|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: hodanje na prsticima
30.6.2009 11:10:30   
seli
Chuchi,i kako je prestala hodati.Da li su je vodili ortopedu?

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: hodanje na prsticima
21.7.2009 13:08:20   
mamina princeza
evo samo da napisemizvjestaj ....moja cura se pomalo pocela pustati prdje svaki dan malo vise sama i na moje veliko cudjenje kad je sama uopste nije na prstima vec citavim stopalom. jos uvijek ne smaram da je prohodala jer je i nestabilna i malo predje obicno trazi bar prstic da joj dam. a cim se za bilo sta uhvati pa makar i samo prst ide n aprsticima...pravo je smjesna....user posted image

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu seli)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: hodanje na prsticima
21.7.2009 13:41:44   
mišur
Bravo za maminu princezuuser posted image user posted image user posted image
Polako će guza mala da se učvrsti na nogicama, i onda joj više neće trebati oslonac!
A drago mi je da korača cijelim stopalom, a ne na prstićima..
Moj Luka je uvlačio prstiće prema unutra,  ali zato je to prestao raditi čim je prohodao...

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: hodanje na prsticima
21.7.2009 13:43:57   
mamina princeza
hvala misur ...ne pikam ja jos da je prohodala jer kao sto rekoh nestabiln aje pa je i ne pustam puno...
al mi je drago pravo sto ide na citavom stopalu jer sam se bas brinula i toliko me je izneadila kada je krenula sama punim stopalom...


pusa drugaru nasem :))))


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: hodanje na prsticima
21.7.2009 13:48:37   
emy24
eh i ja se suocavam sa tim hodanjem na prsticima,naime i ja sam skroz malo koristila hodalicu,sin mi je prohodao sa 11mjeseci,sad ce mu biti 2godine i tri mjeseca ali jos uvijek mu je drago se podignuti na prstice i hodati,spusti on stopalo i sam ali onako kada ga gledam kad hoda na prstima ma neznam neko dijete ne stoji onako stabilno i kada je cijelom nogom na podu,ja se nesto i ne brinem jer poznajem njegov temperament,pa znam da je to samo faza i da ce proci,jer da postoji neki problem nebi se nikako spustao cijelom nogom

_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *