|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izdajalice???
12.3.2013 23:31:22   
sporty mamaa
Meni je avent super, godinu dana sam izdajala bez ragada i icega. manuelna avent.

(odgovor članu Chata)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Izdajalice???
21.3.2013 22:06:31   
chocolatta
Ja imam medelinu elektricnu pumpicu i meni je ekstra, e sad imam i jedan problem, ne znam da li se iko susreo s tim, pokusat cu objasniti, imam normalne bradavice i kad stavim dojku u onaj ˝lijevak˝ odnosno vakum toliko mi razvuce bradavice, odnosno razvuce mi i areolu do boli, e sad mene zanima da li postoji neki uzi lijevak da mi ne razvlaci toliko areole, nadam se da ste shvatile sta zelim reci user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Izdajalice???
17.9.2013 21:12:43   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Snovolovka

Nisam naišla na ovu temu pa je otvaram.

Dobila sam danas električnu izdajalicu (pumpu za dojenje) na poklon. Ne znam smijem li navesti marku proizvoda, pa neću, ali jako je skupa.
Zanimaju me iskustva onih mama koje su se izdajale.

Ja planiram dojiti, ali čini mi se da je ova izdajalica zgodna ako iskrsne neka obaveza il nešto slično gdje bih se morala duže zadržati. A i morat ću se vratiti ranije na posao pa sam planirala nekako kombinirati izdajanje i prirodno dojenje.

Kakva su vaša iskustva? Kad se izdajati tj. ako bebu podojim nakon koliko vremena se mogu izdojiti?




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu chocolatta)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Izdajalice???
18.9.2013 0:33:16   
Snovolovka
Dobila sam danas električnu izdajalicu (pumpu za dojenje) na poklon. U pitanju je Avent izdajalica i vidim da je svi hvale.

Ja planiram dojiti, ali čini mi se da je ova izdajalica zgodna ako iskrsne neka obaveza il nešto slično gdje bih se morala duže zadržati. A i morat ću se vratiti ranije na posao pa sam planirala nekako kombinirati izdajanje i prirodno dojenje.

Kakva su vaša iskustva? Kad se izdajati tj. ako bebu podojim nakon koliko vremena se mogu izdojiti? Odmah ili treba proći pola sata, sat...?

_____________________________

03.10.2013. mamina princeza Sara

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Izdajalice???
25.9.2013 17:42:41   
Lulu_
Meni su izdajalice super stvar.
Nikad mi nije ponestalo mlijeka jer sam nakon sto bih dojila Naomih uvijek izdajala tako sam imala uvijek vise nego ona moze pojesti i nisam dosla u situaciju da ona naglo poveca apetit pa zafali mlijeka i da bude gladna i ja posegnem onda za AD mlijekom. Mlijeko Koje sam izdajala zamrzavala sam u chicco-ove fasice namjenjenje za to i kasnije upotrebljavala to mlijeko kad joj pravim slatki obrok.
Ragada nisam imala ali uvijek sam pumpala na sredini vakuma. Nikad na najacem.

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Snovolovka)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Izdajalice???
8.1.2014 18:21:15   
tajra26
Ima li neko za posudit ili prodat jeftinije električnu izdajalicu? Treba mi na par dana hitno mi je

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Izdajalice???
8.1.2014 18:54:31   
tajra26
Niko nema :(

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Izdajalice???
8.2.2014 1:02:05   
Mrvica_83
Da aktiviram temicu mame user posted image Da li je neko koristio izdajalicu Tomme Tippee user posted image Vidim da je kod nas novitet a u pakovanju dodje dosta toga pored izdajalice pa me zaintrigiralo .. ( Posuda za sterilizaciju , navoj unutrasnji , bocica , psudice za mlijeko ) .U Konzumu sam vidjela / oko 124 KM .. Aventova je 106 KM i oni sad nude nesto gratis ..

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Izdajalice???
8.2.2014 9:04:53   
ananas_ze
Mrvice,cini mi se da je palachinken prodavala elektricnu aventovu,ako ti odgovara posalji joj pp

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Izdajalice???
8.2.2014 9:15:50   
Mrvica_83
Ananas hvala mila user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Izdajalice???
8.2.2014 9:36:31   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: Mrvica_83

Ananas hvala mila user posted image

nema na cemu,ljubi mi cezicu user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Izdajalice???
24.3.2014 10:18:21   
Romali
Cure, čitam malo po forumima i svi hvale izdajalicu Tommee Tippee, čak da je bolja od Aventove. Čini mi se da su s cijenom tu negdje.
Vidim iznad da je Mrvica našla ovu TT u Konzumu. Ja još nisam kod nas naletjela na nju, ali nisam se baš ni aktivirala.

Imate li iskustva s istom i gdje da je nađem? (radi se o običnoj, ručnoj izdajalici )

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Izdajalice???
24.3.2014 10:25:14   
Mrvica_83
Romali - eto nasla si moj post da TT mozes kupiti u Konzumu i to u nekom vecem centru .. Meni rekose da im dolazi iz Mostara .Ako hoces mogu na deklaraciji pogledati ko je uvoznik pa ti javiti ? Mozda je lakse nabavis ? Meni je stvarno sjajna i ja sam bas zadovoljna sa njihovim proizvodima user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Izdajalice???
24.3.2014 10:30:00   
Romali

IZVORNA PORUKA: Mrvica_83

Romali - eto nasla si moj post da TT mozes kupiti u Konzumu i to u nekom vecem centru .. Meni rekose da im dolazi iz Mostara .Ako hoces mogu na deklaraciji pogledati ko je uvoznik pa ti javiti ? Mozda je lakse nabavis ? Meni je stvarno sjajna i ja sam bas zadovoljna sa njihovim proizvodima user posted image user posted image



Mrvice, hvala tiuser posted image
Ja sam svakako u Mostaru i ako ima u Konzumu, nece mi biti problem nabaviti. Nego, nisam obracala paznju na to do sada. Računala sam na Avent, ali vidim da su u Hr.svi prezadovoljni upravo ovom TT.

Oni prave i mnoge druge proizvode za bebe. Zasto mi toliko kasnimo za svima, pa čak i za Hr.user posted image ?

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Izdajalice???
24.3.2014 10:59:37   
Mrvica_83
Draga Onda super user posted image Sigurno imas u vecem Konzumu .. Imaju i bocice , dude varalice , one kao plasticne sipercice kad beba pocne da jede cvrstu hranu user posted image Ja sam zadovoljna i bocicama jer kao duda oponasa oblik bradavice - vidjet ces ako uzmes .. A bilo mi je bitno da hranjenje ide kako treba jer sam rano pocela da radim user posted image Sretnoo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Izdajalice???
24.3.2014 11:04:07   
Romali
Baš si me obradovala user posted image
Nikad mi ne bi palo na pamet da tražim u Konzumu, ja bih samo apoteke obilazila.
Drago mi je da si ste ti i tvoja ceza zadovoljne, nadam se da cemo biti i moja ceza i ja user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Izdajalice???
13.4.2014 1:08:26   
Mascha

Vidjela sam na raznim forumima da su iskustva pozitivna pa narucila i ja ovu Tommee Tippee, javicu svoja iskustva kad dodje beba:-) nisam dobro iscitala pravila foruma pa ne znam smijem li staviti link, uglavnom narucila sam izdajalicu sa baby markt stranice, nazalost ne isporucuju u BiH, ali ako imate nekog u Njem. Da vam posalje, daleko je povoljnije - cijena je trenutno na toj stranici 14 eura (izdajalica i osnovna flasica).

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Izdajalice???
13.4.2014 7:55:28   
Mrvica_83
Mascha - ja sam bas zadovoljna sa TT user posted image Sretno , a cijena je user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu Mascha)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Izdajalice???
13.4.2014 21:27:24   
Mascha
Eh super, nadam se da će i mene poslužiti:-)))

najprije nisam planirala uzimati izdajalicu sve do poroda, misleći - šta znam da li će mi trebati (a i nisam znala za druge nego za Aventove, samo njih sam viđala po prodavnicama, i nije baš cifra za baciti...user posted image )

Međutim, vidjeh onda svi spominju TT, a još kad nađoh po ovoj cijeni - kontam nemam šta izgubitiuser posted image

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Izdajalice???
13.4.2014 23:04:29   
gvendolina

IZVORNA PORUKA: Mrvica_83

Mascha - ja sam bas zadovoljna sa TT user posted image Sretno , a cijena je user posted image user posted image


mozes li mi molim te reci koja je cijena ovih izdajalica u konzumu?

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Izdajalice???
13.4.2014 23:10:07   
Mrvica_83
Gvendolina mila / naravno .. Ja platila set onaj TT ( izdajalica , dvije boce , dvije dude , 56 tufera za dojenje , 5 posudica za mlijeko ) 124 KM . boce su mi trebale za hranjenje curice kad sam na poslu / samo sam kasnije kupila sa vecim otvorom gore .. I uzeh joj neki dan bocu za vodu kad bude pila / sa mekanim kljunom i drskama oko 13 KM user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Izdajalice???
13.4.2014 23:19:43   
gvendolina
hvalla draga na odgovoru user posted image a da li se prodaje samo u tom setu ili se moze sama kupiti?
ova cijena koju mascha pominje je bas povoljna, ali nemam nikoga u Njem user posted image

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Izdajalice???
31.12.2014 17:59:40   
TiruTiru
Pozz mame, ima li neko za prodati ocuvanu izdajlicu?

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Izdajalice???
31.12.2014 18:55:33   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: TiruTiru

Pozz mame, ima li neko za prodati ocuvanu izdajlicu?

Vidi na piku, preporucujem avent rucnu

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu TiruTiru)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Izdajalice???
31.12.2014 19:39:35   
ijaa

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: TiruTiru

Pozz mame, ima li neko za prodati ocuvanu izdajlicu?

Vidi na piku, preporucujem avent rucnu



ja koristim baby novu iz fisa, i zadovoljna sam nemam nikakvih problema sa bradavicama kostala je 75 km...a ima i nukova na tintilicu 80 km....msm da se isplati u svakom slucaju...potrosila bi na AD toliko mjesecno, a ne uporodivo je sa majcinim mlijekom....a ne znam je l bas higijenski polovnu uzimati

Lijep pozdrav

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *