|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  284 285 [286] 287 288   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Anksioznost?
6.2.2022 16:15:26   
Jsan
Joj blago tebi ,ja se nisam cijepila ,strah me i bas sam kukavica 😫 brinu me ugrusci i svasta nesto ...A terapija -super ! Drago mi je da pomaze ,ja nikako da se pokrenem...A jel pijete kakvu terapiju ?

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7126
   RE: Anksioznost?
6.2.2022 16:19:01   
dana123
Ja pijem antidepresiv zoloft već tri mjeseca. 

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7127
   RE: Anksioznost?
7.2.2022 9:47:07   
ninochka07
Bok cure,
i meni je drago kad se javite i kad čujem da vam je bolje... Ja pijem terapiju isto tri mjeseca, dobro sam, ali na trenutke mi se vrati taj strah i nemir i onda uhvati lagana depra. I ja često razmišljam o svom stanju, kao da se nikako ne mogu opustiti do kraja. Stalno mi je u glavi ta misao hoću li ikada biti ona stara i onda krene razmišljanje... Bude super dana i onda mislim ok evo sad sam dobro, bit ću ok i onda samo jedan dan: bum, evo je natrag. Najgore mi je što imam osjećaj da ne mogu kontrolirati te emocije kad navala krene, kao da se pogubim, želim pobjeći, a ne znam kud ni kako.
I ja idem na psihoterapiju online, išla sam svaki tjedan, pomogne, sad sam prorijedila jer mi je bilo dobro neko vrijeme no čini mi se da ću morati zvati psihologinju...

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7128
   RE: Anksioznost?
7.2.2022 9:51:35   
ninochka07
I da, radim na sebi više nego prije, trudim se, ali pored malog djeteta to ide malo teže. Godi mi šetnja, svjež zrak, druženje sa obitelji, prijateljicama, tad se baš nekako opustim... Molitva također.

(odgovor članu ninochka07)
Neposredna veza do poruke: 7129
   RE: Anksioznost?
7.2.2022 10:25:09   
dana123
Draga tako i kod mene, neznam kontrolirati te osjećaje, i bude mi gore, ali sa antidepresivom to lakše podnosim. Evo danas na poslu sve ok ona stara ja. Vraćaju mi se krize al ne traju dugo prođe, pa dođe. To je sve normalno treba vreme a da to prođe da budemo one stare. A bit će mo ja sam bila i prije, bit ću i sad🙂

(odgovor članu ninochka07)
Neposredna veza do poruke: 7130
   RE: Anksioznost?
7.2.2022 10:51:18   
Jsan
Moramo samo misliti na sebe i biti pozitivne ...dug je to i spor proces ali vjerujem da mozemo biti opet dobro ...meni puno pomaze da se mogu vama ovdje javiti ,jer ljudi koji to ne prolaze ,nemogu ni razumjeti ...🤗🤗🤗

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7131
   RE: Anksioznost?
28.2.2022 17:39:09   
Ina2022
zdravo :) nova sam ovdje, pronasla sam vas pretrazujuci po netu temu anksioznost. moram reci da je tema zlata vrijedna jer citajuci vase price osjecala sam se bolje. nisam sama. hvala vam. borim se sa anksioznoscu odavno nekada sam manjim a nekada vecim panicnim napadima. krenula sam piti AD dipresan a planiram i psihoterapiju. ako imate dobro iskustvo sa nekim terapeutom u Sarajevu zamolicu vas da mi napisete. moze i privatnom porukom. ostajte dobro i zdravo, nadam se da ce i nama zasjati sunce.

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7132
   RE: Anksioznost?
28.2.2022 17:48:57   
Jsan
Pozdrav draga ! Ma mora nam biti bolje ,ja vjerujem u to ...evo ja sam puno bolje ,ponekad citav tjedan prodje a da ne osjetim nervozu i paniku i samo pokoje preskakanje srca 😁 kako se ti osjecas ? 

(odgovor članu Ina2022)
Neposredna veza do poruke: 7133
   RE: Anksioznost?
1.3.2022 16:49:04   
Ina2022
u cetvrtak sam imala panicni napad, najveci ikad. mislila sam da je gotovo, da ludim :( svaki sljedeci dan donese i dobro i lose ali taj osjecaj iscekivanja, zebnje hoce li se ponoviti opet. uzas. cekam da proradi AD. nadam se da i vi svi gurate nekako.

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7134
   RE: Anksioznost?
1.3.2022 17:16:25   
dana123
Pizdrav drage moje evo i ja da se javim. Ja sam onako ni dobro ni loše nekako mi stalno nešto bezveze. Imam jedno pitanje dal se vama dešava da vam naviru sjećanja kao od prije, slike dolaze sa nekim osjećajem tjeskobe. Pitala sam psihologinju kaže da je to od anksioznosti ne uvijek nekad mi naleti. Ili naviru mi sjećanja kad sam bila loše pa se onda osjećam loše. Nadam se da će biti bolje, bolje meni je al nisam još ona od prije...

(odgovor članu Ina2022)
Neposredna veza do poruke: 7135
   RE: Anksioznost?
1.3.2022 18:53:42   
Jsan
Meni se stalno vraca ta vecer taj isti osjecaj kada me nakon 10 godina ponovno primio taj napadaj koji je opet sve pokrenuo ...ali nekako se odhrvam tome ,duboko disem i sama si kazem nije nista nije nista ! Ali fuj ,sama pomisao na tu tjeskobu je odvratna ...ja sam udomila dvije mace ,pa uz dijete imam preokupacije pa manje mislim na to sve 🤣🤣

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7136
   RE: Anksioznost?
1.3.2022 18:59:25   
dana123
To znači da si puno bolje. Koliko dugo piješ antidepresiv? Meni je sada 4 mjeseca bolje je nego na početku, al opet nije mi sto posto ok. 

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7137
   RE: Anksioznost?
1.3.2022 19:15:31   
Jsan
Sada negdje godinu dana ,plus normabel navecer prije spavanja ...pitala sam doktora koliko dugo da jos pijem ,rekao da samo nastavim ...dug je to put 😪

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7138
   RE: Anksioznost?
4.3.2022 4:49:31   
Jsan
Kako ste mi cure ? Evo ja neki dan kazem da sam bolje pa nocas takav napadaj panike imala da sam mislila da sam gotova 😫😫eto kak se to okrene 😁 nemam pojma od kud je krenuo i zasto ali sat vremena pakla prilazim dok se ne umirim ...

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7139
   RE: Anksioznost?
4.3.2022 8:04:09   
dana123
A joj draga moja užas, al bit će bolje nadajmo se. Kako ti doživiš taj napad panike opiši malo. Kod mene je bilo napadaj nervoze toliko me uhvati da neznam kud bi ni šta sa sobom, taj tren mislim gotovo je negine mi psihijatrija😁,i onda krene strah šta ako ovo bude ono, joj bilo je užasno. To sad nemam smirilo se hvala bogu ne ponovilo se. 

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7140
   RE: Anksioznost?
4.3.2022 9:07:06   
Jsan
A krene onako iz zeluca pa prema glavi ,pritisak i zujanje u usima ...i onda me prebaci na paniku,srce mi pocne preskakati i slabost u rukama i nogama...uzasno ...traje nekih sat vremena i samo stane ,ali izmori me ...i uvijek me brine da je nesto za srcem ili da cu mozdani dobiti ...i stalno se vrtim u krug ...

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7141
   RE: Anksioznost?
4.3.2022 9:23:47   
dana123
Užas vjerujem ti da je grizno, sve je to panika ali u tom trenu nemožeš ništa, jedino se prepustit, al ja to neznam ja se opirem tome, a onda bude još gore. Kod mene neka vrtoglavica i mučnina. Danas sam išla pravit pcr test na koronu jako kašljem i imala sam temperaturu. Inače nemam strah od korone al se pitam zašto mi se vrti i zašto mi muka. Uf mislim si ako budem negativna zar sam pretjerala dal je to anksioznost, ma joj uvijek nešto😂



(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7142
   RE: Anksioznost?
4.3.2022 9:24:32   
ninochka07
Bok cure,

evo i mene. Sve smo u sličnom "sosu". i dalje... Ja sam ok, ali isto nisam ona stara. Ovaj rat me sad uzdrmao pa se anksioznost malo i povećala.
Imam bolje i lošije dane. Funkcioniram normalno, ali stalno sam okupirana tim stanjem. Imam česte glavobolje što prije nisam imala, osjećaj pritiska u grudima i ta nekakva neraspoloženost... Ne znam, kao da na sve simptome anksioznosti pojačano reagiram. Ono, kad se javi neki simptom ili pojavi neki stres ja sam stalno okupirana njime umjesto da ga ignoriram i pustim da prođe... Bojim se da će mi se sve vratiti.

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7143
   RE: Anksioznost?
4.3.2022 9:30:08   
dana123
Ah draga ko da sam ja pisala, tako i ja ista stvar🤨Negativne vijesti ne čitam, izbjegavam si punit glavu. Ovdje u Njemačkoj svi pričaju o ratu i vjeruj mi i oni koji nemaju anksioznost boje se, čak i moja psihologinja mi to priznala.Rekla je da moramo pozitivno mislit i jednostavno ne čitat o tome😃

(odgovor članu ninochka07)
Neposredna veza do poruke: 7144
   RE: Anksioznost?
4.3.2022 9:30:20   
Jsan
Tocno takva sam i ja ...tak sam fokusirana na to sve ...a bila sam bolje i evo nocas me opet podsjetilo da je tu ...uzasno ...

(odgovor članu ninochka07)
Neposredna veza do poruke: 7145
   RE: Anksioznost?
4.3.2022 9:45:30   
ninochka07
Da, baš to. Budem super tjedan dana i onda najednom se samo vrati. Skužila sam da mi je pojačano u PMS-u i kod promjena vremena. Znači više je tu nego što nije user posted image
Kad sam bila mlađa, prije nekih 15ak godina u jednom periodu uhvatilla me neka depra, isto se javila nesanica, užasno neraspoloženje, strah, plakanje, gubitak apetita, trajalo je nekih mjesec dana, tad nisam išla doktoru, ali nisam imala ni nekakvih obveza kao sad, živjela s roditeljima, imala sam vremena, ljeto je bilo, odmor od faksa i znam da sam stalno bila vani, priroda, šuma, kave s prijateljicama, silila sam se da idem van, čitala puno,... ono, pozitiva i samo pozitiva i u jednom trenutku je prestalo, preko noći sam doslovno bila dobro. Sad, kad su tu obveze, dijete, posao, jednostavno nemamo vremena za sebe i svoje potrebe i teško je jako izboriti se sam kad je stres postao svakodnevnica... Barem je u mom slučaju tako.

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7146
   RE: Anksioznost?
4.3.2022 15:19:52   
Jsan
Bas to ...ja nemam ni sekunde u danu za sebe samu ,stalno posao ,obaveze i dijete ...i valjda od te silne napetosti sve to izadje van ponekad ...ja sam inace osjetljiva i sve drzim u sebi ,nije to dobro 😪😪 ali ovo sinoc je bilo grozno ...ja sam stvarno mislila da je kraj ...dobro da pogrebno nisam nazvala 🤣 Vrat glava celjust sve me boljelo ,povracalo mi se ...reko evo sad odo i ja 🤦‍♂️🤦‍♂️

(odgovor članu ninochka07)
Neposredna veza do poruke: 7147
   RE: Anksioznost?
5.3.2022 15:56:58   
dana123
Joo cure moje ja neznam zašto je to došlo kod mene. Kad sam bila najsretnija mene uhvatilo ovo stanje. Bilo je stresova al opet ja sam bila sretna, puno sam usjpela ovdje u Njemačko naučila jezik, položila kurs, zaposlila se unatoč neznanju jezika, kupila auto i to sama, bez muža bila.Sad kad je muž došao vamo ja pukla😂 neznam zašto. Ja imam vremena za sebe kupujem si šta hoću, šminke imam sređujem se, ništa mi ne fali i svjedno imam anksioznost😁. Osjetljiva jesam, udovoljavam svima to je istina, neznam reći ne, valjda zbog toga😔

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7148
   RE: Anksioznost?
5.3.2022 17:40:13   
Jsan
A neznam draga moja ...meni je jucer muz rekao nesto sto me bas pogodilo i mislim da je to u biti srz problema ...rekao mi je da ja izbjegavam konflikte ,i valjda zato kaj to drzim u sebi sve,mora izbiti van ...ali kako da se sada mjenjam ...znam samo da budem super danima i onda sve krene ...

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7149
   RE: Anksioznost?
6.3.2022 16:23:41   
dana123
Ah ista sam, izbjegavam konflikte na radnom mjestu, ne izražavam svoje mišljenje.Ako mi nešto ne paše jednostavno gutam, a u sebi hoću sve reći šta mi nepaše. Neznam reći ne i onda zvoncam u sebi to nije dobro. Sve ja to znam netreba mi niko reći, al ajde takva sam od uvijek. 

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  284 285 [286] 287 288   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  284 285 [286] 287 288   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *