|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
20.10.2009 11:44:13   
HanaBana
Cestitke i od nas!!!!Jedva cekamo da ti napravimo dar mar po igraonici:))Obzirom da je ova moja pravi zvrk ja moram skakati i po toboganima:))))

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
20.10.2009 11:44:57   
Gigana
Suzi, andjele, ma ti si legenda! user posted image user posted image user posted image user posted image

Nemaš pojma koliko sam oduševljena što si baš ti ta koja otvara igraonu.  Želim ti od srca puno, puno uspjeha u radu i nadam se da ćemo se uskoro i vidjeti u tvojoj igraoni.

Mom sinu će krajem novembra rođendan i mislili smo ga proslaviti u igraoni, a evo prilike da to realizujemo kod tebe.

Iskrene čestitke još jednom od srca!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
20.10.2009 13:55:14   
juni
Pa gledam kakva je tolika tajnost oko igraone kad me doceka  lijepa vijest user posted image

Jedva cekamo da se sastanemo sa nasom ekipom sa RRa i da zajedno proslavimo otvaranje igraone!
Zamisao je odlicna, a onaj dio o pusenju mi se posebno svidja user posted image Nemojte mi zamjeriti user posted image

Suzi, sretno vam bilo kad se svi pojavimo user posted image Ima da napravimo dar mar user posted image
PS. Mogu li mrsavije mame ispod 60 kg skakutati user posted image sala naravno.


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
20.10.2009 14:18:43   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Suzana

Sta cu sad... htjela sam cuvati iznenadjenje za vas do kraja, ali moram vam reci kad su me ove moje "mahalusice" odale. user posted image
Bravo Nunichi, RR cura (ta sam! user posted image ) zajedno sa svojim MM, u prvoj polovini mjeseca novembra otvara novu, najnoviju djeciju igraonicu/rodjendaonicu u Sarajevu!
Nadam se da necete zamjeriti sto ovu vijest nisam ranije podijelila sa vama, ali i same znate kako je, dok nesto ne dodje do samog finisha, ja plaho ne volim o tome pricati. Ali nema mi druge nego par informacija podijeliti sa vama. I drago mi je. user posted image
Igraonica ce se zvati CAROBNI SVIJET, na fol je Bambija i Coco Loca, malo manja, ali mnogo toplija i intimnija atmosfera. Sve ce biti novo k'o ispod cekica user posted image , a na higijenu i cistocu cemo polagati posebnu paznju. Pusenja nema, a sve ovisnice o duhanskim stapicima ce morati izaci ispred user posted image (i ja sam jedna od njih user posted image ).
Osmislili smo i kutak za roditelje, tako da ce sve mame (a i tate) koje svoju vecu djecu smiju pustiti u 3D lavirint user posted image , moci uzivati u kafici, caju ili soku sa drugaricom (sa RR user posted image ), ili za svoju dusu procitati neki casopis.
Naravno ovo se odnosi i na mame manje djece, ali ipak mame vece djeca lakse mogu popiti kaficu "u miru" user posted image .
Igraonica se nalazi na Grbavici, Hercegovacka ulica, odmah pored Zeljinog stadiona, tacnije restorana Plavi zamak.
Toliko od mene za sada, a vise ce biti na web stranici koja je trenutno "under construction". user posted image
U svakom slucaju, obavijestim sve zainteresovane, i nadam se da cu upoznati mnostvo dragih zenica sa RR koje do sada nisam imala priliku upoznati (lako se vama sa jednim djetetom okupiti na kafi user posted image ), a sve drage drugarice Mostarke, Tuzlanke i zenice iz drugih BH gradova su dobrodosle, cim prije dodju u SA!!!
Sa mnogo ljubavi smo usli u ovaj projekat i nadam se da ce se to primjetiti.


Pozdrav svima! user posted image


user posted image user posted image user posted image prije svega zelim vam uspjeh u ovom poslu ovo je super i zasigurno znam da cu sa svojim djecicom posjetiti igraonicu ova vjest me bas obradovala,puno uspjeha i sretno na otvaranju...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
20.10.2009 14:47:04   
mamina princeza
Draga suzana .... kako mi je drago ne mogu ti opisat. Ma bas......super ideja.
Toga nam uvijek treba. Ako Bog da kad se otovori mogu obecati da cemo dok je hladniji dan aja imoja prineceza vjerovatno biti cesti gosti gotrovo svakodnevni. Ionako smo se sad "nafurali " na igraonice....skoro svaki dan je vodim u neku. stalno trazim i neku zrtvu da ide s nama da i ja s nekim progovorim . hehehe
Tako da nam bas odgovara ova igraonica u kojoj cemo vjerovatno uvijek naletiti na neku tetu sa RR injeno djete i mozemo se onda lijepo i dogovarat ovdje.
divno!!!!

Neki dan sam bas razmisljala kako nema igraonica nigdje blizu mene ( Stari grad i Centtar) i da moj mm ne radi onoliko koliko radi i da imamo vise vremena i prostor za igraonicu mislim da bih ga tjerala da i mi nesto takvo otvorimo.
A ovako i ne vidim ga dovoljno da bih mu to i saopstila :)))) Hehr al eto hvala bogu neka RR zena i njen mm su to uspjeli.

Hehehe user posted image user posted image user posted image kako mi je drago!!!!! Eto mi je bas ovo uljepsalo dan.
Jedva cekam da nas obavjestis Suzana da je otovrena igraonica.




_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
20.10.2009 14:49:56   
lely
Suzana cestitam i da vam bude sa srecom,da igraonica bude uvjek puna prekrasne djecice i da se rr mame sastaju jos cesce kod tebe....user posted image
svakako posjetimo igraonicu kad se otvori user posted image

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
20.10.2009 14:51:28   
Okarica
Suzi čestitam i želim ti sve najboljeuser posted image I naravno, jedva čekamo da se družimo!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
20.10.2009 14:53:24   
mamaajna
moja Lelo kako si kako Dzelilica,slusa li jeli ozdravila.Ako ti bude dosadno a muz ti zaglavi s zubima,bujrum na kafu,ja sam sama od ponedeljke do petka,po citav dan.Arijana

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
20.10.2009 17:12:15   
acudesa
čestitkeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
20.10.2009 23:04:04   
Suzana
Bok cure (ovako kaze puz Spori iz FIFI user posted image ).

Evo mene opet da se zahvalim na cestitkama (da nije prerano, nismo jos otvorili user posted image ) - Dida79, sahara, tea lana, new mama, istra09, Nunichi (volim Tuzlu user posted image ), HanaBana, Gigana (konacno cemo se i nas dvije vidjeti nakon 10 g.), juni, mamine oci, mamina princeza, lely, Okarica, acudesa - thx my women. Javim se. 


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
21.10.2009 15:30:55   
mamina princeza
s


< Poruku je uredio mamina princeza -- 21.10.2009 15:34:06 >


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
21.10.2009 15:32:11   
mamina princeza
mamaajna hehe rado cemo doci hvala na pozivu:) poslala sam ti privatnu poruku a poslacu i sms ako se ne javis :)))

Suzana ( Suzi - ko puz hehehe) znaci i vas je uhvatila manija Fifi:) Ja znam napamet skoro sve:) sto je najgore moja cura juce rece i sama booo i mase....uh uzas ...hehehe
moracu joj naci neki crtic na "nasem" jeziku:) ili ce pomjesati bosanski i hrvatski :))))))

izvinjavam se na OT.

usput sinoc smo bili u coco loco i pravo smo se iskakale i ja i moja cura:)


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
21.10.2009 15:39:02   
Suzana
OT - da... they adore Fifi, pogotovo Mak! Ujutro je prvo "mama, mama, Pipi". Naveče prije spavanja je Fifi upaljena i onda joj kažu "papa" kad krenu spavati. Mak Bumbu zove vua ili bua (preslatko zvuči). Meni je Bumbo najdraži. user posted image

Tebi igraonica ko aerobik dođe? user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
21.10.2009 15:45:41   
mamina princeza
aha  sto bi dvoje placala ...hehe  tako odrzavam liniju zimi . Jos kad tvoja proradi abd moram bit u top formi :))
mada moram se zalit u coco loco je bilo zagljusljivo sinoc .. ne od cigara nego przili pomfrit i slicnouser posted image bas se osjetilo pravo ....


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
21.10.2009 15:49:13   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Suzana

Sta cu sad... htjela sam cuvati iznenadjenje za vas do kraja, ali moram vam reci kad su me ove moje "mahalusice" odale. user posted image
Bravo Nunichi, RR cura (ta sam! user posted image ) zajedno sa svojim MM, u prvoj polovini mjeseca novembra otvara novu, najnoviju djeciju igraonicu/rodjendaonicu u Sarajevu!
Nadam se da necete zamjeriti sto ovu vijest nisam ranije podijelila sa vama, ali i same znate kako je, dok nesto ne dodje do samog finisha, ja plaho ne volim o tome pricati. Ali nema mi druge nego par informacija podijeliti sa vama. I drago mi je. user posted image
Igraonica ce se zvati CAROBNI SVIJET, na fol je Bambija i Coco Loca, malo manja, ali mnogo toplija i intimnija atmosfera. Sve ce biti novo k'o ispod cekica user posted image , a na higijenu i cistocu cemo polagati posebnu paznju. Pusenja nema, a sve ovisnice o duhanskim stapicima ce morati izaci ispred user posted image (i ja sam jedna od njih user posted image ).
Osmislili smo i kutak za roditelje, tako da ce sve mame (a i tate) koje svoju vecu djecu smiju pustiti u 3D lavirint user posted image , moci uzivati u kafici, caju ili soku sa drugaricom (sa RR user posted image ), ili za svoju dusu procitati neki casopis.
Naravno ovo se odnosi i na mame manje djece, ali ipak mame vece djeca lakse mogu popiti kaficu "u miru" user posted image .
Igraonica se nalazi na Grbavici, Hercegovacka ulica, odmah pored Zeljinog stadiona, tacnije restorana Plavi zamak.
Toliko od mene za sada, a vise ce biti na web stranici koja je trenutno "under construction". user posted image
U svakom slucaju, obavijestim sve zainteresovane, i nadam se da cu upoznati mnostvo dragih zenica sa RR koje do sada nisam imala priliku upoznati (lako se vama sa jednim djetetom okupiti na kafi user posted image ), a sve drage drugarice Mostarke, Tuzlanke i zenice iz drugih BH gradova su dobrodosle, cim prije dodju u SA!!!
Sa mnogo ljubavi smo usli u ovaj projekat i nadam se da ce se to primjetiti.


Pozdrav svima! user posted image



Prije svega od srca cestitam! Ne sumnjam da ce biti predivna jer si i ti svjeza mama i najbolje znas prohtjeve sto majki, sto djece :)
A i posebno si me obradovala jer mi je skroz blizu. Ima i jedna blize ali ipak cu radje dati podrsku tebi :)

SRETNO!



_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
21.10.2009 15:49:31   
Anoniman
Suzana, tako mi je drago da je jedna igraonica vlanistvo RR claniceuser posted image user posted image user posted image user posted image
Sigurno cemo vas posjetiti kad bude "otvoreno".
Zelimo vam puno uspjeha i lijepih trenutaka!

(odgovor članu mamina princeza)
  Neposredna veza do poruke: 166
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
21.10.2009 15:49:38   
mamilica
I mi jedva cekamo ''Carobni svijet''
Sretno i bericetno bilo.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
26.10.2009 12:10:39   
SelmaK
Suzana,
cestitke i od mene. Bas mi je drago, pa se nadam da cemo se i vidjeti tamo!

Ja inace radim tu u blizini, pa cu naletiti da vidim kako to sve izgleda kada otvorite!

Sretno!

_____________________________

Aladin zivot mamin, 26.07.08.

(odgovor članu mamilica)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
26.10.2009 17:59:10   
norah
Cestitamo i mi, i naravno da cemo vas posjetiti. Ona igraonica Coco Loco mi se ne svidja nesto posebno. Dosta je hladna, a ni osoblje im nije nesto ljubazno.

(odgovor članu SelmaK)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
26.10.2009 23:31:32   
Anoniman
suzı moja, da tı sve ıde po planu sa puno srece zelı tı tvoja drugarıca, ako treba kakvıh kolaca ı hrane javı!:) Ja znam da cemo mı tu kod vas vısıtı.:)))

< Poruku je uredio Shee -- 26.10.2009 23:32:02 >

(odgovor članu norah)
  Neposredna veza do poruke: 170
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
27.10.2009 11:23:18   
Suzana
maja78, pahuljica farah, mamilica, SelmaK, norah, hvala vam.
Selma i mene raduje da ćemo se vidjeti, da se prisjetimo mladosti! user posted image

Shee
drugarice moja... Pa gdje si ti više...
A vala bi mogle organizovati dan specijaliteta od Shee za mame i njihovu dječicu!!! user posted image
Ljubim te puno!



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
27.10.2009 13:27:31   
mamin sin
Prvo da kazem svaka ti čast Suzana! Nesto nisam prečesto na RR u poslednje vrijeme, ali sam dobila "dojavu" za ovu novost.

Nego kada se to otvara? Da budemo prvi kolačići za rođendan možda?!

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
6.11.2009 16:45:19   
Adana
Evo da i ovdje cestitam i pozelim sve najbolje!!! user posted image  user posted image  Jedva cekam otvorenje, i da se vise upoznamo. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
6.11.2009 20:32:43   
Romali
Suzi, dokle ste...? Kad počinjete s radom?
Možda ćemo do Sa.jedan vikend u novembru pa da vas posjetimo i 'sredimo' te tobogane user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
6.11.2009 20:39:51   
aazra
Suzi, cestitke i od mene i jedva cekam otvorenje user posted image user posted image user posted image
Mi zivimo kod Zeljinog i ocekujte naaaaaaaas!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________








(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *