|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
22.7.2011 23:36:12   
veeseelaa
ma cijelo ti je Sarajevo dvije ulice user posted image  ja kako znam nema faxa u Nedžarićima, samo studentski dom.... kad mogu oni iz doma par stanica tramvajem do faxa onda nije problem user posted image
a veliki? pa nako.... nisu ni mali... imaš naselje s kućama i sa zgradama... al nije nabacano... baš prijatno

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
22.7.2011 23:46:29   
Lalana
Nedzarici definitivno, a plus sto kazes da je stan nov

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
22.1.2012 15:32:57   
anidla
mi cemo uskoro krenuti u avanturu renoviranja stana.... panika me tacno hvata...od toga koliko ce kostati, kakvi ce majstori biti, ciscenja i Noe u svemu tome user posted image

planiramo:

promijeniti kompletnu struju u stanu
promijeniti sve radijatore,
renovirati kupatilo (vodoinstalacije, struju,elemente,plocice....)
pregraditi balkon, izbiti trpezariju pa napraviti sobu za Nou
sve zidove strugati pa ponovo sve navlaciti....

ja ziva ne znam odakle poceti.....




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
22.1.2012 15:45:15   
DM
Draga Anidla sretno!
Mislim da se Noi"piše" Zenicauser posted image
Prvo izbi taj i zid i prezidaj to što si mislila(tako da nakon instalacija zajedno zidove presvlačiš, a ta prezida taman da se osuši)
Onda ti slijedi, a možda i istovremeno-lijepiti pločice i te zidove navlačiti, a radijatore samo nabaciš nove(provjeri prije završetka radova da li ti odgavaraju stare rupe i ostalo za novih radijatora)...
I onda još samo počistitiuser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
22.1.2012 19:02:53   
Dida79

IZVORNA PORUKA: anidla

ja ziva ne znam odakle poceti.....





Od provjerenih majstora iz iskustva znam da je to pored kvalitetnog materijala najbitnije

Sretno i cuvaj zivce trebat ce ti user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
23.1.2012 8:50:30   
mamabb

IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: anidla

ja ziva ne znam odakle poceti.....





Od provjerenih majstora iz iskustva znam da je to pored kvalitetnog materijala najbitnije

Sretno i cuvaj zivce trebat ce ti user posted image


Slažem se, nekog provjerenog uz mogućnost da vas odvede da vidite gdje je nešto radio i kako su ljudi zadovoljni.Ne isplati se gledati ušteda na stvarima koje ćeš gledati najmanje 10 godina.
Mi smo hB završili s renoviranjem, stan je bi prazan a mijenjali smo pa hman sve, stolariju unutrašnju vanjsku, izbijali zidove, podove, voda struja i navlačili fasadu, kupatilo kompletno renovirali...uh ma posla ko u priči je bilo. Čišćenja i nije bilo previše, jer svaki pravi majstor za sobom svoj rusvaj počisti, tako da je meni ostalo samo finiširati.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
23.1.2012 9:32:56   
palachinken
Anidla, počneš od najprljavijih radova pa prema čišćim. I visi majstorima nad glavom, jer imaju ti krasnu osobinu da cim im okrenes ledja nesto sfušere. Ne svi, ali velika većina.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
23.1.2012 10:17:34   
anidla
uh...trema me puca...kako sve to.....

stari godisnji cu koristiti zadnju sedmicu aprila, tad i mm ima proljetni raspust....znaci nekih 10-tak dana imamo fore.....

sad moram ici traziti predracune....

nasla sam majstore za vodovodne instalacije ( ljudi se vise ne bave sa stanovima) ali direktor firme je dobar sa sveki pa ce to za nas uraditi....oni su radili sve vece trzne centre, tipa Mercator...kontam da ce bar to biti uredno.....

sto se tice pregrade izmedju kuhinje i buduce sobice, necu stavljati nikakav zid pa da mi kuhinja izgleda kao tunel..-.-nego sam mislila jedan dio staviti  fiksnu pregradu od mlijecnog stakla a izmedju tih kocki od mlijecnog stakla ce biti smedje drvo....takva ista klizna vrata....posto mi je suncana strana da ipak dopire svjetlost u kuhinju.

ponudu smo dobili za stolariju,tj.prozore preko citavog balkona.....sa vanjskim roletnama....pristali smo na cijenu (jer je isto preko poznanika), pa nam je maksimalno snizio....

mene brine moj namjestaj, koji je nov, i bojim se da ce se sve unistiti od busenja.....kako ga zastititi? najlonima?

bas smo radili naopako,ali eto, drugacije se nije moglo.....

Pitanje:

mislila sam masinu za ves izbaciti u americki plakar(zid nam dijeli americki i kupatilo) da dobijem na prostoru....mislila sam i bojler ubaciti vise masine za ves takodjer u plakaru....da li je to izvodivo? o tome sam prije jos razmisljala pa smo stavili plocice podne u plakaru.

ako neko ima kakve preporuke gdje traziti elemente (ormaric, lavabo, kadu,solju i plocice) da je kvalitetno a ne preskupo neka pise plssss.....

sva sam se sad zapetljala u ovom postu, sta ce tek biti kad krenemo u akciju :))


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
23.1.2012 10:18:56   
anidla
IZVORNA PORUKA: doublemum

Draga Anidla sretno!
Mislim da se Noi"piše" Zenicauser posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

svekar ga je vec rezervisao za april, kaze idu njih dvojica na vikendicu da mu svekar dize imunitet user posted image user posted image user posted image




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
23.1.2012 10:26:54   
assmiras
sto se tice pregrade izmedju kuhinje i buduce sobice, necu stavljati nikakav zid pa da mi kuhinja izgleda kao tunel..-.-nego sam mislila jedan dio staviti fiksnu pregradu od mlijecnog stakla a izmedju tih kocki od mlijecnog stakla ce biti smedje drvo....takva ista klizna vrata....


Draga Anidla, kad ovo aBd bude gotovo postavi sliku i informacije kako izgleda i koliko je koštao taj dio, posto i nas vjerovatno ceka ovako nesto :)

_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
23.1.2012 10:31:05   
anidla
IZVORNA PORUKA: assmiras

sto se tice pregrade izmedju kuhinje i buduce sobice, necu stavljati nikakav zid pa da mi kuhinja izgleda kao tunel..-.-nego sam mislila jedan dio staviti fiksnu pregradu od mlijecnog stakla a izmedju tih kocki od mlijecnog stakla ce biti smedje drvo....takva ista klizna vrata....


Draga Anidla, kad ovo aBd bude gotovo postavi sliku i informacije kako izgleda i koliko je koštao taj dio, posto i nas vjerovatno ceka ovako nesto :)


naravno,slikacu,prije i poslije :))) imam osjecaj da ce biti funkcionalno a i estetski lijepo....od mm tetka ima ovakvu pregradu, izmedju kuhinje i dnevne sobe....i evo nakon 7 godina i dalje svaki put mi je predivno za vidjeti.....




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu assmiras)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
23.1.2012 10:47:07   
palachinken
Ovo što pitaš za mašinu i bojler je itekako izvodivo, svakako ćeš raskopati kupatilo pa nek vodovodjije odrade svoj dio posla. Odvod od mašine svakako nek ide u zid pa dalje u vertikalu, a dovod hladne vode ce svakako ici i za masinu i za bojler. Super ideja.
Imas kupiti najlon, ali trazi što deblji, mi smo takvim, ko cerada maltene, prekrili namjestaj kad su nam radili stolariju.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
23.1.2012 10:52:34   
anidla
IZVORNA PORUKA: palachinken

Ovo što pitaš za mašinu i bojler je itekako izvodivo, svakako ćeš raskopati kupatilo pa nek vodovodjije odrade svoj dio posla. Odvod od mašine svakako nek ide u zid pa dalje u vertikalu, a dovod hladne vode ce svakako ici i za masinu i za bojler. Super ideja.
Imas kupiti najlon, ali trazi što deblji, mi smo takvim, ko cerada maltene, prekrili namjestaj kad su nam radili stolariju.



i ja kontam da se moze, a samim tim bi mi bilo puno vece kupatilo....cak kad smo pravili americki plakar izmjerili smo jednu kocku gdje ce stojati masina, tako da ne moram plakar rekonstruisati....

a gdje ste kupili taj debeli najlon?


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
23.1.2012 10:54:43   
palachinken
Na Peru u Zenici, misim da ih ima gdje god se prodaje gradjeviski materijal.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
23.1.2012 10:57:00   
DM
mene brine moj namjestaj, koji je nov, i bojim se da ce se sve unistiti od busenja.....kako ga zastititi? najlonima?


Prvo ga prekrij čaršafima i nekim dekama starim,pa onda najlonom (ne znam klakav ti je namještaj,ali ovako je moja sveki uradila sa hazarton namještajem-komode i trosjede i ništa se nije oštetilo, a presvlačili su plafone)!


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
23.1.2012 11:02:04   
assmiras
Mislim da ce ti najveci problem biti kad budu razbijali kupatilo, kod nas je bila katastrofa,a i ormare smo zabarikadirali ..... oblozili najlonima. Ali eto nije bilo dovoljno. Zato ti je bitan i onaj tanki najlon da namjestaj fino umotas, pa onda i debeli preko ....

_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
23.1.2012 11:02:23   
anidla
IZVORNA PORUKA: palachinken

Na Peru u Zenici, misim da ih ima gdje god se prodaje gradjeviski materijal.


mi inace kao da zivimo u Zenici, sve smo tamo kupili user posted image

hvala za info!!! od velike je koristi


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
23.1.2012 11:04:39   
anidla
IZVORNA PORUKA: assmiras

Mislim da ce ti najveci problem biti kad budu razbijali kupatilo, kod nas je bila katastrofa,a i ormare smo zabarikadirali ..... oblozili najlonima. Ali eto nije bilo dovoljno. Zato ti je bitan i onaj tanki najlon da namjestaj fino umotas, pa onda i debeli preko ....


ma ne znam ja ni gdje cu sa stvarima, sa namjestajem....u svakoj prostoriji ce se busiti i strugati....

joj da mi je nekom dati kljuc u ruke a ja da odem na more...kad se vratim sve gotovo i cisto user posted image al kakvi,ja bi se ucrvala da nisam tu user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu assmiras)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
23.1.2012 11:11:26   
palachinken
Najgora je ona sitna prašina, udje u viseće, u ormare, ma nema gdje je nema.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
23.1.2012 12:17:25   
R&T@
IZVORNA PORUKA: anidla

Pitanje:

mislila sam masinu za ves izbaciti u americki plakar(zid nam dijeli americki i kupatilo) da dobijem na prostoru....mislila sam i bojler ubaciti vise masine za ves takodjer u plakaru....da li je to izvodivo? o tome sam prije jos razmisljala pa smo stavili plocice podne u plakaru.




Meni ovo resenje malo "opasno"...
s tim "vodenim" elementima nikad nisi na cisto...
Sta ako se nesto pokvari, procuri, i dobijes poplavu u plakaruuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
23.1.2012 12:21:28   
mamabb

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: anidla

Pitanje:

mislila sam masinu za ves izbaciti u americki plakar(zid nam dijeli americki i kupatilo) da dobijem na prostoru....mislila sam i bojler ubaciti vise masine za ves takodjer u plakaru....da li je to izvodivo? o tome sam prije jos razmisljala pa smo stavili plocice podne u plakaru.




Meni ovo resenje malo "opasno"...
s tim "vodenim" elementima nikad nisi na cisto...
Sta ako se nesto pokvari, procuri, i dobijes poplavu u plakaruuser posted image


Zato kad već bude sve bušila neka joj naprave pored mašine odvod-sifon i pad prema istom za slučaj navedenih problema.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
23.1.2012 12:21:32   
palachinken

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: anidla

Pitanje:

mislila sam masinu za ves izbaciti u americki plakar(zid nam dijeli americki i kupatilo) da dobijem na prostoru....mislila sam i bojler ubaciti vise masine za ves takodjer u plakaru....da li je to izvodivo? o tome sam prije jos razmisljala pa smo stavili plocice podne u plakaru.




Meni ovo resenje malo "opasno"...
s tim "vodenim" elementima nikad nisi na cisto...
Sta ako se nesto pokvari, procuri, i dobijes poplavu u plakaruuser posted image

Ima i ova mjesta. Anidla, imaš li opciju da napravis prag u plakaru, tipa da uzmes tanjeg siporexa i njime odvojiš u podu mjesto gdje je planirana mašina, pa i prag oblozis keramikom?

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
23.1.2012 12:23:15   
mamabb
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: assmiras

Mislim da ce ti najveci problem biti kad budu razbijali kupatilo, kod nas je bila katastrofa,a i ormare smo zabarikadirali ..... oblozili najlonima. Ali eto nije bilo dovoljno. Zato ti je bitan i onaj tanki najlon da namjestaj fino umotas, pa onda i debeli preko ....


ma ne znam ja ni gdje cu sa stvarima, sa namjestajem....u svakoj prostoriji ce se busiti i strugati....

joj da mi je nekom dati kljuc u ruke a ja da odem na more...kad se vratim sve gotovo i cisto user posted image al kakvi,ja bi se ucrvala da nisam tu user posted image



ja bih u jednu prostoriju potrpala i zaštitila sav namještaj i zatvorila i nju posljednju odradila.


< Poruku je uredio mamabb -- 23.1.2012 12:24:05 >


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
23.1.2012 12:28:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamabb

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: assmiras

Mislim da ce ti najveci problem biti kad budu razbijali kupatilo, kod nas je bila katastrofa,a i ormare smo zabarikadirali ..... oblozili najlonima. Ali eto nije bilo dovoljno. Zato ti je bitan i onaj tanki najlon da namjestaj fino umotas, pa onda i debeli preko ....


ma ne znam ja ni gdje cu sa stvarima, sa namjestajem....u svakoj prostoriji ce se busiti i strugati....

joj da mi je nekom dati kljuc u ruke a ja da odem na more...kad se vratim sve gotovo i cisto user posted image al kakvi,ja bi se ucrvala da nisam tu user posted image



ja bih u jednu prostoriju potrpala i zaštitila sav namještaj i zatvorila i nju posljednju odradila.

I ja bih ovakouser posted image

(odgovor članu mamabb)
  Neposredna veza do poruke: 449
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
23.1.2012 12:29:57   
R&T@
Mi smo prije 2 godine renovirali kupatilo i, posto smo ubacili kadu s kabinom, premjestili smo bojljer u drugi kut, iznad masine...

Desetak dana poslije pukne neki ventil na bojljeru i "okupa" mi cijelo kupatilo...prskalo je na sve strane...

A i sad mi smeta sto toploj vodi treba "dug put preci" dok stigne do slavineuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *