|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
1.8.2008 15:23:52   
mamina cura
Ma daleko je to meni, da ste mi blize. Mi ovdje nemamo takvih akcija. Za maramu nije frka javicu ti se preko pp-a. Mozes me zastupati tamouser posted image . Ufuraj se u sivanje i predjite na platnene pelene. Ljepota za djecu. Neki su roditelji malo lijeni ali meni nije mrsko, to mi je dnevno 15min vise. Robica se stalno pere, moja malena cesto bljucka, pa tako ubacim platnene sa ostalim vesom. A sad ima sunca pa sekunda. Cak cu ih ponjeti na more, idemo malo istocno avionom, u Tursku. Imaju veseraj.
Mi se ovdje stalno nosamo, malena hoce i u kolica ali ja nemogu manervisati izmedju silnih auta, strah me je a ovako sam mnogo pokretnija a sa sobom vodim i starijeg kojeg moram drzati za ruku a to mi sa kolicima nije moguce. Tkdj u kupovini, marama je extra, slobodne su mi ruke za kupovanje, guranje kolica i pakovanje. A dojenje je super lako. Samo se malo zagrnem onim viskom marame sto visi i pustim da teceuser posted image . Onda idemo kod doktora sa maramom, u kratke setnje po mahali, ma svuda. Sad su malo vrucine pa budemo malo mokri ali nista strasno. Ipak je pamuk pamuk.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu kika zg)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
5.8.2008 23:14:42   
mamina cura
Samo da vam ispricam sta mi se desilo kad sam kupovala stolicu.

Otisla ja sa svojom curom u marami u Mercur na Otoci i zaustavlja me zena pored lifta i divi se i zapitkuje me te kako se mala zove i sl. a na kraju me pita jesam li ja Hare Krisnauser posted image  

Eto to je nas narod...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
6.8.2008 8:16:09   
rozi
Hehehe, super, trebala si reci ''jesam''.
I ja sam dobila Maya wrap sling i pokusala sam ga ubaciti , ali mi nikako ne ide, preznojimo se , on place i ja na kraju odustanem.
Uz njega dodje i CD sa uputstvima i izgleda jednostavno. Mozda kad bude drzao glavicu cvrsce da ce user posted image

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
6.8.2008 16:07:01   
Lulu_
mi smo danas dobile sling maramu postom. jucer smo je narucile.toliko sam bila odusevljena da sam kljuc ostavila sa druge strane vrata kada sam otkljucala vrata u hodniku zgrade da bi postar mogao uci.user posted image
i onda patnja.muka ne mogu je svezat ma nema sanse. i ja sjednem za racunar i dobro se nagovorim ovim proizvodjacima iz hrvatske ali oni su bili fini pa su me smirili.nakon tri sata pokusaja odmorim sat i opet pred ogledalo hajd jovo na novo i ...uspijem vam ja joj nigdje vece srece nego moje.super je volimo sling naomih i ja se slingamo sad po cjeloj kuci

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
6.8.2008 21:01:14   
rozi
Meni nije probem u vezanju , vec ga ne mogu ubaciti, imam osjecaj da cu ga polomiti, a kad se unervozi i ja odustanem.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
7.8.2008 21:04:28   
mamina cura
E da ste mi blize pa da slingamo zajednouser posted image . Rozi tako mi je drago sto si dobila sling a valjda cete uskoro i naviknuti na njega. Probaj ga uzeti sebi, da lezi na tebi i prema tebi. Savij mu nogice u frogi polozaj i samo ga spusti u maramu. Mozes probati i jednu i drugu stranu, tj. prema prstenu ili kontra. Nemoj ni probavati ako je umoran i nervozan, ako je vruce. Najbolje bi bilo da ga malo nosajuci uspavas i samo ga spustis. Meni je najlakse bilo vaditi iz auta i staviti u sling jer je tada vec bila malo uspavana. Najvise vole odspavati i onda dojiti u slinguuser posted image . Bice ti lakse kad budes mogla nositi u polozaju stomak stomak. Mi se tako najvise volimo nositi. Ja kolica nisam upotrijebila svega nekoliko puta, a ne pravi mi problem za kolica. Sad se nosamo po selu jer sam vecinom vremena kod svojih u vikendiciuser posted image . Ljudi me cudno gledaju i pitaju gdje su joj nogeuser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
7.8.2008 22:26:32   
rozi
Hehe, super si. Pokusacu za 15-20 dana, kad mu vratic bude stabilniji, najvise me toga strah, jednom sam ga ubacila , imala sam osjecaj da cu mu slomiti vrat , tada je sutio, a slijedeca dva puta plakao, pa sam odustala.

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
7.8.2008 22:30:11   
mamina cura
Moja je bila jako cvsta beba, rodjena sa 3850kg, i kako je drugo dijete valjda se ja ne bojim vise toliko. Vjeruj mi da su me ruzili sto mi je beba tako zgucena u marami a kad im kazem da je bila tako i u stomaku blijedo me gledaju. Sad mi guli majicu da doji kad je nosimuser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
8.8.2008 10:30:28   
Lulu_
koliko tvoja beba ima mjeseci.kako joj sakrijes nogice kod nas su uvijek vani

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
8.8.2008 21:01:58   
mamina cura
Moja malena ima 7mj i nosamo se tako stomak-stomak noge unutra. Znam joj izvaditi noge van  ali mi je ovako lakse staviti i nosati. Njoj ne smeta, valjda bi se bunila.
Koliko je tvojoj? Moja je imala noge unutra i kad je lezala.
Ma ima link za ovaj moj polozaj i ostale ovdje
http://zolowear.com/Wearing.aspx
a ovo je moj omiljeni Tummy to tummy - legs in.Probala sam je nositi na boku ali nikako da se namjestimo. Ovaj mi polozaj najvise odgovara i zbog ledja. Mada ona zvjera okolo i naginje se, ipak je drzim na mjestuuser posted image . Svidja joj se i isti polozaj ali da gleda od mene, opet sa nogama unutra, ali kako mi ne pravi probleme ja volim polozaj koji meni vise odgovara.user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
9.8.2008 11:55:59   
Lulu_
5 mj. ali nece nesto turbuh na trbuh samo na bok mada joj ni to  nije pravouser posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
9.8.2008 12:49:22   
mamina cura
Pa valjda je to i navika u pitanju, ja svoju nosam od mjesec dana. Cak i stariji hoce da se nosa user posted image . Bas mi je frka sa njim jer zeli sve isto sto beba. Tako sam morala i njemu siti pelene kao i bebiuser posted image . A i zastitne su bile 2kom. Nosao ih je dvije noci i ostavio. user posted image Sad se igra sa njom u malom krevetcu. Ponekad mi trazi i mlijekouser posted image .
Ja uvijek odem off topic.
Uglavnom nemoj odustajati i nosaj je na krace relacije i da joj je zanimljivo. Najljepse mi je kad mi zaspi i spusti glavu na moja prsauser posted image . Trud se uvijek isplati. Ako dodjes u Sa, javi mi se pa da slingamo zajednouser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
9.8.2008 22:26:21   
Nemirna
Ne vidjeh u prethodnim postovima da li mamina cura prodaje Mei Tai ili sije samo za sebe? Moja bebara je stara nepuna 2 mjeeca i za koji mjesec bih si rado kupila jedan... rodica mi je rekla iz Holandije poslati nesto ali ipak mislim da ce to biti kengurko... nisam je bas najbolje skuzila na sta misli. Ako ne bude Mei Tai ja bih kupila od tebe ako ih prodajes, naravno.

I jos nesto, neko je cini mi se napisao da se beba u njemu uvijek nosi okrenuta prema tebi. Da li se moze nositi i ovako? Ili je na slici neki drugaciji u pitanju?

user posted image


_____________________________

I sine drž' se žena! One su ti kao sol... Može i bez njih al' je bljutavo
---------------------
Martin, 17.05.2005
Nora, 18.06.2008

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
9.8.2008 22:42:01   
mamina cura
Ja prodajem i sijem za male bebice samo iz velike ljubavi prema bebamauser posted image  U Sa je tako malo mama koje nose svoje bebice, samo guraju kolicauser posted image  Ja uzivam u prisnosti sa svojom bebicom.
U MT-u se mogu bebice nosati i okrenute prema van, na boku, prema sebi i na ledjima ali je vise preporuka da se bebice nose prema mami jer su tako noge rasirene sto daje bolji polozaj za razvoj kukova. Ali ti naravno mozes nositi onako kako vama odgovara. Moja malena voli prema meni zasad i tako mi je lakse i dojiti. A ja se upravo spremam siti novi bijeli za svoju curu jer idemo uskoro na more pa zelim da se paradiramouser posted image . ABd taj ce biti sa aplikacijama cvijeca. Valjda cu stici. Ako zelis naravno da se mozemo dogovoriti.
Vidim da tvoja bebica ima 2mj. U MT-u mozes nosati bebu tek od 5,5mj. Nadam se da znas. A ja sam protiv kengura jer u njemu je jako tesko nositi bebe koje su vec otezale sa 6mj. MT je puno laksi za nosanje. E da ti nedavim saljem ti pp.user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Nemirna)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
9.8.2008 22:56:29   
Nemirna
Da, znam da ide od oko pola godine, zato i kazem da cu tek za koji mjesec nabavljati user posted image Taman ce biti zimski period i kolica i onako ne dolaze u obzir a ja bebaru mislim malo i na snijeg iznosit.. nek se dijete grudva user posted image Valjda cemo se nekako uspjet svezat sa zimskom opremom.. S jaknom, je li to izvodivo user posted image Pitala sam za taj
polozaj cisto onako, cini mi se Triplemamma napisala da ide samo prema sebi pa me zanimalo user posted image

Sto se tice kengurka, ni ja ga ne mislim koristiti, samo nisam razumila rodicu da li ce mi poslati MT ili nesto trece... a nezgodno mi sad zenu davit i pitat za svaki detalj... nek posalje sta je god user posted image user posted image
Ak ne bude MT, od tebe narucujem 100% user posted image


_____________________________

I sine drž' se žena! One su ti kao sol... Može i bez njih al' je bljutavo
---------------------
Martin, 17.05.2005
Nora, 18.06.2008

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
9.8.2008 23:07:54   
mamina cura
Mi cemo se aBd i po zimi nosatiuser posted image . Koliko sam saznala, sa drugih foruma, neke mame nosaju MT ispod jakne. Prvo ga svezu pa onda obuku jaknu i zakopcaju ili ne. A kaisevi su dovoljno dugi da moze je i MM nositiuser posted image
Kako njima stoji marama i MT, preljepo. Moj MM nije bas lud za nosanjem ali mu prekrasno stoji. Mi smo zenice onako sitne a oni lijepo nose jer su krupniji i lakse im jeuser posted image  


_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Nemirna)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
9.8.2008 23:29:11   
Nemirna
Hot or not? user posted image
user posted image

ili ova... prevelika je pa da ne stavljam ovdje.... evo link
http://i187.photobucket.com/albums/x239/rockygrad1990/Picture213.jpg


< Poruku je uredio Nemirna -- 9.8.2008 23:32:30 >


_____________________________

I sine drž' se žena! One su ti kao sol... Može i bez njih al' je bljutavo
---------------------
Martin, 17.05.2005
Nora, 18.06.2008

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
10.8.2008 21:22:30   
Lulu_
mamina curooooo uspjele smo pa cak dva puta i to po 2 sata.dolazim u saaaaaaaaaaa da slingamo skupaaaaaaaa

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Nemirna)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
10.8.2008 22:22:14   
mamina cura
Super. Javi mi se obavezno za kafu i da sirimo krug nosaca.user posted image  Slikajte se pa nam stavi slikice. user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
10.8.2008 23:59:01   
mamina cura
Mi smo danas skoknuli do Mostara pa smo se nosali
user posted image
bilo je malo vruce na mostu pa sam je sakrila user posted image
onda smo sjeli u kafanu i kako nismo imali kolica opet smo se vezali
user posted image
user posted image user posted image user posted image
Na kraju smo svratili na Bunu u jedan restoran i tamo smo se slingali
user posted image
Bilo nam je predivno, cijeli dan smo uzivali, vrijeme nas je posluzilo odlicno. Na kraju smo svratili i kod srusenog mosta na Neretvi, u Jablanicu, Timur je ostao frapiranuser posted image
Oboje su zaspali u kolima i nemicu seuser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
11.8.2008 0:07:09   
mama mama
izvinite ali nova sam na poratlu htjela bih znati kako i gdje nabaviti ovu sling maramu hvala

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
11.8.2008 0:10:11   
mamina cura
Ja sijem marame i Mt nosiljke i rado cu ti pomoci. Nadam se da cemo uskoro moci otvoriti klub "nosaca"user posted image
Evo, ako si zainteresovana, saljem ti pp. Meni je uvijek zadovoljstvo raditi za male bebeuser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu mama mama)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
11.8.2008 0:12:54   
mama mama
.hvala na brzom odgovoru a otprilike koliko kostaju.ja vise ne znam koju da izaberem sve su lijepe

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
11.8.2008 0:17:59   
anitaMO
neka ste vi sve fino obisli.meni smeta voznja pa ti se ne volim ni vozati.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu mama mama)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
11.8.2008 0:23:20   
mamina cura
Bilo nam je stvarno preljepo. Mi mnogo volimo putovati ali uvijek se nema vremena. Prije smo i planinarili kad nismo imali autauser posted image . Sad se samo toga prisjecamouser posted image
Nije ni Mostar vise tako daleko, samo je velika guzva oko mosta i morala sam stalno paziti na Timura, cak smo mu kupili crveni kacket da ga mogu lakse upratitiuser posted image  Pravi je Denis vragolanuser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *