|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 22:07:17   
Suzana
Vesela, tebi mnogo hvala.
Azure, hvala ti buduca mamice blizanaca, na vas sam posebno slaba. user posted image

Svakako da planiram zvati vas, jer vi ste mi drugarice, sa vama se najvise druzim u posljednje vrijeme. Imacemo aBd "RR otvaranje", necu moci zvati svih 7000... user posted image ali Boze moj.

Veliko hvala na lijepim rijecima, ohrabruju u trenucima kada kreces u neke nove poduhvate. user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 22:08:01   
Blue rose RR
Suzana iskrene čestitke i mnoooooogo prvenstveno lijepih i ugodnih trenutaka da provedete na "radnom mjestu", a onda naravno i poslovnog uspjeha (smajlikojičeškaprstoprst user posted image ).
Vjerujem da ćemo se "tamo" upoznati :)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 22:09:37   
Azure
Nema na cemu mila moja. Samo nek to bude sretno i bericetno znam sta znaci krenuti u novi posao. Vjeruj isplatit ce se. Bas smo moj suprug i ja razgovarali jucer u igraonici. u jednom trenutku je bilo oko tridesetoro djece, puta pet km, pa plus grickalice, kafica za roditelje, sokovi sendvici. Bice tu para, a sto  je najvaznije i djeca ce vjerujem biti zadovoljna. Tako da ne brini. Sem toga tu smo da pomognemo ako sta treba. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 22:10:23   
eminak.
Bravo Suzana user posted image user posted image user posted image ,
sve najljepse povodom otvaranja igraone i znam da ce to biti  nesto super... Nadam se da cemo moci proslaviti nas cetvrti rodjendan koji je u decembruuser posted image ..

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 22:14:03   
bebano
Uh napokon user posted image .
Zeno ne smijem se pojavljivati na temi da nebi popustila pritisku ispitivanja ostalih zenica user posted image . Sreca javi se ti i objelodani tu divnu novost.
 
Mila kao sto sam ti davno rekla zelim ti sve naj naj i da se sto vise druzimo tamo "na novom ranom meeeeeestu".
 
Velika pusa medama medenjacima i tebi

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 22:18:13   
R&T@
Onome Ko odgaja blizance, igraonica ce biti "mala maca".
Vidiš da imaš našu podršku. Samo mnogo ideja i uspjet ces.
Evo nekoliko savjeta:
1. ne pušenju (vidim vec usvojeno),
2. puno reklame (Kuk ceš bolju od ove)
3. prihvatljiva cijena (nije đaba koko loco pun srijedom)
4. popusti (one kartice sa gratis posjetom su super, mi ih puno iskoristili)
5. organizovani boravak (da ne bude uvijek samo skakanje)......

Vjerovatno žene imaju još ideja?????

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 22:24:09   
Suzana
Ne mogu ja a da se ne zahvalim svima. user posted image
Maryam Amina, najljepsa hvala, a bice mi cast da se upoznamo! Vrijeme je nakon 2 godine. user posted image
tajra... hvala i tebi... tobogan? user posted image Tobogan jos ne znam kakav ce biti ali znam da ce djeca iz tobogana uletiti u 6000 loptica user posted image .
Znate sta... igraonica u Bambiju je prilicno razvaljena i sada opasna za djecu, a upravo zbog toga sto su se i mame pentrale gore. Tako da zbog sigurnosti nase djece necemo dozvoliti da mi veliki sa 60 i kusur kila user posted image koristimo "njihove" igracke. user posted image Ali kao sto moja drugarica rece, mozda RR mame prosvercamo, dogovoricemo se na licu mjesta, vazi? user posted image
eminak. vidimo se na rodjendanu, za rodjendane se planiramo posebno specijalizirati. user posted image
bebano, tebi poseban user posted image .
tajra, odlicne ideje, pripremili smo mi neke inovacije, a svaki prijedlog je dobrodosao, jer ko bolje zna od majke sta je dobro za njeno dijete! Startamo sa jednim konceptom, ali u buducnosti, ja imam planove i da se organizuju i neke radionice za djecu, potruditi se sa svoje strane da nam djeca zdravije odrastaju.



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 22:39:32   
M kao Mama
Draga moja, VELIKO TI HVALA ZA OVU IGRAONU, u ime svih RR mama koje se intenzivno druže, hvala dragom Bogu pa samo konačno dobile svoj kutak, gdje neće jedva čekati kada ćemo krenuti, gdje nas konobar neće zapaliti, gdje će higena biti na nivou, na kraju krajeva igraona je nova i još nešto, naše mjesto za proslavu rođendana akobogda.

Baš sa danas Skvo molila da mi pošalje specifikaciju njenog rođ. odnosno Uminog, ali Bože zdravlja i svega ostalog, Bogati utefteri nas za febriar za dernek za malu raju.

Tebi i tvom suprugu želim puno, puno radne sreće, elana, živaca i svega ostalo što nosi neki novi posao, da akobogda vratite sto puta više uloženi kapital i da akobogda uživate u plodovima svoga rada zajednos a svojim blizancima, ali bogami i sa nama, ovim pridruženim članom porodice.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 22:42:07   
Anoniman
Uh, saznalo se. Jeeeeeeeee.

Hej Suzi molim te u ime svih onih mama sa malom djecom , napravi kakav toric da ovu malu djecu mozemo ubacit, pa da i mi kafu rahat popijemouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 134
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 22:42:57   
Anoniman
Sad ce svi reci kako sam ja nehumanauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 135
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 22:44:19   
Suzana
Joj mama Alma, can't wait to hug you. user posted image
Kako cijenim dobre ljude kao sto si ti, nemas pojma. user posted image user posted image
Tebi svako dobro i vidimo se uskoro aBd!



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 22:46:22   
Suzana
IZVORNA PORUKA: Maida RR

Uh, saznalo se. Jeeeeeeeee.

Hej Suzi molim te u ime svih onih mama sa malom djecom , napravi kakav toric da ovu malu djecu mozemo ubacit, pa da i mi kafu rahat popijemouser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image Za ove nase vrsnjake cemo nesto osmisliti. Ponijecu ja od kuce onaj "kavez" (ja ga zovem mrezasti krevetic user posted image ), imam dva, pa cemo ih nagurati. user posted image Sala mala. user posted image


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 22:48:28   
M kao Mama
Hvala draga, i nema na čemu, oni koji me znaju , znaju da je ovo istinski iz srca i od srca, a vama želim svu sreću.

Akoboga nadam se i ja da ćemo se uskoro vidjeti, jedva čekamo, mmmmmoooooooooooooooooooo, , nego moraš jedan taj čošak nazvati RR kutak, i još nešto eto ja se prva prijavljume i dajem časnu pionirku da neću na tobogan, hahahahahaha

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 22:52:58   
Suzana
IZVORNA PORUKA: mama alma

Hvala draga, i nema na čemu, oni koji me znaju , znaju da je ovo istinski iz srca i od srca, a vama želim svu sreću.
Dobre ljude je lako prepoznati, bilo gdje da se kriju. user posted image Toplije mi je oko srca kada ovo znam, jer zivimo u groznom vremenu, a pogotovo drustvu...

Akoboga nadam se i ja da ćemo se uskoro vidjeti, jedva čekamo, mmmmmoooooooooooooooooooo, , nego moraš jedan taj čošak nazvati RR kutak, i još nešto eto ja se prva prijavljume i dajem časnu pionirku da neću na tobogan, hahahahahaha

user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 23:18:57   
Dida79
Evo ga jos jedno mjesto za igranje u ovim zimskim danima
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jedva cekamo da se otvoriuser posted image

Suzana cestitam user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
19.10.2009 23:23:20   
Anoniman
Pridruzujem se cestitkama i zelim vam sto vise radosti i djecije graje u vasem Čarobnom svijetuuser posted image user posted image user posted image user posted image , mi smo jos mali ali mozemo doci piti kaficu i upoznati drugove i drugariceuser posted image

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 141
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
20.10.2009 9:34:58   
tea lana
IZVORNA PORUKA: Maida RR

Uh, saznalo se. Jeeeeeeeee.

Hej Suzi molim te u ime svih onih mama sa malom djecom , napravi kakav toric da ovu malu djecu mozemo ubacit, pa da i mi kafu rahat popijemouser posted image user posted image user posted image


Prvo cestitke Suzani na otvaranju necega ovako lijepog za nasu djecu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SVAKA VAM CAST 
a slazem se sa Maidom za ovaj toric,ima nas koji djecu ne mozemo pohvatati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
20.10.2009 9:36:52   
tea lana
i imam jedan prijedlog za ovaj rr kutak ne bi bilo lose tu par konpjutera staviti da mozemo na Rr na miru dok nam se djeca zabavljaju.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
20.10.2009 9:38:11   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: tea lana

i imam jedan prijedlog za ovaj rr kutak ne bi bilo lose tu par konpjutera staviti da mozemo na Rr na miru dok nam se djeca zabavljaju.user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

haha joj dobra si ;)


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
20.10.2009 9:41:09   
new mama
Suzana cestitke za otvaranje igraoneuser posted image user posted image user posted image user posted image ,puno uspjeha vam zelimuser posted image user posted image ,a eto nama novog kutka za druzenjeuser posted image ,sad nas nece moci istjerati,trebala si ti dati naziv igraone RRuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
20.10.2009 9:51:02   
Anoniman
user posted image Hej, ma kakvi kompjuteri, to bi potvrdilo nasu dijagnozu-bolesniceuser posted image user posted image

(odgovor članu new mama)
  Neposredna veza do poruke: 146
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
20.10.2009 10:26:19   
M kao Mama
Kom. ni slučajno, hahahahah.

Ali, ja imam  jedan perijedlog za Suzanu, evo npr. da uradiš neke člasnke karte, koje će se platiti ne znam 5, 10 KM, kao neke kartice za članove kluba i slično koje imaju određene pogopdnosti, svaki peti ili deseti put gratis, onda kod organizovanja rođ. proslava da postoje neke pogodnosti, da ti cijene budu drugačije od ostalih, jer ipak cijena je veoma bitna, zatim da svaki slavljenik dobije čestitku i CD sa slikama sa rođendana ili npr jednu urađenu veliku sliku, helem, znam da ti neće nedostajati kreativnosti i ideja.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
20.10.2009 10:30:00   
Anoniman
Ma Alma draga, treba joj da otvori jos 5 igraonica da bi iskoristila svaku ideju.user posted image Prvo ono sto je meni rekla, mogu reci da je super i da ne treba nista vise radit, a jos se i mi ovako uzivile, aman, kao da ce za nas biti igraonica, mogli smo i krevetice ubacit, pa ako zaglavimo , da djecu uspavamo.user posted image user posted image user posted image

nemojte mi zamjerit, nesto sam bas raspolozena

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 148
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
20.10.2009 10:33:31   
istra09
Suzana,
kako me ovo obradoooovaaaaalooooo...

Bravo, bravo, bravo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Od srca, želim ti da se ostvare svi tvoji planovi sa igraonicom i da ti ona donese višestruku korist.

Obavezno dolazimo sa našom djevojčicom.


Sve najbolje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina sreća Leonarda se rodila 07.07.2009. i učinila me najsretnijom ženom na svijetu.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
20.10.2009 10:38:11   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Suzana

 
Bravo Nunichi, RR cura (ta sam! user posted image ) zajedno sa svojim MM, u prvoj polovini mjeseca novembra otvara novu, najnoviju djeciju igraonicu/rodjendaonicu u Sarajevu!





Ma bravo ja. user posted image user posted image user posted image user posted image
Tako mi je drago, zelim vam svu srecu u Carobnom svijetu!
I nadam se da ce biti prilike da i nas dvije provirimo tamo. user posted image
Pusa

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *