|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Torte
30.1.2010 19:00:32   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: nikita

a moze li ikako da se ne przi user posted image user posted image user posted image  


Pa nista se ne pece, de barem da se nesto malo przi user posted image user posted image user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Torte
7.2.2010 22:43:42   
iv@ncica
mene zanimaju imali kod nas igdje kupiti one smjese za dekoraciju torti...one smjese slicne marcipanu, ne znam kako se zove..ne mogu postaviti slike..nesto me blokira zadnjih dana..

< Poruku je uredio iv@ncica -- 7.2.2010 22:54:40 >


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Torte
7.2.2010 23:27:21   
iv@ncica
evo napokon mogu raditi upload... zanimaju me torte ovakve..te smjese ove..i naravno radi li ih tko..ako ne sama cu ;))9

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

< Poruku je uredio iv@ncica -- 7.2.2010 23:33:58 >


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Torte
8.2.2010 9:24:07   
sheri
iv@ncica to je fondant, ne znam ima li ga kupiti, ali to mozes sama napraviti.

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Torte
8.2.2010 9:27:32   
Anoniman
Jeli neka od vas pravila tortu ali da kore uspravno stoje ?

(odgovor članu sheri)
  Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Torte
8.2.2010 9:28:00   
Anoniman
a ne vodoravno,zove se torta u obliku pite

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Torte
8.2.2010 9:40:02   
Nunichi
Ja sam se razbolila gledajuci u ova cuda... user posted image user posted image

KLIK

I mi smo u potrazi za idealnom torticom, ja bih neku na tufnice. user posted image user posted image

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Torte
8.2.2010 9:47:01   
bebacha
ja sam nasla punooo lijepi tortica.jos samo moram kupit fruktozu i glicerin za fondan.sve se kanim otic do apoteke po glicerin.neznam ni koliko je to pakovanjeuser posted image user posted image user posted image ja trebam pravit 3 torte.jedna ce bit onaj neki vjetaruser posted image user posted image user posted image druga plazma(za vrtic) a za trecu neznam.e sad treba mi dobar recept za plazmu al da ne sadrzi jaja posto je torta za djecicu.hajdi sad recepte na sunceuser posted image user posted image user posted image user posted image i da gospodica zeli tortu Doru.a moje muke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Torte
8.2.2010 9:56:07   
rokoko
IZVORNA PORUKA: bebacha

ja sam nasla punooo lijepi tortica.jos samo moram kupit fruktozu i glicerin za fondan.sve se kanim otic do apoteke po glicerin.neznam ni koliko je to pakovanjeuser posted image user posted image user posted image ja trebam pravit 3 torte.jedna ce bit onaj neki vjetaruser posted image user posted image user posted image druga plazma(za vrtic) a za trecu neznam.e sad treba mi dobar recept za plazmu al da ne sadrzi jaja posto je torta za djecicu.hajdi sad recepte na sunceuser posted image user posted image user posted image user posted image i da gospodica zeli tortu Doru.a moje muke user posted image user posted image user posted image

Plazma bez jaja
600g plazme
100g margarina
200g žele bombona
200g krem bananica
0,5l gaziranog soka od narandže
sve zamijesiti sa sokom(ako je potrebno dodati još soka),a bananice,žele ne mora biti strogo u ovoj navedenoj količini

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Torte
8.2.2010 10:21:41   
Nunichi
Evo jos sjikica... user posted image
Fondat torte


< Poruku je uredio Ilhana RR -- 18.7.2010 12:04:39 >

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Torte
8.2.2010 11:30:04   
sheri
IZVORNA PORUKA: bebacha

ja sam nasla punooo lijepi tortica.jos samo moram kupit fruktozu i glicerin za fondan.sve se kanim otic do apoteke po glicerin.neznam ni koliko je to pakovanjeuser posted image user posted image user posted image ja trebam pravit 3 torte.jedna ce bit onaj neki vjetaruser posted image user posted image user posted image druga plazma(za vrtic) a za trecu neznam.e sad treba mi dobar recept za plazmu al da ne sadrzi jaja posto je torta za djecicu.hajdi sad recepte na sunceuser posted image user posted image user posted image user posted image i da gospodica zeli tortu Doru.a moje muke user posted image user posted image user posted image

babacha, ako taj neki vjetaruser posted image user posted image ima slaga po sebi ne bih ti preporucila da pravis fondant preko, jer nece se uspjeti zakacitiuser posted image . treba ti neka torta sa cvrstim filom


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Torte
8.2.2010 11:31:08   
bebacha
Hvala za recept.samo cu ja umjesto gaziranog soka stavit dus jer su mala djeca u pitanju.prepostavljam da se nece nista promjenituser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Torte
8.2.2010 11:35:15   
bebacha
fondan ce ici samo preko plazma a ostale dvije cu radit sa slagom,mislim ukrasavat i crtat po torti sa slagom u boji.
a jel neko probao smjesu od rahat lokuma.pomjesa se lokum i secer u prahu u odredenom omjeru,dodaju se boje i radis sa njim kao sa fondanom.samo je probel sto ima puno sacera i brzo se topi.sad kontam kako bi bilo stavit pola secera a pola gustina.neznam kakav bi bio ukus.nesto mi taj fondan pod velikim upitnikom jer ima i frukrozu i glicerin a ipak su u pitanju djecica ili je bas bezbjednouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Torte
8.2.2010 11:41:58   
rokoko
Smisao fondana je da ukrasi tortu.Nije uopšte problem,kada se isjeku parčad torte skinuti fondan.ja,u principu,ne volim da ga jedu,ali i ne branim previše jer ga ne jedu svaki dan,jednom,dva,tri puta u godini i ne pojedu sav sa torte.
Ma ja stalno tvrdim,izgled za djecu,a ukus za odrasle jer djeca pojedu tako male količine torte.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Torte
8.2.2010 11:45:00   
sheri
ja sam pravila 2 torte sa fondantom, obe su bile za djecu, i bile su dobre torte, mislim kvalitetne. i da, fazon i jest da se djeca obraduju, da im se svidja torta, a ono sto je unutra njih bas i ne zanima mnogo. najedu se slatkisa u drugom obliku. ja licno nisam jela fondant, presladak mi je, ali nije to uopce lose ko moze. nece pojesti kiluuser posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Torte
8.2.2010 11:47:20   
bebacha
Ma ta torta ide u vrtic i u pitanju oko 60-djece i nemogu ici za svakim i skidat to,da je samo moje djete u pitanju vjerovatno nebi bas puno razmisljala.nasla sam jos par dobri ideja.ima jedna smjesa za oblaganje koja mi se pravo svidjela pa mozda nju probam.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Torte
8.2.2010 11:48:50   
bebacha
evo na ovu masu sam mislila  

Marshmallow Fondant - nova masa za oblaganje i dekorisanje

< Poruku je uredio Ilhana RR -- 18.7.2010 12:08:21 >


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Torte
9.2.2010 14:53:46   
ivana st
Za moju priju koja obožava sachericu user posted image

user posted image


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Torte
9.2.2010 17:25:54   
Niina
jooj ivancice ove torte su takooo lijepe :)))))))) samo kontam sta da kuham imat cu 100kguser posted image user posted image user posted image user posted image

I jesil saznala kako se pravi onaj glatki preljev???

Sheri mi izgleda kao najsposobnija po tom pitanju.....nisam ni ja neka slasticarka, sveukupno pravim 10ak kolaca ako je i toliko user posted image user posted image user posted image user posted image

ali mi se svidjaju ove torte, i voljela bih nauciti da ih pravim.....i jos jedno pitaje Sta torta za djecu ne smije sadrzati ili bolje receno od cega da se napravi ????


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Torte
9.2.2010 18:32:28   
acudesa
Evo još malo da "parimo" oči:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


< Poruku je uredio acudesa RR -- 9.2.2010 18:35:29 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Torte
13.2.2010 13:38:30   
milenium
ja sam jučer pravila ovu za jednu maluuser posted image  Tops torta

user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Torte
14.2.2010 15:18:06   
nikita
Evo moje kirikiri torte

user posted image


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Torte
14.2.2010 15:25:36   
cicimici
nikita ovo super izgleda
možeš li napisati recept


_____________________________

Ne mogu vam dati recept za uspjeh,ali vam mogu reći formulu za neuspjeh : NASTOJTE SVAKOM UGODITI

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Torte
14.2.2010 15:31:22   
nikita
hvala, recept je na 18. str napisala ga je IvanaTz-Kikiriki ledena torta

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu cicimici)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Torte
15.2.2010 20:41:25   
nikita
IZVORNA PORUKA: ivana st

IZVORNA PORUKA: ivana st

Brza keks torta

50 dag keksa
1/2 l jogurta
50 dag jagoda (ili drugog voća)
sltko vrhnje ili šlag
malo naribane čokolade

Mljeveni keks se pomiješa sa jogurtom i dobivena smjesa se oblikuje po želji,ja je radim okruglu.
Jagode se prerežu na pola i slože po biskvitu.
Pripremi se šlag i njime se prekrije torta.
Ukrasi se jagodama i čokoladom.



Evo i sličica
user posted image




Da li treba ova torta prenociti u hladnjakui hoce li se jogurt ucvrsnuti dobro?

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *