|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
29.11.2009 23:44:40   
jupajdi
user posted image Eto koliko sam aktivna. user posted image Ja tek danas shvatih da je igraonica “Caraobni svijet“ od nase drage Suzane. Bas mi je drago i od mene iskrene cestitke. Slike su super, gledala sam.... Samo jod da odemo i to vidimo uzivo. Drago mi je da se tako divne ustanove otvaraju za ovu nasu djecicu. Triput hura za Suzi ---- Hura, hura, huraaaaaauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
29.11.2009 23:45:16   
acudesa
IZVORNA PORUKA: jupajdi

user posted image Eto koliko sam aktivna. user posted image Ja tek danas shvatih da je igraonica "Caraobni svijet" od nase drage Suzane. Bas mi je drago i od mene iskrene cestitke. Slike su super, gledala sam.... Samo jod da odemo i to vidimo uzivo. Drago mi je da se tako divne ustanove otvaraju za ovu nasu djecicu. Triput hura za Suzi ---- Hura, hura, huraaaaaauser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
29.11.2009 23:46:17   
Crvena

IZVORNA PORUKA: Suzana

Sta cu sad... htjela sam cuvati iznenadjenje za vas do kraja, ali moram vam reci kad su me ove moje "mahalusice" odale. user posted image
Bravo Nunichi, RR cura (ta sam! user posted image ) zajedno sa svojim MM, u prvoj polovini mjeseca novembra otvara novu, najnoviju djeciju igraonicu/rodjendaonicu u Sarajevu!
Nadam se da necete zamjeriti sto ovu vijest nisam ranije podijelila sa vama, ali i same znate kako je, dok nesto ne dodje do samog finisha, ja plaho ne volim o tome pricati. Ali nema mi druge nego par informacija podijeliti sa vama. I drago mi je. user posted image
Igraonica ce se zvati CAROBNI SVIJET, na fol je Bambija i Coco Loca, malo manja, ali mnogo toplija i intimnija atmosfera. Sve ce biti novo k'o ispod cekica user posted image , a na higijenu i cistocu cemo polagati posebnu paznju. Pusenja nema, a sve ovisnice o duhanskim stapicima ce morati izaci ispred user posted image (i ja sam jedna od njih user posted image ).
Osmislili smo i kutak za roditelje, tako da ce sve mame (a i tate) koje svoju vecu djecu smiju pustiti u 3D lavirint user posted image , moci uzivati u kafici, caju ili soku sa drugaricom (sa RR user posted image ), ili za svoju dusu procitati neki casopis.
Naravno ovo se odnosi i na mame manje djece, ali ipak mame vece djeca lakse mogu popiti kaficu "u miru" user posted image .
Igraonica se nalazi na Grbavici, Hercegovacka ulica, odmah pored Zeljinog stadiona, tacnije restorana Plavi zamak.
Toliko od mene za sada, a vise ce biti na web stranici koja je trenutno "under construction". user posted image
U svakom slucaju, obavijestim sve zainteresovane, i nadam se da cu upoznati mnostvo dragih zenica sa RR koje do sada nisam imala priliku upoznati (lako se vama sa jednim djetetom okupiti na kafi user posted image ), a sve drage drugarice Mostarke, Tuzlanke i zenice iz drugih BH gradova su dobrodosle, cim prije dodju u SA!!!
Sa mnogo ljubavi smo usli u ovaj projekat i nadam se da ce se to primjetiti.


Pozdrav svima! user posted image


Ja tek sad procitahuser posted image Cestitam Suzyuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
29.11.2009 23:51:03   
Romali
Hoćemo i mi s vama u Čarobni svijet user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
30.11.2009 9:01:35   
M kao Mama

evo, još jednom da se iovako zahvalim Suzani i njenonm dragom mužu na gostoprimstu, bilo nam je super, djeca su oduševljena, a Bogami i mame.

Želim Vam sve najbolje, puno sreće i para akobogda.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
30.11.2009 9:08:16   
R&T@
user posted image user posted image user posted image  Novo mjesto za malu raju i to čarobno! Sretno Suzana!
user posted image user posted image user posted image  Mi propustile otvorenje (praznikovale)!
user posted image user posted image user posted image  Trčimo da izmahalamo!!! 

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
30.11.2009 9:50:03   
new mama
Evo i mene da se zahvalim Suzaniuser posted image ,bilo je super,igraona je prelijepauser posted image user posted image user posted image ,zelim vam puno uspjeha user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
30.11.2009 10:04:33   
mamine oci
da se zahvalim suzani na pozivu gostoprimstvu bilo je super igraona za 10 a posto ima i kutak za roditelje kako rece mama alma pravo mjesto za druzenje i kafe sa hanumama rr lijepo nama a i djeci jer na kraj krajeva tu smo zbog djece...Suzana zamisjala sam te drugacije,a kad ugledah ispred mene jedna prelijepe mlada mama sa dva prekrasna djecaka cak sam ostala bez teksta onako zbunjena suzi kazem ja sam adela,a suzinom tati mamine oci,a covjek nema pojma o rr bas sam se zastidela al eto jos jedan blamuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
30.11.2009 10:13:25   
HanaBana
Evo i mene i zahvalnice nasoj extra - super zeni - mami za tako dobru igraonicu. Svaka cast Suzi tebi i tvome muzu. Prvenstveno moram reci da si extra osobauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a o igraonici necu ni komenatrisati. Hana jutros kaze: Ide u igaonu kod teteuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
30.11.2009 10:34:34   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: mamine oci

Suzana zamisjala sam te drugacije,a kad ugledah ispred mene jedna prelijepe mlada mama sa dva prekrasna djecaka cak sam ostala bez teksta


Suzana hvala za predivno druzenje i gostoprimstvo :)
A sto kaze mamine oci totalno sam se zbunila, ja od tebe mislila neka mama ni pozdrava ni nista, totalno izgubljena hahahaha predivna si :)


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
30.11.2009 16:12:07   
juni
Zahvaljujemo se Suzani na divnom gostoprimstvu, igraona je zaista carobna user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
30.11.2009 17:05:15   
Suzana
Moje cure,

Evo moram izletiti s posla.
Kratko, pa se javim opet.
VELIKO hvala na ovako lijepim riječima, drago mi je da ste došle (neke nisu ni vidjele mail, PP...), drago mi je da vam je bilo lijepo, kao što sam vam već rekla, mi smo osmislili takav koncept da djetetu bude lijepo ali i roditelju, i drago mi je da ste to primjetile.
Javim se sutra više, sad stvarno žurim, a podijeliću sa vama i pjesmicu o Čarobnom svijetu koju sam dobila od maminih očiju, potpuno me je oborila sa nogu. Draga hvala ti.
HVALA SVIMA JOŠ JEDNOM!



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
30.11.2009 18:12:13   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: maja78

IZVORNA PORUKA: mamine oci

Suzana zamisjala sam te drugacije,a kad ugledah ispred mene jedna prelijepe mlada mama sa dva prekrasna djecaka cak sam ostala bez teksta


Suzana hvala za predivno druzenje i gostoprimstvo :)
A sto kaze mamine oci totalno sam se zbunila, ja od tebe mislila neka mama ni pozdrava ni nista, totalno izgubljena hahahaha predivna si :)



ovo sam mislila na sebe da sam izgubljena i bez pozdrava kad sam dosla od iznenadjenja :))))


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
30.11.2009 20:32:18   
istra09
Evo da se i ja javim na temu igraonice od naše Suzane.
Večeras sam imala priliku upoznati Suzanu i njenu igraonicu user posted image user posted image user posted image

Igraona preeeeekraaasno izgleda; divan kutak za naše bebirone, a bogami i za roditelje.

A šta reći o Suzani? Prelijepa mlada žena...iz nje tako zrači neka dobrota. Zamišljala sam je kao umornu ženu, budući da ima 2 mala bebija...kad ono...lijepa, elegantna, prijatna, vesela teta.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Suzana,
doći ćemo uskoro.

Puse.

_____________________________

Mamina sreća Leonarda se rodila 07.07.2009. i učinila me najsretnijom ženom na svijetu.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
1.12.2009 15:31:38   
jupajdi
Evo ja danas oko 5-6 namjeravam otici sa malenom u igraonicu Carobni svijet. Ako ima jos neko da se druzi neka se javi brzo user posted image

(odgovor članu istra09)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
1.12.2009 15:45:04   
Anoniman
zavidim vam svima koje ste imale priliku da uzivate u caroliji, i ja jedva cekam! (khm, khm, mislim moja mala)
a mojoj drugarici suzi puno srece i lijepih trenutaka i naravno nasmijanih lica!user posted image

(odgovor članu jupajdi)
  Neposredna veza do poruke: 241
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
2.12.2009 22:31:47   
harun03
Koliko košta sat u igraonici "čarobni svijet"??

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
2.12.2009 22:37:56   
Anoniman
Prvi sat je 5 km, drugi 3 km, a treci besplatan.
Imas godisnju clanarinu koja je 15 km i onda se placa samo ulaz 5 km, i imas popust na rodjendane 10 %. Pogledaj na njihovoj web stranici, a i na FB imaju grupu.

(odgovor članu harun03)
  Neposredna veza do poruke: 243
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
2.12.2009 22:48:14   
harun03
hvala, gledala sam ,nisam nigdje cijene vidjela.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
2.12.2009 22:56:21   
veeseelaa
ja nažalost nisam mogla prisustvovati druženju na otvorenju igraonice "Čarobni svijet", obzirom da sam prva dva dana Bajrama bila u gostima kod mame i brata, ostalim danima sam ja dočekivala goste.... ali sam kad god sam bila u prilici pomno osluškivala reakcije naših forumašica, koje su kako vidim jako oduševljene igraonicom.
Ovom prilikom čestitam Suzani i zahvaljujem se na pozivu!
Suzi želim ti sve najbolje i puno poslovnog uspjeha u šta ne sumljam znajući da si ti žena koja se u poslovnom svijetu zna organizirati (što jako cijenim kod tebe, inače kod žena) i samim tim uspjeh je neminovan.
Naravno moja posjeta igraonici bit će ubrzo!
Još jednom SRETNO

< Poruku je uredio veeseelaa -- 2.12.2009 22:59:17 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu harun03)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
3.12.2009 13:15:54   
Suzana
Cure thx...
istra 09, ti si me postidila. user posted image
Čitala sam te na temi "starke", i mislim da nije adekvatna, jer ti, kao i sve ostale "zrelije" mame odlično izgledate.

Vesela bona... pravo mi je krivo da nisi došla, i nikako da nađem vremena da se javim! Znam da sam i ja organizovala druženje u nezgodno vrijeme, ali nisam imala nekog izbora. Ne zamjer'te! Fala draga na komplimentima, trudim se, ali bogami da mi nije svekrve koja je uletila sa čuvanjem djece, ne znam ko bi mi veš oprao ovih dana. user posted image Ali ja uvijek kažem, mladi smo, kad ćemo raditi i misliti na svoju djecu ako nećemo sad...
Nego, hajde dođi da popijemo kafu i nasmijemo se uživo user posted image Bbaš me MM pitao je l' ti dolazila ona legenda user posted image .

Pusa svim curama i veliko hvala na podršci još jednom.


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
3.12.2009 13:17:59   
Suzana
IZVORNA PORUKA: Maida RR

Prvi sat je 5 km, drugi 3 km, a treci besplatan.
Imas godisnju clanarinu koja je 15 km i onda se placa samo ulaz 5 km, i imas popust na rodjendane 10 %. Pogledaj na njihovoj web stranici, a i na FB imaju grupu.


Samo da ne bude zabune - kada neko dođe i učlani se, taj ulaz mu je naravno besplatan. Neće plaćati članarinu 15 KM i još 5 KM, logično... user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
3.12.2009 14:35:22   
tea lana
Suzana molim te trebam informaciju hoce li kod tebe biti organizovana zabava povodom Nove Godine jer sam zainteresovana a mislim da bi jos nasih forumasica

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
3.12.2009 14:43:35   
acudesa
IZVORNA PORUKA: tea lana

Suzana molim te trebam informaciju hoce li kod tebe biti organizovana zabava povodom Nove Godine jer sam zainteresovana a mislim da bi jos nasih forumasica

Ja mislim da hoće i ja bih voljela znati tačno šta i kako, pa nam napiši suzy, ako nije probl

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
3.12.2009 14:46:48   
Nunichi
Eee nekad sam u Sa isla samo u dobar nocni provod, a sad cu u Carobni svijet. user posted image user posted image user posted image
Nadam se da cemo i mi uskoro doci da vidimo igraonicu i naravno drage virtualne djugajice. user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *