|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djecije igraonice
11.10.2011 14:55:53   
leona81
ima li neko ideju za rodjendan? jeste bili u igraonici kockica?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 776
   RE: Djecije igraonice
26.10.2011 21:54:55   
teacher75
mi rezervisali za iducu subotu u bambiju na grbavici, imaju neki popust od 20% tako da bez torte dodje 170km (s tortom je 200 km a mi hocemo nasu tortu)user posted image to je super povoljno kad uporedim sa ostalim igraonamauser posted image nadam se da cemo biti zdravi i da ce sve proci okuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 777
   RE: Djecije igraonice
26.10.2011 21:56:14   
M kao Mama
Super, tičerko, mi smo u feruaru ove godine plačali 250 hvalim te bože da popuštaju sa cijenama

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 778
   RE: Djecije igraonice
26.10.2011 22:00:02   
teacher75
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Super, tičerko, mi smo u feruaru ove godine plačali 250 hvalim te bože da popuštaju sa cijenama

i mene je ovo pravo obradovalo, 50km razlike nije malo, kad pomislim da je u ovim ostalim malo "boljim" igraonama proslava oko 300 km bez torte a pica za roditelje su po cijenama kao u kafanama, hvatam se za glavuuser posted image user posted image u bambiju jos dozvoljavaju i da donesemo nase pice i grickalice pa se i tu moze puno usteditiuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 779
   RE: Djecije igraonice
26.10.2011 22:22:40   
Hanady RR
Uh divan pospust zaista. Ja na ovo imam još 20% pousta jer mo u februaru dobili bojnaku bambi d aizbojimo pa je fino ponesemo i an to imama još 20% user posted image

Znači mene bi moglo doći oko 150 Kmuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 780
   RE: Djecije igraonice
26.10.2011 22:23:25   
bananica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Uh divan pospust zaista. Ja na ovo imam još 20% pousta jer mo u februaru dobili bojnaku bambi d aizbojimo pa je fino ponesemo i an to imama još 20% user posted image

Znači mene bi moglo doći oko 150 Kmuser posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 781
   RE: Djecije igraonice
26.10.2011 22:24:26   
leona81
jel bambi i u importanneu? jel vrijedi ovaj popust i kod njih? i dokad?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 782
   RE: Djecije igraonice
26.10.2011 22:25:21   
mama75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Uh divan pospust zaista. Ja na ovo imam još 20% pousta jer mo u februaru dobili bojnaku bambi d aizbojimo pa je fino ponesemo i an to imama još 20% user posted image

Znači mene bi moglo doći oko 150 Kmuser posted image

"Popusti se ne sabiraju" user posted image user posted image
Sretnu prosalvu vam zelim Tiki, da sve prodje po planu.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 783
   RE: Djecije igraonice
26.10.2011 22:27:51   
Hanady RR
Mama nemaš pravu infouser posted image
ja zvala i pitala nedavnouser posted image
Jer mi je kolegica koja je slavila u bambiju u merkuru na otoci rekla cijenu ja se zijanila kako su pojefitniliuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 784
   RE: Djecije igraonice
26.10.2011 22:31:49   
mama75
Ma salila sam se. Ja inace izbjegavam Bambi, samo kad neko slavi a da moram otici, inace... Ali da ne kvarim ugodjaj "popusta" necu o tome sada. A vama sto imate vecu djecu ( 5 i vise godina) toplo preporucujem igraonicu Alexen

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 785
   RE: Djecije igraonice
26.10.2011 22:35:21   
Hanady RR
ja sam prošle godine bila u bambiju na grabavici sa mlađom...
inače to je prvi put da vodimo raju u igraonicu i smao iz razloga jer je zima u pitanju...pa ćemo tkao i ove godine. mi smo poršle godine dobili kavlitetnu uslugu na Grbavici, sve dogovoreno ispoštovano i nisma imala niti jedno loše iskustvo toga dana. sada dači će tako biti i naredni put ne znam...al iz svoga isksuatv od februara prošle godine svima toplo preporučujem istu. sad sa ovim popustom...i sebi ih opet proeručujemuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 786
   RE: Djecije igraonice
26.10.2011 22:39:20   
mama75
A sto svi izbjegavaju igraonicu u BBI? Meni ona dodje najjeftinija: mislim da je 250KM, ukljucena torta (vrlo ukusna), dobar poklon za dijete i sto je najvaznije moze se dovesti 20 djece. Ja na rodjendanima starije kcerke imam puno djece, pa mi je to super, ali na zalost ona je "prerasla" tu igraonicu. Inace svaki rodj slavimo u igraonici, vec sam pisala o tome negdje, zovem samo djecu i mame im u pratnji user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 787
   RE: Djecije igraonice
26.10.2011 22:40:03   
leona81
mi bi u bbi da mogu djeca mladja od 3 godineuser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 788
   RE: Djecije igraonice
26.10.2011 22:41:38   
mama75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja sam prošle godine bila u bambiju na grabavici sa mlađom...
inače to je prvi put da vodimo raju u igraonicu i smao iz razloga jer je zima u pitanju...pa ćemo tkao i ove godine. mi smo poršle godine dobili kavlitetnu uslugu na Grbavici, sve dogovoreno ispoštovano i nisma imala niti jedno loše iskustvo toga dana. sada dači će tako biti i naredni put ne znam...al iz svoga isksuatv od februara prošle godine svima toplo preporučujem istu. sad sa ovim popustom...i sebi ih opet proeručujemuser posted image

Pogresno si me shvatila. Usluga je Ok, nego mene one silne "sprave" nerviraju, nikako ne mogu rahat sjesti i popiti kafu, stalno ko na iglama. I taman mi starija narasla da je smijem pustiti "bez roditeljskog nadzora" ova mala stasala da hoda i ona po rodjendanima user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 789
   RE: Djecije igraonice
26.10.2011 22:41:55   
teacher75
IZVORNA PORUKA: leona81

jel bambi i u importanneu? jel vrijedi ovaj popust i kod njih? i dokad?

pise u importanu da je za oktobar ali mislim da ce vaziti i kasnije, ja sam ih zvala na grbavici da pitam vazi li to i za za njih i rekli su mi da moraju pitati sefa pa su kasnije rekli da ce mi dati popust, tako da najbolje da i ti nazoves sefa i pitas za importaneuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 790
   RE: Djecije igraonice
26.10.2011 22:42:27   
M kao Mama
Hanady bona ove godine je bio F rođendan, hahahahahaha

mama75 gdje ja ta igraona koju ti preoručaš

a vala mi smo za poklon dobili onu barbiku od 5 KM plastičnu, inačle sva ostala raja koja su tamo slavila dobila su ekstra poklone, ne znam što im se mi nismo svidjeli,

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 791
   RE: Djecije igraonice
26.10.2011 22:43:56   
teacher75
IZVORNA PORUKA: mama75

A sto svi izbjegavaju igraonicu u BBI? Meni ona dodje najjeftinija: mislim da je 250KM, ukljucena torta (vrlo ukusna), dobar poklon za dijete i sto je najvaznije moze se dovesti 20 djece. Ja na rodjendanima starije kcerke imam puno djece, pa mi je to super, ali na zalost ona je "prerasla" tu igraonicu. Inace svaki rodj slavimo u igraonici, vec sam pisala o tome negdje, zovem samo djecu i mame im u pratnji user posted image

iz 2 razloga:
nemamo jos 3 godine i mm je odlucno protiv proslave u bilo kojem shopping centru, a on inace iz prinicpa ne ide u bbi, nije nikad ni usao tamo dok ja visimuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 792
   RE: Djecije igraonice
26.10.2011 22:45:09   
leona81
sto iz principa?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 793
   RE: Djecije igraonice
26.10.2011 22:45:50   
mama75
Uh sad si me nasla - ja ne znam jel ono spada u Visnjik ili Mejtas, uvijek me ispravljaju. Uglavnom tu je u istoj ulici kao "Avlija", malo visocije prema bivsoj Libijskoj ambasadi. Mislim da ima i nainternetu, nisu igraonica nego "kreativna radionica Alexen" ili tako nesto

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 794
   RE: Djecije igraonice
26.10.2011 22:49:10   
mama75
Hej Tiki imas pp user posted image

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 795
   RE: Djecije igraonice
26.10.2011 22:49:18   
Hanady RR
Joj Alma dobro si user posted image meni se odužilouser posted image
mama75, imaju kod mene slike na FB...mi smo imali dvije tete animatorice djece...nisam uopšte vodila brigu čak ni o malenoj, abilo je još malenijih...nekako nas ''potrefila'' vrijdna tetauser posted image

A i ja nisma u BBi išla jer moje mlađe dijete tamo ne može ni drugarici ući na rođkasuser posted image
Imali smo čak 3 poziva i sva tri ona vani s amnom, baš tužnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 796
   RE: Djecije igraonice
26.10.2011 22:49:43   
teacher75
IZVORNA PORUKA: leona81

sto iz principa?

ima on neke svoje principeuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 797
   RE: Djecije igraonice
26.10.2011 22:53:20   
leona81
200 KM je otvorenog tipa, dakle mogu i drugi ljudi dovoditi djecu mimo rodjendana?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 798
   RE: Djecije igraonice
26.10.2011 22:59:55   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: leona81

200 KM je otvorenog tipa, dakle mogu i drugi ljudi dovoditi djecu mimo rodjendana?


gdje ovouser posted image

U bambiju nije otvorenog tipauser posted image

ja mrzim te otvorenog tipa...nedavno u Bongu malena mi usnu povrijedila jer je jedan dječak o 6 godina sam bio bez roditelja dok su oni u škafi skakali i gurnuo jeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 799
   RE: Djecije igraonice
26.10.2011 23:01:45   
leona81
Bambi 4 - dječija igraonica TC Merkur (Otoka)
U toku ovog mjeseca na cijenu proslave rođendana u BAMBI igraonicama popust od 20 % tako da cijena OTVORENOG tipa rođendana iznosi 200 km , do 15 djece, zabava traje dva sata, a ZATVORENOG tipa - samo vaši gosti (igraona se zatvara za ostale) 250 km
U cijenu je uračunata sva naša organizacija :
SOKOVI
GRICKALICE
PIZZA
... TORTA
POZIVNICE
POKLON ZA SLAVLJENIKA
CD SA SLIKAMA
kontam ako je u ovom bambiju onda je u svim, a i ja to mrzim

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *