|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 35 [36]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Izvale" naših muževa
27.3.2014 20:46:55   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

danas smo A ostavili kuci na cuvanju kao malo kasljuca, i poslije posla mm otisao po njega u vrtic., jos onu veselu facu provirio u sobu i trazi ga pogledom. NAravno i djeca i uciteljica sa upitnicima nad glavom, kaze on ja se samo zabunio

user posted image
dobro se nije uspaničio pa počeo pitat ''gdje mi je dijete govorite''user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 876
   RE: "Izvale" naših muževa
27.3.2014 20:50:13   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

danas smo A ostavili kuci na cuvanju kao malo kasljuca, i poslije posla mm otisao po njega u vrtic., jos onu veselu facu provirio u sobu i trazi ga pogledom. NAravno i djeca i uciteljica sa upitnicima nad glavom, kaze on ja se samo zabunio

user posted image
dobro se nije uspaničio pa počeo pitat ''gdje mi je dijete govorite''user posted image


kad je ucitljeica upitno slegla ramenima skontao hahahahha


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 877
   RE: "Izvale" naših muževa
9.5.2014 11:34:43   
Lilyfee
Evo jedan i od mog MM
Kako sam trudna sa njim su vazda neke izvale. Počinje od prvog dana kad smo saznali da sam trudna, šta god treba uraditi on meni ko kakva baba " ne možeš bebo to ti raditi znaš da kažu da moraš čuvati trudnoću ".
Druga je kad se beba pravo počela mrdati, tako ja njeg zove, da vidi i da stavi ruke, a on gleda i kaže " joj nemoj ga dirati i stiskati meni to strašljivo, sve kontam sad će iskočiti ko u horor filmovima i razrezati ti stomak".
Eh sad kako se bliži porod njemu je briga da mu neće ko zamijeniti dijete ili mene kasapiti pa je on digao već sad neke doktore na noge da on njima da savjet da me ne muče i da on mora mene vidjeti da sam ja dobro, a odlučio je čekati ispred rađaone i potpisati se malom na nogicu da ne bi ne do Bog ko zamijenio njegovo dijete. A kad sam rekla da ne želim odmah ići u bolnicu čim mi krenu bolovi nego da ću čekati da dođu na 5 minuta, on je samo rekao " Ma bebo bojim se ja toga, ja ću tebe dovući isored bolnice da smo mi tu, pa ti nemoj odmah ulaziti tamo ako ti se ne ide,al da smo mi tu za ne daj Bože."

_____________________________

<3 Love <3

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 878
   RE: "Izvale" naših muževa
9.5.2014 13:15:41   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Lilyfee

Evo jedan i od mog MM
Kako sam trudna sa njim su vazda neke izvale. Počinje od prvog dana kad smo saznali da sam trudna, šta god treba uraditi on meni ko kakva baba " ne možeš bebo to ti raditi znaš da kažu da moraš čuvati trudnoću ".
Druga je kad se beba pravo počela mrdati, tako ja njeg zove, da vidi i da stavi ruke, a on gleda i kaže " joj nemoj ga dirati i stiskati meni to strašljivo, sve kontam sad će iskočiti ko u horor filmovima i razrezati ti stomak".
Eh sad kako se bliži porod njemu je briga da mu neće ko zamijeniti dijete ili mene kasapiti pa je on digao već sad neke doktore na noge da on njima da savjet da me ne muče i da on mora mene vidjeti da sam ja dobro, a odlučio je čekati ispred rađaone i potpisati se malom na nogicu da ne bi ne do Bog ko zamijenio njegovo dijete. A kad sam rekla da ne želim odmah ići u bolnicu čim mi krenu bolovi nego da ću čekati da dođu na 5 minuta, on je samo rekao " Ma bebo bojim se ja toga, ja ću tebe dovući isored bolnice da smo mi tu, pa ti nemoj odmah ulaziti tamo ako ti se ne ide,al da smo mi tu za ne daj Bože."


hahhahahaha joj muz je bas legenda uspanico se jadan :))))) hajd neka vam bude sa srecom i da necekate dugo ispred bolnice :)

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Lilyfee)
Neposredna veza do poruke: 879
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 34 35 [36]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 35 [36]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *