|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
26.9.2009 3:31:54   
mily
Sve pohvale za igraonicu "dzungla" na ilidzi..:)
tete su veoma ljubazne i odgovorne..a igraona sama po sebi izgleda vrlo zanimljiva za djecu..djeca se ne mogu ozlijediti,sto je veoma bitno..a i cijene su veoma povoljne,uz poklon bon za kafu u kaficu ispod..organizuju odlicne rodjendanske zabave sa klaunima,animatorima i madjionicarima :)


(odgovor članu cibra)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
28.9.2009 13:56:28   
Dida79
Moramo i mi ici user posted image user posted image user posted image
Mozda tamo i upoznam neku clanicu sa rr user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mily)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
28.9.2009 13:59:47   
mamine oci
evo danas nekoliko nas iudemo u igraonicu cocolo na dobrinji pa izvolite ko voli nek dodje svi ste pozvani...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
28.9.2009 14:01:21   
remzy
nije bona na dobrinji ,ili sam ja sve pobrkala!!!

_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
28.9.2009 14:03:01   
remzy
IZVORNA PORUKA: mamine oci

evo danas nekoliko nas iudemo u igraonicu cocolo na dobrinji pa izvolite ko voli nek dodje svi ste pozvani...



zar ova igraona sto je veeseelaa predlozila nije kod bagatele i intereksa ovdje na socijalnom!!???


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
28.9.2009 14:03:04   
M kao Mama
Coco loko je na Pofalićima, kod Dandija i Bagatele

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
28.9.2009 14:04:59   
remzy
IZVORNA PORUKA: mama alma

Coco loko je na Pofalićima, kod Dandija i Bagatele


e da bas sam na tu i mislila ,ali me zbuni mamine oci !!!


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
28.9.2009 14:11:23   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: remzy

nije bona na dobrinji ,ili sam ja sve pobrkala!!!

ma nemam pojma po mene ce doci vesela pa gdje god da me odveze ja idemuser posted image dolazis li ti i hocel jos ko doci...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
28.9.2009 14:11:31   
Azure
Crtic je na Trgu heroja u plavom neboderu do skole. Ali tamo ne mogu roditelji ulaziti. sat je 5 km plus 90 feninga poreza. Imaju videonadzor, tako da i teta na donjem spratu vidi djecu gore, a sa djecom budu jedna ili dvije tete. Cula sam da ima jedna odlicna igraonica negdje na Grbavici. Nikako da odemo tamo. Je li neko bio tamo i gdje se tacno nalazi.

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
28.9.2009 14:14:02   
remzy
IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: remzy

nije bona na dobrinji ,ili sam ja sve pobrkala!!!

ma nemam pojma po mene ce doci vesela pa gdje god da me odveze ja idemuser posted image dolazis li ti i hocel jos ko doci...



ee dobra si!!!user posted image
ma neznam ,voljela bi ,ali mi Lamiji nastava do 16i30h ,pa vidjet cu ,moram nesto skontati!!


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
28.9.2009 14:16:33   
remzy
IZVORNA PORUKA: Azure

Crtic je na Trgu heroja u plavom neboderu do skole. Ali tamo ne mogu roditelji ulaziti. sat je 5 km plus 90 feninga poreza. Imaju videonadzor, tako da i teta na donjem spratu vidi djecu gore, a sa djecom budu jedna ili dvije tete. Cula sam da ima jedna odlicna igraonica negdje na Grbavici. Nikako da odemo tamo. Je li neko bio tamo i gdje se tacno nalazi.


ova igraona na Grbavici je odmah pored obdanista NUR ,nadam se da znas gdi je to!!i superrr je igraona ima dosta prostora i dosta rikvizita za djecu!!user posted image
jedino ako nisu sta izmijenili,mi bili prije 3 mj!!


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
29.9.2009 9:41:28   
Gigana
Nisu ništa izmijenili, sve je isto.

Još nisam vodila malca u Džunglu, a po vašoj priči, već mi se sviđa.  user posted image

Coco Loco nije loša, velika je, ali ko ima malo dijete mora stalno za njim trčati, pošto se tu igraju djeca svih uzrasta.  Nema pravila, gura ko koga stigne. user posted image


Ne znam da li ste bile u igraoni u Robot Commercu Rajlovac, pogodna je za manju djecu (dvogodišnjake) i jako mi se dopalo to što možete sjediti odmah pored ograđene igraone i gledati dijete šta radi.  A i ma i teta koja ih čuva.
Prostor je skučen, ali sasvim dovoljan za dječju igru.




_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
29.9.2009 9:47:09   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Gigana

Nisu ništa izmijenili, sve je isto.

Još nisam vodila malca u Džunglu, a po vašoj priči, već mi se sviđa.  user posted image

Coco Loco nije loša, velika je, ali ko ima malo dijete mora stalno za njim trčati, pošto se tu igraju djeca svih uzrasta.  Nema pravila, gura ko koga stigne. user posted image


Ne znam da li ste bile u igraoni u Robot Commercu Rajlovac, pogodna je za manju djecu (dvogodišnjake) i jako mi se dopalo to što možete sjediti odmah pored ograđene igraone i gledati dijete šta radi.  A i ma i teta koja ih čuva.
Prostor je skučen, ali sasvim dovoljan za dječju igru.




svidja mi se igraona u railovcu sto ti kazes blizu si svog djeteta juce smo bili i u cocolo sjela nisam kad sam dosla kuci mrtva umorna a i odnosu na druge igraonice 5km je mnogo za sat vremena a to brzo prodje,u sara centar jos nismo isli kazu neprimaju mladju od dvije godine...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
29.9.2009 13:57:10   
ame_la
koja je cijene za tu igraonicu  džungla na ilidži, koliko znam u sara centru je otvorena
ako je neko već bio
i od kojeg uzrasta dijete može tu da boravi
hvala

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
29.9.2009 14:12:27   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: ame_la

koja je cijene za tu igraonicu  džungla na ilidži, koliko znam u sara centru je otvorena
ako je neko već bio
i od kojeg uzrasta dijete može tu da boravi
hvala


ja koliko znam prvi sat ti je 2km djeca od dvije godine pa na dalje nemoze ispod dvije ima tete cuvalica svaki sljedeci sad jeftiunije kazu da je fino voljela bih ici al moj malac jos nma dvije govine jedino da ih slazemuser posted image ti pijes kafu sprat nize djete se igra vikendom imaju jos neke povoljnosti...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu ame_la)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
29.9.2009 16:19:08   
ame_la
to zvući super
nije ni skupo
ali ni moj anur nema još dvije godine
znaći tek na proljeće
joj baš mi je žao

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
29.9.2009 16:23:21   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: ame_la

to zvući super
nije ni skupo
ali ni moj anur nema još dvije godine
znaći tek na proljeće
joj baš mi je žao


p onda cemo skupa na proljece i moj fatih ce napuniti dvije grajem janura taman ce na proljece moci...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu ame_la)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
30.9.2009 7:38:47   
babina beba
Jutro drage moje, zeljela bih da podijelim svoje iskustvo u vezi igraonice  djungla na Ilidji. Mislim da joj sma naziv sve govori. Elem siunoc ostavim djete. ima 2 godine i 20 dana al je mjesaju s djecom od tri godine jer je pametna i puno zna za svoj uzrast. Aktivna je pravo i na to sam skrenula paznju teti cuvalici.  Elem kad smo dosli bilo je 10-tak djece raznih uzrasta od 2 godine pa gore, mada mi se jedno djete ucinilo kao da je tek prohodalo.Moja mala je sva sretna bila i odmah s djecom.  Roditeljima nije ulaz dopusten.Ja sam otisla na kafu i kad sam krenula da prosetam po radnjama na spratu isppod cula sam vrisku i prepoznala plac svog djeteta. Odmah sam gore i uzas (jos uvijek mi slika pred ocima), ona sva u suzama, usna krvava, krv na kosulji i kaze teta tamam krenula da me nazove. Elem djete je palo i zubima rasjeklo usnu na dva mjesta. Usna je odmah otekla ,dijete se prepalo, a ja sam poludila.  Teta se izvinjavala i to je to, a sta nedaj boze da je nesto gore bilo ko je kriv, bilo bi niko. Svjesna sam da se ovakve stvari desavaju, pada i meni kod kuce, al mi nije jasno kako je tako pala da usnu rasijece jer tamo su sve soft stvari. Tako da mi nikako nije jasno ako je ona sam na  njih 10-tak, kakvo iskustvo ona ima s djecom, jer ipak je to igraona gdje djeca skacu i treba im paznja i mislim bar dvije tete na dvoje djece.  Pokusavala sam doci  do vlasnika, sefa bilo koga al uzaludno. Pa drage moje ako znate kome se obratiti u vezi igraonice na Ilidji javite, rado cu ih nazvati ...uf jos sam bijesna

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
30.9.2009 9:14:35   
mamine oci
babina beba bas mi je zao sto si se nasekirala nadam se da ti je sad bebica dobro joj lijepo je to sve igraonice al bas sam sa jos jednom mamom pricala nesvidja mi se da nemogu gledad djete svaka cast teti cuvalici al bar da ima neko ogledalo,prozor gdje mogu imati pregled da sve vidim,nadam se da je tvoja bebana bolje pusa za nju..

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
30.9.2009 12:24:50   
Azure
Remzy hvala ti puno. Znam gdje je taj vrtic. Fakat bi je trebali odvesti malo tamo. Mada iskreno sada preko ljeta smo vise ganjali da sto vise bude na zraku, s obzirom da nismo isli na more zbog mog stanja. Ali zato ce sada u zimu igraonice biti pretrpane, vjerujem. 

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
30.9.2009 12:34:30   
Azure
Jako mi je zao sto je tvoja curica tako prosla. Cmokni je za mene. Nadam se da joj nisu nista sili i da ce ranica brzo procil. Ma nikad nisi siguran, i ja zaista ne volim svoju curicu ostavljati nikome na cuvanje. Ja sam prije vise od pola godine odvela svoju curicu u igraonicu Crtic na Trgu heroja. Rekli su mi mogu ostati 15 min. i na monitoru pogledati svoje dijete a onda moram ici. Vjerujte mi ima kafic preko puta u koji sam izlazila zadnjih desetak godina. Dvoumila sam se da li da odem tamo i popijem kafu (da budem kul mama koja ce svoje dijete popustiti i naviknuti da bude sa drugom djecom bez mene). Sipak sat vremena sam prestajala tacno ispred igraonice i gledala u prozore. Mogla sam je jedino vidjeti kad se popenje na togoban da se spusti. Par puta sam kucala i pitala je li sve ok i vec na pocetku im skrenula paznju da je prvi put ostavljam samu i da ako pocne plakati odmah me nazovu, jer nisam htjela da stvori averziju prema igraonicama i da nauci biti bez mame. Nakon sat vremena sam kucala d je svedu. Dok su je svodili niz stepenice vidim plakala je. Pitam sta je, a ona meni potrca i jeca. Pitam sta se desilo, kazu nista to se rasplakala sada kad vas je vidjela. Ne vjerujem, jer od trenutka kad me ugledala do trenutka kad je dosla do mene nije proslo ni minut, a ona je jecala. kasnije mi je rekla da su je prepali ciko i teta koji su prisali glasno. Nisam je vise vodila tamo. Sada ide na gimnastiku u Zetru i vec 4 trening ostaje sama sa trenericom i drugom djecom. Nema nikakvih problema. taj sat i 15 minuta je zaokupljena. Bas smo je sinoc posmatrali krisom, bila je raspolozena i snalazila se sama. Igrala se sa djecom i bila poslusna. Jako joj se dopala trenerica.

Nikad nisi siguran kad ostavis svoje dijete tetama u igraonicama, jer nikad ih nije dovoljno da bi mogli paziti drzati svu djecu na oku.


_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
30.9.2009 13:33:16   
babina beba
Ma uzas...da sam imala drugacije iskustvo mozda bih drugacije pisala ali...nadam se da ce mala to zaboraviti...dobro je hvala Bogu nije morala siti i pocela je da jede jer nije smjela kaze boli.

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
1.10.2009 15:30:59   
mamin sin
Žao mi je zbog tvog iskustva...Bila sam u igraoni Džungla, odlično je urađena igraona i osmišljena, kvalitetne igračke i sve, ali ja nisam htjela da ga ostavim samog (nema još pune 2 godine ali je prilično samostalan)nego sam sa prijateljicom sjedila ondje gdje se cipele skidaju (nismo znale da ne smijemo ući kad smo išle). Na kraju sam i usla jer sam vidjela da one tete bas i ne prate da li nekom djetetu treba pomoći dok se penje po onoj skalameriji. Bila je jedna super cura ali ne može fizički stići na pet strana. Eto kao vlasnica ne da da roditelji ulaze jer se stvara gužva, ona je kao htjela napraviti igraonu da se roditelji odmore dok djecu čuvaju tete...
Meni je opet bolja COCO LOCO jer mogu bez problema ući i paziti na svoje dijete, čak se sa njim i penjati po onim čudima, jasno je da se padovi dešavaju i dok sam ja tu ali je to ipak drugačije...

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
1.10.2009 15:36:01   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Gigana

Ne znam da li ste bile u igraoni u Robot Commercu Rajlovac, pogodna je za manju djecu (dvogodišnjake) i jako mi se dopalo to što možete sjediti odmah pored ograđene igraone i gledati dijete šta radi.  A i ma i teta koja ih čuva.
Prostor je skučen, ali sasvim dovoljan za dječju igru.



Mi često svratimo u tu igraonicu user posted image , i meni je vrlo prikladna za dječicu i teta koja ih čuva je vrlo pažljiva, (makar do sada bila), ili je to zbog toga što upravo roditelji mogu da sjede pored iste.user posted image
Takođe mi je drago što je mogućnost da se na nešto udare , stvarno svedena na minimum. A što se tiče udaraca i padova, svakom se može desiti tako nešto.
Mene nervira kada roditelji puste klipane od 6-7 godina (pa i veće) da se igraju u igraonicama koje su ašćare prilagođene manjim uzrastima .

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
13.10.2009 11:37:49   
mamina princeza
Neki dan smo prvi put bili u cocco loco igraonici. Dok je bilo lijepo vrijeme vise sam voljela da budemo vani u parku ili setnji i kako je u subotu pala kisa kad smo krenuli iz kuce odemo tamo. Bilo je super i nije bila prevelika guzva. Sad zovem i kaze mi rade do 9 al je poslijepodne velika guzva.

Razmisljam gdje bi mogla voditi svoju djevojcicu od 1 godinu i 3 mjeseca. Ovakve igraonice tipa cocco loco mi odgovaraju jer ima puno mogusnosti zabave a mogu biti snjom jer je mala da je samu ostavim. Istina u subotu sam se pravo umorila jer sam milion puta morala na tobogan :))) Nije to za stare heheh

Ne znam kojeg je tipa ova igraonica Bambi??? Da li mogu biti s njom ili ne.??
Igaonice kao npr Crtic i slicno mi ne odgovaraju jer je moram ostaviti a tete nisu bas toliko poletne da paze ove manje. Tako da radije ne bih ....Kad smo slavili  rodjendan moje cure samo jedna djevojcica bila je bez roditelja koju je eto kao pazila teta i uspjela je pasti sa stolice u roku 5 minuta.

Imate li jos neku preporuku gdje bismo mogle poslijepodne ovih dana kad je ruzno vrijeme. U kuci ludi i jednostavno ima visak energije koji negdje treba potrositi. Zivomo u Starom djelu grada obisno smo vezana za neki gradski prevoz ikli taksi rjetko imamo auto tako da nam Rajlovac ili Dobrinja i Ilidza nisu bas najbolje varijante.


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *