|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izrazene vene u trudnoci??
19.10.2017 22:28:54   
Ljubitza

IZVORNA PORUKA: AnnitaBlondie

Taj zahvat kosta 750 - 1300 BaM ili 3000-5000 kuna a negdje i više oko 1800 baM ili 7500 kuna.

Kod dr Pere Dragića u Banja Luci košta nešto više ali tamo se nalazi edukacijski centar za ostale ljekare iz regije.Cjena je oko 1950 BAM ili 7500 kuna.

Kada bih trebala birati uvjek bih otišla kod onog koji najduže radi takve zahvate.Cjena nije toliko bitna.

Jer nisu tolike razlike u cjeni zahvata kolike su u kvalitetu izvedbe.




Poslusala sam tvoj savjet na koncu, bolova nema, vizualno se povuklo, ma sve za 10 ! A posljednje što on primjenjuje (dr P. Dragić kako si napisala Pero, mi je simpa) je nekakva metoda u kojoj se koristi tehnika tzv. augmentirane realnosti u liječenju uzroka kapilara koja se pokazala vrlo uspijesnom i djelotvornom.Ne moze se komparirati s nekim predjasnjim.Hey, pa znanost zbilja napreduje.
Covjek je osobno izveo najveci broj operacija te vrste u svijetu?! Čekaj malo jeli on educirao neke jos doktora iz regiona? Dopalo mi se da u je u cjenu uračunao i dalje kontrole i korekcije tak da sam bila vise puta kod njih.Htjela sam iskoristiti sve beneficije.user posted image Heh, nisam ja od jucer.

(odgovor članu AnnitaBlondie)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Izrazene vene u trudnoci??
20.10.2017 7:28:58   
Visnja RR
Žene drage što me trznuste...
kako u naslovu nema kvačice na Z ja pročitala izrEzane vene u trudnoći...užas...očito se nisam naspavala user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ljubitza)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Izrazene vene u trudnoci??
21.10.2017 22:34:07   
Ljubitza

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Žene drage što me trznuste...
kako u naslovu nema kvačice na Z ja pročitala izrEzane vene u trudnoći...užas...očito se nisam naspavala user posted image


Haha, ajmee nipošto izrezane zakaj sam išla na laser Dragiću da NE budu rezane tj. da bude bez boli. Moraš si priuštiti još sna draga. Ugodnu većer želim svim mamama ! Više smjeha svima !

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Izrazene vene u trudnoci??
27.12.2017 17:36:42   
AnnitaBlondie
Drago mi je Lubica da si rijesila problem. Kako cesto ides na kontrolu ? Mjenjali su cijene. Na moje pitanje da saznam zasto dobila sam sljedecji odgovor preko face stranice:
"Cena je povećana zbog stalnog usavršavanja naše tehnološki veoma sofisticirane opreme kojom se obavljaju laserski tretmani uklanjanja proširenih vena i kapilara, kao i zbog povećanja broja medicinskog osoblja klinike i njihovog stalnog stručnog osposobljavanja radi pružanja najboljih medicinskih usluga.
Takodje, cena intervencije se odredjuje i individualno na osnovu težine oboljenja tj. stepena progresije rasprostranjenosti venskog oboljenja tako da u težim slučajevima može biti i veća. Treba uzeti u obzir da su u ovu cenu uračunate i dalje kontrole i eventualne korekcije, koje jedino naša klinika pruža pacijentima."


Na website nisu postavili cjenik http://www.dr.dragic.rs/rs ali ovo mi se sve dopada


(odgovor članu Ljubitza)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Izrazene vene u trudnoci??
7.3.2018 11:59:40   
Ljubitza
Čujem se s njihovom doktoricom redovito.Istina cijena nije mala, ali sam presretna što nemam te odvratne kvrge po nogama i mogu mirne duše na sljedeće dijete.Te bih novce svejedno potrošila na kozmetičare, frizere i sl.
Jedino što se kod njih dugo čeka na operaciju,imaju predbilježbe po godinu dana.
Kako mi je rekla jedna frendica "sa venama i kapilarama nisi više na ratnoj nozi" zgodna igra riječima
O daljnjem tijeku javim.user posted image

(odgovor članu AnnitaBlondie)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *