|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
26.1.2013 14:34:03   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Nasa princeza)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Porodiliste u Bihacu
26.1.2013 14:50:45   
Nasa princeza
zelim samo da kazem da je to jedan predivan dr.,ako ko ima iskustva sa njim neka se javi....ja ga pamtim po lijepom iskustvu...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Porodiliste u Bihacu
27.1.2013 20:45:38   
lana del ray
Ja nazalost ne znam, a izgleda da nema na forumu puno zena iz Krajine :(. Zna li neko da li daju epiduralnu u Bihacu (ukoliko neko zeli)?

(odgovor članu Nasa princeza)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Porodiliste u Bihacu
27.1.2013 20:54:05   
lana del ray
Vidimo se vjerovatno tamo, ako uspijem naci kucu babice Arife :). Te mi se vjezbe cine super, ako nista da me malo smire, pomalo sam nervozna jer mi je prva beba.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Porodiliste u Bihacu
27.1.2013 21:09:13   
škorpija
epiduralnu ne daju u bihaću, koliko znam, a šta će ti to, ako se budeš previše plašila (a nema razloga) uvijek možeš na carski, moja seka je prije 2 dana rodila, a ima jako nizak prag boli, porodila je kaže neka mlada doktorica ima 26 godina i uopšte nema traumatuično iskustvo, također prvo dijete

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu lana del ray)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Porodiliste u Bihacu
27.1.2013 21:10:24   
škorpija
jpj ja sma čula za tog orhana na poliklinici da je jako neljubazan, ako žena neće kod nejga privatno da dolazi na pregledeuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Porodiliste u Bihacu
27.1.2013 22:55:26   
lana del ray
Stvarno imam nizak prag boli ali otrpi se za bebicu, mislim da mi je ta nervoza najvise zbog svih onih ruznih prica i iskustava iz nase bolnice koje sam cula. Covjek stekne dojam da su malo nemarniuser posted image . Za sad jedino za dr. Velagica nisam nista ruzno cula pa sam se odlucila ici njemu. Hvala

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 57
   [Obrisana poruka]
27.1.2013 23:58:32   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 58
   [Obrisana poruka]
28.1.2013 0:01:06   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 59
   [Obrisana poruka]
28.1.2013 0:05:23   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu lana del ray)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Porodiliste u Bihacu
28.1.2013 9:16:38   
lana del ray
Hvala Iman, malo mi je lakse. Moja prijateljicu su napatili muski i kaze da dok nije dala pare cak joj ni sestra nije htjela provjeriti kako je beba, a bilo mu je srce pretalo kucati user posted image  Pa vec stedim za bolnicu :). Sad sam u 12. sedmici, pa ne znam kad bi krenula na vjezbe, malo mi je mozda rano.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Porodiliste u Bihacu
28.1.2013 10:48:26   
škorpija
na vježbe ne treba kretati prije 25 sedmice, tako preporučuju ovdje u Sarajevu

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu lana del ray)
Neposredna veza do poruke: 62
   [Obrisana poruka]
28.1.2013 13:20:13   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu lana del ray)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Porodiliste u Bihacu
31.1.2013 15:07:33   
Micanaa
Nadam se da ce biti sve ok,koji god da me bude poradjao,nedavno sam cula da mogu traziti carski bez da placam,jer sam u trudnoci operisala hemoroide..pa cak razmisljam i o tome...

(odgovor članu lana del ray)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Porodiliste u Bihacu
13.3.2013 13:18:35   
tijuška
Ja cu ipak pozitivno o ovom porodilistuuser posted image dva puta sam se porodila u bihackom porodilistu 2008 i 2011 godine , a abd i trecu put cu ove godine, i stvarno nemam nista za lose reci. Ne znam, mozda sam imala neku ludjacku srecu al stvarno nisam primjetila nista lose. Naravno uvjek moze bolje, sto se tice uredjenja i organizacije. Obje trudnoce sam vodila kod privatnika, na prvom porodu me nije potrefio moj ginekolog, poradjao me drugi doktor sa dvije babice, svi su se trudili oko mene, masirali mi medjicu kako ne bi morali raditi epiziotomiju, svi su bili jako ljubazni. Nakon poroda babice su se jako trudile na uspostavi dojenja i one su zasluzne sto sam prvu bebu dojila pune tri godine. Drugi porod je bio malo tezi, uz indukciju opravdanu, rezana sam, moj doktor me je poradjao al isto tako nemam nikakvih primjedbi na osoblje.
Sto se higene tice, uvjek moze bolje naravno. Uglavnom je cisto, zene se trude, ciste al ono sto sam primjetila jesu same porodilje, krvave uloske bacaju na sred wc-a ili u solju. Mislim da i same mozemo doprinjeti puno sto se tice higene. Bas kad sam zadnji put bila zastopala se wc solja i izvadili su hrpu ulozaka iz nje. Ne vjerujem bas da ih je bacala cistacica.
Eto, treci put cemo vidjeti, javim vamuser posted image

(odgovor članu Micanaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Porodiliste u Bihacu
16.3.2013 11:15:54   
škorpija
ja sam čula  da je bihaćko prodilište zatvoreno za posjete zbog pojave MRSA-e, ima li neko info iz prve ruke

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu tijuška)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Porodiliste u Bihacu
19.3.2013 14:27:38   
tijuška
Iz prve ruke ta informacija nije tacna, posjete su zabrajenje al ne zbog MRSA-e. A ljudi sta novinari mogu napraviti ako nisi u njihovoj milostiuser posted image strasno.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Porodiliste u Bihacu
19.3.2013 16:02:53   
škorpija
mrse ima na bihaćkom porodilištu, znam iz PRVE ruke, novinari samo napišu ono što se mjesecima krije

http://www.avaz.ba/vijesti/iz-minute-u-minutu/u-bihackom-porodilistu-ima-mrsa-e

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu tijuška)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Porodiliste u Bihacu
24.3.2013 10:43:07   
Micanaa
moj prvi porod je bio 4.3.2013,sto se tice higijene solidno je,osoblje mi je bilo ok,niko mi se nije zgadio,a mane su beba mi je dosla kuci crvena,ojedena,ocito nema redovnog presvlacenja,kapice djecije su katastrofa,stare,izderane,prcave,valjala bi jedna fina donacija kapica,i najveca primjedba je hrana,dorucak i vecera iskreno kolicinski malo,rucak tako tako..ali sve kad se svede slaba hrana je za porodilje,koje trebaju da doje,a na onakvoj hrani pa bas i nije uspjesno...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Porodiliste u Bihacu
26.3.2013 10:13:44   
beri
Porodila sam se u oktobru 2012.godine, bila dva dana u bolnici i mogu reci da je bilo dobro, poradjao me doktor koji mi je vodio trudnocu (dr.Zutic), babice su bile odlicne, pomagale su, ohrabrivale me i masirale. Treba imati u vidu da im smjene traju po 12 sati i da za jednu noc imaju i po pet poradjaja. Veliku zamjerku imam za pacijentice koje su lezale sa mnom u bolnici, zbog njihove higijene i zato sto je vecina pusila u wc-u. Evo npr. jedna zena me poslije poroda nije htjela pustiti u wc da udjem dok nije ispusila cigaru. Dok sam setala po hodniku oko 2h ujutro prije poroda, cistacise su cistile prozore na hodnicima, a dok sam bila u radjaoni,cistacise su je cistile 4 puta. sta vise reci, nego da pacijentice malo vise pripaze o svojoj higijeni i svom ponasanju, i bolnica ima neki red i pravila ponasanja koji treba postovati. Samo jos da napomenem da sam bila jedna od rijetkih koja je imala cetkicu za zube.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Porodiliste u Bihacu
26.3.2013 10:19:37   
mamabb

IZVORNA PORUKA: beri

Porodila sam se u oktobru 2012.godine, bila dva dana u bolnici i mogu reci da je bilo dobro, poradjao me doktor koji mi je vodio trudnocu (dr.Zutic), babice su bile odlicne, pomagale su, ohrabrivale me i masirale. Treba imati u vidu da im smjene traju po 12 sati i da za jednu noc imaju i po pet poradjaja. Veliku zamjerku imam za pacijentice koje su lezale sa mnom u bolnici, zbog njihove higijene i zato sto je vecina pusila u wc-u. Evo npr. jedna zena me poslije poroda nije htjela pustiti u wc da udjem dok nije ispusila cigaru. Dok sam setala po hodniku oko 2h ujutro prije poroda, cistacise su cistile prozore na hodnicima, a dok sam bila u radjaoni,cistacise su je cistile 4 puta. sta vise reci, nego da pacijentice malo vise pripaze o svojoj higijeni i svom ponasanju, i bolnica ima neki red i pravila ponasanja koji treba postovati. Samo jos da napomenem da sam bila jedna od rijetkih koja je imala cetkicu za zube.


Takve su bile i prije četiri godine, kad sam se ja porađala- FUJ, a za ovo drugo podebljano nemam riječi user posted image

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu beri)
Neposredna veza do poruke: 71
   [Obrisana poruka]
26.3.2013 12:15:27   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mamabb)
  Neposredna veza do poruke: 72
   [Obrisana poruka]
26.3.2013 12:18:11   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu beri)
  Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Porodiliste u Bihacu
3.4.2013 10:46:34   
_ayla_
mm radi u firmi koja renovira bolnicu, vjerovatno si nacula nesto o tome... i kaze da imaju u planu krenuti sa renoviranjem porodilista tako da bi najvjerovatnije do ljeta mogli zavrsiti... pa eto nadati se... tebi je termin taman 6. - 7. mjesec cini mi se pa dao Bog da te docekaju u svemu ganjic novom user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 74
   [Obrisana poruka]
3.4.2013 11:22:21   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu _ayla_)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *