|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
6.11.2009 22:52:08   
sarayka
Suzani čestitamuser posted image user posted image

Eh sad slusajte ovo...odemo mi sinoć u robot rajlovac kao da prosetamo i da se curica igra malo u onoj igraoni dok mi kafenišemo...
Ja sam bila šokirana i bili smo bukvalno 15 min...djevojka koje je radila bila je doslovno uzasna....jako drska prema djeci a i roditeljima .... kad me je lamija zvala kao mama hocu na tobogan pa se malo zbunila nezna kuda ce ona će njoj " Pa vamo brate 100 puta si bila" i uze je za ruku da je vodi od mene...( to je bio 2x da dolazimo) kao da prica zeni od 20 god a ne djetetu od 2,5 god...ma fujjj!! odmah smo krenuli.
mislim se ja sta bi bilo da smo otisli negdje a ostavili je tu jer postoji i ta varijanta. tako npr vise ne zeli da ide u džunglu na ilidži jer sam je posljednji put zatekla plačući...sta je bilo neznam ali djete vise neće samo da ostaje u igraonama pa to ne forsiram vise jer vidim da se plaši!!
zaista treba paziti na takve stvari....
sorry na opširnosti!


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
6.11.2009 22:55:23   
veeseelaa
ja bi tu ženu dobro nalijepila ako bi i dalje bila drska dobila bi po nosu a ta igraonica nije igraonica nego prdaonica, 2x2

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
6.11.2009 22:57:47   
sarayka
znam draga al eto zgodna je ondje...
i ja sam brojala do 100 samo zato sto sam bila s mm a prirodna sam svadjalica za razliku od njega...znaci dotičnu je spasilo prisustvo mmuser posted image
Iako vidjela je kako sam drsko obukla djete i otisla, sve je njoj jasno al boli je briga!


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
6.11.2009 22:58:01   
Suzana
Kod mene bi dobila otkaz! user posted image

Thx cure.



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
6.11.2009 22:59:46   
veeseelaa
ma Suzi ona je garant pred gazdom ob
Mislim dobro, možda je imala loš dan al opet....

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
6.11.2009 23:02:03   
Suzana
Uh...
Nadam se da necu imati i ovu brigu, jer dvije tete koje ce aBd raditi su vrlo, vrlo fine, jedna je upravo ova koja vise od godinu dana cuva moju djecu...



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
9.11.2009 14:38:56   
Anais

suzana, kada je otvaranje? user posted image
mi cemo u januaru slaviti 1. rodjendan i bilo bi nam drago da to bude u tvojoj igraoni ako je tako lijepo kako opisujes :) jedino mi imamo oko 30-tak odraslih koji bi takodjer dosli na rodjendan ... mislis li da ima toliko mjesta u tvom kutku za roditelje? user posted image

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
9.11.2009 19:21:08   
acudesa
IZVORNA PORUKA: sarayka

znam draga al eto zgodna je ondje...
i ja sam brojala do 100 samo zato sto sam bila s mm a prirodna sam svadjalica za razliku od njega...znaci dotičnu je spasilo prisustvo mmuser posted image
Iako vidjela je kako sam drsko obukla djete i otisla, sve je njoj jasno al boli je briga!


da li je sarayka bila u subotu u CocoLoco? sa drugaricom koja je imala tirkiznu kapu?user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
9.11.2009 19:56:06   
M kao Mama
E, ge ovog špijua, da nam nisi tete acude prešutila da si u slobono vrijeme privatni detektiv, hahahah

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
9.11.2009 22:14:29   
acudesa
IZVORNA PORUKA: mama alma

E, ge ovog špijua, da nam nisi tete acude prešutila da si u slobono vrijeme privatni detektiv, hahahah

user posted image user posted image user posted image user posted image
da, prešutila sam, radim za cheaters-euser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
9.11.2009 23:11:04   
sarayka
Acudesa jesam jesam...user posted image
cccc imas oštro oko il ti se svidjela drugaricina kapa!!


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
9.11.2009 23:20:08   
acudesa
IZVORNA PORUKA: sarayka

Acudesa jesam jesam...user posted image
cccc imas oštro oko il ti se svidjela drugaricina kapa!!


oko sokolovouser posted image , ali tebe nisam skužila nego Lamiju, prošla je pored našeg stola nekoliko puta...mi bili sa malcem, ja i mm, on zna tu jaranicu (A.....)
ili je sestra?

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
9.11.2009 23:23:53   
sarayka
Ahhhaa vidjela sam da se A pozdraviila s nekim...ali brzo ste otisli čini mi se!
A mi je drugarica od prije 100 godina i sve one sto su bile- "ratna raja" user posted image
Trebala si se javiti, bilo bi mi drago jer još uvijek neznam nikog lično s RR (osim Stelle, mamine princeze- od prije ) jer nisam bila na vasim kaficama, al trebala bih valauser posted image

PS: lamija je samo zujala okolo , bili smo 2h.



_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
9.11.2009 23:30:10   
SelmaK
Suzana, samo da ti kazem da sam danas prosla pored tvoje igraonice, iza plavog zamka, kako ti rece. I bas je onako upecatljiv, da kazem izlog (lijepe tople boje)! Sa vanjske strane izgleda stvarno ugodno za oci, a mogu pretpostaviti da je tako i unutra!





_____________________________

Aladin zivot mamin, 26.07.08.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
9.11.2009 23:30:20   
acudesa
nisam bila sigurna, dok nisam došla kući i vidjela tvoj potpisuser posted image user posted image user posted image
ništa, drugi put se dogovorimo zajedno, nek se mala raja igra, a mi ćemo kahvendisati...
Moj malac je pokušao da se igra sa lamijom, ali ona ga je "skinula sa dnevnog reda"

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
9.11.2009 23:41:58   
neki
Pa dje ste zeneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image
Evo i mene konacnouser posted image (vidim nikome ne falim,hehehehehehh)
Mi smo nedavno isli u igraonu Coco-loco,bilo nam je sjajno,osim sto sam ja stalno trcala za Seadom,jer ga je proganjao neki djecak i tukao ga stalno,dok ja nisam otisla njegovoj mami konacno(zena se za dva sata nije udostojila okrenuti ividjeti sta joj dijete radiuser posted image user posted image user posted image ) i takoooooooooooooooo sam joj se nagovorila,glupaca jedna nekulturna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Nece moje dijete niko maltretirati...
Isli smo i u Dzunglu na Ilidzi,Sead je po prvi put bio bez mene u igraoni,i odusevljeni smo obojeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
9.11.2009 23:43:05   
acudesa
fasliš meni
znaš da si mi na pamet pala 100 putauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
9.11.2009 23:44:48   
neki
IZVORNA PORUKA: acudesa

fasliš meni
znaš da si mi na pamet pala 100 putauser posted image

user posted image user posted image user posted image
Bila kod mame par dana,a tamo im comp. u defektuuser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
9.11.2009 23:44:49   
lely
Kad smo vec kod uhodjenja user posted image i ja sam veceras vidjela aazru i njenog malenog u igraonici u Merkatoru,ma javila bi se ja njoj ali sjedila pila kafi i povremeno obilazila Anesa,a kad sam skontala 100% da je to ona zena je vec bila na putu za izla....user posted image
Eto aazric samo da te pozdravim i kazem da je Bilal masala vejiki momak user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
10.11.2009 23:29:50   
Suzana
IZVORNA PORUKA: SelmaK

Suzana, samo da ti kazem da sam danas prosla pored tvoje igraonice, iza plavog zamka, kako ti rece. I bas je onako upecatljiv, da kazem izlog (lijepe tople boje)! Sa vanjske strane izgleda stvarno ugodno za oci, a mogu pretpostaviti da je tako i unutra!






Hej Selma, bas mi je drago da ti se svidja.
Anais, do januara cemo otvoriti... huh... javim ti.

Cure, vama veliko hvala, ali nesto kontam... ovo nije moja privatna tema, ja sam samo forumasica kao i sve vi, pa je mozda najbolje da mi ova tehnicka pitanja postavljate na PP ili mailom?
Ne bih da me RR banuje. user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu SelmaK)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
10.11.2009 23:31:54   
Suzana
IZVORNA PORUKA: Anais


suzana, kada je otvaranje? user posted image
mi cemo u januaru slaviti 1. rodjendan i bilo bi nam drago da to bude u tvojoj igraoni ako je tako lijepo kako opisujes :) jedino mi imamo oko 30-tak odraslih koji bi takodjer dosli na rodjendan ... mislis li da ima toliko mjesta u tvom kutku za roditelje? user posted image



Uh sorry zaboravih na ovo pitanje - 30 odraslih user posted image user posted image user posted image , golemo! Pa je li to djeciji rodjendan ili za odrasle heheh, salim se malo... Bojim sa da 30 odraslih nece moci stati. Javi mi se na mail...


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Anais)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
10.11.2009 23:38:58   
aazra

IZVORNA PORUKA: lely

Kad smo vec kod uhodjenja user posted image i ja sam veceras vidjela aazru i njenog malenog u igraonici u Merkatoru,ma javila bi se ja njoj ali sjedila pila kafi i povremeno obilazila Anesa,a kad sam skontala 100% da je to ona zena je vec bila na putu za izla....user posted image
Eto aazric samo da te pozdravim i kazem da je Bilal masala vejiki momak user posted image


Hej hvala.......
Bas sam ugodno iznenadjena, pa nisam znala da smo toliko poznatiuser posted image
saljem ti veeeeeelikiuser posted image user posted image user posted image user posted image i drugi put se javiuser posted image
P.S. Kako si me prepoznala, jesi li vidjela slike na Fb? Imam dosta prijatelja s RR a nemam pojma ko je ko po nickuuser posted image

_____________________________








(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
10.11.2009 23:42:05   
lely
Prepoznala sam vas zato sto je malom Bilalu nedavno bio rodjendan i gledala sam slike na FB,ti si mi bila poznata ,ali sam bila sigurna tek kada sam vidjela Bilala....
user posted image

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
17.11.2009 17:09:29   
Mik Mik
Zna li neko broj telefona od Cocco Loco, treba mi hitno?
Hvala.

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
17.11.2009 17:25:08   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Mik Mik

Zna li neko broj telefona od Cocco Loco, treba mi hitno?
Hvala.


033 719 695

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *