|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
14.11.2013 18:24:05   
Vanne

IZVORNA PORUKA: grozđe

Vanne prvo se smiri i slusaj doktora. Mislim da smo jucer bile zajedno u cekaonici kod dr.Dedeica. Zapamtila sam da si i ti u Ilijasu?

Ja sam imala missed u oktorbru prosle godine radi jake upale mokracnih kanala. Ostala drugi put trudna nakon 3.ciklusa. Meni se pojavio kao sto kazes drugi gestacijski mjehur ( blizanci?) ili neka separacija oko 6.sedmice i imala sam zuckasto ili smedje na gacicama. Dobila i utrogestan i dobroston i depo injekcije. Hvala Bogu sada smo 34.sedmica, zdrave i uredne trudnoce. Malo mi se pritisak povecao pa sam dobila terapiju i zbog toga.

Da li ti ides jos negdje kod doktora, privatno? Dedeic je dobar i fin doktor, ali sam misljenja da se treba potraziti jos jedno misljenje i ipak povesti vise racuna nakon bar jednog spontanog, misseda i slicno. Tako da ja idem uporedo i privatno.

Ako ti sta treba slobodno se javi na pp ili ovdje, kako zelis.


izgleda da samo se srele user posted image hvala ti,smirila si me... ne znam, dovoljno se uplasim kad idem dedeicu,bio bi mi dodatni stres da me jos neko pregleda, vjerujem i njemu... samo bi me zbunila razlicita misljenja...
jos uvijek osjecam simptome trudnoce tako da sam smirnena nakon onog dana. u prosloj trudnoci sam prestala osjecati da sam trudna 2 sedmice prije misseda, tako da imam nade... sta god da bude neka bude...
cuvam se i drzim se uputa, sad kako bude sudjeno...
jesi li ti isla na pregled prije 8 sedmice? kad si ti cula prve otkucaje?

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
15.11.2013 11:09:56   
grozđe
Vanne ima li sta novo?

Evo nasla sam svoje nalaze s pocetka trudnoce da ti tacno napisem kako je to sve islo.

Ovulacija 8.aprila ( uvijek tacna u dan, a koristila sam poslije kiretaze i ovulacijske testove).

5.sedmica trudnoce - u uterusu pravilan gestacijski mjehur dimenzija 9 puta 9.

7.sedmica - pravilan gestacijski mjehur sa zumanjcanom vrecom i embrionalnim odjekom. KCS se registruju. Tada mi se pojavilo kao drugi kolabirani gestacijski mjehur?

Na iducoj kontroli, nakon 15.dana vise nije bilo drugog gestacijkog mjehura.

Sve najbolje Vanne.


(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
16.11.2013 20:21:21   
Vanne

IZVORNA PORUKA: grozđe

Vanne ima li sta novo?

Evo nasla sam svoje nalaze s pocetka trudnoce da ti tacno napisem kako je to sve islo.

Ovulacija 8.aprila ( uvijek tacna u dan, a koristila sam poslije kiretaze i ovulacijske testove).

5.sedmica trudnoce - u uterusu pravilan gestacijski mjehur dimenzija 9 puta 9.

7.sedmica - pravilan gestacijski mjehur sa zumanjcanom vrecom i embrionalnim odjekom. KCS se registruju. Tada mi se pojavilo kao drugi kolabirani gestacijski mjehur?

Na iducoj kontroli, nakon 15.dana vise nije bilo drugog gestacijkog mjehura.

Sve najbolje Vanne.





tako znaci...
sad za sad je sve ok,nema ni krvarenja ni iscjetka...
kontrola je u utorak pa cu tada sve znati...
brinu me ti otkucaji...javim se u utorak onda ako sve bude uredu, nadam se da hoce aBd...
tebi u svakom slucaju hvala user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
16.11.2013 20:38:44   
scarlett
Vanne, da aBd sve bude ok, držim fige user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
19.11.2013 11:50:06   
Vanne
evo me sa novim informacijama ...
SRCE MOJE BEBE KUCAAAA user posted image user posted image user posted image user posted image

hematom vise nije vidljiv, ali ima neko kao krvarenje oko ploda, i gestacijski mjehur je nepravilan,zna li neko nesto o tome? doktor kaze da je to zbog moguceg pobacaja...kaze sanse su pola pola da izguram prva 3 mjeseca...
smanjio mi je injekcije progesterona na jednu sedmicno, kaze ako bi krvarila da dodjem da mi opet ukljuce injekcije svaka 3 dana...

lakse mi je jer znam da mi je bebac ziv, mirnija sam dosta, imam volje da se borim za dalje user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
19.11.2013 12:00:50   
grozđe

IZVORNA PORUKA: Vanne

evo me sa novim informacijama ...
SRCE MOJE BEBE KUCAAAA user posted image user posted image user posted image user posted image

hematom vise nije vidljiv, ali ima neko kao krvarenje oko ploda, i gestacijski mjehur je nepravilan,zna li neko nesto o tome? doktor kaze da je to zbog moguceg pobacaja...kaze sanse su pola pola da izguram prva 3 mjeseca...
smanjio mi je injekcije progesterona na jednu sedmicno, kaze ako bi krvarila da dodjem da mi opet ukljuce injekcije svaka 3 dana...

lakse mi je jer znam da mi je bebac ziv, mirnija sam dosta, imam volje da se borim za dalje user posted image


Vanne user posted image user posted image .... nadamo se najboljem...Dr.Dedeic je odlican, dodje kao i psiholog...

prvo da ti kazem da nikada ne gubis nadu, da uvijek se nadas..pa sta dragi Bog da... mene je uzasno strah bilo nove trudnoce ali sam mislila samo pozitivno... jos malo da izguram, mjesec dana i abd drzim svoju bebicu u rukama user posted image

eto tako je i kod mene nestalo to sto je bilo ( nisu sigurni ni sta je bilo), a i srce je pocelo kucati u 7.sedmici...

ti samo redovno idi na kontrole..ja sam ispocetka cesce, svako 15.dana, a onda jednom mjesecno....

abd bice sve to dobro user posted image

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
19.11.2013 12:03:50   
Vanne
meni su kontrole svakih 7 dana, javljat cu se redovno...
hvala na podrsci... a doktoru stvarno svaka cast, valja raditi sa blentavim zenama user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
19.11.2013 12:06:35   
grozđe

IZVORNA PORUKA: Vanne

meni su kontrole svakih 7 dana, javljat cu se redovno...
hvala na podrsci... a doktoru stvarno svaka cast, valja raditi sa blentavim zenama user posted image


eto jos bolje sto su svako 7.dana...

mozda se ubrzo i vidimo ako budes kod Dedeica kada i ja... pocetkom decembra idem po uputnicu za porodiliste user posted image user posted image

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
19.11.2013 12:15:10   
Vanne

IZVORNA PORUKA: grozđe


IZVORNA PORUKA: Vanne

meni su kontrole svakih 7 dana, javljat cu se redovno...
hvala na podrsci... a doktoru stvarno svaka cast, valja raditi sa blentavim zenama user posted image


eto jos bolje sto su svako 7.dana...

mozda se ubrzo i vidimo ako budes kod Dedeica kada i ja... pocetkom decembra idem po uputnicu za porodiliste user posted image user posted image


potrefi se u utorak kad sam i ja da razmijenimo koju user posted image

puno srece i da rodis zdravu bebicu aBd user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
26.11.2013 13:12:58   
Vanne
samo da javim da mi se bebica razvija lijepo duzina ploda danas 18mm, gestacijski se vratio u pravilan oblik...
izgleda da su nam nestali problemi user posted image user posted image user posted image

sad ima samo da rastemo user posted image


_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
28.11.2013 8:13:26   
grozđe

IZVORNA PORUKA: Vanne

samo da javim da mi se bebica razvija lijepo duzina ploda danas 18mm, gestacijski se vratio u pravilan oblik...
izgleda da su nam nestali problemi user posted image user posted image user posted image

sad ima samo da rastemo user posted image



Vanne cestitam user posted image user posted image

bice to sve dobro abd....

ja cu kod doktora vjerovatno u utorak , pa ako budes user posted image ...

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
2.12.2013 13:00:56   
HNMo
Cao svima! :D
Vec sam jednom pisala na ovom forumu (na kraju cu kopirat' tu poruku)
Taman sam danas mislila otic' kod ginekologa da vidim sta se desava,jel' ima trudnoce il' nema,al' sam se jutros probudila i vidjela krv na gacicama...bila sam sokirana najvise zbog prijasnih testova (jedan je bio negativan,drugi pozitivan i treci negativan :S).
Ne znam sta da radim jer trudnoca nije utvrdjena,a i prije mi se znalo desiti da ima neuredne menstruacije i da ne dobijem po par mjeseci.Ovaj put nisam dugo nisam dobila i evo danas kao da sam dobila...sad' me brine sta bi to moglo bit' dal' sam dobila il' da nije krvarenje na pocetku trudnoce,nista mi jasno nije :(
Ako je bilo ko bio u slicnoj situaciji neka mi se javi,hvala punoooo! :)

P.S. poruka od prije:


Cao svima :)
Nova sam ovdje i jako mlada pa se nadam da cete mi pomoci...
Imam mali problem :S Menstruaciju sam zadnju imala 5.8. i trajala je cetiri dana.Prije mi se znalo desavati da mi je jako neuredna i da dobijem,sto se kaze,s' vremena na vrijeme...isla sam prije par godina kod ginekologa bas zbog toga i uradio mi je ultrazvuk i rekao da je sve uredu i da su jajnici ok.Decko i ja mislimo da bi nam se mogla pridruziti bebaca jer i ovaj mjesec nisam dobila.Prosli mjesec,polovinom mjeseca sam imala smedji iscjedak koji je trajao par dana...i evo maloprije sam na dnevnom ulosku vidjela blijedi rozi iscjedak.Radila sam do sad' tri testa i ovaki su rezultati:negativan,pozitivan i negativan,al' sam ih davno radila,prije otprilike mjesec dana.
To me sve zunilo,a osim izostanka menstruacije i ovih iscjedaka,nekad' mi se manta,jednom il' dva puta mi je muka bilo,mjenjam brzo raspolozenja,znam bit' nervozna i jako jako cesto moram na WC sto mi se prije nije desavalo.
Znam da je malo dugo,al' svaka pomoc mi je dobro dosla jer sam jako zbunjena i imam u planu da idem na pregled,al' vase misljenje bi mi puno znacilo...
Unaprijed hvala svima,pozdrav.

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
2.12.2013 13:09:58   
Merylin
Svakako trebaš ići na pregled da doktor utvrdi o čemu se radi. Krvarenje na početku trudnoće je, hajmo reći skoro pa uobičajeno, mada ga naravno i ne mora biti. Kod nekoga je to krvarenje, smeđi iscjedak ili zapravo nema krvarenja. U takvoj situaciji je besmisleno sama sebi postavljati dijagnozu. Lijepo kod doktora i šta god da je - bez brige! Sretnouser posted image

(odgovor članu HNMo)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
2.12.2013 14:38:50   
Vanne
kada si radila te testove? trebala si ga ponoviti sad nekad ako si podavno radila...da znas na cemu si...mozda je neki hormonalni poremecaj ili si imala anembrionalnu trudnocu...
ne znam, po meni takvo krvarenje ne moze biti dobro, svasta sam prosla zbog takvih krvarenja, umalo da pobacim...
javi se kad odes doktoru...i drzim fige da bude zdrava trudnoca user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu HNMo)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
2.12.2013 18:50:19   
HNMo
@Merylin hvala puno,valjda ce sve bit' uredu...ne gubim nadu :D
@Vanne testove sam radila u desetom mjesecu,cim prodje ovo krvarenje cu ponovit' i otic' kod doktora,nema mi druge...to mi je napametnije. Hvala i tebi puno,javit' cu vam sta je bilo.
Pusa za vas :**

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
2.12.2013 19:09:34   
Merylin
Ja sam krvarila sve do 10, 11 sedmice trudnoće. Imala sam hematom. Nakon toga je prestalo. Sreća je da se na vrijeme otkrilo. Zato ne čekaj puno i javi se doktoru. Želim ti svu sreću i da bebica bude dobro :*

(odgovor članu HNMo)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
3.12.2013 18:56:46   
HNMo
@Merylin hvala punoo od srca! Obavezno je da idem kod doktora,cim saznam sta je javim vam...pusaaaa! :D

(odgovor članu Merylin)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
4.2.2014 13:25:00   
nina.m.
Pozdrav drage hrabre zene... nedavno sam saznala da sam trudna ( 6 sedmica), medjutim prokrvarila sam prije dva dana, smedja krv, odmah sam otisla u bolnicu gdje su me pregledali, zatim rekli da su sanse da trudnoca prodje dobro veoma male (oko 10%), dali su mi dabroston i rekli da mirujem i da odem kod svog ljekara (sto sam juce uradila) jer je njihov uz veoma los... Moj doktor je rekao da ima dosta krvi u materici , da je mrvica jos tu ali je trudnoca jos vrlo mala... Danas se osjecam super, lezim,nista me ne boli(nije me ni boljelo)... krvarenje je skoro prestalo... Cemu da se nadam? Kontrola kod ljekara tek za 6 dana... a do tada lezanje i dumanje... :/

(odgovor članu HNMo)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
4.2.2014 14:37:23   
grozđe

IZVORNA PORUKA: nina.m.

Pozdrav drage hrabre zene... nedavno sam saznala da sam trudna ( 6 sedmica), medjutim prokrvarila sam prije dva dana, smedja krv, odmah sam otisla u bolnicu gdje su me pregledali, zatim rekli da su sanse da trudnoca prodje dobro veoma male (oko 10%), dali su mi dabroston i rekli da mirujem i da odem kod svog ljekara (sto sam juce uradila) jer je njihov uz veoma los... Moj doktor je rekao da ima dosta krvi u materici , da je mrvica jos tu ali je trudnoca jos vrlo mala... Danas se osjecam super, lezim,nista me ne boli(nije me ni boljelo)... krvarenje je skoro prestalo... Cemu da se nadam? Kontrola kod ljekara tek za 6 dana... a do tada lezanje i dumanje... :/


Draga nina i ja sam jedna od zena sto su imale kiretazu...9.sedmica trudnoce s tim sto se plod ranije prestao razvijati, tacnije missed. najvaznije je da si otisla kod doktora na vrijeme.. malo sta u tim sedmicama moze nauka pomoci..jednostavno trebaju proci te kriticne sedmice... ja ti zelim sve najbolje, a ti se nadam i strogo miruj..nemoj se sekirati jer to utice na trudnocu...

Sada imam sina od mjesec dana user posted image .. nadaj se naravno... da se nisam nadala i borila nista ne bih ni imala...

(odgovor članu nina.m.)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
4.2.2014 14:42:53   
dandi84

IZVORNA PORUKA: nina.m.

Pozdrav drage hrabre zene... nedavno sam saznala da sam trudna ( 6 sedmica), medjutim prokrvarila sam prije dva dana, smedja krv, odmah sam otisla u bolnicu gdje su me pregledali, zatim rekli da su sanse da trudnoca prodje dobro veoma male (oko 10%), dali su mi dabroston i rekli da mirujem i da odem kod svog ljekara (sto sam juce uradila) jer je njihov uz veoma los... Moj doktor je rekao da ima dosta krvi u materici , da je mrvica jos tu ali je trudnoca jos vrlo mala... Danas se osjecam super, lezim,nista me ne boli(nije me ni boljelo)... krvarenje je skoro prestalo... Cemu da se nadam? Kontrola kod ljekara tek za 6 dana... a do tada lezanje i dumanje... :/

Nastoj biti smirena i opuštena koliko god da mozes...Lezi gledaj omiljene serije, filmove, čitaj, čini sve da skreneš misli i budi pozitivna i biće sve dobro aBd...Svaki stres i sikiranje utiče na bebu...S toga sto vise budes uzivala i odmarala i osjecala se spokojno utoliko ce mrvici biti bolje...Sve najbolje ti želim....Javićeš se ti nama s dobrim vijestima ubrzouser posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu nina.m.)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
4.2.2014 15:57:19   
nina.m.
Dobro se osjecam, zakucala sam se za krevet i radim odnosno ne radim nista sto bi naskodilo meni i mrvici... voljela bih da dobijem neke jake simptome koje su uobicajne kod trudnica, kod mene za sada samo nadutost, malo me grudi bole(manje nego prije nekoliko dana) i cudno me svrbe bradavice...da i krvaenje je skoro u potpunosti prestalo ...

< Poruku je uredio nina.m. -- 4.2.2014 15:58:25 >

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
4.2.2014 16:03:58   
dandi84

IZVORNA PORUKA: nina.m.

Dobro se osjecam, zakucala sam se za krevet i radim odnosno ne radim nista sto bi naskodilo meni i mrvici... voljela bih da dobijem neke jake simptome koje su uobicajne kod trudnica, kod mene za sada samo nadutost, malo me grudi bole(manje nego prije nekoliko dana) i cudno me svrbe bradavice...da i krvaenje je skoro u potpunosti prestalo ...

Samo nek ne krvariš a ostalo ce biti ok...Doći će simptomi sami od sebe...Već ih i imas, nadutost, bolovi u grudima i moguće su i mučnine i povraćanje al moli Boga da ih ne budeš imala...Evo ja umirem svaki dan...Non stop sam u kuci i samo povraćam, ne izlazim, ne druzim se ma slomljena sam totalno...Iscrpljena tako da ove mučnine nikome ne bih poželjela...Samo lezi i mazi pupu...Bićes ti dobro aBd...user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu nina.m.)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
4.2.2014 22:42:45   
Mamica25
draga nina imam dosta iskustva sa krvarenjem na pocetku trudnoce! U prvoj trudnoci pocelo je smedje krvarenje a posle nekoliko dana pocelo je obilnije i crvenije uz uzasne bolove, tada sam izgubila bebu u 9 sedmiciuser posted image
druga trudnoca mi je takodje prosla uz krvarenje obilno crveno uzas mislila sam da je opet kraj, ali nije tako bilo! imala sam hematome od kojih je jedan pukao i uz strogo mirovanje prvih mjeseci hvala Bogu rodila sam zdravu bebu u 41 sedmici user posted image
neznam kolko ce ti ova moja pricica pomoc, makar nek ti bude utjeha da znas da nas ima jos koje su prosle isto ili slicno iskustvo!
P.S u prvoj trudnoci se plod prestao razvijat i srce nije kucalo sto kod tebe nije slucaj :)
Znaci samo lezi i uzivaj sve ce biti ok user posted image

< Poruku je uredio Mamica25 -- 4.2.2014 22:49:20 >


_____________________________

Mamino sunce - Armin 29.08.2012

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
5.2.2014 19:05:49   
nina.m.
Evo mene opet, krvarenja nema, ponekad neka cudna jako smedja kap, nema ni bolova...lezim i cekam i nadam se najboljem ... medjutim u međuvremenu mi se pojavio novi mali problemcic, koza mi je uzasno suha, svrbi me, i kada se pocesem zacrveni se, inace nisam nikada imala problematican tip koze, inace je normalna cak i pomalo masna... znam da to nije mozda pitanje za ovu temu ali se nadam da mi ipak mozete reci zasto se ovo desava, je li ovo neka normalna reakcija na trudnocu( ako sam uopste jos trudna) ili je mozda neka nuspojava od dabrostona ili folacina... Ljubim vas
Hvalauser posted image

(odgovor članu Mamica25)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
5.2.2014 19:13:38   
bebacha

IZVORNA PORUKA: nina.m.

Evo mene opet, krvarenja nema, ponekad neka cudna jako smedja kap, nema ni bolova...lezim i cekam i nadam se najboljem ... medjutim u međuvremenu mi se pojavio novi mali problemcic, koza mi je uzasno suha, svrbi me, i kada se pocesem zacrveni se, inace nisam nikada imala problematican tip koze, inace je normalna cak i pomalo masna... znam da to nije mozda pitanje za ovu temu ali se nadam da mi ipak mozete reci zasto se ovo desava, je li ovo neka normalna reakcija na trudnocu( ako sam uopste jos trudna) ili je mozda neka nuspojava od dabrostona ili folacina... Ljubim vas
Hvalauser posted image


ja sam u obadvije trudnoce na pocetku ktvarila
u prvoj je to trajalo preko 7 dana

a koza mi bilo uvijek ok,medjutim u prvoj trudnoci je poslala suha i svrbila je uzas i to je tako ostalo.i danas se stalno svrbi i bas je suha

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu nina.m.)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *