|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kampovanje
10.6.2013 20:18:26   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: Galicia

Moze sto ne moze. Mi smo imali dusek na puhanje visoki. Moze komotno stati pored i bebica u onom putnickom. Mozes fino i uci u njega i stati normalno. Dobar je, nama je dobar.


E superiška, mi imamo isto taj dušek na naduvavanje, turbo max il kako li se već zove super , jedva čekam iduće ljeto user posted image

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kampovanje
10.6.2013 20:33:52   
Bihter
Joooj strasno volim kampiranje,..planirali smo ove godine na Lohovu biti kraj Une.,tamo imamo komad zemlje tik uz rijeku ali evo bebica nam ubrzo stize tako da nista ni od mora ni od kampiranja ali neka,..samo da user posted image nama ziv i zdrav dodje pa cemo ga na godinu akoBogda na ljetovanje voditi user posted image

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kampovanje
10.6.2013 20:44:21   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: Bihter

Joooj strasno volim kampiranje,..planirali smo ove godine na Lohovu biti kraj Une.,tamo imamo komad zemlje tik uz rijeku ali evo bebica nam ubrzo stize tako da nista ni od mora ni od kampiranja ali neka,..samo da user posted image nama ziv i zdrav dodje pa cemo ga na godinu akoBogda na ljetovanje voditi user posted image


isto, aBd naš malac svaki dan treba da stigne , al što kažeš samo nek nam je živ i zdrav, ima sledeća godina user posted image

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kampovanje
10.6.2013 21:10:39   
maja78 RR
meni je zelja kampovati

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kampovanje
10.6.2013 21:14:01   
palachinken
Volim kampovanje i rado ga se sjećam. Na godinu aBd idemo opet! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kampovanje
22.10.2013 11:18:28   
Ella.M
Kampovanje je najbolji nacin odmaranja. Imas priliku da svo vrijeme provedes u prirodi. A sto se gmizavaca tice, malo pripazite, a ak ne, naviknut cete se na njih kroz par dana. Mislim da licno ne bih kampovala sa malom bebom, ali za malo stariju djecu je to idelano. Imaju priliku da se igraju i istrazuju, a ne sjede za com. i igricama. Mi inace nosim dusek na napuhivanje, onaj debeli bracni. Ima kupiti u jysk povoljno, pa nije neudobno uopste. Oni koji nisu, trebaju probati definitivno, jer je to drugacijia vrsta odmora. user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kampovanje
29.7.2015 16:14:51   
Anoniman
Samo da podignem temu za nas kampoljubiteljke.

(odgovor članu Ella.M)
  Neposredna veza do poruke: 57
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *