neprocjenjiv user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Chat djeca 2019 :)
1.7.2019 12:45:42   
Visnja RR
bejbibi sretna godišnjica user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Chat djeca 2019 :)
4.7.2019 22:25:55   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

bejbibi sretna godišnjica user posted image



Hvala draga user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Chat djeca 2019 :)
4.7.2019 22:27:10   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Di ste zeMske..kako ste ..
Mi smo juxe sa vrticem isle u kriznu jamu ,ovdje blizu nas . Bas je bilo super.djeca se odusevila a bome i mi odrasliuser posted image 2h gire dole..E sam ostavila kod zaove ...
Al sve nam je to presjelo kad smo dosli kuci.. valjda sijevalo pa nam je tv pregorio user posted image i kod svekijevaca isto ,pa je bas bezveze bez tv-a ..ja ko bez glave user posted image user posted image user posted image

Jos sutra aBd i preksutra put pod noge ..nek svekijevci rjesavaju tv i ostalo user posted image


za ubuduže uzmi onaj produžni kabal koji štiti uređaje od grmljavine...skuplji je ali .... sad je kasno ali za uuduće


Vjeruj da nisam ni znala da to ima user posted image al def treba uzet ... vidjet ceno sta ce bit sa tv-om. Ja sam pobjegla u bih .skola gotova ,sveki ostavila kljuc pa nek rade sta hoce user posted image mene nema 2 mj aBd user posted image


evo olx mi izbaci kako igleda
https://www.olx.ba/artikal/24709996/zastita-od-udara-groma-munje-prenaponska-zastita/


Morat cu ovo uzet ...sveki mi javila da su uzeli tv na poprVak.treba im neki dio pa to cekaju ... valjda dobro naprave 😬

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Chat djeca 2019 :)
9.7.2019 9:55:20   
manuela RR
Gdje ste zene...

Ja sam par puta pisala kilometarski post i nisam sacuvala pa na kraju odustala...
Bili na moru uzivali jucer se vratili i sad jos imam 7 dana godisnjeg pa nazad u normslnu zivotnu kolotecinu...
Muz mi sutra trci maraton za Srebrenicu...
Mali se isto priprema za takmicenje u Gorazdu u subotu...
Ja po kuci radim imam nekih babina za obaviti i to je to...odmor gotov...

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Chat djeca 2019 :)
15.7.2019 17:11:30   
ziel
Dobar dan zene.Nista nisam citala samo da se malo javim pa cu vas citati kasnije. 
Ja sam kao sto znate od skoro sama... mislim rastavljena. Nema naznaka ni nada ni sanse za pomirenje. Mozda nekad u buducnosti za nekoliko godina . Ko zna. Sada ne. 
Sada imam dobre vijesti. Krajem ovog mjeseca useljavam u svoj stan. To me toliko obradovalo i motivisalo, ne mogu vam opisati. 🤩🧡 
Moja djecica su super hvala Bogu. Vec su navikli na novi rezim. Stalno se vozaju autom ali ne vidim da im smeta. 
Pusu vam saljemo.



_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Chat djeca 2019 :)
15.7.2019 23:52:33   
manuela RR
Ziel bas mi je drago da te krenulo i da se super nosite sa novonastalom situacijom...

Nemoj ni razmisljati o pomirenju..Gradi svoj zivot i budi najbolji primjer svojoj djeci i pokusaj sto manje da ih izlazes stresnim situacijama sa bivsim muzem.Pokusaj imati korektan odnos i onda djeca nece biti na gubitku...Veliki pozdrav za sve vas ...

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *