|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2019
23.2.2019 10:03:50   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Zer92

Pa i ne bas, osjetim da mi se dosta slajma nakupilo u grlu, bojim se previse kasljati zbog bebe. U lezeci polozaj nikako ne mogu, popodne sam spavala sjedeci, cim legnem pocne me skakljati u grlu, a nos mi se potpuno zacepi. Svasta pijem, stvarno mi nije problem ni najruznije preparate popiti, samo da bude bolje.





Pokusaj uzdignutog uzglavlja lezati. Da li si ista bolje?

(odgovor članu Zer92)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2019
23.2.2019 16:03:37   
Zer92


IZVORNA PORUKA: vortex RR



IZVORNA PORUKA: Zer92

Pa i ne bas, osjetim da mi se dosta slajma nakupilo u grlu, bojim se previse kasljati zbog bebe. U lezeci polozaj nikako ne mogu, popodne sam spavala sjedeci, cim legnem pocne me skakljati u grlu, a nos mi se potpuno zacepi. Svasta pijem, stvarno mi nije problem ni najruznije preparate popiti, samo da bude bolje.





Pokusaj uzdignutog uzglavlja lezati. Da li si ista bolje?



Sinoc sam spavala sa podignutim uzglavljem, pa mi je bilo dosta lakse. Malo mi se kasalj smanjio, a ostalo je sve isto. Danas nazalost nemam vremena ni da odmaram.

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2019
24.2.2019 10:56:52   
dzemoni


IZVORNA PORUKA: Valerie

Pozdrav ženice... Možda zaluta neko ko zna odgovore na ova pitanja:
1. Dostinex ili bromergon za sprječavanje laktacije? Neću moći dojiti, a još nisam prešla na Jezero, svi dr.do sad su prepustili doktoru koji me bude porodio brigu oko tog lijeka. Glandularni hirurg, ginekolog..svi kažu da je bitan dr.koji me porodi da mi uključi taj lijek da do mlijeka tj laktacije uopšte ne dođe. Strah me psihe ali i reagovanja tijela na to sve...
2. Koje se adaptirano mlijeko pokazalo kao dobro za prvi period? Ja sam prvom djetetu davala Novalac kad je prestao dojiti, ali nisam bila oduševljena, kao da je bio gladan i stolice su mu bile zelene;
3. Koja flašica se pokazala kao najbolja za prvo vrijeme? Kupovina toga me tek čeka....

Pozdrav svima na ovoj temi i hvala unaprijed na odgovorima...
Ja imam još 6 sedmica, i nekako sam nikakva... user posted image



Mi smo koristili hipp za stariju djevojcicu i super nam je odgovarala. Hipp combiotic jos bolja, a sto se tice zelene stolice, imala ju je par pita ali to je od zeljeza koje se nalazi u formuli. Super je napredovala.Flasice smo sve mogice isprobali, dr Browns se pokazala kao najbolja. Narocito u prvim mjesecima, kad su cesti i grcevi kod beba. Moja ih nije niti imala. Jesu dosta skupe, ja sam uzimala staklene. I brzo se nekako zaprlja onaj kao nastavak u flasici, kojeg nema kupiti odvojeno,bez obzira na pranje i sterilisanje. Pa smo svaka 2-3 mjeseca max morali uzimati novu flasu. Da spomenem da je jedna kostala ca 30Km. 

(odgovor članu Valerie)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2019
28.2.2019 8:17:35   
vortex RR
Jutro zenice moje drage. Ne znam za vas, ali meni vrijeme leti prestrasno. Kao da je NG juce bila. Kako provodite dane, sta ima?

(odgovor članu dzemoni)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2019
28.2.2019 22:51:45   
samy_lo
Obzirom da sam trudna meni vrijeme ide sporo,nikako da prodje prvi trimestar,nekako kad on prodje meni brze dani lete.

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2019
1.3.2019 8:02:57   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: samy_lo

Obzirom da sam trudna meni vrijeme ide sporo,nikako da prodje prvi trimestar,nekako kad on prodje meni brze dani lete.



Cekaj drugi, a posebno treci hehe dok trepnes prodje. Odmaraj sto vise mozes u prvom i mazi pupu

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 81
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *