|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izdajalice???
25.1.2010 15:51:43   
scarlett
Avent imaš u DM-u i košta oko 110,-KM. Ako slučajno sakupljaš naljepnice u DM-u ovdje ti mogu dobro doći, onda je popust ca 11,-KM

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu lady d)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Izdajalice???
25.1.2010 17:46:34   
lady d
zanimaju me električne izdajalice! u DM su manuelne, ali u svakom slučaju hvala.user posted image

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Izdajalice???
27.1.2010 16:04:33   
DM
Ima li ko da bi prodao medelinu električnu pumpicu?!

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu lady d)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Izdajalice???
27.1.2010 18:31:58   
fartar
Ja bih svoje izdajalice prodala. Imam elektricnu "medela" pumpicu i mehaničku "avent". Obje su o odlicnom stanju. Ako ima zainteresovanih mozete mi se javiti na pp.

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Izdajalice???
29.1.2010 12:38:59   
DM
Fartar poslala sam ti mail!



_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu fartar)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Izdajalice???
3.9.2010 11:14:47   
Dzenana_G
Ja sam prije par dana kupila chiccovu iydajalicu i nikako ne funkcionise. Malo mlijeka krene i onda samo stane. Imam osjecaj da pumpica ne radi kako treba. Kad pritisnes ona nece da se vrati u prvobitno stanje. Jednom sam nosila u apoteku gdjke sam kupila i rekla da ne radi, oni kao provjerili i rekli da ipak radi, ali ja nikako nemogu izdojiti mlijeko, a hitno mi je potrebno. Molim pomoc...

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Izdajalice???
3.9.2010 11:21:06   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Ja sam prije par dana kupila chiccovu iydajalicu i nikako ne funkcionise. Malo mlijeka krene i onda samo stane. Imam osjecaj da pumpica ne radi kako treba. Kad pritisnes ona nece da se vrati u prvobitno stanje. Jednom sam nosila u apoteku gdjke sam kupila i rekla da ne radi, oni kao provjerili i rekli da ipak radi, ali ja nikako nemogu izdojiti mlijeko, a hitno mi je potrebno. Molim pomoc...


Bez oklijavanja se fino spremi ili ti ili suprug vrati im to u apoteku, još im frku napravi kako gubiš dragocjeno vrijeme i mlijeko i traži da ti vrate pare ili da uzmeš AVENT izadajalicu, ona je oko 110 km pa ako treba i da doplatiš jer ona je stavrno dobra. SAMO OŠTRO jer nisu fer, kad trebaš nešto vratiti baš kao da iz njihovog dzepa vadiš pare user posted image
Vjeruj mi milion puta sam prošla bolje kad je MM samnom i kad zagalami u raznim situacija gdje me pokušaju izlevatiti.


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Izdajalice???
3.9.2010 12:06:27   
Dzenana_G
Otici cu danas ili sutra i ponijeti im. Ponudit cu da probamo odmah na licu mjesta da izdojimo, pa nek vide da ne pricam gluposti. Kako su uopste mogli probati da li radi bez izdajanja. nisu neke pare 30 km, ali nisam ih ni ja nasla na ulici. 

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Izdajalice???
3.9.2010 12:09:41   
vjestica
obavezno otiđi
a što se tiče avent izdajalice, ona je stvarno super, a sad je u dm na akciji 98 km


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Izdajalice???
3.9.2010 12:17:55   
sara.at
i ja imam ovu Aventovu izdajalicu glavu mi moju spasi, moj bebi nece da vuce kad je puna sika lijencina materina user posted image  nego lijepo malo moram ispumpati da on moze lijepo ustima uhvatiti....
jest da je skuplja od ostalih al isplatila se svakog centauser posted image
 
dzenana bas nisu fer,kao da je oni u apoteci placaju pa im zao slobodno ti to vrati ako imas racun jer oni su to najvjerojatnije probali na ruci dal ima vakum  da moze povuci a to nije isto kao kad stavis na siku.
Ja sam tako nuk kupila reko necu davat pare to ce mi par put trebati e kad nije htijela vise vuci u apoteci mi dama na ruci pokaziva da vuce dok nisam poludjela i rekla oces da ti ja ovdje probam,nje bilo sram pa mi zamjenila za Aventovuuser posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Izdajalice???
6.9.2010 16:11:51   
Dzenana_G
Danas sam ima vratila izdajalicu, oni kao mi smo provjerili radi i nemozemo nista uraditi. onda kad sam ih pocela napadati i rekla da hocu odmah da probamo jer nebih da me prave budalom rekli su uredu uzet cemo je, ali nemozemo vratiti novac. Ja uzela taman stvari iz apoteke koje su mi trebale. Postoji li jos neka izdajalica koja je dobra osim aventove zna li neko_ Nesto mi se ne daju te pare, jer ce mi trebati samo za par puta...

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Izdajalice???
6.9.2010 17:23:15   
lavić Simba
pa ti rece da ti ne treba?????user posted image zvala si me pa odustalauser posted image user posted image

_____________________________

mamina radost....moj mali djecak
03.10.2009.
prvi zubic sa 9.5 mjeseci
prohodao sa 11 mjeseci

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Izdajalice???
7.11.2010 13:21:44   
mamica1
Mislim da sam adekvatna osoba da komentarisem izdajaliceuser posted image moj Said vise od 4 mjeseca nije htio uopste dojiti, sve vrijeme sam izdajala mlijeko iz grudi i na flasicu mu davala. Mehaniceke izdajalice su nula, po meni je lakse izmasirati dojku i istisnuti mlijeko rukom nego mehanickom izdajalicom. Brzo zaboli ruka izvlaceci,preznojis se a ono tek tri kapi u flasici. U apotekama se moze naci medelina elektricna izdajalica koja je vrh, za par minuta 100, 150 ml izvuce, zavisi od raspolozive kolicne opetuser posted image Mislim da kosta od 150 do 200 km,nisam sigurna taco koliko je, ali vrijedi svake pare i da mi opet zatreba ne bih zalila ni puno vise da je platim jer sam zahvaljujici njoj uspjela sacuvati mlijeko i moja beba je nakon vise od 4 mjeseca sama pocela dojiti i dojila jos godinu dana dok nisam evo opet zatrudnilauser posted image zato zene samo trazite medelinu elektricnu izdajalicu necete se pokajati!!!

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Izdajalice???
20.8.2011 13:25:44   
palachinken
Da podignem temu user posted image Da li jos neko ima iskustva sa elektricnim izdajalicama, koja je bolja avent ili medela i kako im se krecu cijene? Koliko se vremena ustedi s elektricnom izdajalicom u odnosu na ovu rucnu?

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mamica1)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Izdajalice???
23.8.2011 14:01:00   
emma.L
Ne znam za električne, ali meni je i ručna Avent bila skroz ok, naravno nakon par prvih puta kada je to trajalo i po sat vremena za jednu dozu. Brzo se ušteliš.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Izdajalice???
6.3.2012 16:24:36   
merima_s
Ima li neko elektricnu idajalicu na prodaju?Hitno mi treba vec danas!

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Izdajalice???
6.3.2012 21:05:30   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: merima_s

Ima li neko elektricnu idajalicu na prodaju?Hitno mi treba vec danas!


imam ja aventovu

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Izdajalice???
6.3.2012 21:30:56   
merima_s
Moze li cijena na pp?

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Izdajalice???
13.4.2012 16:43:47   
LuckyStar
Drage buduce i sadasnje mame :)

zamolila bih za komentare da li su elektricne ili mehanicke izdajalice bolje, na osnovu vasih iskustava.

hvala!

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Izdajalice???
13.4.2012 17:10:51   
mala_sa
Ja sam koristila Medelinu elektricnu i stvarno je efikasna.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu LuckyStar)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Izdajalice???
13.4.2012 17:19:13   
lilylily
Ja koristim Avent i sve pohvale za nju ona je rucna i pravo dobra user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Izdajalice???
13.4.2012 19:37:25   
Monaa
Ne znam da li je bolja elektricna ali znam da je preskupa. Ja sam ipak kupila rucnu i ona je bila 106 KM a elektricna je bila 300 KM. Meni je ipak prevagnula cijena.

(odgovor članu lilylily)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Izdajalice???
13.4.2012 19:43:51   
LuckyStar
to KM 300 mi je bas puno, nisam ocekivala da je tako puno, mislila sam 200KM ako je rucna 100 :) nisam cula za Medelinu, sad cu malo po netu potraziti.
vidjela sam u Aventovoj brosuri da ima rucna izdajalica uz koju dodje posudica koja moze sluziti kao flasica ili kutijica da se cuva mlijeko...znate li sta o tome, sta je bolje samo "obicnu" kupiti ili ovu sa vise funkcija?


(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Izdajalice???
13.4.2012 22:21:35   
Monaa
Dodje i flasica sa njom i poklopac za odlaganje u frizider. Ja koga god sam pitala rekli su mi da je rucna sasvim dovoljna osim ako se majka ne namjerava vratiti na posao veoma brzo pa da joj bude prakticnije kada zuri ujutro. Cak je i teta koja je dolazila da prezentira Aventove proizvode na vjezbama rekla da je rucna sasvim dovoljna.

(odgovor članu LuckyStar)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Izdajalice???
13.4.2012 22:52:36   
leona81
ja sam koristila rucnu a izdajala sam skoro 6 mjeseci...meni je bila sasvim dovoljna, imala sam i medelu elektricnu koja mi nije odgovarala

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *