|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 [35] 36   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Izvale" naših muževa
13.2.2013 15:15:45   
bebaa
a moj opet pitao kad je vidio "dooobru" doktoricu mozel i on na pregled da ga narucim...

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 851
   RE: "Izvale" naših muževa
6.3.2013 21:56:19   
lady_bubamara
Zbog uklještenja nekog živca ginić mi rekla da pijem B kompelks , i tako ja moram 2x 1 na dan i očigledno mi nešto stomak ne reaguje baš najbolje na tablete, em su me uvatile mučnine em imam gasove, tačnije tornada. I tako me uhvati da se jedva suzdržim i istrpim no jutros / danas stvarno nisam mogla više istrpiti i odgulim ja onako pravo pred svojim dragim a on na to gleda u mene kao da ga svo zlo ovog svijeta snašlo i reče : ,, Ženo, zvuk Harli Dejvidsona je mila majka za tebe " user posted image

user posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 852
   RE: "Izvale" naših muževa
7.3.2013 15:10:34   
dandi84
IZVORNA PORUKA: ninulina

Zbog uklještenja nekog živca ginić mi rekla da pijem B kompelks , i tako ja moram 2x 1 na dan i očigledno mi nešto stomak ne reaguje baš najbolje na tablete, em su me uvatile mučnine em imam gasove, tačnije tornada. I tako me uhvati da se jedva suzdržim i istrpim no jutros / danas stvarno nisam mogla više istrpiti i odgulim ja onako pravo pred svojim dragim a on na to gleda u mene kao da ga svo zlo ovog svijeta snašlo i reče : ,, Ženo, zvuk Harli Dejvidsona je mila majka za tebe " user posted image

user posted image


Hhahahhah dobar je...Baš me nasmija....Mogu misliti pogleda i reakcije tm.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 853
   RE: "Izvale" naših muževa
11.3.2013 18:20:58   
Cmokvica
Odveli MM i ja prvi put Maka na farmu. MM objašnjava Maku kako na farmi živi veliki broj životinja. Krave daju mlijeko, koke nose jaja, mačke love miševe, tu su i zeke. Pita Mak:"A šta rade zeke?" Kaže MM:" Hm...pa...ne znam...,Sine, ...valjda ih neko jede!"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 854
   RE: "Izvale" naših muževa
11.3.2013 18:24:42   
lady_bubamara
E moj muž me stvarno zna nasmijati.

Imamo mi malu macu, mislim nije mala , sad će joj u aprilu godina dana ali je nekako zaostala u razvoju i ne raste baš najbolje. I sad kako je sezona parenja mačaka vrti se neki komšijski mačak oko nje a ja onako gledam kroz prozor i sva zabrinuta komentarišem , obraćam se mužu,, Joj, pa vidi je, pa ona onako mala, mlada, sitna , ajooj... pa kako će ona sa onim mačorom , pa još je mlada,uh... "

A moj muž na to : ,, A ti draga ko da ćeru udaješ , ko da nam ćera ode u život pa se tu sikiraš " user posted image user posted image

(odgovor članu Cmokvica)
Neposredna veza do poruke: 855
   RE: "Izvale" naših muževa
12.3.2013 0:28:00   
sporty mamaa
Nakon silnog klikanja u trecoj smjeni maloprije me pita:

"Imas li pauzu za sex..user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 856
   RE: "Izvale" naših muževa
12.3.2013 0:29:47   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Nakon silnog klikanja u trecoj smjeni maloprije me pita:

"Imas li pauzu za sex..user posted image user posted image user posted image user posted image


haaaaaaahahaahah user posted image user posted image


(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 857
   RE: "Izvale" naših muževa
12.3.2013 6:58:40   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Nakon silnog klikanja u trecoj smjeni maloprije me pita:

"Imas li pauzu za sex..user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 858
   RE: "Izvale" naših muževa
12.3.2013 7:33:18   
muaaa

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Nakon silnog klikanja u trecoj smjeni maloprije me pita:

"Imas li pauzu za sex..user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
neme sexa do petka

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 859
   RE: "Izvale" naših muževa
12.3.2013 7:45:11   
malena27 RR

IZVORNA PORUKA: ninulina

,, Ženo, zvuk Harli Dejvidsona je mila majka za tebe " user posted image

user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 860
   RE: "Izvale" naših muževa
12.3.2013 7:55:32   
Dida79

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Nakon silnog klikanja u trecoj smjeni maloprije me pita:

"Imas li pauzu za sex..user posted image user posted image user posted image user posted image


hahaha moj je prespavao cijelo vece tako da nista nije skontao user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 861
   RE: "Izvale" naših muževa
12.3.2013 8:02:57   
minie
I moj isto kad ga budim reaguje presmijeno. Nedavno ga budim da predje u spavacu, a on ce meni: "Kojom cemo bojom obojiti bazen"?

Tako ga isto budim, a on:"Riki gdje baban, gdje je? Evo ga, evo babana" Zabavlja covjek dijeteuser posted image


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 862
   RE: "Izvale" naših muževa
12.3.2013 8:22:58   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: minie

I moj isto kad ga budim reaguje presmijeno. Nedavno ga budim da predje u spavacu, a on ce meni: "Kojom cemo bojom obojiti bazen"?

Tako ga isto budim, a on:"Riki gdje baban, gdje je? Evo ga, evo babana" Zabavlja covjek dijeteuser posted image



hahahahah

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 863
   RE: "Izvale" naših muževa
15.3.2013 15:34:30   
Gucci
Neku noc se mm i ja zapricali o trudnoci (kasnila mi je menstruacija pa sam ja mislila da cemo dobiti jos jednu bebu), i tako mu ja govorim da sam mozda trudna, a on opet govori kako to ne mora da znaci bla, bla, bla... i tako se mi poceli prepucavati, kad on meni upo frke: "kako ces biti trudna kad nisi dobila?!" user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 864
   RE: "Izvale" naših muževa
18.3.2013 23:29:18   
lady_bubamara
Pričam večeras sa mužem oko poroda... Govorim mu kako se ni malo ne bojim poroda ali da me najviše strah šivanja i klistira. Ne znam kako ću podnijeti klistir jer ne volim da mi se čačka oko guze user posted image a on kaže meni ,, Ma šta, ko da je to nešto strašno, gurnu ti onu cijevčicu onda malo bući bući i gotovo" user posted image user posted image user posted image

A reko da i tebi malo bući bući ako nije strašno, e kaže ne može ja sam muškarac... user posted image

Bući, bući... Kao da je upitanju neki sok... Svašta user posted image

(odgovor članu Gucci)
Neposredna veza do poruke: 865
   RE: "Izvale" naših muževa
19.3.2013 2:02:16   
amra_sa
user posted image Ismijah se, šega su stvarno. Čuj Harley Davidson. user posted image Moj za to ima izraz tornado. user posted image A ja vazda imam objašnjenje sa zdravstvenog aspekta, kako je to zdravo, znači da crijeva dobro rade itd. user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 866
   RE: "Izvale" naših muževa
19.3.2013 13:09:39   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: amra_sa

user posted image Ismijah se, šega su stvarno. Čuj Harley Davidson. user posted image Moj za to ima izraz tornado. user posted image A ja vazda imam objašnjenje sa zdravstvenog aspekta, kako je to zdravo, znači da crijeva dobro rade itd. user posted image


ja sam svom objasnila da to više nije do mene već do bebe, zbog nje ispuštam tornada , od tad to shvata kao normalnu pojavu kod trudnica user posted image

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 867
   RE: "Izvale" naših muževa
1.8.2013 13:06:37   
Vinetu
IZVORNA PORUKA: Vinetu
Ispekla ja za ručak meso i dosta povrća... između ostalog bilo i tikvice izrezane na velike komade. Prinosim MM ručak, a on će: "Hmmm, nisam nikad jeo takvu krastavicu!"
user posted image


Donijela mi kona neki dan svežanj blitve iz njene bašte. Oprala žena list po list pa se one stabljike bijele. Unosim ja to u kuhinju i govorim mužu: "Vidi šta nam teta M. donese iz svoje bašte!", a on će na to: "Uhh, baš sam poželio mladog luka!"


(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 868
   RE: "Izvale" naših muževa
2.8.2013 0:14:13   
sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: ninulina

Pričam večeras sa mužem oko poroda... Govorim mu kako se ni malo ne bojim poroda ali da me najviše strah šivanja i klistira. Ne znam kako ću podnijeti klistir jer ne volim da mi se čačka oko guze user posted image a on kaže meni ,, Ma šta, ko da je to nešto strašno, gurnu ti onu cijevčicu onda malo bući bući i gotovo" user posted image user posted image user posted image

A reko da i tebi malo bući bući ako nije strašno, e kaže ne može ja sam muškarac... user posted image

Bući, bući... Kao da je upitanju neki sok... Svašta user posted image


haha, a zar se radi klistir kod poroda? u mostaru u porodilistu odavno ne rade. vec godinama.

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 869
   RE: "Izvale" naših muževa
6.8.2013 21:54:08   
Vinetu
Ovo je izvala mog oca...
Pokupio on u apoteci neke letke, između ostalog i one o kontracepcijskim tabletama i kalendar mjesečnice. Pitam ga ja za taj kalendar šta je to?
- E, vidiš to je kalendar u koji upišeš kad si popio ovu tabletu protiv bolova (sa druge strane kalendara je reklama za te tablete). Samo šteta što nisu predvidjeli da se obilježi i vrijeme kad si je popio!

Ja se izvrnula od smijeha. user posted image user posted image user posted image Za kontracepcijske tablete ga nisam ni smjela pitati. user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 870
   RE: "Izvale" naših muževa
10.8.2013 22:34:06   
ananas_ze
maloprije ja zovem mm
iz spavace on u dnevnom
i pitam ga jel mu treba laptop
kaze ne treba
i pitam ga jel bi donio meni
kaze on de prvo izadji iz kupatila pa cemo pricat
rekoh u spavacoj sam
kaze on ja mislio u kupatilu
rekoh laptop u kupatilu
kaze nista me ne bi iznenadilo user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 871
   RE: "Izvale" naših muževa
31.8.2013 22:54:31   
sara123

IZVORNA PORUKA: Vinetu

IZVORNA PORUKA: Vinetu
Ispekla ja za ručak meso i dosta povrća... između ostalog bilo i tikvice izrezane na velike komade. Prinosim MM ručak, a on će: "Hmmm, nisam nikad jeo takvu krastavicu!"
user posted image


Donijela mi kona neki dan svežanj blitve iz njene bašte. Oprala žena list po list pa se one stabljike bijele. Unosim ja to u kuhinju i govorim mužu: "Vidi šta nam teta M. donese iz svoje bašte!", a on će na to: "Uhh, baš sam poželio mladog luka!"



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 872
   RE: "Izvale" naših muževa
7.11.2013 10:58:39   
mala86
mm ce sad biti kum treci put
i govori mu jedan momak neki dan a bas vas krenulo kaze mm-ajde i ti se zeni,bit cu i tebi,jos mi se niko nije razveo user posted image

< Poruku je uredio mala86 -- 7.11.2013 11:03:28 >


_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 873
   RE: "Izvale" naših muževa
7.11.2013 11:14:43   
niki83
Tako kad se moja prijateljica udavala pitam je pa sto ti seka ne bude kuma, sto si bas njenog muza izabrala user posted image . Pa kaze bila je 2x i oba se braka raspala, pa ne bih da rizikujem user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 874
   RE: "Izvale" naših muževa
27.3.2014 20:45:34   
maja78 RR
danas smo A ostavili kuci na cuvanju kao malo kasljuca, i poslije posla mm otisao po njega u vrtic., jos onu veselu facu provirio u sobu i trazi ga pogledom. NAravno i djeca i uciteljica sa upitnicima nad glavom, kaze on ja se samo zabunio

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 34 [35] 36   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 [35] 36   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *