|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
29.2.2012 11:15:50   
mamin_djecak
ma i ja sam znala user posted image , ali hvala Bogu navece je bio opet bokser a ja sva presretna user posted image ... i skontala sam da koliko je dobro da citas forume i sve vezano za trudnocu toliko i nije, jer ja cim primjetim neku razliku kod mene od one koja pise da bi trebalo biti ja se odmah zabrinem.. ustvari nema potrebe, sa trudnocm je sve hB uredu, njavaznije da bebac super napreduje i da ga zeljno cekamo...pozzz

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
29.2.2012 11:56:07   
mamaibabo
hihihihihihi tako ti je s nama user posted image za sve strahujemo biće to sve ok ako Bog da pooooz

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu mamin_djecak)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
4.3.2012 9:41:51   
Miracle*3
Kod mene evo dva dana beba se umirila. kraj sam 34 nedjelje. Osjetim je ali ne onako jako i onako cesto kao na pocetku sedmice, kad mi je stomak stalno bio u pokretu s lijeve na desnu stranu. Da li se smjestila ili st avec ne znam....user posted image

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
8.3.2012 9:54:03   
Alhemicarka

IZVORNA PORUKA: Miracle*3

Kod mene evo dva dana beba se umirila. kraj sam 34 nedjelje. Osjetim je ali ne onako jako i onako cesto kao na pocetku sedmice, kad mi je stomak stalno bio u pokretu s lijeve na desnu stranu. Da li se smjestila ili st avec ne znam....user posted image


Kod mene identična situacija, kraj 34. nedjelje i zadnja dva dana je osjetim, ali ne kao ranije. Rijeđe se ispupći stomak, manje se talasa i ona ne udara tako jako. user posted image Kontam da joj ostaje sve manje i manje prostora pa je zato.

_____________________________

Ona neda da je slome, otima se i prkosi...

09. 04. 2012. Mamin Vrtirep

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
12.3.2012 11:36:20   
mamaibabo
drage ja sam 33 nedelja i več manje bebi udara mislim osjetim ga ja hvala Bogu al nekako ko da mi je to u daljini,čitala sam da je to kao ok jer nema više prostor<a,ma nema mi to logike jer isto piše da sad ima najviše plodove vode....user posted image imal ko da nam to objasni.....user posted image user posted image

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu Alhemicarka)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
14.3.2012 11:08:58   
suncesunce
sad citam... na prosloj sam se stranici zalila kako ne mogu skontati je li to sto osjetim beba ili probava, a sada... uuuhhh... ubi me user posted image
ujutro i navecer, mogla bih se zakleti da trenira sve gimnasticke discipline unutra. za dva dana idem na pregled, jedva cekam da na onom 4d vidim sta mala baraba zapravo radi user posted image
obozavam svog malog nemirka. inace smo na pocetku 24. sedmice
pozz user posted image

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
14.3.2012 11:24:06   
Miimy
pozz ja sam 19 +4 i jos nisam osjetila pkrete bebe, malo nesto jednom kao baloncic al nista vise... neznam jel jos rano, jer inace sam buca bila i prije trudnoce i imala stomak pa ce mi mozda trebati malo duze, sutra idem na kontrolu pa se Ako Bogda nadam da ce biti sve ok...

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu suncesunce)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
14.3.2012 11:31:33   
suncesunce

IZVORNA PORUKA: Miimy

pozz ja sam 19 +4 i jos nisam osjetila pkrete bebe, malo nesto jednom kao baloncic al nista vise... neznam jel jos rano, jer inace sam buca bila i prije trudnoce i imala stomak pa ce mi mozda trebati malo duze, sutra idem na kontrolu pa se Ako Bogda nadam da ce biti sve ok...


ne brini, sad ce to poceti user posted image a onda te cekam ovdje da se zalis kako ne mozes spavati user posted image
bit ce sve ok aBd

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
14.3.2012 11:34:02   
Miimy

IZVORNA PORUKA: suncesunce


IZVORNA PORUKA: Miimy

pozz ja sam 19 +4 i jos nisam osjetila pkrete bebe, malo nesto jednom kao baloncic al nista vise... neznam jel jos rano, jer inace sam buca bila i prije trudnoce i imala stomak pa ce mi mozda trebati malo duze, sutra idem na kontrolu pa se Ako Bogda nadam da ce biti sve ok...


ne brini, sad ce to poceti user posted image a onda te cekam ovdje da se zalis kako ne mozes spavati user posted image
bit ce sve ok aBd


hvala puno svi kazu kasnije ces se zaliti samo ako Bogda nek krene predeverace se sve user posted image


_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu suncesunce)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
14.3.2012 11:34:51   
Monaa
I ja sam se tako brinula dok me nije pocela udarati, a sada se ne smiruje, dernek u pupi po cijeli dan. user posted image

(odgovor članu suncesunce)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
14.3.2012 16:26:20   
Dz3ni
Samo da prijavim da me bebica danas maltretira user posted image nekad me udari tako jako da me prepadne da se trznem user posted image Samo neka udara, tad sam najmirnija user posted image

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
30.3.2012 13:10:50   
štefica89
Bok curke, eto ja sam sada usla u 27 tjedan trudnoce i maleni mi je toliko zivahan da se stalno rita i stalno udara.user posted image
naravno kada ja legnem odmarat i spavat onda je najaktivniji. Mene zanima dali je netko imao iskustva sa kontrakcijama u ovom periodu jer meni se nakda cino da mi je stomak kao lopta i tvrd kao kamen...user posted image

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
30.3.2012 13:18:47   
Monaa
I meni je uvijek drago kada udara jer znam da je sve ok, ali evo usla sam u 35. sedmicu i udarci znaju biti tako jaki da me bas zaboli i u momentu se pocnem preznojavati. Ili pod rebra ili u jajnike udara, redovno me ujutro i probudi udarcima. A sto se tice tvrdog stomaka, imam ga samo kad se dobro napapam, pa imam osjecaj da cu eksplodirati. user posted image

(odgovor članu štefica89)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
30.3.2012 13:32:35   
AAvalon
stefice, ja sam od 17. sedmice trudnoce imala takve kontrakcije, stomak mi se stvrdne i iskoci kao kosarkaska lopta... to potraje jedno 30-tak sekundi pa se sve opet opusti. imas temu Kontrakcije gdje mozes procitati vise o iskustvima drugih zena, a opet bi najbolje bilo da to spomenes svom ginekologu koji ti vodi trudnocu, koji ce najbolje procijeniti da li je to zabrinjavajuce. u mom slucaju, ja sam morala ici na tokolizu i piti lijekove (ali jer su te kontrakcije bas bile ceste), ali u vecini slucajeva su bezazlene. u glavnom, najbolje da provjeris sa ginekologom

sretno i uzivaj u malim udarcima user posted image

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
30.3.2012 20:43:17   
M kao Mama
Ja od sinoć slabije osjetim bebicu i baš sam se zabrinula, ne udara onako jako, ponekad se javi, moguće da se okreće ili šta već, pa mi neobično

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
30.3.2012 20:48:06   
jasmin

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ja od sinoć slabije osjetim bebicu i baš sam se zabrinula, ne udara onako jako, ponekad se javi, moguće da se okreće ili šta već, pa mi neobično

Odmara se,normalan je i taj period kad manje udara.Mada sam i sama `krepavala` kad se manje vrti.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
31.3.2012 12:27:42   
saksija

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ja od sinoć slabije osjetim bebicu i baš sam se zabrinula, ne udara onako jako, ponekad se javi, moguće da se okreće ili šta već, pa mi neobično

Odmara se,normalan je i taj period kad manje udara.Mada sam i sama `krepavala` kad se manje vrti.


isti slucaj i kod mene.. nekad majke mi imam osjecaj u inat da nece.. a jaaaaaaa - povilenim :) a onda naleti period pa me ishuta.. ja ko fol zakukam mm, a on kaze.. de Boga ti - a da ne udara shizila bi sto ne udara :)

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
31.3.2012 16:03:18   
yasemin
ja moju bebu najviše osjetim naveće od 8 pa do 03 00 iza ponoći , ono pravo , a sporadično po danu .....doktor kaže da je beba živahna da je to normalno

_____________________________

yasemin

(odgovor članu saksija)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
31.3.2012 16:18:36   
Miimy
pozz zenice ja sam punih 22 sedmice mozda prije 10 dan asam pocela osjecati lagane bebine pokrete podnu stomaka tacno ondje gdje dr. me gleda sa ultrazvukom, nisu to jaki udarci onako lagani najvise kad se umirim i legnem , r. kaze da je ok ida je rano za neke vece udarce ja se nadam da je tako , je rnekad o cjeli dan ne osjetim tek kad legnem pa se zabrinem....

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
31.3.2012 18:22:20   
M kao Mama
Moja je počela udarati i hvala Bogu samo nek buba, baš me bila prepala neki dan kad se umirila, sve sam je drmala po stomaku da se probudi, mislim da se okreće pa je to to

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
31.3.2012 18:37:12   
hatepsut
Mimice tako je i kod mene bilo i ja sam se brinula,bas je trebalo dobro da se umirim da osjetim bebonija.iz dana u dan beba ce se vise vrtiti.evo i dok sjedim ili vama mase ili joj je prijao pire krompir user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
31.3.2012 18:39:07   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Mimice tako je i kod mene bilo i ja sam se brinula,bas je trebalo dobro da se umirim da osjetim bebonija.iz dana u dan beba ce se vise vrtiti.evo i dok sjedim ili vama mase ili joj je prijao pire krompir user posted image



mislim ipak da je kašika prevagnula, hahahahahhaahha

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
31.3.2012 19:13:00   
Miimy
Hato ja se bas moram umiriti da bi osjetila nije jako al ono blazi udarci, punih 22 sedmice mislim da jace ni nemoze a i nisko je... ma samo nek bude sa Hajrom svi kazu cekaj vidjeces kad pocne lupati nema spavanja ....

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
31.3.2012 21:03:21   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: hatepsut

Mimice tako je i kod mene bilo i ja sam se brinula,bas je trebalo dobro da se umirim da osjetim bebonija.iz dana u dan beba ce se vise vrtiti.evo i dok sjedim ili vama mase ili joj je prijao pire krompir user posted image



mislim ipak da je kašika prevagnula, hahahahahhaahha


Bas Alma,inace za nepun mjesec dobila sam 2kg,kad nisam pocela plakat user posted image
Mimice,vidjet ces aBd,ja sinoc na koju god stranu legnem beba pod rebrima doslo mi da je ispucam user posted image


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
31.3.2012 22:05:54   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: hatepsut

IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: hatepsut

Mimice tako je i kod mene bilo i ja sam se brinula,bas je trebalo dobro da se umirim da osjetim bebonija.iz dana u dan beba ce se vise vrtiti.evo i dok sjedim ili vama mase ili joj je prijao pire krompir user posted image



mislim ipak da je kašika prevagnula, hahahahahhaahha


Bas Alma,inace za nepun mjesec dobila sam 2kg,kad nisam pocela plakat user posted image
Mimice,vidjet ces aBd,ja sinoc na koju god stranu legnem beba pod rebrima doslo mi da je ispucam user posted image



Ma no sikiriki za kile, pa u pocetku nisi dobijala nista, hajde mora se nekad hehe.

A sto se pokreta tice, rijetko kada se ne mrda, i tako vec sedmicama, pih neka je ziva i zdrava!


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *