|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 12:36:27   
Atarka
IZVORNA PORUKA: pingpong

Probudila se moja bebi tokom noći i MM ustane i izađe iz sobe.  Ja kontam on otišao da joj pripremi flašicu.  Nema ga, nema...a malena plače.  Ja ustanem, kad on u drugoj sobi spava...



user posted image  Bas su smijesni nasi bedasti muzevi.

Moj je provalio "ves masina za sudje" :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 13:38:52   
idana_85
Kraljice ste majkemi...pa sta radite na forumu pored tako zanjimljivih muzeva user posted image

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 13:41:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: idana_85

Kraljice ste majkemi...pa sta radite na forumu pored tako zanjimljivih muzeva user posted image


pisemo o njimauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu idana_85)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 13:54:34   
Emina85
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Uh što se ismija!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Muhammed, sunce moje, ugledao svjetlo dana 11.07. 2009.i došao majci u zagrljaj !!!
Najljepši osjećaj na svijetu!!!!


(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 13:57:24   
enna
Evo i mene s jednim od ispada mm mada ih je bilo vise ovaj mi pade na pamet.
Ja u radaoni i on je tu samno drip prikljucen i vec poceli jaki bolovi i ja setam a on se znoji i seta kraj mene kao dobri muzic hahahhah i ja ono disem gubim se od bolova a on ce ti meni "Draga moje jl te boli kao zub kad boli???"user posted image ,ja bi ga najradij udarla hahahhaha u toj svoj muci se smijem a na o sve me poradao jedan muskrac (muska babica) i oni se raspricali muske price hehehehhe ka sa jauknul m je izletio van nije mogao da bude par kapljuca krvi je vidio a taj sto me porada kaze ne vidi veceg covjeka a tako malenu hrabost da ima ahahahha.
Ma jojjj javim se ja vama sa jos ispada bilo je toga!!!user posted image user posted image user posted image Bravo za tmu bas sam se slatko nasmijala!!!

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 13:58:42   
NazTas
IZVORNA PORUKA: slono

E vala sam se bas ismijala!!!! Svaka cast nasim muskima, sta bismo mi bez njih.... user posted image user posted image user posted image

Evo jedna dobra provala, nije od mog muza, ali jeste od rodicinog.
Isla ona kod ginekologa i imala neke upalice pa oboma dr-ca davala lijekove da piju, i ona i muz.
Nakon izvjesnog vremena, otisla ona opet, ali ovaj put dobije samo ona lijek, i to jedna tableta koja je kostala cini mi se 18 KM. Dosla kuci, na brzinu mu rekla sta je bilo kod dr, spustila tabletu na sto i otrcala u wc. Kad se vratila, nigdje tablete. Pita ga gdje je, a on veli: "Pa popio". Toliko su se smijali, pa se on onda prepao da mu nece sta biti.
Kad se vratila dr i pricala joj sta je bilo, svi pocrkali od šege u ordinaciji.
Ja dok vam ovo pisem, sve se smijem ko luda, kao da se desilo danas. Samo mi padne na pamet sta je on radio dok je ona bila u wc-u.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ma muskarci su genijalci......!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image A JOJ STO SAM SE ISMIJALA SADA ,MA SUPER JE!

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 14:02:19   
D_K
IZVORNA PORUKA: enna

"Draga moje jl te boli kao zub kad boli???"user posted image


nasem prijatelju se pokrenuo kamenac u bubrezima i on jauce i zali se zeni a ona njemu poslije kaze 'DVOJE SAM TI RODILA'.. e kraljice - eto ti pa sad vidi kako boli..

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 14:06:48   
bubuli
trudnoca je bila mala,mislim oko 10sedmica...i dobili smo slicicu ranije na kojoj je bila tacka i on se vec zezao jelde ovo sve je "cuna"...
neznam jel plod i nastao,znam da kucaja nije jos bilo...bas je bilo malo i on vec o cuni...pustila ga ja...

odemo mi kod moje majke(mamina mama) i kaze ona kako sam se prosarala u licu moglo bi bit musko(ko stare zene,ima 72god)
kad ce mm "jest majka musko je,znam ja,vidjeo ja na ultrazvuku ovolika cuna pa pokaza prstima ko pedalj jedan"
ja i majka u smjeh a on nekonta nista...meni i smjesno i stid me a on nista...i ja mu fino kazem sokiro si mi majku,nije zena od toliko godina navikla da se javno prica o cuni/cunama...

on je samo slego ramenima a sad je sega...kolika je cuna???

jos uvijek neznamo sta nosim...mozda na sljedecoj kontroli saznamo...


_____________________________



(odgovor članu NazTas)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 14:29:21   
kaktuscic
Ma tema je za 10!!!! Bas sam se nasmijala!  Sad mi ne moze naumpasti nista, ali znam da ih mnooogggoooo, posebno sad u trudnoci... 

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 14:43:32   
Gigana
I ja se sjećam bisera svog muža. 
Kad je Vedo imao nekih 7 mjeseci, jedne prilike sjedimo u sobi i kažem ja mm da je dijete žedno i da mu da vode da se napije dok ja prostrem veš. Do tada je uobičajena praksa bila da se bebi UVIJEK daje prokuhana voda koja stoji u jednoj posudi na dohvat ruke i on je sto puta prije toga davao bebi vodu iz te posude. 
Ja dok sam se okrenula, ugledah mm kako je fino nasuo LEDENE vode s česme i to pustio da oteče i daje Vedi da pije, a Vedo sav oduševljen, sa osmjehom na licu, uživa!!!  Ma katastrofa!

Drugi biser mu je bio kad sam mu tražila da napravi hapu.  Kažem ja njemu da ima prokuhane vode u šerpici (koja se ohladila davnih dana) i da ne mora prokuhavati novu.  Eto njega za 2 minute, nosi hapu, hapa led ledeni. "Pa šta je ovo, bolan ne bio?", kažem ja njemu.  "Pa rekla si da ima prokuhane vode i ja samo zakuhao hapu, rekla si da ne moram prokuhavati novu!", on se još pravda.  Naravno, onda je morao praviti novu hapu, jer ta ni na šta nije ličila.  Ma oni su pravi bukvalisti, to je sto posto istina.
Od tada, kad god nešto treba da mi uradi, ja mu fino objasnim korak po korak, polako i razumljivo, pazeći da slučajno ne bi šta izostavila. user posted image


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 15:06:32   
Lulu_
user posted image user posted image user posted image

super su vam muzeviii

evo moja ...
dolazi mirza poslje posla kuci.Naomih je tada imala vec 12 mjeseci i dijete hoda uveliko.
on na vrata a ona izjuri iz svoje sobe...pocne izvodit neke indijanske plesove koje izvodi kada se obraduje...njemu drago , obradovala mu se kcerka.izljubise se oni,ona se izmigolji i odseta lagano opet u svoju sobu...on jos stoji u hodniku i nako smrknuto gleda....
pitam ga ja -sta je mirza-
kaze ona-sta ti mislis,dali sad ona zna da sam joj ja stari ili misli da sam nako neki gost pa se obradovala...user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 15:07:26   
Okarica
Hehehe, moja Gigana, mm je uvijek takav. Kad ga nešto zamolim da uradi, nikad nisam sigurna šta će uraditi. Jednostavno ne sluša. Neki dan je srušio onaj muzički vrtuljak iznad krevetića. Da vidite kako ga je namjestiouser posted image user posted image user posted image .
Interesantno je kako mu padne na pamet uvijek nešto nakaradno. Generalno, muškarici ne slušaju i ne koriste mozak za stvari koje im nisu interesantne.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 15:08:33   
Okarica
IZVORNA PORUKA: Lulu_

user posted image user posted image user posted image

pitam ga ja -sta je mirza-
kaze ona-sta ti mislis,dali sad ona zna da sam joj ja stari ili misli da sam nako neki gost pa se obradovala...user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

Genijalan je!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 15:19:28   
travnik
e gigana nisam se ovako slatko nasmijala,ne pamtim.sve mi suze teku.muz ti je genijalanuser posted image user posted image

< Poruku je uredio travnik -- 26.6.2009 15:20:23 >


_____________________________

farah ceza moja 09.06.98
arman mali princ 01.05.09

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 15:21:25   
Gigana
Jednom ja otišla kod mame da prespavam, a ostavila mašinu za veš uključenu s namjerom da kad mm dođe s posla fino prostre veš.
I nazovem ja njega od mame i dam mu fino upute kako će raširiti veš na mrežu i pitam ga je li skontao, kaže on jeste, sve je u redu, raširiće ga odmah.

Dva dana nakon toga ja se vratila i pravo s vrata odem u sobu da vidim kako je raširio veš. 

On ga je lijepo samo razvukao vodoravno preko mreže, jedno na drugo, rastegao rukave od majica i nogavice od pantalona, sve jedno preko drugog. 
Uopšte nije koristio one metalne šipke na mreži koje služe da se preko njih prebaci odjeća, već samo onako, ležerno, razbacao sve po mreži.

Naravno, kad u nesviejst nisam pala.  Sve sam morala ponovo oprati, jer se pola osušilo, pola usmrdilo, ma fuj...nikad više mu nisam ni spomenula prostiranje veša.  A mislim da mu je to upravo i bio cilj!user posted image


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 15:26:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Gigana

Jednom ja otišla kod mame da prespavam, a ostavila mašinu za veš uključenu s namjerom da kad mm dođe s posla fino prostre veš.
I nazovem ja njega od mame i dam mu fino upute kako će raširiti veš na mrežu i pitam ga je li skontao, kaže on jeste, sve je u redu, raširiće ga odmah.

Dva dana nakon toga ja se vratila i pravo s vrata odem u sobu da vidim kako je raširio veš. 

On ga je lijepo samo razvukao vodoravno preko mreže, jedno na drugo, rastegao rukave od majica i nogavice od pantalona, sve jedno preko drugog. 
Uopšte nije koristio one metalne šipke na mreži koje služe da se preko njih prebaci odjeća, već samo onako, ležerno, razbacao sve po mreži.

Naravno, kad u nesviejst nisam pala.  Sve sam morala ponovo oprati, jer se pola osušilo, pola usmrdilo, ma fuj...nikad više mu nisam ni spomenula prostiranje veša.  A mislim da mu je to upravo i bio cilj!user posted image



Ma upravouser posted image oni se prave smotani da nam nikad' vise ne padne na pamet bilo sta traziti od njih

(odgovor članu Gigana)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 15:26:33   
ena23
IZVORNA PORUKA: Gigana
A mislim da mu je to upravo i bio cilj!user posted image



I ja mislim user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 15:28:17   
Gigana
ma njima moraš sve bukvalno govoriti, svaku radnju postepeno objasniti ako misliš da uradi kako treba.  Tako je sa mm, a vjerujem i sa većinom ostalih muževa.

Moj, recimo, veze nema oko lijekova i preparata koje dajemo Vedi, čak i ako ih je on sam kupovao.  Uopšte ne zna razliku između fiziološke otopine i, recimo, kapi za uho; nema pojma da Dalsy i Paracetamol nisu antibiotici (svaki put me pita u koliko se treba probuditi u noći da Vedi da Dalsy, pa mu ja objašnjavam da Dalsy nije antibiotik i da se ne mora striktno držati satnice); ne konta da su Enterofuryl i Prolife (ili Linex) dvije totalno različite stvari; itd....ali najvažnije je da se on u sve to petlja i da hoće da bude maksimalno upućen u sve što se daje njegovom djetetu.


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 15:30:02   
Okarica
Ja sam vam, zahvaljujući svom mužu, izašla iz bolnice u spavaćici. Noć prije i na dan izlaska sam mu lijepo objasnila šta da mi ponese od garderobe. Kad su došli po mene, bio je kao muha bez glave. Kad sam ga pitala, gdje mi je odjeća da se presvučem, samo je blijedo gledao u mene. Onda je počeo da me ubjeđuje da sam mu rekla da ću izaći u onome u čemu sam došla, a ne sjeća se da je upravo on te stvari vratio nazad kad su me ostavili u bolnici. Ima dosta takvih "momenata".

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 15:33:56   
Gigana
IZVORNA PORUKA: Okarica

Ja sam vam, zahvaljujući svom mužu, izašla iz bolnice u spavaćici. Noć prije i na dan izlaska sam mu lijepo objasnila šta da mi ponese od garderobe. Kad su došli po mene, bio je kao muha bez glave. Kad sam ga pitala, gdje mi je odjeća da se presvučem, samo je blijedo gledao u mene. Onda je počeo da me ubjeđuje da sam mu rekla da ću izaći u onome u čemu sam došla, a ne sjeća se da je upravo on te stvari vratio nazad kad su me ostavili u bolnici. Ima dosta takvih "momenata".


e ti momenti AMNEZIJE su mi najbolji, još te počne ubjeđivati kako mu to nisi uopšte rekla.  Ma legende su, nema šta!


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 15:41:10   
majamaca
Kod nas su bili prijatelji na veceri, a ljepsa polovina para je bila trudna i trebala da ide na expertni ultrazvuk. I pita ona mene zasto mora to da radi, ja taman da odgovorim uskoci moj muz i kaze:"Da vide da dijete ne daj Boze nema DOWNLOADOV sindrom.."
Ja ostala onako u cudu i onda smo svi poceli da se smijemo.
Inace on stalno nesto downloaduje, pa je pomijesao Daunov sindrom sa onim koji on ima..

A druga provala je kada sam bila trudna i stalno piskala, a on onako sav bitan kaze:"Sigurno si nahladila prostatu.."

Eto i sta covjek da im radi?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 15:43:28   
Gigana
Download je ubjedljivo najbolji, tako sam se slatko ismijala. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu majamaca)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 15:48:45   
Anoniman
E baš me podsjeti Okarice moj je tako zaboravio pokupiti stvari sa prijema kad me ostavio u bolnici da se porodim. Kad sutradan obavještenje med.sestara: "ostale odjeća i čizme čije su", ja sva uvažena "ma moje nisu, moj se pobrinuo za to rekla sam mu". Nazovem ja njega kad imam šta i čuti moje stvari ostale, user posted image odem do med.sestri i kažem da su moje...

(odgovor članu Gigana)
  Neposredna veza do poruke: 73
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 15:53:51   
Anoniman
Ja sam jednom zamolila svoga mužeka da mi na grafofoliji kopira prvi papir iz jedne fascikle i rekla mu da ponese 2 KM da plati kopiranje.  Ponavljam ja njemu preko telefona 3 puta šta treba da uradi (Uzmi prvi list iz te žute fascikle... uzmi 2 KM... toliko košta kopiranje na grafofoliji... A on se još i ljutnu što mu toliko puta ponavljam)
Kad sam došla kući, on kopirao svaki papir koji je našao u fascikli... i platio 14 KM!!!

< Poruku je uredio pingpong -- 26.6.2009 15:58:06 >

(odgovor članu Gigana)
  Neposredna veza do poruke: 74
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 16:01:59   
Anoniman
Mojoj Esmi nije bilo ni dva mjeseca kad su nam došli prijatelji sa svoje dvoje djece.  Istom, jedno od djece hoće u WC i ja pitam prijateljicu da li joj dijete može koristiti šolju jer nemamo tutu.  A moj čo'ek sav zabrinut i skoro pa u panici: Jao, pa nismo Esmi kupili tutu!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *