|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kako odluciti o imenu male slatke bebice???
13.6.2009 13:54:05   
alex_mo
Kada sam bila trudna sa sinom,rekla sam svima da cemo ja i mm odluciti za ime.Svi su se slozili.U bolnici nismo pricali,a kuma nam predlozi 9 lepih muski imena.Kad smo dosli kuci ,svekrva kaze mm da je ime negovog oca stvarno lepo-Kiril.Muz me pitao dali mi se svidza,pred njima ,a ja kategoricno NE.Moj otac mi rece:Stavi moje ime i sve bukvalno sve za bebu dobices od mene.Ja kazem NE.Iako moji roditelji su se pobrinuli da na  kupe stan i pokucanstvo,nisam bila za nihova imena ,a za svekra nisam ni razmisljala.Moj muz je navijao za Alexandar(tako je krstio i njegovo kumce), a ja za Martin.Na kraju sam odlucila da ugodim muzu i sina dali ime Alexandar i dogovorili da za drugo biram ja.Evo sada sam trudna i radujem se na izboru.Uvece idem kod kume da joj kazem za trudnocu i da ostave izbor imena meni.
Kod nas mnogo ljudi daju imena po ocevi roditelji ili kako kum kaze.Ali kod mene to nije slucaj.
Ja sam uvek govorila da kako majke nose deca 9 mjeseci, radzaju,Cjeli zivot se posvete njima i nije pravedno da vam neko drugi odluci za ime.

(odgovor članu adissa_)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: kako odluciti o imenu male slatke bebice???
13.6.2009 22:09:12   
Junior
ja licno sa za to da oba roditelja skupa, zajednicki odluce o imenu djeteta, da nadju ime ekoje se svidja i mami i tati nove bebice...jer opet to je zajednicko dijete...a inace ne volim kada se imena daju u cast nekoga, to je ipak novo bice koje zasluzuje individualnost...maja sjatka bebica user posted image

(odgovor članu alex_mo)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: kako odluciti o imenu male slatke bebice???
13.6.2009 22:21:04   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

zašto neutralno? meni je to baš smiješno... ak je srbin nek bude Nemanja al je Hrvat nek bude Ante ak je brate musliman nek bude Muhammed
Meni to neutralno izgleda kao zavaravanje drugih ko si i šta si
I kao ak se dijete zove Danin npr roditelji misle uspeće ko nešto u životu ili ako ode van BiH a Boga mi nigdje možda ni mrdnut neće ko i roditelji mu
Moja se kći zove Ajša ako bude sljedeća biće npr Fatma
pusti mi se tih nidje veze imena


Naravno da svako ima pravo svom djetetu dati ime po svom izboru bez obzira na nacionalnost...
Ja sam od toga operirana....i nisam kod odabira ni pomisljala kojoj 'skupini' ime pripada....gledala sam samo to da mi se ime svidja i da paše uz prezime....


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: kako odluciti o imenu male slatke bebice???
18.6.2009 11:04:45   
bebana27
ja i mm smo prije nego sto sam ostala trudna pricali o imenima
ako bude musko bit ce Ibrahim
a ako bude zensko Lejla,Dzana,Fatima i Ajsa
ipak je prvo musko pa neka bude po njegovoj zelji

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: kako odluciti o imenu male slatke bebice???
19.6.2009 13:39:59   
Lady26
Meni je rodica "zaprijetila" da ne smijem sinu dati ime (ako bude sincic) Mak, kaze ona cijeli zivot sanja da tako da ime svom djecaku aaaaaaaaaaaaa user posted image , kaze mm uopste me ne zanima njeno misljenje hihihihi user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *