|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnički pojas
9.10.2012 15:07:07   
Full Moon
Danas kupih ovaj pojas kao na slici, da sam znala da ce mi tako pasati i olaksati kretanje davno bih poslusala dr., no nije nikad kasno, toplo preporucujemuser posted image

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Trudnički pojas
9.10.2012 15:10:12   
veeseelaa
a što se to nosi?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Trudnički pojas
9.10.2012 15:16:11   
Full Moon
vesela, malo citajuser posted image , nosi se da ti bude lakse, ili ako ti je pupa prevelik, ili ako nosis nisko, uglavnom olaksava trudnocu, ali tebi je jos rano vjerujem za njega, ne znam koja si sedmica

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Trudnički pojas
9.10.2012 15:17:28   
Neca xxx
Ja sam ga nosila u trudnoci. Preporucila mi dr jer sam imala bolove u ledjima. Pojas malo podigne stomak i meni je bas pomagao. Ja sam bila skepticna oko njega i dugo kontala da li da ga kupim ili ne, i na kraju ga kupim i bolovi odmah prestali. Ja i dalje nisam vjerovala da je pojas zasluzan za to i govorim mm: "Vidi, ja konacno kupim ovaj pojas i sada me ledja vise ne bole!" user posted image

Meni je bio super! I da, ja sam ga nosila samo kada hodam. Skidala bih ga kada sam kuci ili na poslu.

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Trudnički pojas
9.10.2012 15:17:56   
Dalia_88
Vesela kod mene je beba nisko pa mi stvara pritisak i pojas mi je Dr. preporucila. To je ustvari ono sto su prije zene "podvezivale stomak" samo sad prakticnije.
Meni je dosta lakse jer sam prije ponekad morala cuvati stomak rukama dok hodam.

_____________________________

05.01.2013 23:50 Moja Dalia
Znaš li milo moje da te volim najviše na svijetu, da dok dišem, tako će biti...
Kad posustajem i počnem gubiti nadu, pogled na tebe, na tvoj osmijeh vraća mi vjeru u bolje sutra..

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Trudnički pojas
9.10.2012 15:18:36   
Full Moon
Ja ga ne skidam vise, hahahhaah, evo me kao oni sto im plate da reklamiraju npr. kosmodiskuser posted image

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Trudnički pojas
9.10.2012 15:47:45   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Full Moon

vesela, malo citajuser posted image , nosi se da ti bude lakse, ili ako ti je pupa prevelik, ili ako nosis nisko, uglavnom olaksava trudnocu, ali tebi je jos rano vjerujem za njega, ne znam koja si sedmica



aha, ma nisam nosila ni u prvoj, ne nosim nisko, sad sam 22 sedmica


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Trudnički pojas
9.10.2012 15:47:59   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Dalia_88

Vesela kod mene je beba nisko pa mi stvara pritisak i pojas mi je Dr. preporucila. To je ustvari ono sto su prije zene "podvezivale stomak" samo sad prakticnije.
Meni je dosta lakse jer sam prije ponekad morala cuvati stomak rukama dok hodam.


hB da isti postoji user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dalia_88)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Trudnički pojas
9.10.2012 16:08:51   
Dalia_88
Nije ni kod mene nesto pretjerano kriticno ali eto s njim ne moram puno lezat user posted image user posted image
Ne mogu da mirujem pa stavim pojas i rahat. Super je stvar kao sto kaze Fuul moon al ga reklamiramo user posted image

Nadam se da ti nece ni trebati Vesela ali eto dobro je znati i imati kome treba..

_____________________________

05.01.2013 23:50 Moja Dalia
Znaš li milo moje da te volim najviše na svijetu, da dok dišem, tako će biti...
Kad posustajem i počnem gubiti nadu, pogled na tebe, na tvoj osmijeh vraća mi vjeru u bolje sutra..

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Trudnički pojas
24.11.2012 14:29:13   
Arminaa
Ja cu danas otici u apoteku u Mercatoru na socijalnom i kupiti taj pojas. Samo me interesuje, posto je na cicak ako sam dobro razumila, kako da znam koliko stegnuti, jesam li pretjerala ili ne? I jel ide ispod stomaka ili tacno na stomak? Vjerovatno ce se vecini ovo uciniti glupim pitanjima, ali zelim da znam iskustva vas koji koristite pojas.
Lijep pozdrav

(odgovor članu Dalia_88)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Trudnički pojas
24.11.2012 14:42:58   
Ramona11
Meni je dr. rekao da se taj pojas ne preporucuje nositi vise od 4 sata dnevno user posted image

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Trudnički pojas
24.11.2012 15:12:25   
irisss
Ne preporučuje se nikako, barem od strane liječnika, a prizvođači ga, naravno, ¨toplo preporučuju¨.
Meni je teško jedino što ne smijem na leđima ležati, kao ni na desnom boku, to je isto preporuka dr.user posted image

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Trudnički pojas
21.10.2013 15:40:14   
Rio_de_Janeiro
Ima li ovih rozih pojasa još uvijek u Merkatorovoj apoteci?

Ili, alternativno, ima li ko da proda, zamjeni, pokloni svoj pojas? ;) hvala

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Trudnički pojas
21.10.2013 15:49:23   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Arminaa

Ja cu danas otici u apoteku u Mercatoru na socijalnom i kupiti taj pojas. Samo me interesuje, posto je na cicak ako sam dobro razumila, kako da znam koliko stegnuti, jesam li pretjerala ili ne? I jel ide ispod stomaka ili tacno na stomak? Vjerovatno ce se vecini ovo uciniti glupim pitanjima, ali zelim da znam iskustva vas koji koristite pojas.
Lijep pozdrav



ispod stomaka, kao da "obuhvatiš" sttomak, kao da stomak u njega staviš, ma skontat ćeš, ja sam ga nosila kada idem vani, po kući rijetko, a znalo je biti noći kada sam i spavala sa njim, a na lijevom boku sam bila od 4 do 39 nedjelje, pa sam zamisli kakva mi je trudnoća bila,

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Trudnički pojas
22.10.2013 21:07:30   
Mrvica_83
Drage Armina vec odavno grli svoje pile user posted image A sto se T pojasa tice u redu je / meni je isto doktorica preporucila da uzmem i olaksam sebi setnje jer je bebica kao u nosiljci pa je lakse .. Bas sam uzela ovaj roze u apoteci u Mercatoru i ok mi je .. Ja sam sad 35+3 , jos radim, tako da ga nosim .. Jedino izbjegavam kad sjedim jer mi zna stvoriti pritisak .

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Trudnički pojas
14.12.2013 13:43:07   
goodla
Pozz, da li ima neko sa podrucja tz da prodaje ili posuduje tr.pojas? Da li je bolji ovaj koji ide samo ispod trbuha ili onaj koji ide na cijeli trbuh?

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Trudnički pojas
24.12.2013 13:40:57   
LILLO
Uzela sam ovaj u mercatoru-apoteka, rozi neka je lijeva marka ali je fin ugodan i može svakome bez obzira na velicinu stomaka. Topal je i obuhvati fino pupu i dobra je potpora za krsta koga bole, 25 KM. Zadovoljna...ima doduse neki od 120 km, i od 70 km...ali to je bas punoo...



_____________________________

Beba je nešto što u sebi možeš nositi devet mjeseci, na svojim rukama tri godine a u srcu do smrti......

22.04.2014..21:41..rodilo se mamino sunce..moj Arijan
27.11.2015..očekujemo seku ili bracu abd

(odgovor članu goodla)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Trudnički pojas
24.12.2013 14:09:30   
Merylin
I ja sam uzela pojas u apoteci, rozi je neki, ne znam koja marka, ima dio za stomak i dio za leđa. Super mi je i baš olakšava kretanje. Samo što je moj bio oko 50ak marakauser posted image user posted image

_____________________________

18.02.2014. Mali Princ

I dva-tri osmijeha tiha i prosta... Sve je to ponekad tako malo, sve je to, vidjet ćeš, sasvim dosta :)

(odgovor članu LILLO)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Trudnički pojas
24.12.2013 14:20:59   
LILLO
e takav je i ovaj moj, daje bas finu potporu za stomak, na cicak se lijepi na leđima, prilagodiš sebi kako ti odgovara..eto ja sam ga 25 km platila eurofarm apoteka u merkatoru.

_____________________________

Beba je nešto što u sebi možeš nositi devet mjeseci, na svojim rukama tri godine a u srcu do smrti......

22.04.2014..21:41..rodilo se mamino sunce..moj Arijan
27.11.2015..očekujemo seku ili bracu abd

(odgovor članu Merylin)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Trudnički pojas
24.12.2013 14:23:19   
Merylin
A ja, pametna, otišla u onu apoteku sarajevo, odmah mi htjela i neke gaće od 30 maraka uvalitiuser posted image

_____________________________

18.02.2014. Mali Princ

I dva-tri osmijeha tiha i prosta... Sve je to ponekad tako malo, sve je to, vidjet ćeš, sasvim dosta :)

(odgovor članu LILLO)
Neposredna veza do poruke: 70
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *