|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
17.10.2009 13:48:03   
Romali
IZVORNA PORUKA: tea lana

ajde sapnite gdje ce se otvoriti ja ko sa Marsa pala pojma nemam


Pa kako bona ti u Sa.ne znaš,a ja u Mo.čula? user posted image Eto kako će biti dobro mjesto, raj za djecu user posted image
Ne smijem se izlanuti, ali još par dana i sve vas čeka iznenađenje user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
17.10.2009 17:50:24   
R&T@
Joj, jeste "bekazobraznice bekazobrazne"!
Sve znate, a nama necete da šapnete.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Slobodno napišite, necemo mi nikome reci!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
17.10.2009 17:55:39   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Romali

IZVORNA PORUKA: tea lana

ajde sapnite gdje ce se otvoriti ja ko sa Marsa pala pojma nemam


Pa kako bona ti u Sa.ne znaš,a ja u Mo.čula? user posted image Eto kako će biti dobro mjesto, raj za djecu user posted image
Ne smijem se izlanuti, ali još par dana i sve vas čeka iznenađenje user posted image



Jooooj sad i mene zanima... user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sumnjam na jednu stvar, da mozda nece neka nasa rr drugarica otvoriti igraonu? user posted image
Sumnjive ste, sumnjive... user posted image

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
17.10.2009 18:14:37   
R&T@
E, ako je neka sa rr vlasnica, onda user posted image user posted image user posted image  i  napisat cemo na vratima te vaše tajnovite nove igraone rr rođendan, pa nikada više necemo "poljubiti vrata".user posted image
I neka mame obavezno mogu na tobogan!

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
17.10.2009 18:25:12   
Azure
Sad sam bas znatizeljna. Nije fino cacnuti nas i onda usutitiuser posted image user posted image user posted image Hajde budite dobre pa nam recite bar u kojoj opciniuser posted image

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 11:32:55   
eminak.
Drege mame ne znam da li ste cule za igraonicu  HOKUS POKUS na Marin Dvoru iza Unitic nebodera. Mi smo tamo slavili rodjendan i nije samo klasicna igraonica da pustis dijete da skace nego se tete sa njima i igraju zabavnih igrica,a koliko sam upucena ako nekom treba imaju i produzeni boravak za skolsku djecu.

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 12:12:12   
acudesa
IZVORNA PORUKA: eminak.

Drege mame ne znam da li ste cule za igraonicu  HOKUS POKUS na Marin Dvoru iza Unitic nebodera. Mi smo tamo slavili rodjendan i nije samo klasicna igraonica da pustis dijete da skace nego se tete sa njima i igraju zabavnih igrica,a koliko sam upucena ako nekom treba imaju i produzeni boravak za skolsku djecu.

e, ovdje nismo bili, morat ćemo otići-kolika je cijena i do koliko rade?

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu eminak.)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 12:17:04   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Suzana

IZVORNA PORUKA: bebano


Cao zenice!
 
Samo da vam kazem da iz vrlo pouzdanih izvora znam da ce se pocetkom
novembra u Sarajevu otvoriti super nova igraonica na fol Bambija i Coco
Loca, ali puno ljepsa!



I ja znam. user posted image Thx bebano!



I ja znam...lalalalala....znam.....user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 12:18:10   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: skvo

IZVORNA PORUKA: Suzana

IZVORNA PORUKA: bebano


Cao zenice!
 
Samo da vam kazem da iz vrlo pouzdanih izvora znam da ce se pocetkom
novembra u Sarajevu otvoriti super nova igraonica na fol Bambija i Coco
Loca, ali puno ljepsa!



I ja znam. user posted image Thx bebano!



I ja znam...lalalalala....znam.....user posted image


Ccc kakve ste... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 12:19:00   
acudesa
IZVORNA PORUKA: skvo

IZVORNA PORUKA: Suzana

IZVORNA PORUKA: bebano


Cao zenice!
 
Samo da vam kazem da iz vrlo pouzdanih izvora znam da ce se pocetkom
novembra u Sarajevu otvoriti super nova igraonica na fol Bambija i Coco
Loca, ali puno ljepsa!



I ja znam. user posted image Thx bebano!



I ja znam...lalalalala....znam.....user posted image

kako ste samo....user posted image user posted image user posted image
pa recite i namauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 12:21:00   
tea lana
IZVORNA PORUKA: skvo

IZVORNA PORUKA: Suzana

IZVORNA PORUKA: bebano


Cao zenice!
 
Samo da vam kazem da iz vrlo pouzdanih izvora znam da ce se pocetkom
novembra u Sarajevu otvoriti super nova igraonica na fol Bambija i Coco
Loca, ali puno ljepsa!



I ja znam. user posted image Thx bebano!



I ja znam...lalalalala....znam.....user posted image


ajde mi sapni pp zivo me kopka,mahalusa user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 15:45:31   
HanaBana
Skvo cekam odgovor na PP gdje nam je ta igraonica:)))Valjda treba da prorade u tebi skoldka prijateljstva:)))hahashahahahahaha

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 15:58:36   
Gigana
Pa dajte da i mi znamo, e jeste nekakve! user posted image user posted image user posted image user posted image

U društvu se ne šapće!


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 17:20:59   
eminak.
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: eminak.

Drege mame ne znam da li ste cule za igraonicu  HOKUS POKUS na Marin Dvoru iza Unitic nebodera. Mi smo tamo slavili rodjendan i nije samo klasicna igraonica da pustis dijete da skace nego se tete sa njima i igraju zabavnih igrica,a koliko sam upucena ako nekom treba imaju i produzeni boravak za skolsku djecu.

e, ovdje nismo bili, morat ćemo otići-kolika je cijena i do koliko rade?



ne znam koliko je sat ako te interesuje posaljem ti br.telefona...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 17:21:57   
acudesa
IZVORNA PORUKA: eminak.

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: eminak.

Drege mame ne znam da li ste cule za igraonicu  HOKUS POKUS na Marin Dvoru iza Unitic nebodera. Mi smo tamo slavili rodjendan i nije samo klasicna igraonica da pustis dijete da skace nego se tete sa njima i igraju zabavnih igrica,a koliko sam upucena ako nekom treba imaju i produzeni boravak za skolsku djecu.

e, ovdje nismo bili, morat ćemo otići-kolika je cijena i do koliko rade?



ne znam koliko je sat ako te interesuje posaljem ti br.telefona...


ako ti nije teško, hvala

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu eminak.)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 17:28:14   
Azure
E vala bas ne morate nam reci. Bas nas briga znacemo kad se otvori, a do tada neka to bude vasa javna tajna!!!user posted image

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 17:28:29   
eminak.
acudesa poslala sam ti broj na pp

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 21:52:07   
Suzana
Sta cu sad... htjela sam cuvati iznenadjenje za vas do kraja, ali moram vam reci kad su me ove moje "mahalusice" odale. user posted image
Bravo Nunichi, RR cura (ta sam! user posted image ) zajedno sa svojim MM, u prvoj polovini mjeseca novembra otvara novu, najnoviju djeciju igraonicu/rodjendaonicu u Sarajevu!
Nadam se da necete zamjeriti sto ovu vijest nisam ranije podijelila sa vama, ali i same znate kako je, dok nesto ne dodje do samog finisha, ja plaho ne volim o tome pricati. Ali nema mi druge nego par informacija podijeliti sa vama. I drago mi je. user posted image
Igraonica ce se zvati CAROBNI SVIJET, na fol je Bambija i Coco Loca, malo manja, ali mnogo toplija i intimnija atmosfera. Sve ce biti novo k'o ispod cekica user posted image , a na higijenu i cistocu cemo polagati posebnu paznju. Pusenja nema, a sve ovisnice o duhanskim stapicima ce morati izaci ispred user posted image (i ja sam jedna od njih user posted image ).
Osmislili smo i kutak za roditelje, tako da ce sve mame (a i tate) koje svoju vecu djecu smiju pustiti u 3D lavirint user posted image , moci uzivati u kafici, caju ili soku sa drugaricom (sa RR user posted image ), ili za svoju dusu procitati neki casopis.
Naravno ovo se odnosi i na mame manje djece, ali ipak mame vece djeca lakse mogu popiti kaficu "u miru" user posted image .
Igraonica se nalazi na Grbavici, Hercegovacka ulica, odmah pored Zeljinog stadiona, tacnije restorana Plavi zamak.
Toliko od mene za sada, a vise ce biti na web stranici koja je trenutno "under construction". user posted image
U svakom slucaju, obavijestim sve zainteresovane, i nadam se da cu upoznati mnostvo dragih zenica sa RR koje do sada nisam imala priliku upoznati (lako se vama sa jednim djetetom okupiti na kafi user posted image ), a sve drage drugarice Mostarke, Tuzlanke i zenice iz drugih BH gradova su dobrodosle, cim prije dodju u SA!!!
Sa mnogo ljubavi smo usli u ovaj projekat i nadam se da ce se to primjetiti.


Pozdrav svima! user posted image


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu eminak.)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 21:58:40   
Romali
Samo da ti tvoja mahaluša poželi puno sreće u radu, a naravno i u životuuser posted image
Jedva sam se odbranila, osjećala sam se k'o zadnji papak što kao nešto znam, pa se pravim važna user posted image

NADAM SE zaista da ćemo uskoro aBd i mi doći u Sa.i da ćemo se družiti sa RR rajom u Čarobnom svijetu. Puno poljubaca od tvoje Mostarke user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 22:00:48   
veeseelaa
Suzana mnogo poslovnog uspjeha ti želimuser posted image user posted image user posted image

user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 22:00:58   
Azure
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo Suzi. Jako se radujem sto ce jedna mama koja zna sta su mala djeca i sta ih moze zabaviti otvoriti jedan tako caroban svijet. SVAKA CAST!!! Nadam se da cemo biti pozvani na otvorenje, a ako ne (jer razumijem da dolazi rodbina i prijatelji) onda vec drugi dan da dodjemo sa svojom djecicom pruziti podrsku vama i zabaviti nasu djecicu. E pa stvarno si me obradovala, pogotovo kad sam procitala lokaciju. Jaaaaako se radujem jer nam je blizu. E pa neka vam bude sretno da sve priveete kraju i budete zadovoljni. I da znas jedva cekam da vidim tvoje blizancice. LJubni ih za mene. Bas sam raspolozena sada user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 22:01:16   
Suzana
IZVORNA PORUKA: Romali

Samo da ti tvoja mahaluša poželi puno sreće u radu, a naravno i u životuuser posted image
Jedva sam se odbranila, osjećala sam se k'o zadnji papak što kao nešto znam, pa se pravim važna user posted image

NADAM SE zaista da ćemo uskoro aBd i mi doći u Sa.i da ćemo se družiti sa RR rajom u Čarobnom svijetu. Puno poljubaca od tvoje Mostarke user posted image



user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jedva cekam da dodjes!
Ejpril, Book Fair, dont forget! user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 22:02:58   
R&T@
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  suzana!
Želim ti puno srece i uspjeha.
Vidimo se u čarobnom svijetu!
Mogu li mame na tobogan?

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 22:04:12   
Romali
IZVORNA PORUKA: Suzana


user posted image  
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jedva cekam da dodjes!
Ejpril, Book Fair, dont forget! user posted image




Nadam se i prije B.F., već sam pripremila 5 kutija cigara, kao što sam ti obećala, da se dobro napušimouser posted image
user posted image tebi




_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 22:05:36   
Romali
IZVORNA PORUKA: tajra


Mogu li mame na tobogan?


I ja se ovo pitam otkad mi je rekla za igraonicu user posted image Valjda ćemo se moći prošverati, pa raja smo. Neće puknuti pod mojih 60......... neću dodavati ovaj kusur user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *