|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parocistaci
7.10.2010 11:23:03   
aazra
Joj Ziki ne znam...Licno sam skepticna prema Biri a i iz iskustva onih koji su kupovali njihove proizvode...Ali neovisno o tome i ja bih zeljela znati za sta se sve moze koristiti cistac na paru - nama je za kupatilo prijeko potreban posebno za plocice, kada nije ugrađena u zid pa se ispod nakupi svega...user posted image
Super je i za podove bolje nego ribati krpomuser posted image  a ja bih voljela znati da li se moze koristiti i za prozore, zaluzineuser posted image

Evo sam uspjela naci na internetu gorenjev , slican je kao bekov ..otprilike to je ono sto trazim

user posted image

< Poruku je uredio aazra -- 7.10.2010 11:31:30 >


_____________________________








(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Parocistaci
7.10.2010 14:34:32   
milenium
kakav vam je ovaj?ja sam mislila nešto ovako uzeti.o ove na prethodnim stranicama što sam gledala su mi kao usisavači,imaju dugi štap,moram ih vući.meni bi trebao samo za fuge i teško nedostupna mjesta.
http://www.neckermann.hr/hr/default/produkt-images/_w250_h250/4/3/433848.jpg

ili ovaj http://www.neckermann.hr/hr/default/produkt-images/_w250_h250/7/2/720766.jpg
ima nastavak za ienje prozora,kablo 7 m.ne kupuje se nikakva tekuina,samo voda,al poto je vrua sve se bakterije spre user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ovaj je 135 KM

< Poruku je uredio milenium -- 7.10.2010 14:38:01 >

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Parocistaci
7.10.2010 14:38:46   
ziki
Ovo u odnosu na ono što sam ja gledala je svemirski brod- dizajn im nije jača strana nikako, sad se ko malo dovode u red. Koliko ja znam normalno dam možeš paročistačem oprat prozore-brzo i super mislim da ni žaluzinama ništa neće falit. Ja bih ga najviše za namještaj, nada moj nemirni momak sad manje maže okolo. 

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Parocistaci
7.10.2010 14:41:09   
aazra
Millenium , mislim da ih imas vise vrsta - forumasica koja je postavila temu mislila je na usisivac na paru a ovo je cistac i to je razlika - i ja sam vidjela sliku ovog kojeg si ti postavila ali ovaj gorenjev vise lici na onaj Bekov kojeg sam vidjela u radnji...
Ja imam samo dilemu za sta se sve moze koristiti jer nama za kupatilo stavrno treba ne vidim drugi nacin da ocistim prljavstinu ispod kade...kao i plocice.

Ali strah me da se ne razocaram i ne znam da li se s njim bas moze cistiti ili sluzi samo kao sredstvo za dezinfekcijuuser posted image

Ali definitivno cu vidjeti kakve ima nastavke i za sta se sve moze koristiti - mozda moze i za ciscenje sporetauser posted image

< Poruku je uredio aazra -- 7.10.2010 14:44:06 >


_____________________________








(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Parocistaci
7.10.2010 15:09:14   
milenium
evo nastavaka od ovoga: nastavci

za prozore

za kuhinju

za ploice i fuge

< Poruku je uredio milenium -- 7.10.2010 15:12:11 >

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Parocistaci
7.10.2010 15:31:09   
Mya_81 RR
Prenos posta sa srodne teme

IZVORNA PORUKA: WINNIE
zanima me dali itko ima ovaj čistač na paru Monster, iz tv prodaje. Vaša iskustva, neznam kupiti ili ne. Znam da nije kao u reklami, ali bar približno.



_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Parocistaci
8.10.2010 10:42:24   
Idina mama
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Prenos posta sa srodne teme

IZVORNA PORUKA: WINNIE
zanima me dali itko ima ovaj čistač na paru Monster, iz tv prodaje. Vaša iskustva, neznam kupiti ili ne. Znam da nije kao u reklami, ali bar približno.



Eh, ne znam za taj cistac na paru iz tv prodaje, jer nisam vidjela reklamu. Ja imam cistac na paru proizveden u Njemackoj: Kärcher. Cistim njime sve. Na cetku stavim frotirnu krpu kupljenu zajedno sa cistacem. Onda ocistim plocice, namjestaj (koji podnosi paru), vrata, ponekad i prozore, sa dodatkom koji proizvodi tanki jaki mlaz ocistim sve coskove, npr. u prozorima, oko vrata, fuge, sl. Vrlo cestom cistim bez ikakvog sredstva za ciscenje, a ponekad samo upotrijebim sredstvo, pa onda isperem cistacem na paru. Njime obavezno cistim podove, ali i tepihe. Cak i svileni rucno radjeni tepih. Stavim krpu na cetku i ne zadrzavm dugo na jednom mjestu na tepihu. Podove prvo usisam, pa izbrisem. Ne mogu dobro pokupiti prasinu ovim cistacem, ali mogu dobro ocistiti. Sad kad imam dijete, vazno mi je da nema puno hemije na podu i po namjestaju.
Opcenito, sve se moze cistiti ako postoje odgovarajuci dodaci.
Ali tepihe ocisti odlicno. Jedino prave mrlje moram ocistiti pomocu Vanisha za tepihe, ali to su obicno samo odredjena mjesta i to uradim odmah nakon sto napravimo mrlju.


< Poruku je uredio Idina mama -- 8.10.2010 10:48:48 >

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Parocistaci
8.10.2010 12:23:51   
aazra
Idina mama,

Je li ti mislis na usisivac na paru ili parni cistac?
Millenium, izgleda da je najbitnije naci te nastavke i da se s njima onda moze sve cistitiuser posted image

_____________________________








(odgovor članu Idina mama)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Parocistaci
8.10.2010 23:00:34   
Idina mama
IZVORNA PORUKA: aazra

Idina mama,

Je li ti mislis na usisivac na paru ili parni cistac?
Millenium, izgleda da je najbitnije naci te nastavke i da se s njima onda moze sve cistitiuser posted image

Parni cistac. Evo, link
http://video.baur.de/cliplister/flv/80936/14247144acbf1b7dc03f5d3366467cc40932ec34b50dd7d75fda432d416e17967da422a0b15910f882bbb9f9933dfc90a.flv
pa pogledajte kako se moze koristiti.
Tesko cete vidjeti ovaj video sa Windows Media Playerom, pa ako imate problema pokusajte instalirati vlc. Freeware je.


< Poruku je uredio Idina mama -- 8.10.2010 23:05:55 >

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Parocistaci
8.10.2010 23:01:37   
bebbe RR
Imam. H2O. Volim. Upotrebljavam u cijelom stanu. Jako zadovoljna. 

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Idina mama)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Parocistaci
9.10.2010 14:01:39   
WINNIE
Hvala, sve mi se čini da ću kupiti onaj sa tv prodaje. 

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Parocistaci
2.11.2010 19:39:23   
WINNIE
Da se pohvalim, nabavila čistač user posted image Marka je CLA TRONIC i super jeftino prošla 200 kuna.  Sličan je onom iz TV prodaje (samo bez one dodatne tekućine,samo voda), i za sada odličan, kuhinjske fuge kao nove. super za prozore, i meni najvažnije grilje (aluminijske) Čak mi je skinuo i stare fleke od ljepila na pločicama i kamenu.

(odgovor članu WINNIE)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Parocistaci
2.11.2010 22:09:11   
milenium
winni kako izgleda taj?

(odgovor članu WINNIE)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Parocistaci
2.11.2010 22:15:53   
sporty mamaa
I ja bi touser posted image user posted image Bas mi izgleda super...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Parocistaci
2.11.2010 23:17:25   
iv@ncica
hajde  wini  javljaj  i gdje  ga  nabavi...da  se  jos  zaminusamuser posted image user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Parocistaci
2.11.2010 23:22:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

hajde  wini  javljaj  i gdje  ga  nabavi...da  se  jos  zaminusamuser posted image user posted image



hajmo kupiti muževima za Bozicuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Parocistaci
2.11.2010 23:23:32   
sporty mamaa
A jel kad time cistis ne treba ti ni krpa ni nista, bas me zanima???

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Parocistaci
2.11.2010 23:32:32   
iv@ncica
noa-user posted image user posted image   moze  moze..moj  svcejedno  sakat  sad..pa  bi  mu  bas  dobro  dosao  nastavak  ko  kapetan  kuka  na  paruuser posted image user posted image ..nego  nek  nam  javi..sad  me  bas  zanima..a  evo  mi  ideje  za  poklon

sporty-  ma  vala  ako  moram  sve  prvo  ocistiti  pa  onda  s njim   niđe  mi  veze...ja  hocu  da  direkt  s  njim radim  bez  prethodnog  namakanjauser posted image ..nema  vremena  za  100  predpranja,  onda  mi  dođe  na isto  krpu u  ruke  i  ribati....ali  bi  si bas  voljela  brzinski da  mogu  sto  ocistitiuser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Parocistaci
3.11.2010 20:40:43   
WINNIE
U spiltu u Metro-a. na akciji 185 kuna. marka je CLA TRONIC. ma meni je super. ima neki mali nastavak za pod, sa krpicom, to mi je bez veze, ali ovo drugo za pohvalit, danas sam kuhinju čistila.
A naravno da treba krpa, ipak treba prebrisat. Doduše i stvara puno pare, ali ipak je parni čistač, za velika pospremanja super. pokušala sam i pećnicu, ali nisam imala baš nekog uspijeha, sa onim sitnim točkicama starije masnoće.
npr. kad sam čistila sudoper nije mi otopio kamenac, ali kad sam pošla spužvom nakon pare sve se očistilo. ali bez ikakvih kemikalija.
To je moje iskustvo, ja sam super zadovoljna, ali valjda zato jer nisam imala neka velika očekivanja, kako kažu "tuđi nokti slabo češu"
pokušat ću nać neku stranicu sa ovim čistačem pa vam je dostavim.

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Parocistaci
3.11.2010 23:05:14   
iv@ncica
CLA TRONIC


jeli  to  ovo

KLIK-CISTAC

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu WINNIE)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Parocistaci
5.11.2010 13:23:10   
WINNIE
E da, to je to. Žao mi je što čekate moje odgovore, nemam baš vremena ovih danauser posted image

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Parocistaci
5.11.2010 13:24:08   
WINNIE
čistim user posted image

(odgovor članu WINNIE)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Parocistaci
24.1.2012 23:29:55   
Ilhana RR
Konacno stigao i moj paracistac H2O Mop X5 =)

Odma sam isprobala u rerni i prezadovoljna sam... kao i sa ostalim stvarima al posto sam kasno stigla kuci samo sam ostalo po malo probala... rerna mi je uglavnom citava gotova =)

user posted image

Nakon dvije minute se vidi drasticna razlika =)

user posted image

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu WINNIE)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Parocistaci
24.1.2012 23:55:44   
Skvo RR
ponosna sam vlasnica istog takvog od petka,,,prezadovoljna sam.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Parocistaci
25.1.2012 0:00:35   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

ponosna sam vlasnica istog takvog od petka,,,prezadovoljna sam.


biću i ja user posted image
na sniženju je nekom ...a mama mi član teleshop kluba nekakvoguser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *